המחזור השביעי בליגה הלאומית: 0-0 בבאר שבע

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י הרצליה עד המוות, ‏27/10/06.

1. קרית שמונה Member

לאוהד באר שבע. אם גילי לנדאו היה חותם מעכשוו שהוא יבוא לשחק פתוח והתקפי בבית שלו הייתי אומר לכם שקריית שמונה מנצחת בוודאות. אבל מה.. לנדאו לא טיפש הוא ישחק טקטי עם שמירות אישיות וזה מה שיעצור את קריית שמונה.. אלא אם כן תייר יפציץ שוב. לקריית שמונה אין שחקן שיכול לעבור שתי שחקנים ולתת את השער וזה מה שיכול למנוע ממנה את העלייה העונה. בכל אופן הימור שלי או תיקו או ניצחון לבאר שבע. הלוואי ואני טועה אבל אי אפשר לנצח תמיד.

2. לירן מנהל כללי מנהל כללי

אם באר שבע תבו ותשחק פתוח היא תנצח.
    אסור לשחק בצורה הגנתית, זה יגמור את המשחק. אנחנו לא נצליח להבקיע ככה. אני לא רוצה פה תיקו אני רוצה לנצח. ולנצח יהיה קשה עם משחק טקטי אלא יבוא רק עם משחק התקפי.

עם כל הכבוד לקרית שמונה היא עדיין לא ברצלונה שאתה יכול להגיד שאם אתה משחק מול בצורה פתוחה אתה מפסיד בטוח.

3. MHFC Member

הולך להיות משחק מאוד מעניין בוסרמיל, שאני לא הולך להפסיד אותו, (סוף כל סוף יש שידור של הפועל ב"ש), כל עוד זה בביתה של הפועל באר שבע אין שום סיבה שהיא לא תנצח את המשחק הזה ותעצור את רצף הניצחונות של קרית שמונה וזה צריך להיפסק מתישהן ואני מקווה שזה יהיה היום, הפועל באר שבע ב-2 המשחקים האחרונים עם 2 תוצאות תיקו, אולי דווקא מול קרית שמונה החזקה היא תוציא ניצחון.

הפועל באר- שבע צריכה לבוא ולשחק משחק התקפי ולא להתגונן במשך 90 דקות, כאשר היא עוד משחקת בבית.

4. קרית שמונה Member

ללירן . צר לי אבל אתה רחוק מלהבין כדורגל. קריית שמונה היא עדיין לא ברצלונה אתה צודק. אבל אם תבדוק את יחסי הכוחות בין שתי הקבוצות הללו תגלה פערים רציניים. תומר תייר,רם סטי וגיא צרפתי בקישור בנוסף ל נימבה ויבוריאן בהתקפה , זו חולייה התקפית שעולה על באר שבע ב3 רמות אם לא יותר. לכן אם באר שבע תשחק ללא שמירות אישיות ותשחק משחק פתוח מה שישאיר את צרפתי סטי ותייר פנויים כדי לעשות את המשחק של קריית שמונה ולתת את הכדורים בזמן לנימבה ויבוריאן,באר שבע צפוייה לקבל שלוש חתיכות. לצערי הרב המאמן שלכם גילי לנדאוו (דיי מבין את המשחק) ולא חושב בדיוק כמוך. לנדאוו כבר אמר שאת המשחק הזה הוא ישחק עם שמירות אישיות,ימנע ממובילי הכדור של קריית שמונה לפתח משחק ויעבוד בעיקר על הטקטיקה מה שאומר בעצם- חיים קשים לקריית שמונה!!! דרך אגב לירן, לא כל מי שמשחק טקטי משחק על תיקו,בעזרת משחק טקטי נכון ושיתוק מובילי הכדור של קריית שמונה,באר שבע יכולה לנצח בתוצאות של 2,3 ואף יותר.

5. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני לא חושב שמיקוצ'אדזה ודאטורו נופלים מנימבה ויבוריאן (לא ראית אותם משחקים) .
    גם צגאי,זוהר חוגג, אלעד בונפלד ותומר אליהו לא נופלים מהשלישיה שהזכרת(סטי ,צרפתי,תייר).

ב"ש עברה מהמשחק ברעננה בגביע הטוטו למערך חדש של 5-3-2 כשזה לא בדיוק 5 כיזה 3 בלמים ושני המגנים הם יותר קרובים לקו החצי מאשר לרחבה של ב"ש

6. קרית שמונה Member

ריבלאדו הפעם הסרחת... דאטורו??? מיקואצ'יני?? מי אלה?? אותם אתה משווה לפטי נימבה ואליה יבוריאן??

