המחזור השביעי בבונדסליגה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל גרמני' פורסם ע"י Ralph-Lauren, ‏24/9/07.

1. סטפן אפנברג Member

דקה 75 באיירן מובילה 4-0 , אבל מה שמעניין שטוני קרוס על המגרש ואם הבנתי נכון היה מעורב בשער השני של קלוסה ... קלוסה פודולסקי שויינשטייגר וקרוס על המגרש מחמם את הלב

2. סטפן אפנברג Member

5-0 שלושער לקלוסה , איזה חלוץ פשששששששששששששש............
    עוד בישול של קרוס , איזה קשר פששששששששששששששפשששששששששששששששש http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/biggrin.Xxx

נערך לאחרונה ב: ‏27/9/07
  3. T0XiN Member

ניצחון ענקי של באיירן!
    אני כבר מחכה לתקציר בקוצר רח!

4. Ribery 17 Member

טוני קרוס הוא במקרה מספר 10 ?

5. סטפן אפנברג Member

6. Ribery 17 Member

לברקוזן מראה כמה היא קבוצה חזקה העונה ואני מקווה שזה ימשך ככה ושהם יגיעו לליגת האלופות , קשה להאמין שהם יעשו את זה כי הקבוצה הזאת היא כול כך לא צפויה אבל 2 משחקיי חוץ רצופים שהם מנצחים - 2 משחקים לא קלים בכלל .
    זה התחיל ביום ראשון ב 3-0 על האנובר בחוץ והיום הם מנצחים שוב את נירברג 2-1 .

http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/eusa_clap.Xxx

קלסרואה שוב מנצחת , הם לא נשברו מה 4-1 של באיירן ולקחו היום נקודות ממגרש קשה (תשאלו את המבורג)

שטוטגארט עם 1-0 קטן ממשיכה להתקרב לפסגה אחריי פתיחת עונה לא מרשימה .

האנובר מנצחת במשחק על 6 נקודות את בילפילד - משחק מאכזב למארחים .

ואיזה משחק צפוי להיות ביום שבת , המקום הראשון נגד המקום השני , באיירן נגד באייר

ואגב , http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/eusa_clap.Xxx לתלבושת החוץ של לברקוזן - אוליי היפה ביותר בליגה העונה .

נערך לאחרונה ב: ‏27/9/07
  7. Brian the Lion Member

לברקוזן מנצחת את נירנברג 2-1 , קיסלינג כובש ויש לי הרגשה שמשהו נפרע פה.. בכל מקרה היא מתמקמת במקום השני ואני כבר מתכונן לשרשרת הפסדים שתגיע http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/tongue.Xxx

שבוע הבא באיירן, בדיוק המבחן שיצהיר על כוונות.

8. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

שוקי, רק ככה לידיעתך, בשבת אתם הולכים לאכול את ההפסד הראשון שלכם בבי ארינה http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/wink.Xxx
    וצריך לציין כמה דברים על המשחק לברקוזן - נירנברג:
    - לברקוזן כבר משחק שני בלי שניידר, ניצחון שלישי רצוף.
    - רנה אדלר בעל אחוזי הדיפות הכדורים הגבוה בליגה.
    - נירנברג היתה עדיפה בסה"כ אבל חוסר מזל משווע כולל משקוף בדקה ה90!
    - לרנה אדלר ששובח לפני כן הגיע אדום כבר בתחילת המשחק בגלל נגיעה בידו מחוץ לרחבה.

לגבי שאר המשחקים, באיירן אומנם ניצחה 0-5 אבל לא הרשימה כמו שהתוצאה מראה. עד הדקה ה60 משחק דיי אנמי מול הבונקר של החברה מהלאוזיץ. מהשקרה אחרי זה היה הרבה באשמתו של מיסטר דו פרצופיות פיפליצה שהיה אשם בחצי מהגולים ( אם כי לקח כמה כדורים קשים).
    הדבר הכי מרשים במשחק של באיירן לצד השלושער של קלוזה ( כרגיל נפלא!) היה כמובן ילד הפלא בן ה 17 של באיירן טוני קרוס שבישל שני שערים לקלוזה. שניהם ד"א תעתיק.

שטוטגארט שוב במשחק בינוני מול בוכום האנמית, הדבר הכי חשוב היה לנצח, וזה גם מה שהיה. משחק מצויין לבקוה שפתח הרכב במקום מגאנין שהיה לקורבן היחידי בהרכב לעומת ההרכב שהפסיד לברמן בשבת. הילברט היה המצטיין במשחק.

קרלסרוהה עם ניצחון גדול בפרנקפורט מראה הרבה אופי אחרי התבוסה לבאיירן. אין ספק בנו קבוצה לא רעה הבאדנרים.

בילפלד אחרי הפתיחה הטובה מידרדרת לאחר הפסד ביתי להנובר הסולידית.

9. Brian the Lion Member

אין לך סטיסטיקיות נגדיות על נירנברג במקרה http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/dry.Xxx

10. Ralph-Lauren 1909 היכל התהילה

באיירן הרשימה אותי במחצית השנייה, דריסה שהסתיימה ב-5 שערים ברשת של פיפליצ'ה חסר האונים. נגד באייר לברקוזן הכל יראה אחרת, באייר משחקים בבית, באייר נראים מעולה ובאייר ירצו להיות הקבוצה הראשונה שמנצחת את באיירן מינכן של עונת 2007/08. לגבי יתר המשחקים, באייר עם עוד ניצחון שמראה על הנכונות ועל האופי החזק של הקבוצה הזאת בעונה הזאתי, נירנברג ממשיכה להיראות רע מאוד ולא מתייצבת בליגה. פרנקפורט מפתיעה אותי עם הפסד בית מאכזב לקרלסרוהה שמוכיחה את אופייה. שטוטגארט יוצאת לדרך חדשה, היום היא ניצחה ושבוע הבא היא חייבת לנצח בבית בכדי להמשיך עם המומנטום שלה ולעלות על דרך המלך.

11. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

ברק, נירנברג היו יותר טובים.
    נגד נירנברג? הם מחמיצנים ובקצב הזה הם עוד ירדו ליגה. כריסטאס כצפוי הוא פלופ, כבר היה עדיף להם קולאטי.

12. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

טוני קרוס הוא השחקן הכי צעיר ששיחק בבאירן בליגה אי פעם. 17 ו - 8 חודשים ובישל שני גולים בצורה מצויינת לקלוזה. קלוזה כבר עם 8 שערים ו - 3 בישולים. מה עוד אפשר לבקש? אתמול שלושער ובישול במקום שהוא גם היה יכול להבקיע ובכל זאת העדיף לבשל לטוני. איזה חלוץ גדול מירו. ראיתי רק תקציר אז אני לא יכול לדבר על יכולת כוללת, אבל ריברי ממשיך להרגיז אותי. אתמול הוא לקח בעיטת עונשין בלתי ישירה והכניס אותה ישר לשער. מה שכמובן נפסל. לא מתאים לשחקן ברמות האלה. לטעמי הוא קצת מנסה לקחת על עצמו יותר מידי (וזה ממשחקים שכן ראיתי). צריך להזכיר לו שהוא חלק מקבוצה.

נירנברג הפסידה שלא בצדק ללברקוזן. נירנברג הגיעה למספיק מצבים כדי "לדרוש" לפחות תיקו. חוץ מהכדור למשקוף בדקה ה - 90 גם האגי הבלם (שמצטיין בנתיים העונה) הוציא כדור מהקו. לנירנברג יש בעיה קשה בחוד. ויטק וסאנקו פצועים. כריסטאס מחמיץ המון וגם מינטל. אתמול היה השער הראשון שחלוץ שלהם הבקיע מזה 4 חודשים. מנגד קיסלינג פשוט מעולה לאחרונה. איזה שער נהדר שלו והוא גם אחראי במידה רבה לשער השני. סוף סוף הוא מתחיל להגשים את הציפיות ממנו. וכמו שלירן אמר, רנה אדלר השוער הטוב ביותר בליגה בנתיים (מבחינה סטטיסטית) הוא עצר/הדף עד אתמול 94% מהביעטות/נגיחות שנורו לעברו.

גם פרנקפורט לא היו צריכים להפסיד. כמו ברוב העונה שעברה, פרנקפורט היו הרבה יותר טובים מהיריב ורק ההחמצות ומרקוס מילר הנפלא מנעו ממנה ניצחון צודק. בכלל קרלסורהה נראית טוב. היא עומדת חזק ויציב בהגנה ויוצאת להתקפות שלה ומשיגה מהם שערים.

נצחון חשוב מאוד לשטוטגרט אתמול. חשוב במיוחד, בגלל שהקבוצה לא שיחקה משהו ובכל זאת ניצחה. אלה הנצחונות הכי חשובים.

האנובר מתחילה לחזור למקום הראוי לה עם נצחון חשוב על בילפלד שכבר הייתה במקום השני. מייק האנקה הצליח להחמיץ ממצב שיותר קל להבקיע ממנו מאשר להחמיץ.

13. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

נדב, מינטל כבש גם בשבת...

ואכן נדב, מה אתה אומר על האגי שכ"כ השמצת בעונה שעברה? מתברר צריכים להיות סבלניים לפעמים. כמו עם איזה שחקן אחד חוף שנהבי. http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/tongue.Xxx

14. תומר22 Member

ראיתי את התקציר מהמשחק הקודם ולברקוזן באמת נראית טוב בתחילת העונה. ההגנה שלהם התייצבה מאוד וחבל שזה ייעצר מול באיירן במחזור הבא. דרך אגב, ארתורו וידאל היה נפלא בקישור (אמרתי כבר בתחילת העונה שהם ישימו אותו בקישור כי בעמדה הזו הוא שיחק כשעקבו אחריו) והראה דומיננטיות די מפתיעה ביחס לגילו הצעיר ולעובדה שהוא עוד בשלבי התאקלמות. אפילו לא שמתי לב ששניידר לא שיחק. אה, ולאן נעלם ראמלוב?

15. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

איך בדיוק? בשבת נירנברג הפסידה 1:0 להמבורג.

קודם כל. בשנה שעברה הוא היה חלש ושיחק לידו מדוני. השנה הוא קיבל לידו בלם מצויין (מנואל פרידריך) ויכול להיות שזה משפיע על שניהם.
    שנית, אף פעם לא ירדתי על החופשנהבי ההוא, אלא על ההנהלה שלו שהביאה אותו כמושיע והמחליף לקלוזה והכל מבחירה. אם הם היו אומרים תשמעו נתקענו... אף אחד לא רוצה לבוא.. וכאלה עוד ניחא. אבל הם אמרו שזה השחקן שהם רוצים והם גם דחו אחרים.
    שלישית, האגי בעונה שניה ויתכן בהחלט שעונה שעברה הייתה עונת התאקלמות. לעומתו החופשנהבי בעונה שלישית בליגה אחרי ששנה שעברה הוא היה גרוע.
    והכי חשוב, שוב אני מוכיח שכשצריך אני מבקר וכשצריך אני נותן מחמאות ומודה בטעות. אם כי, אנחנו בתחילת העונה ובוא נראה שהוא אכן השתפר והביקורת עליו לאורך עונה שלמה הייתה טעות.