המחזור השביעי בבונדסליגה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל גרמני' פורסם ע"י ג'ובאני אלבר, ‏12/10/06.

1. אבו Member

זה קבוע אצלם,שגיאות מהסוג הזה.

מצטרף למחמאות על הפריוויואים http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/eusa_clap.Xxx
    לינק!

2. Waters Member

ג'ובאני אלבר (אופיר?), אהבתי מאוד את הסיכום. היה חסר לי קצת על הצד של שאלקה במשחק נגד המבורג אבל ניחא, הרבה אנשים פה נוטים להתעלם מהקבוצה הזאת http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/sad.Xxx.

3. ג'ובאני אלבר משתמשים של כבוד היכל התהילה

ביר להניח שאם שאלקה הייתה מפסידה את המשחק הזה אז עיקר העניין היה בה, אבל מכיוון שהמבורג ממשיכה להפסיד ושאלקה חזרה למסלול אז עיקר העניין הוא בהמבורג.

4. Ralph-Lauren 1909 היכל התהילה

עדין בחיפוש,כרגע אין !

5. ג'ובאני אלבר משתמשים של כבוד היכל התהילה

נירנברג ובילפלד נפרדו בתיקו 1:1, בומה העלה את בילפלד ליתרון בדקה ה24 מכדור עונשין וין פולק דאג להשוות שבע דקות למחצית.

בורוסיה דורטמונד ניצחה 3-2 בחוץ את קוטבוס במשחק מרתק, מרכוס ברזנסקה העלה את דורטמונד ליתרון שתי דקות מהפתיחה, וארגל דה סילבה דאג להשוות דקה לאחר מכן, אותו מרכוס ברזנסקה השיב לדורטמונד את היתרון בדקה ה58, ואלכסנדר פרי השוויצרי קבע 3-1 בדקה ה60, כדור עונשין של ולאד מוטינו בדקה ה90 רק המתיק את הגלולה המרה של קוטבוס, 3-2 בסיום.

6. Ralph-Lauren 1909 היכל התהילה

בורוסיה דורטמונד משיגה ניצחון על העולה החדשה אנרגי קוטבוס בתוצאה 3-2 .

המשחק מתחיל בסערה שכבר בדקה ה2 כובשת בורוסיה דורטמונד האורחת משער של הבלם מרקוס ברז'נסקה בנגיחה מהרמה של השחקן לארס ריקן .
    בדקה ה3 הכדור עובר אל אנרגי קוטבוס והיא מתחילה ללחוץ את בורוסיה דורטמונד וזוכה בקרן,מונטאנו ניגש להרים את הכדור ודה סילבה דוחק את הכדור פנימה התוצאה 1-1 באיצטדיון הידידות.
    המחצית הראשונה נגמרת בשיויון בין שתי הקבוצות !
    דורטמונד פותחת את המחצית השניה עם לחץ ומצליחה לנצל את המומונטום שלה וכובשת את השער שמעלה אותה להובלה שער שוב של מרקוס ברז'נסקה בלמה של דורטמונד,המהלך התחיל באיש המשחק לארס ריקן שמבשל את השני שלו במשחק בהרמת קרן מדויק לראש של ברז'נסקה,איזה שער מרהיב דקה 58והתוצאה 2-1 לדורטמונד.
    הלחץ לא נפסק ובדקה ה60 כדור ארוך שמגיע לאלכסנדר פריי לרגל ב16 ופריי לא מהסס וכובש את השער השני שלו העונה,3-1 לבורוסיה דורטמונד.
    בדקה ה89 זוכה קוטבוס לכדור עונשין ומונטאנו דוחק את הכדור פנימה ומסיים את המשחק ב3-2 לטובתה של בורוסיה דורטמונד,ניצחון 4 של דורטמונד בקוטבוס בכל הזמנים !
    20.000 צופים הגיעו למשחק הזה !
    http://img511.imageshack.us/img511/2596/cottbusbvb468345po9.Xxx

נערך לאחרונה ב: ‏15/10/06
  7. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

הוא לא היה וגם לא יהיה. בינינו בשום ליגה בעולם הוא גם לא יהיה.
    ד"א ובלי קשר בשבת הוא החמיץ פנדל שיכול היה להועיל מאוד להמבורג.

לכל מי שרוצה לראות את השער של נאלדו שיחכה לערב היום בשעה 21:45 - סיכום המחזור משבת. כדאי, לא רק בגלל השער של נאלדו.

