המחזור השביעי בבונדסליגה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל גרמני' פורסם ע"י ג'ובאני אלבר, ‏12/10/06.

1. Ralph-Lauren 1909 היכל התהילה

אני לא יודע מה איתכם אבל אני כבר מתוח מאוד למחזור הבא בווסר שטדיון ! הולך להיות מאוד מאוד חם,אני בטוח שהמשחק יהיה עם הרבה שערים !

וגם דרבי קטן שלנו נגד בוכום !

2. ג'ובאני אלבר משתמשים של כבוד היכל התהילה

אגב בכוכום, משהו רע מאוד עובר על הקבוצה הזאת היא צריכה זעזוע רציני בשביל לחזור לאיזשהו כיוון, לדעתי מאמן הקבוצה צריך לפנות את מקומו, מה גם שהסגל שם מאוד חלש וצריך נס של ממש או לפחות מאמן שיכול להפיק 100% בשביל להשאיר את הקבוצה בליגה כי הביזיון הזה מול ברמן לא משהו שאמור לעבור לסדר היום.

3. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

לפני פתיחת העונה האירופית, כאשר מילאן חיפשו חלוץ בנרות, אני "הצעתי" להם את פאנטליץ' שהספיק להרשים אותי עוד בעונה שעברה. במילאן הלכו בסופו של דל על רובן אוליביירה, אבל פאנטליץ' רק ממשיך להשתפר, הוא לא מפסיק להרשים אותי ולא רק במדי הרטה, גם בנבחרת הסרבית הוא מציג יכולת שווה הערכה.

ודבר שאני לא מבין. כל המוחות הגדולים האלה שיושבים בבאיירן מינכן, איך אף אחד לא קם ואומר: אתם יודעים מה, לוסיו הוא מקור לבעיות שלנו בהגנה. מוזר.

4. ג'ובאני אלבר משתמשים של כבוד היכל התהילה

אורי, דווקא היום אין מילים רעות על לוסיו.
    סגר יפה מאוד, שצריך גם הצטרף להתקפה אני עדיין חושב שהוא לא צריך לשחק כבלם אלא בתפקיד אחר, יותר התקפי.

5. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

אם המגן הימני שלך לא היה סניול, הטעויות של לוסיו היום היו נתגלות גם לעיינך.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏14/10/06
  6. joe Member

http://images.one.co.il/images/d/gg111032.Xxx
    צ'וצ'ובסקי מפסיד לשאלקה

שאלקה נצמדה גם היא למובילות הטבלה - ורדר ובאיירן, אחרי ניצחון 1:2 על המבורג. אלטינפוט התחיל ראשון עם 0:1 לשאלקה, אבל טרוצווסקי הצליח לאזן בדקה ה-30, 1:1.

בורדון סגר עניין בדקה ה-53 עם 1:2, ושאלקה גם היא עם 13 נקודות, כמו באיירן ו-ורדר ברמן.

לקוח מONE
    ואני שואל, כלכך קשה לבטא את השם טרוכובסקי?

עריכה : חחחחחחחח עכשיו אני מסתכל קצת למעלה ומה אני רואה?
    http://images.one.co.il/images/d/gg111029.Xxx
    ווילי סניידר המום בהפסד לברקוזן (רויטרס)

חחחח מה נסגר עם ONE? ווילי סניידר?

נערך לאחרונה ב: ‏14/10/06
  7. XabiAlonso Member

:aaarofl:

8. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

ברמן אמנם ניצחה 6:0 אבל התוצאה קצת משקרת.המחצית הראשונה היתה צריכה להיגמר 1:1 או אפילו 2:1 לבוכום אבל היה להם חוסר מזל וכשברמן הבקיעה את השני הסיפור נגמר בוכום נשברה וככה זה נראה. דייגו נתן הצגה - כולל שער מדהים ובישול נהדר לפריץ. נאלדו בבובמה בדקה ה - 90.

שטוטגרט ניראו טוב היום. ועם המון צעירים מקומיים - בדיוק כמו שאני אוהב. איש המשחק שלהם לטעמי הוא שוב מריו גומז. שחקן נהדר שכבש את הרביעי שלו העונה.גם הבחור החדש היה בסדר גמור והקבוצה נראתה טוב.אם הם ימשיכו ככה יש להם עתיד. הם פשוט שיחקו טוב. אני רק לא מבין למה הם עולים רק עם עשרה שחקנים (למי שלא מבין - הכוונה היא לקקאו. לאיש אין שום מושג. עדיף למצוא עוד מישהו מהנוער ולשים אותו במקום).

