המחזור השביעי בליגה הלאומית: 0-0 בבאר שבע

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י הרצליה עד המוות, ‏27/10/06.

1. הפועל אשקלון Member

תגיד איך היה המשחק של אשקלון? שיחקו טוב או כמו תמיד גרוע?
    לא הלכתי כי ידעתי שהם יפסידו

2. אחי נצרת Member

מה התוצאה בסוף? http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/icon_thumright.Xxx

3. קרית שמונה Member

באר שבע זה שאמרתי ללירן לא מבין בכדורגל זה היה באמנם בכעס ובהחלט לא במקום אבל מכאן ועד לזיוני שכל שלכם על כך שסטי ותייר מתאימים לליגה הארצית.. יש כבר מרחק עצום.
    ושלא תטעו אף אחד לא באופוריה בקריית שמונה וכמו שאמרתי קרייתש מנוה עוד תפסיד משחקים ותדע גם ימים גרועים בהרבה ממה שהיה היום אבל עדיין כרגע לפחות היא הקבוצה היחידה במחזור השביעי שעדיין נקראת בלתי מנוצחת!!

4. Spanish Weapon Member

א. עשה טובה נו ,רם סטי ותומר תייר שחקני ליגה ארצית-לאומית ולא יותר. מי שאומר שהם שחקנים לליגת העל בהחלט "לא מבין בכדורגל" כמו שאתה מגדיר את זה
    ב. עם "בלתי מנוצחת" במחזור 7 לא עולים לליגת העל , הכל שאלה של המשכיות ודרך

5. לירן מנהל כללי מנהל כללי

רם סטי ותומר תייר לא מתאימים לליגה ארצית, לא משנה מי אמר את זה זה סתם הגזמה.

הם אחלה שחקנים שבינתיים מובילים את הקבוצה שלהם למאזן מצויין, קרית שמונה קבוצה מצויינת זה לא הנושא פה. כמו שכבר אמרתי קרית שמונה מקום ראשון והטסלה לא משקרת. אסור לנו לזלזל באף שחקן בטח לא של קבוצה שנמצאת מעלינו בטבלה.. זה קצת מגוחך.

בקשר לאוהד המשעשע פה. אל תגרום לי לשנוא את הקבוצה אני באמת מחבב את קרית שמונה ומקווה שיעלו ליגה יחד איתנו כמובן.
    תעשה לי טובה ואל תציין לי פה דקות... באר שבע שלטו בצורה אופטית זה נכון אבל קרית שמונה היא זו שעלתה עם מערך הגנתי ואפילו רן בן שמעון אמר את זה אבל זה בסדר זאת ממש לא בושה. קרית שמונה הוציאה היום תוצאה מצויינת, באר שבע לא.

6. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

נו, אתה לא מכיר את זה? זו טקטיקת הניחוס ש-ReL17 לימד אותי. http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/tongue.Xxx

וחבר'ה, אני באמת לא מבין את דעת הרוב כאן, אבל גם אני חושב שבאר שבע לא הייתה שווה היום נצחון. המהלכים המסוכנים באמת היו שייכים לקריית שמונה. כמו שאמרתי בהודעה הקודמת שלי וגם לירן אמר את זה בהודעה לפני ההודעה הזאת, השליטה של הפועל באר שבע הייתה אופטית בלבד, ככה לא מנצחים משחקים.

7. לירן מנהל כללי מנהל כללי

לא נראה לי שמישהו עיוור.

אני לא אמרתי שלבאר שבע הגיע לנצח... מין הסתם קבוצה שלא הגיעה למצבים לא הגיע לה לנצח ובאר שבע היום שלטה אבל לא הגיע למצבים. זה לא קשור לעניין שאני מרגיש שהפסדנו. כי מבחינתי במשחק בית אנחנו חייבים לנצח לא משנה מי היריבה.