הליגה קצת מתייצבת וקצת מקבלת את הצורה הנכונה שלה. עם הצמרת האמתית אליה אני חושב שעוד תצטרפנה גם דורטמונד, ולברקוזן ושטוטגרט (אם תשכלנה לשמור על יציבות) ואשר ממנה תתרחקנה נירנברג ואאכן (כנראה) וגם והתחתית הנכונה (כן כן, גם המבורג אם היא לא תפנים את הטעויות שלה ותתקן אותן).
    מנשנגלדך קבוצת הבית הטובה ביותר בשנת 2006 עד כה. ואם תמשיך בדרך בה התחילה בשנה שעברה ומה שעשתה בקיץ תוכל גם היא להתקרב לצמרת ובכל אופן לא להאבק בתחתית כבר בשלב מוקדם של העונה ואז יהיה לה ראש שקט להמשך הבניה שלה. בדיוק האנטיתזה של המבורג.

8. נעם Member

נאלדו לאט לאט הופך ליהיות אחד מהבועטי חופשיות האימתניים בבונדסליגה. שוערים לא יודעים איך להתמודד עם הטילים שלו, כך שאו שהכדור נכנס או שהוא נהדף לריבאונד כמו שהונט הכניס בשבוע שעבר.
    מישהו אמר רוברטו קרלוס?

ולא חייבים לחכות עד הערב אני אשים תתקציר בדיון מולטימדיה.

9. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

תענוג היה לראות את לארס ריקן אתמול!
    אני לא מבין איך לא דיברתם עליו, הוא עדיין לא מה שהיה, אבל עוד כמה משחקים יציבים והוא יחזור לשם, עזבו את הבעיטות החופשיות המדהימות שלו, הטכניקה שלו, הניידות, ובכלל זהו לארס ריקן, אחד השחקנים הכי אהובים עלי בליגה.
    פשוט כיף היה לראות אותו אתמול.

אני אחדד את דבריו של נדב לגבי מ"ס פרטים:
    נתחיל עם שטוטגארט...
    מריו גומז: פשוט מדהים, הילד הזה רק הולך ומשתבח, הוא לא נבחר רק כמצטיין שלך אלא בכלל כשחקן המחזור על ידי ה"קיקר". שולט בשני הרגליים, ניידות, משחק ראש נהדר , תמיד מסוכן...קלוסה ופולדי מאחוריכם.

הצעירים של שטוטגארט: נדב, אין לך מושג כמה אני מתמוגג לראות את טאשי, קדיירה, גנטנר וגומז משחקים, כל אחד פוטנצייאל מדהים. סמי קדיירה גם הוא בן 19 כבר שנתיים מדברים עליו בשטוטגארט כעל הדבר הבא. טאשי כמו שפה אמר ילד פלא. ועוד לחשוב שאנדראס בק גם בן 19 חוזר עכשיו מפציעה.
    לא, לא JUNGE WILDEN, כי זה שייך לתקופה אחרת ולמאמן אחר, מה עוד שממוצע הגילאים עמד אז על 26, בשבת עמד הממוצע על 23.55 !
    הכינוי החדש של ה"קיקר" BABYSPECK .

קקאו: נדב, אני מסכים שהוא לא חלוץ, אבל השילוב שלו עם גומז פשוט נהדר. אם הוא לא היה מחמיצן כרוני.. http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/dry.Xxx

לגבי סאנוגו:
    נדב, אתה טועה לגביו, הרכישה הכי גדולה של המבורג העונה, חלוץ שאם ימשיך להתפתח יהיה לאחד החלוצים המובילים בליגה.

טרוכובסקי: היה נהדר אתמול מול שאלקה, השחקן היחידי שאפשר לציין לטובה בהמבורג.

הצמרת: למרות הכל שאלקה, ברמן ובאיירן.
    שטוטגארט ודורטמונד יחכו מאחורה, את נירנברג אסור עדיין להספיד, הרטה עם סגל מאד צר..
    לברקוזן טובה בבית חלשה בחוץ, אי יציבות מכרעת. במשחק הקרוב נגד המבורג ללא קאסטרו הפצוע ורמאלו המורחק שקיסלינג פשוט הצל של עצמו זה לא נראה טוב. שניידר לבד לא יכול למשוך את באייר.

10. Ralph-Lauren 1909 היכל התהילה

הפציעה כל כך גמרה את השחקן הזה בעבר,הוא היה מדובר כל כך היה אחד הצעירים הטובים באירופה.
    יובנטוס זוכרים אותו טוב מאוד וגם מנצ'סטר יוניטד.
    הוא שחקן פשוט יוצא מן הכלל אני לא חושב שהוא יחזור להיות מה שהיה אבל ראינו את הניצוצות של ריקן ולי זה עשה יותר מכל דבר,השחקן האהוב עלי חוזר למגרשים כסטאר של הקבוצה.
    אני מקווה שהוא ימשיך להיות תותח.