המבורג שיחקו לא טוב. גם בלי ההרחקה של ירולים לא ראיתי מהם משהו. גם בורדון נתן פצצה מ 30 מטר שקירשטיין לקח. לא הגיע להמבורג לנצח. ואני ממשיך להתעקש שדול חייב לעוף למרות שהוא אמר אחרי המשחק שנותנים לו גיבוי והם כרגע במצב לא טוב אבל יקומו על הרגליים.

דבר אחר. היה 3 פנדלים היום וכולם נהדפו על ידי השוערים.

נירנברג יכולה להצטרף לחבורת הצמרת מחר אם תנצח את בילפלד וגם דורטמונד יכולה להיצמד (עם נקודה או שתיים פחות) אם תנצח את קוטבוס החלשה.

9. Waters Member

מישהו ראה את המשחק של שאלקה נגד המבורג? איך שאלקה שיחקו?

אז קצת קשה לי לדבר על משחק שלא ראיתי אבל סה"כ אני מאמין שבמבחן התוצאה הצלחנו יפה, בכל זאת ניצחון.
    הייתה לי הרגשה שאנחנו עומדים לנצח את המשחק הזה בעיקר לאור המצב העגום של המבורג מתחילת העונה. אני שמח שסוף סוף יש תוצאות ומצבנו בליגה הוא מצב מעולה. חבל שאין לנו גם איזה גביע אירופי להתמודד עליו אבל לא נורא, אני מאמין שהקבוצה תיהיה יותר ממוקדת לליגה מאשר קבוצות שמשחקות בוופ"א ובליגת האלופות וגם פחות סיכון לפציעות (למרות ש"פציעת העונה" - אסמוהה - כבר קרתה וחבל לי עליו).

אז כנראה שלזמן הקרוב סלומקה לא צפוי ללכת הביתה. אני לא יודע להגיד אם זה טוב או רע, כי את המשחק כאמור לא ראיתי.

10. Raulito Madridista

ראיתי רק את התקציר באתר ספורט 5 במשחק בין באיירן מינכן להרטה ברלין (לחצו כאן ואז על פודולסקי על מנת לראות את התקציר שוב מהאתר)
    אבל אני חושב שראיתי מספיק על מנת להגיב.

החלק ההתקפי של באיירן מינכן נראה מצויין היום, מהיר, הצטרפות טובה מאוד להתקפה של המגנים(בעיקר בגול השני שסניול היה זה שנעץ ברשת את הבישול הנפלא של פיזארו, שהתחיל מטעות בהגנת הרטה), אבל אני בטוח שהרטה גם הייתה חלשה מאוד בהתחלה, השאלה היא אם זה בגלל משחק מעולה של אוטל וואן בומל או האם אין קשר לשניים הללו. השער הראשון של מקאיי היה יפה(שער שלישי שלו העונה בליגה לא? פתיחה מהוססת קצת), הוא קיבל מסירה מעולה מפודולסקי, ועשה תנועה לעומק שמזכירה את מקאיי האימתני מדפורטיבו לה קורוניה.
    השער השלישי של באיירן גם היה מצויין, מצחיק כמה זמן היה לפיזארו לכוון את הכדור לאיפה שהוא רוצה, אחרי פתיחת רגליים נפלאה של אחד משחקני באיירן, דמיכליס היה זה שבישל.
    הרטה ברלין חזרה למשחק אחרי סגירה חלשה של באיירן במצב נייח, זה לא כל-כך חדש, למרות שלבאיירן יש בלמים מעולים בעלי משחק ראש. השער השני שלה היה אחרי חור באגף שמאל של באיירן, בטח להאם שהה למעלה, סיומת אדירה של הרטה שלא השאירה סיכויי לכאן.
    אני שמח שפודולסקי כבש את הרביעי אחרי מסירה מעולה מהצד השני של המגרש, מאגאת עשה נכון שהאמין בו, אבל לדעתי סנטה קרוז מתבזבז בקישור, הוא טוב בהתקפה, אבל יש טובים ממנו, באיירן מבזבזת מקום בקישור ההתקפי שהיא מכניסה לשם את סנטה קרוז.
    אי אפשר להגיד עדיין שיש שיפור אצל באיירן, כי המשחק היה בבית, בחוץ היא הייתה מפסידה משחק כזה, לדעתי.