8. קרית שמונה Member

ראשית המשעשע כאן זה אתה 4-4-2 עם קשרים תוקפים כמו צרפתי סטי ותייר זה מערך הגנתי... נו באמת אתה שוב רוצה לגרום לי להגיד דברים שאני לא רוצה לא מאמין וגם יודע שאתה לא באמת חושב ככה. דבר שני הלוואי ובאמת באר שבע תעלה ליגה אבל גם אם קריית שמונה לא תהיה זו שתעלה ליגה צר לי,אבל אני לא רואה את באר שבע כאחת כזו שיכולה לעלות.
    שנית הסכמתי איתך שבאר שבע שלטה במשחק , אבל שוב להגיד שאתם מאוכזבים מה התוצאה??? וואט דה פאק??? לא הגעתם להזדמנות אחת... רק במחצית קריית שמונה הייתה צריכה לכבוש שלישיה. בכל אופן קריית שמונה מאכזבת בבאר שבע ויוצא בלי ניצחון נגד קבוצה שאיך לומר.. לא ברמה שלה

9. אחי נצרת Member

תמונות מהמשחק הדרבי הנצרתי בין הפועל נצרת עלית ואחי נצרת שנגמר בנצחון הירוקים ובצדק 2-1..

תמונות מהמשחק 1

תמונות מהמשחק 2

שבוע הבא..
    עוד משחק דרבי...אך מסוג אחר:אחי נצרת מארחת את בני סכנין בעילוט...יהיה מעניין !

10. לירן מנהל כללי מנהל כללי

לא יודע 4-4-2 3-4-3 עזוב אותי טקטיקות.

רן בן שמעון אמר בסוף המשחק "הראנו שאנחנו קבוצה חזקה לכן אני מרוצה, להגיע לבאר שבע ולא להפסיד זה תוצאה טובה" ולא זוכר מילה במילה שהמערך היה הגנתי. אז אני מעדיף להאמין לרן בן שמעון בקטע של אופי המשלר ולא לך.

וכן אני מאוד מאוכזב מהשחקנים שלי שלא ניצחו את המשחק... (אני לא מבין אותך בכלל כי זה עדיין לא סותר כלום)

אבל בחייאת זה כבר לא מעניין... המחזור עבר, קרית שמונה עדיין בפער משמעותי. באר שבע לא ברמה של קרית שמונה...? טוב. עד שהטבלה לא תוכיח אחרת אתה צודק. הלאה.

נערך לאחרונה ב: ‏29/10/06
  11. אבי סנדור Member

במחצית הראשונה המשחק היה שקול והתנהל בעיקר במרכז המגרש אבל דווקא ההתקפות שלכם היו יותר מסוכנות ופולופ כל הזמן סיכן את השער והיה ממש טוב אני היתרשמתי ממנו
    אבל מהרגע שמישל דיין הוציא אותו לא היה לכם התקפה והשליטה עברה לרעננה
    במחצית השנייה היה גם שקול עד הדקה ה 50 שאז התחיל לרדת מבול מהרגע הזה פשוט השחקנים של אשקלון לא ידעו מה לעשות ורעננה ניצלה את זה וכבשה שתיים
    אם תשאל אותי הבעיה שלכם היא מישל דיין יש לכם אחלה קבוצה

נערך לאחרונה ב: ‏29/10/06
  12. קרית שמונה Member

מה רצית שרן בן שמעון יגיד??<?? נכשלנו?? באר שבע קבוצה שקריית שמנוה צריכה לנצח?? נו באמת... זו פסיכולוגיה בשקל של מאמנים. בכל אופן אתה צודק.. המחזור עבר ושוב כמו שאמרתי כבר בהתחלה אני בכלל,אבל בכלל לא בטוח שקריית שמונה תעלה ליגה השנה. מי שילמד לסגור נכון את מרכז השדה של קריית שמונה יחסל אותה משמעותית (אלא אם כן תייר יפציץ ..)

13. מכבי הרצליה ! Member

זה מה שנקרא- אוהד אמיתי. :aaa021:

14. הפועל אשקלון Member

תודה על המידע אחי
    ולאוהד מכבי הרצליה אם התכוונתה שאני לא אוהד אשקלון אז טעיתה
    אני מגיל קטן התחלתי ללכת למשחקי בית ועד שגדלתי קצת התחלתי ללכת לבד ומתי שהיה הסעות הייתי הולך והיום אני הולך כמעט לכל משחק חוץ רק הפעם כבר אי אפשר אחרי עונה כזאת גרועה
    אבל נראה מה יהיה שבוע הבא נגד רמה"ש בע"ה אני יהיה שם ברמה"ש

15. הרצליה Member

הפועל עכו מנצחת 2-0 בטדי משערים של לויט ואמבה.