המחזור השביעי בבונדסליגה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל גרמני' פורסם ע"י Ralph-Lauren, ‏24/9/07.

1. הגבר באדום Member

הדבר היחיד שמצאתי בו אדיר - זה רק הבעיטות החופשיות שלו

2. riquelme1 Member

כן, אני יודע שדורטמונד היא קבוצה גדולה עם עבר מפואר, והרבה שחקנים רוצים להגיע אלייה בגלל זה.גם פארמה הית קבוצה גדולה בעבר, אז? ההווה פשוט רע דורטמונד פשוט קבוצה שבורה עם מאמן עלוב וסגל לא מספיק טוב שיכול להתמודד על תואר כלשהו.

פטריץ' הוא שחקן אדיר, שיש לו מקום בטוח בהרכב בקבוצות דרג ב' כמו: שאלקה, ורדר ברמן, פיורנטינה, סארגוסה, וכו'.

3. Football God Member

לא לזלזל,דיויד בקהאם עשה מזה קרירה.
    כן,יש משהו בדבריך,הדבר המרכזי שהוא יודע זה בעיקר לבעוט,אולי הוא עוד יראה לנו בהמשך העונה עוד דברים.

4. הגבר באדום Member

טוב שהמשחק הזה הסתיים מבלי שהשופט הוסיף תוספת זמן.

הופעה מזה גרועה של דורטמונד!!!!! אוהדי בורוסיה - אל תיעלבו - אבל הסגל הזה של קבוצתכם האהודה לא כזה שיוכל לעשות משהו יותר גדול ממקום 5-6 בליגה (כל דבר מעל זה ייחשב כהישג). כ"כ הרבה טעויות, כ"כ הרבה כניסות מכוערות בשחקני האמבורג! בואו ונודה שגם האורחים הציגו משחק שרחוק מלהיות מעולה (היה טוב ותו לא). בלי שום ספק, אם wonder וארט וגרארו ימשיכו בשיטוף הפעולה הנהדר שלהם, גם באיירן תרגיש מאויימת.

5. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

ראיתי רק את 35 הדקות הראשונות בצבא ואז חזרתי הבייתה, התקלחתי, נכנסתי למחשב וראיתי שהתוצאה הסתיימה ב-3:0 מדהים. :aaa021:
    השער הראשון היה אדיר. אני לא זוכר מי נגח את הכדור לכיוון פאולו גררו, אבל אני לא חושב שהוא האמין שזה באמת יגיע לחלוץ, שסיים כמו גדול. איך ההגנה של בורוסיה דורטמונד מאפשרת לכדור שהגיע בנגיחה לחלוף על פני 35 מטרים מבלי שאף שחקן בצהוב שחור יגע בכדור?
    אני מקווה שבקרוב מאוד יהיה תקציר באתר ערוץ הספורט. אני מת לראות את התקציר המלא. מי אמר שהמבורג משחקת פחות טוב בחוץ, או שהיא לא מצליחה להבקיע הרבה שערים במשחקיה? http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/tongue.Xxx

6. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני לא חושב שנכון להאשים את ההגנה של דורטמונד לבדה ובטח לא את ווידנפלר. מסכן מה הוא היה יכול לעשות היום. האשמה היא קודם כל בקישור או יותר נכון האין קישור ובמיוחד הדפנסיבי של דורטמונד. טינגה יכול להיות שומר אישי אבל לא יותר מזה, בטח לא להחזיק קישור אחורי לבד. הוא היה מעולה נגד ברמן, אבל שם הוא היה צריך "רק" לסגור את דייגו כי השאר לא יכולים שם לנהל משחק. כאן יש את ואן דר וראט וקסטלן וירולים והוא לבדו לא יכול להתנגד לכולם. היה יותר מידי מרחק בין ההגנה לבין הקישור. לקשרים של המבורג היה המון מקום להסתובב ולא היה אף אחד מדורטמונד לאסוף את הכדורים החוזרים מההגנה. והכל עוד לפני ההרחקה (המוצדקת) של קרינגה. כמובן שגם להגנה יש חלק, ברנצקה, במיוחד, במשחק נוראי היום. אבל גם וורנס ודדה לא היו על המגרש. מעל לכל אשם הבחור שיושב על הקווים של דורטמונד. אין לי מושג על מה הוא חושב. מה החילוף המטופש הזה בדקה 42? אפילו אם פדריקו היה פצוע וזה לא נראה ככה. איך הוא לא רואה שקרינגה מאבד כיוון כל הזמן וזה רק שאלה של זמן שהוא יקבל את הצהוב השני? איך זה הוא נתן לסמולארק לעזוב כדי להשאיר את קלימוביץ? איך זה שחקן כל כך מוגבל כמו קלימוביץ פותח וואלדז על הספסל? איפה כל הכשרונות הצעירים של דורטמונד? איך עם סגל כזה נותנים לשאהין ללכת? דול חייב ללכת. ויפה שעה אחת קודם (אף על פי שזה לפחות 3חודשים מאוחר מידי. ודווקא יש מאמן מצויין פנוי. פטריק סנדר. דול הביתה.