מחזור אדיר היה בבונדסליגה, שתמיד מספקת לנו הרבה כדורגל מחמם את הלב. אני אמרתי שוורדר ברמן תקרע לבוכום את הצורה, למרות שהמשחק בחוץ. באמת מה שמדהים שקלוסה לא היה שותף לאף אחד מששת השערים, יותר נכון לא כבש אף אחד, אני מזהה ירידת מתח אצל מירוסלב קלוסה, אחרי עונה מדהימה אשתקד כולל מלכות השערים במונדיאל?
    בוכום וויתרה על המשחק לדעתי אפילו לפני הצמד האדיר של דייגו תוך 2 דקות(76-77), אלא כאשר היה רק 2-0. ברמן עולה למקום הראשון עם ההתקפה המדהימה שלה, קצת מעל 2.5 גולים במשחק. היא צריכה לנצח בליגת האלופות באמצע השבוע ולקוות לתיקו בין ברצלונה לצ'לסי.

שתי הקבוצות מוכנות בעצם למשחק ביניהם ביום ראשון\שבת הבא, יהיה מעניין אני בטוח, אבל גם הפסד של באיירן לא ייסגור את הסיפור, בטח שלא, זה משחק רק על כבוד.

תראו את המבורג, ממוקמת במקום ה-17 בבונדסליגה, עוד לא הצליחה לנצח העונה לאחר שבעה מחזורים, לא הצליחה לנצח כבר 14 משחקים רצוף( 2 בצ'מפיונס ליג, 2 במוקדמות הצ'מפיונס ליג גם ועוד משחקים), מחלת התיקו הורגת אותה, ההגנה שלה נחלשה בעיקר בגלל עזיבת בולארוז האגרסיבי לצ'לסי, לא הגיע בלם מחליף, המבורג נופלת מהרגליים בהשתתפות בשני המפעלים כמו שקרה לקבוצות ספרדיות חסרות ניסיון כמו סלטה ויגו, סוסיאדד, בטיס, אפילו בואנקר סאנוגו מלך שערי הבונדסליגה לא עוזר לה. מעניין מתי היא תצא מהבוץ. היא הפסידה לשאלקה בבית אחרי שהוליכה.

נחמד לראות את אאכן הקטנה שעלתה ליגה במקום הרביעי. עד שהיא תרד הרבה למטה.

11. ג'ובאני אלבר משתמשים של כבוד היכל התהילה

סיכום משחקי יום שבת בבונדסליגה
    באיירן מנצחת בקלות 4-2 את הרטה, המבורג אחרי עוד משחק מאכזב מפסידה 2-1 לשאלקה, ואחרי שבעה מחזורים נדמה שהליגה מתחילה לקבל צורה.

באיירן מינכן 2-4 הרטה ברלין
    אחרי השבועיים פגרה עקב משחקי מוקדמות היורו, ואחרי ההפסד המביש בוולפסבורג הייתה צריכה באיירן לעשות אתמול קאמבק מרשים.
    באיירן ניצחה אתמול את הרטה ברלין שלפני המשחק הייתה מוליכת הטבלה, בצורת דיי משכנעת והעמידו את עצמם במקום טוב ארבעה ימים לפני משחק הצ'מפיונס בליסבון.
    רוי מקאיי בדקה התשיעית היה הראשון לכבוש אחרי בישול פנטסטי של פודולסקי, רק שש דקות חלפו ומסירת רוחב מבריקה של פיזארו סידרה שער ראשון העונה לצרפתי ווילי סניול ובאיירן כבר ב2-0 אחרי15 דקות בלבד, אותה פיזארו הוסיף שער משלו בדקה ה53 ממש בפתיחת החצי השני של המשחק, באיירן הורידה הילוך ואפשרה להרטה קצת לחזור למשחק ושש דקות אחרי זה נגיחה של מאליק פאתיח מצאה את הרשת של אוליבר קאן וקבע 3-1 למארחים, 14 דקות חלפו ופנטאליץ' כבר צימק את זה ל3-2, האם נראה קאמבק מרשים של הרטה? אך בדקה ה78 נגמרו כל הספקולציות כאשר וקאס פודולסקי כובש שער בכורה באליאנז ארינה וקובע את תוצאת הסיום 4-2 באיירן.

http://www.fcbayern.t-com.de/media/images/spieler_06_07/makaay/200/makaay_dpa_141006.Xxx
    מקאי מברך את פודולסקי אחרי הבישול הנהדר.