7. reda Member

כזה מגרש מגעיל לא ראיתי...באמצע המגרש סבבה אבל באיזור הרחבות הכל לבן ומוזר כזה ובקושי רואים את קווי המגרש...הייתי בטוח שוסרמיל זה אצטדיון עם דשא מטופח...אבל יכול להיות שזה הגשם הורס בינתיים...בכל מקרה עד עכשיו משחק לא כל כך טוב

8. עד המוות הפועל Member

בשבויע הבא ב"ש מגיעה לקריית אליעזר וגם המשחק הזה כמעט בטוח ישודר!

9. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

זה שאתה לא רואה את המשחקים של ב"A ואת היכולת של החלוצים האלה אז אין לך זכות דיבר.

0-0 מאכזב לב"ש...

10. Love Is Red Member

זהו סוף כל סוף קריית שמונה נעצרה (תוצאת המשחק 0-0) למרות שהגיע לנו (באר שבע) לנצח גם קריית שמונה היו מסוכנים מאוד סך הכל אני די מאוכזב כי שלטנו אבל גם תוצאת תיקו נראית נחמד כי קריית שמונה כבשה בכל משחק עד עכשיו אני מצדיע לשחקנים שנלחמו היום ולמאמן על ניהול וקריאת משחק נכונה אם נמשיך ככה בסוף גם ננצח אני מקווה מאוד שננצח בשבוע הבא את קבוצת הפועל חיפה שהיא קבוצה חזקה ומסוכנת ויש לה מאמן מצוין.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏28/10/06
  11. Spanish Weapon Member

מי שחושב שאני אישית בתור אוהד ב"ש מרוצה מתיקו נגד קרית שמונה , טועה.
    קרית שמונה לא הייתה עדיפה עלינו היום בשום פרמטר , להיפך.

וואו מי שישמע מי אלה , הרגע הגיעו מצ'לסי אה?
    שחקנים לליגה לאומית , האמן לי ששני החלוצים שלנו לא פחות טובים מנימבה/יבוריאן.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏28/10/06
  12. לירן מנהל כללי מנהל כללי

מבין בכדורגל? תירשם אני מעביר קורסים אבל יש תור ארוך אז לא יודע אם יהיה זמן עבורך. חוצפן.

היום באר שבע שיחקה במערך של 3 שחקני הגנה, מערך פתוח במטרה לנצח ומבחינתי התיקו הזה הוא הפסד.

אנחנו צריכים לנצח כל קבוצה בבית לא משנה אם זאת בני לוד או קרית שמונה. אין לי בעיה עם לנדאו הוא עלה במערך פתוח והתקפי במטרה ברורה לנצח. אין לי טענות ללנדאו הוא מצידו עשה הכל בשביל לנצח אבל יש לי טענות לשחקנים שלא היו טובים היו חלשים נורא לא הגיעו למצבים ולכן נגמר רק 0-0.

יש לי הרגשה רעה ותחושה מעצבנת. תחושה של הפסד. קרית שמונה נעצרה... לא מעניין כל כך התיקו הזה הוא כולו הפסד עבור באר שבע וכמו ניצחון לרן בן שמעון.

13. Spanish Weapon Member

אני לא יכול לשמוע את הבלבולי שכל האלה.

תומר תייר?רם סטי? מי אלה בכלל?
    מי שמע על השחקנים האלה עד עכשיו?
    תומר תייר , חוץ מכמה בעיטות מרחוק שהתלבשו לו העונה, הוא אפס מאופס.
    רם סטי שחקן כושל מהפועל חיפה שרן בן שמעון מת להחיות לו את הקריירה ואפילו להפועל אום אל פאחם הוא לא מתאים.
    גיא צרפתי? מעדיף להפסיק התקפה ורק להתבכיין לשופט , שחקן מלוכלך.

אתה כנראה באופוריה יותר מדי גדולה בגלל ההצלחה הרגעית של קרית שמונה , אבל סופו של כל מטאור הוא להתפוצץ וככה יהיה גם עם קרית שמונה.
    מי יתן וגם השנה אתם תיתקעו בליגה השנייה ואם אפשר אז ברגע האחרון שיהיה כואב.

שבת שלום

14. לירן מנהל כללי מנהל כללי

עזוב אין לי שום כוונה לזלזל בשחקני קרית שמונה. רם סטי ותומר תייר עושים עד עכשיו עבודה נהדרת ואין מה לעשות הטבלה לא משקרת.

15. Spanish Weapon Member

נו לירן , עשה טובה חבר , זה לא זה.
    תומר תייר ורם סטי הם שחקני ליגה ארצית-לאומית ולא יותר.
    אז מה אם לתומר תייר התלבשו 2-3 שערים העונה? זה הופך אותו לכוכב? ומי זה רם סטי?
    קרית שמונה פתחו שמפניות יותר מדי מוקדם , ועם כל ההערכה למה ששרצקי בונה שם , אני בניגוד להרבה אנשים חושב שהנפילה והדרדרות של קרית שמונה לא תאחר לבוא.