מנגד. איזה תענוג לראות את הקבוצה של סטיבנס. עומדים נכון. ירולים בכמה דרגות יותר טוב מעונה שעברה. גררו מתחיל למצות את הפוטנציאל, רק חבל שלזידאן ולטרוכובסקי אין מקום אצלו.
    המצטיינים שלי היום הם גררו וירולים. כבר כמה משחקים שאני כל כך נהנה לראות את ירולים.

7. T0XiN Member

יששש!
    מחר לוסיו על הספסל!!
    FC Bayern: Kahn - Lell, Van Buyten, Demichelis, Jansen - Altintop, Zé Roberto, Van Bommel, Ribery - Toni, Klose
    Außerdem im Kader: Rensing, Lucio, Ottl, Schlaudraff, Podolski, Kroos, Schweinsteiger

מהאתר הרשמי http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/smile.Xxx

8. odedsaidon Member

ומי ממשיך לשבת על הספסל, שוויני. משחק שני ברציפות שהוא לא יפתח בהרכב.

9. Ribery 17 Member

טוב מאוד .
    הוא לא זז על המגרש ובאופן כללי ברוב המשחקים הוא לא טוב .

10. Trnado Member

אם הוא לא יתחיל לשחק קצת כדורגל הוא ישב עוד הרבה על הספסל.
    אלטינטופ מציג יכולת טובה וכובש כשהוא על המגרש.
    שוויינשטייגר לא מצדיק את הקרדיט שהיצפלד נותן לו במשחקים האחרונים, והגנרל ממשיך בפילוסופיית מי שטוב משחק.
    טוב לקבוצה, רע לשווייני.

11. T0XiN Member

רק שלא יקרה מה שקרה לפולדי בתוקפת מאגאט'

12. Ribery 17 Member

שחכת להוסיף עוד כמה קבוצות כמו ולנסיה ,סביליה , ניוקאסל ועוד .

13. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

שטוטגארט - בוכום

בשטוטגארט תמיד שיחשבו על עונת האליפות הם חייבים להכליל באותה נשימה את השם בוכום. לא בגלל שבהקבוצה מהריוויר זכתה בתואר לקבוצה המפתיעה בליגה. בוכום אחראית במידה משהו שהשוואבים הם אלופי גרמניה ולא הכחולים מגילזנקירשן. בוכום ניצחה 4 מחזורים לסוף הליגה את שאלקה וקירבה את שטוטגארט ( אז מקום שני) למוליכה הכחולה. שני מחזורים לסוף שהסטטוס קוו נשמר בעוד שאלקה שעדיין היתה בראש הפירמידה קיבלה דקירה בסכין מיריבה אחרת בריוויר עמדה בוכום שכבר הבטיחה את הישארותה לקרב ראש בראש מול שטוטגארט. אחרי משחק דראמטי בו הוליכה בוכום פעמיים השכילה שטוטגארט לנצח ולהעפיל למקום הראשון בו היא נשארה עד שקיבלה את צלחת האליפות.