המבורג 2-1 שאלקה 04
    המבורג המיוסרת הפסידה אתמול 2-1 לשאלקה ובכך המשיכה את רצף אי הניצחונות מפתיחת העונה.
    אחרי פתיחה גרועה בצ'מפיונס עם שתי הפסדים, ועם ההדחה בגביע הגרמני, המאמן תומאס דול עדיין נשאר בראש הפירמידה ולא ממהר לפנות את מקומו.
    שערים של חליל אלטינטופ בדקה ה16 ומרסלו בורדון בדקה ה53 העניקו בסופו של דבר שלוש נקודות לחניכים של סלומקה.
    בדקה ה30 עוד הספיקו המארחים לחגוג שיוויון סונגו השווה את התוצאה, אך ארבע דקות מפתיחת המחצית השנייה היה יכול אותו סונגו להפוך את הקערה אך החמיץ כדור עונשין מ11 מטרים.
    להוסיף לצרות של המבורג ניתן להוסיף שבדקה ה43 ראה דיוויד ירולים צהוב שני ונשלח למקלחות מוקדם מהצפוי.

http://www.hsv.de/uploads/pics/m_Troche_Altintop.Xxx
    טרוכובסקי ואלטינופ במאבק עיקש על הכדור.

בורוסיה מינשנגדלאדבך 1-3 וולפסבורג
    גלאדבך ממשיכה עם 100% ההצלחה בבית, ומאמן הקבוצה מאוד מרוצה כאשר הקבוצה ממוקמת במקום החמישי עם 12 נקודות ומרוחקת נקודה אחת בלבד משלושת המוליכות ונמצאת בשיוויון נקודות עם אאכן שממוקמת במקום הרביעי, וולפסבורג לעומת זאת שלא ניצחה משחק חוץ מאז אפריל ממקומת במקום החמישה עשר עם שש נקודות בלבד.
    וולפסבורג דווקא הייתה זו שנטלה את היתרון בדקה ה17 עם שער מרגלי אלכסנדר מדלונג, אך צמד שערים של פייר קלוג בדקה ה34 ודקה אחר כך מרגלי אוליבר נויביל הפכו את הקערה, בדקה ה83 חתם דיוויד דגן עניין וקבע את תוצאת הסיום 3-1 לגלאדבך.

http://www.vfl-wolfsburg.de/uploads/pics/m-Kynowek_v_gladbach_01.Xxx
    לגלאדבך היה קצת קשה אבל לבסוף גם הזאבים נכנעו במבצר.

האנובר 1-1 פרנקפורט
    פרנקפורט עדיין בלתי מנוצחת, אך למרות העובדה היפה הזאת היא השיגה ניצחון אחד בכל שבעת משחקיה האחרונים ושישה פעמים סיימה בתיקו, אך ככל הנראה הראש של פרנקפורט באופ"א כאשר בוים חמישי היא תפגוש את פאלרמו האיטלקית, ככה שבפרנקפורט תוצאת תיקו הייתה טובה ולהאנובר לא היו כוונות להפריע.
    השמיאן העלה את המארחים ל1-0 בדקה ה21, אך אלכסנדר מאייר השווה בדקה ה56.
    מרקוס פרול עוד הספיק להחמיץ פנדל עבור פרנקפורט בדקה ה26.

http://www.lastkick.com/wp-content/P_Vahid_Hashemian_1.Xxx
    השמיאן-העניק נקודה להאנובר.

שטוטגארט 0-3 לברקוזן
    במחזור השביעי של העונה סוף סוף שברה שטוטגארט את המסורת והשיגה ניצחון בית ראשון העונה, שטוטגארט כבר ממוקמת במקום השישי עם אחד עשרה נקודות שתיים פחות מהמוליכות.
    מריו גומז העלה את שטוטגארט ל1-0 בדקה ה22, בוקה הכפיל את היתרון בדקה ה48, ותומאס היצלברגר סגר עניין בדקה ה76.

http://www.vfb-stuttgart.de/medien/img/bundesliga_12360_th.Xxx
    שטוטגארט מפלסת דרך לניצחון.

