המחזור השביעי: בארסה הופכת פיגור לניצחון על ולנסיה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ספרדי' פורסם ע"י Raulito, ‏15/10/10.

1. amirb91 משתמשים של כבוד היכל התהילה

נראה לי שהוא כתב את זה בצחוק..ויאריאל רחוקה מלהיות עלובה

לא ראיתי את המשחק אבל אני לא כל כך מופתע מהתוצאה..ספורטינג קבוצה נחמדה שבטח בבית צריכה לעשות צרות לקבוצות שבאות לשחק נגדה, לפי מה שהבנתי גם היתה עדיפה על סביליה ולרגע לא היה ספק מי תנצח...

2. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/icon_thumright.Xxx

מה עלוב בהם? האמת שאני לא יודע, בכלל לא הייתי צריך להתייחס אליהם כי הכל ברגליים של הרקולס (והשחקנים האלמוניים שמאכלסים את סגל המועדון המפואר) והחברה ממול זו רק תפאורה http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wink.Xxx

3. yakov_y YNWA

xavi6
    התמונה של קרלוס פיול, מתארת את התוגבה שלך ואת ברצלונה בכללי.

העיקר אתה אומר שויסנטה דוחה.

4. xavi6 Member

אתה קשה הבנה. איפה ראית בהודעה שלי זלזול בולנסיה-רק אתה יודע. אתה יוצר לעצמך בועה דמיונית שבו פויול שחקן מלוכלך ואני מזלזל בולנסיה. זה כמו לחיוך בבועה דמיונית שיש שלום בין ישראל לפלסטין. קפוץ לעזה, תנגב חומוס...

נערך לאחרונה ב: ‏18/10/10
  5. Dennis Bergkamp משתמשים של כבוד היכל התהילה

דווקא על התמונה של פויול נתפסת?

http://www.youtube.com/watch?v=W8ipQ_4Xvpg

פשוט גועל נפש.

6. yakov_y YNWA

נערך לאחרונה ב: ‏19/10/10
  7. xavi6 Member

אני מבקר את פיקה, אלבס ובוסקטס. פויול לא שחקן מגעיל כמוהם ולא מתקרב לרמתם. מי שחושב ככה חי בלה לה לנד ואני מפחד שלא ילך לעזה לנגב חומוס עם העולם הפרטי שלו.

דניס, מה אתה רוצה? מה, חיכית רק להיזדמנות לקפוץ? אני יודע שפיקה דוחה ואני ניהלתי בעבר דיון על אותו מקרה-רוב אוהדי ברסה הגיבו ב"הוא התנצל, מותר לו. הוא היה שיכור. הוא לא שחקן מגעיל" ואני היחיד שאשכרה הגבתי כמו בנאדם נורמלי וקראתי לסילוקו מהנבחרת לכמה זמן והיתנצלות פומבית וזה רק הוכיח כמה הוא שחקן דוחה. אתה לא צריך לקפוץ כמו אוהד ארסנל מתוסכל בכל הזדמנות שיש לך. ססק שלך לעוד עונה, תגיד תודה ותחזור בשקט לרדוף אחרי צ'לסי ומנצ'סטר עם הזנב בין הרגליים. נשבר מהרגשי נחיתות שלכם. הבנו, יש לנו שחקנים מגעילים, אני מסכים איתכם במאה אחוז, אבל לא הכל שחור. פויול רחוק מלהיות שחקן מלוכלך או מגעיל כמו שיעקוב מנסה לצייר אותו.

נערך לאחרונה ב: ‏19/10/10
  8. amirb91 משתמשים של כבוד היכל התהילה

מחצית ובינתיים הרקולס מובילה 2-1

למי שרואה את המשחק יכול להגיד למה טרזגה קיבל צהוב ואחרי זה אדום תוך דקה??

9. riquelme1 Member

לא יאמן, תוך 2 דקות השופט מוציא 2 אדומים לויאריאל ושתיהם לא היו ולא נבראו, כמובן להחזיר לויאריאל על האדום של טרזגה.

איזה שיפוט שערורייה, פשוט לא יאמן. השופט הורס משחק כל כך טוב ומהנה.

10. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

הייתה הצגה של בן אדם אחד על מהגרש יותר מכל, אדון שופט הנכבד. איפה אתה דני שצריך להתלונן על שופטים נוראיים באמת? תאכלס אני אוהב את הסגנון שלו בקטע שהוא נתן למשחק לזרום וכמעט ולא עצר על קטנות כמו שנהוג לרוב בספרד, אבל הוא פשוט גנב את ההצגה עם המשחקי כבוד שלו.

תחילה הוא נתן אישור לויאריאל לפרק את ואלדס ושטרזגה התלונן הוא קיבל 2 צהובים בין רגע, אמנם החלוץ הותיק היה חייב לשמור על הפה שלו ולהרגע, אבל קצת הגיון מצד השופט לא היה מזיק. גם ואלדס, שאכל וואחד כניסה במהלך הזה, קיבל צהוב שמחא על הנושא. אבל לפחות הוא ידע לשתוק לפני האדום. בהמשך השופט התעורר שוב באדום השני לויאריאל (הראשון מוצדק בריבוע והיה צריך אולי לבוא עוד לפני לכסחן הקירח) כשהחליט שהמרפק המקרי של מוסטאצ'יו היה מכוון ודורש אדום. האמת, גבולי מאוד ולדעתי לא הייתה פה כוונה רעה.

-----------------------

מעבר לזה היה משחק, במחצית הראשונה הוא היה שקול למדי כשויאריאל יותר מסוכנת ויורדת בפיגור רק בגלל הרדמות של אנחל בהגנה והחמצה נוראית של נילמאר לאחר מבצע יפייפה. משחק טוב של שוער הרקולס מנע עוד שער מקאסורלה בשלב זה. הרקולס הבליטה בעיקר את דרנטה שהיה פעלתן, אך לא מדוייק ולעתים אף מביך (פעם אחת עשה פדאלדות עד שהוא נפל מעצמו!!!) ואת ואלדס הבלתי נגמר.

במחצית השנייה הרקולס ירדה כבר לבונקר מביך, גם ב-10 שחקנים, והייתה צריכה לספוג עוד 2-3 שערים מויאריאל ששיחקה מצויין בשלב זה. למזלה השוער תפס יום לא אופייני והשחקנים בצהוב לא מצאו את הרשת להוציא את גול השוויון של הקצב אם אני לא טועה. בדקות הסיום שיחסי הכוחות השתנו הרקולס עוד יצאה טיפה קדימה, אך זה היה מאוחר מדי. בסיכומו של משחק, לא ברור איך הצהובים לא ניצחו פה בפער משמעותי, ה-35 דק' הראשונות של המחצית השנייה היו מהחד צדדיות שראיתי כבר הרבה זמן.

ואלדס פשוט רכישה נהדרת למועדון צנוע, גם אם מפואר http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wink.Xxx , מספרד.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏19/10/10
  11. Taker Member

ומה עם פברגאס???? הוא יצא נקי אה?

12. Carlo Zampa Member

פאברגס עוד יותר גרוע. פיקה היה גמור וססק הנחש הסית אותו.

13. xavi6 Member

אתם חיים בסרט. מאיפה לכם מה ססק אמר לו? ואם ססק היה אומר לו לקפוץ מהגג? דיי, צאו מהסרט שלכם. אני לא אוהב גם את ססק, אבל להאשים אותו בזה שפיקה ירק על בנאדם-זה כבר פתאטי. ססק לא ירק, פיקה כן ירק. נקודה.

14. Taker Member

אתה תמיד כזה תוקפני?

אחרי שפיקה ירק, פברגאס צחק, משמע הוא שותף למעשה המכוער. לפני היריקה זה נראה כאילו פברגאס דוחף אותו לעשות את זה.

בקיצור - מעשה מכוער של שניהם. לא חשוב אם זה בצחוק או לא.

15. YYY El sabio de Hortaleza היכל התהילה

מעולם לא טענתי שאנחנו מקבלים את השופטים הכי גרועים. זאת הרמה הכללית של השופטים בספרד. כל ההבדל הוא שהקבוצות הקטנות נדפקות בשקט.
    אולי צריך לקצץ לשופטים את השכר כדי שיפסיקו להיות נפוחים כאלה?