שטוטגארט, למרות הפתיחה הגרועה עדיין נחשבת לאחת הקבוצות הכי ביתיות בליגה. מאז המחזור השלישי בעונה שעברה לא הפסידה שטוטגארט בביתה. קרי 18 משחקים בלי הפסד בליגה בגוטליב דיימלר שטדיון.
    אחת הבעיות הגדולות של שטוטגארט העונה זה ההגנה. במיוחד על רקע התבוסה בברמן. 4 שערים מול ברמן, 3 מול הרטה, הגנה שהביאה לארמין פה את האליפות קורסת. ולא רק בגלל שמתיו דלפייר חסר, הרבה בגלל הקפטן פרננדו מיירה שמגלה חולשה לא ברורה לאחרונה. הפורטוגלי הבין לאומי לוקח אחריות " השנה אני לא טוב, וזה דבר שאסור שיקרה, אני מאמין שההגנה שלנו ואני נתייצב ככל שהמשחקים יעברו" אומר הפורטוגלי שמודע למעמד שלו בקבוצת הצעירים של שטוטגארט " אני נחשב דמות לחיקוי לצעירים, ולכן אני חייב לקחת אחריות ולהציג את היכולת שלי משנים קודמות".
    פה הסיק מסקנות מהתבוסה לברמן שהקורבן הוא ריקרדו אוסריו המקסיקני הבין לאומי. הוא יורד לספסל, הילברט מוסת מעמדת הקשר הימני לעמדת המגן הימני, בעוד ארתורו בוקה מחליף את הילברט בקישור. בעיקבות שילובו של בוקה בקישור ישחק קדירה כקשר ימני, בשטורק יחזור לעמדה שלו במרכז ובוקה ישחק משמאל.
    בהתקפה כרגיל קקאו גומז שכבש ב4 המשחקים האחרונים מאז חזר מפציעה 3 שערים. יירדליי בשטורק שנחשב לאחת התקוות הגדולות של שטוטגארט העונה ( עד כה שיחק רק פעם אחת בשבת בתבוסה לברמן), ישחק מול קבוצתו לשעבר בוכום ממנה התפתח והגיע ללברקוזן, בטוח ששלוש הנ"ק שוב ישארו בבית " אנחנו חייבים לנצח, ואני מאמין שלכולם גם ברור למה. אני בטוח שניראה הרבה יותר טוב מאשר בברמן."

מעל 20 שנה לא ניצחה בוכום בשטוטגארט, או ליתר דיוק מה29 למאי 1987. תגובת המאמן מרסל קולר " הגיע הזמן, לא? "
    מאמן בוכום בטוח שבמיוחד עכשיו זה ההזדמנות לעקוץ את האלופה " חייבים להודות שהם לא חזקים כ"כ כמו אשתקד, ולמרות כל הכבוד אני מאמין שאפשר לחזור עם הנ"ק לשטוטגארט."
    קולר שיצא מאוכזב ממשחק התיקו ביום שישי נגד פרנקפורט, מבקש משחקניו להמשיך לשחק מרוכז בהגנה כמו מול איינטרכט, אבל לא לשכוח גם לכבוש שערים בדרך " הצורה שבה ההתקפה שלנו שיחקה בשבת היא פשוט נוראית" מודה קולר. גם קולר יודע שלבוכום לא הולך מול שטוטגארט, ב7 ההתמודדיות האחרונות ניצחה בוכום רק פעם אחת, למרות זאת יודע קולר מה הסוד " שטוטגארט מזכירה לי את הקבוצות שלי בליגה השווצרית, כך שאני יודע למצא גם את טקטיקת הנגד".

הרכבים משוערים -
    שטוטגארט: שפר - הילברט, מיירה, טסקי, מגאנין - פרדו - קדירה, בוקה - בשטורק - גומז, קקאו...
    בוכום: לאסטובקה - קונטצה,מלטריץ, יאיה, בוניג - פפרצל, דוברובסקי, צדבל, גרוטה - אפאלה, בצ'מן....

14. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

מצד אחד שוויני ופולדי הם העתיד שלנו, של הכדורגל הגרמני.
    מצד שני טוני ואלטינטופ כרגע טובים מהם.

אני מתגעגע לבאיירן הישנה על טהרת הגרמנים http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/sad.Xxx

15. Ribery 17 Member

אין כאלה שטובים לבאיירן ,אין !
    שנה שעברה בהפסד 2-0 למילאן עלו לל ,שווינשטיגר ,פודולסקי ,אוטל וראינו מה יצא מזה .

מי שלא טוב לא משחק !