בוכום 6-0 ורדר ברמן
    ורדר ברמן לא ריחמה אמש על בוכום האחרונה בטבלה והשפילה אותה בביתה, הפסד שלא יישכח בבוכום עוד הרבה מאוד זמן, ניצחון שייעלה את הביטחון העצמי של שחקני ברמן לקראת המשחק מול צסק"א סופיה ביום רביעי הקרוב.
    האנט פתח את החגיגה בדקה השישית, ואותו שער גם קבע את תוצאת המחצית, אך מהדקה ה70 התחילה החגיגה של שחקני ברמן, שולץ עשה 2-0 בדקה ה60, וראיינס קבע את השלישי בדקה ה76, דייגו קבע 4-0 דקה לאחר מכן, פריץ בדקה ה88 הפך את זה לתבוסה ונאלדו סגר שישייה בדקה ה90.

http://www.werder-online.de/bilder/galerie/2006gross/teamkreisjubel575nah.Xxx
    שחקני ברמן חוגגים על חשבון בוכום אתמול.

נערך לאחרונה ב: ‏15/10/06
  12. Ralph-Lauren 1909 היכל התהילה

שאפו על הסיכום הנפלא !

מבחינתי באיירן עדיין לא נראית משכנעת , המשחק היה הפכפך ולבאיירן במיוחד בבית אסור שזה יקרה !
    נקודת האור של באיירן אתמול הייתה ללא ספק ווילי סניול שנתן משחק עצום מלא ביטחון כמו שאנחנו מכירים אותו בימיו הרגילים.
    אני כן חושב שבאיירן מגיעה למשחק מול ליסבון עם נקודה אחת ביד כבר לפני המשחק.
    יש לבאיירן את היכולת של השחקנים לנצח את המשחק הזה ולהעמיד אותה עם רגל וחצי בשלב הבא !

גלדבאך ממשיכה להראות ניצוצות בבית עם משחק קבוצתי נהדר , הקבוצה נראית טוב ואני בטוח שהם ימשיכו ככה,תחזור לנו גדלבאך הגדולה !

ברמן,סוף סוף ברמן האמיתית האיכותית המכונה הדרסנית של הבונדסליגה חוזרת,כדורגל פשוט יוצא מן הכלל ,דייגו שאכל כל כך הרבה ביקורות מכל מקום אפשרי השתיק את כולם עם תצוגת כדורגל פשוט פנטסטית הילד הזה מראה ניצוצות של ה-שחקן הכדורגל הבא !
    ולסיום קיבלנו גם שער מדהים של נאלדו שנקבע על כמהירות של 128 קמ''ש .. פשוט מדהים.

13. Ralph-Lauren 1909 היכל התהילה

http://img455.imageshack.us/img455/176/energiecottbuszw6.Xxx - http://img270.imageshack.us/img270/8021/borussiadortmundmt4.Xxx

אנרגי קוטבוס - בורוסיה דורטמונד
    אצטדיון : איצטדיון הידידות , קוטבוס Stadion Der Freundschaft
    תכולה : 22.450
    תאריך המשחק : יום ראשון ה15.10.06.

אנרגי קוטבוס מגיעה למשחק לאחר שהיא ממוקמת במקום ה-11 עם 2 תוצאות ניצחון , שתי תוצאות תיקו ושני הפסדים מאזן השערים שלה עומד על 7:8 לרעתה !
    קוטבוס שבמחזור האחרון הפסידה בבילפלד 3-1 יודעת שהמשחק הזה חשוב לה עד מאוד .
    היא מודעת לכך שדורטמונד נימצאת אחרי שני מחזורים ללא ניצחון ורוצה מאוד את הנקודות .
    האצטדיון יהיה מלא מפה לפה כאשר הכרטיס האחרון נמכר כבר ביום רביעי (אתמול).
    מרקוס קוקיאלקה שהיה פצוע יכול לחזור לשחק במשחק החשוב מול דורטמונד.
    המנג'ר של הקבוצה פטריק סאנדר אומר :"קוקיאלקה היה אמור לחזור רק עוד כשבועים למדים שלנו ואני שמח מאוד שהוא יכול לחזור כבר נגד דורטמונד,מצפה לנו משחק קשה"

בורוסיה דורטמונד מגיעה למשחק חוץ בקוטבוס לאחר שני משחקים ללא ניצחון ולאחר הודעה לא נעימה שגרמה לה להבין שסבסטיאן קל לא יחזור עד סיום העונה.
    דורטמונד שנמצאת רק מקום אחד מעל לקוטבוס עם אותו מאזן נקודות רק מאזן שערים שעומד על שווה יודעת שבמשחק הזה היא חייבת לנצח את העולה החדשה לא משנה באיזה דרך.
    סמולארק הוא השם החם כרגע בדורטמונד,הוא פשוט לא מפסיק לכבוש גם באימונים וגם במשחקים,ואן מרוויק בתגובה:"אנחנו שמחים כי מצאנו תחליף הולם לואלדז הפצוע שאנו מקווים כי כבר נגד קוטבוס יחזור והכי חשוב שסמולארק ימשיך לכבוש כמו שהוא יודע לעשות,זה הולך להיות משחק קשה ואנחנו באים כדי לנצח"
    מתיאו אמואה הגנאי שחוזר להתאמן לאחר פציעה כנראה יוכל ללבוש את המדים שלו במשחק הבא של דורטמונד אם לא זה שנגד קוטבוס .

היסטוריה קצת :
    דורטמונד ניצחה את קוטבוס בבית פעמיים וסיימה בתיקו פעם אחת , מאזן השערים של דורטמונד בבית מול קוטבוס עומד כ-6:1 לטובת דורטמונד.
    קוטבוס הפסידה לדורטמונד 3 פעמיים בבית , מאזן השערים של קוטבוס בבית מול דורטמונד עומד על כ-10:1 לרעתה .

הניצחון הכי גדול של דורטמונד מול קוטבוס עד היום 4:0 בקוטבוס ותרם הפסידה לקוטבוס בכל ההיסטוריה שלה .

לפי בקשתו של סלע , ריענון לגבי המשחק של היום,דורטמונד מול קוטבוס , תהנו !

http://www.bild.t-online.de/BTO/sport/bundesliga/aktuell/2006/10/15/bundesliga-vorschau-cottbus/aufstellung.Xxx

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏15/10/06
  14. EsheD משתמשים של כבוד היכל התהילה

באמת שפו על ההשקעה.
    כל הכבוד !

15. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

http://www.fcn.de/uploads/pics/fcn_arm_01.Xxx

נירנברג הפתעת העונה בבונדסליגה תארח הערב (17:00) את ארמניה בילפלד למשחק מעניין שיסגור את מחזור המשחקים השביעי בבונדסליגה. נירנברג, שעד כה נותנים עונה מפתיעה תחת שרביטו של מאייר הנפלא יכולים היום לחזור שוב לפיסגת הטבלה בבונדסליגה אם יצליחו לקחת את מלוא שלושת הנקודות מהלוחמים של בילפלד. רוברט ויתק ומארק מינטל "הקלאברים" של נירנברג יעלו היום למשחק החשוב כדי להבטיח ל 35,000 הצופים באיזיקרדיטשטדיון בנירנברג את המקום הראשון בגרמניה גם אחרי המחזור הנוכחי. גראלד זיבון יחסר למאייר בגלל בעיות גב, ועל כך אמר המאמן: "הוא סובל מכאבים כרגע, אבל אני מאמין שהוא יהיה בסדר גמור". מנארי לא ישחק בגלל כרטיס אדום ובמקומו יעלה למגרש הערב יושה קנדי.
    בילפלד רואים במשחק כאופציה טובה לחמוק ממאבקי תחתית עתדיים, וכל זאת למרות המקום בו נמצאת נירנברג. הקבוצה הכריזה במסיבת העיתונאים שאין להם כל חשש מהיריבה הבווארית, והם יעלו לשחק כדורגל התקפי ומשכנע ככל האפשר. בילפלד כרגע מדורגים במקום ה 13 בטבלת הבונדסליגה, והמועדון מאוד מרוצים מהתקופה הנפלאה שהמועדון נמצא בו אחרי הניצחון המרשים 1-3 בשבוע שעבר מול אנרגי קוטבוס. זומה צפוי לחזור לסגל לאחר פציעה מאוד ארוכה, ולפי הקבוצה כנראה שגם יקבל הזדמנות לראות דשא במשחק המעניין והמותח.

ההרכבים הצפויים:

http://www.bild.t-online.de/BTO/sport/bundesliga/aktuell/2006/10/15/bundesliga-vorschau-nuernberg/foto-aufstellung.Xxx