המחזור השביעי: בארסה הופכת פיגור לניצחון על ולנסיה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ספרדי' פורסם ע"י Raulito, ‏15/10/10.

1. אלי מתחן Member

ריאל באה למלאגה עם הגנה שעומדת לא רע, והתקפה שפשוט מוכשרת מדי בשביל לא לשים גול.
    רונאלדו יצא מההלם של המונדיאל וחזר למסור לחברים. אוזיל כרגיל מצויין, והיגוואין לא מחרבן התקפות.
    בקצב הזה ריאל לא תאבד יותר מדי נקודות מול הקבוצות החלשות. יום שלישי יש משחק ראשון נגד קבוצה טובה העונה, נראה איך זה יתקדם.

2. xavi6 Member

מישהו דיבר על כניסה של ויסנטה? אני ראיתי את האפס הזה רק בסיום המשחק, שהוא ניסה לעורר פרובוקציות עם דני אלבס. כמו תמיד, קודם הוא היה מחפש את פויול עכשיו הוא מחפש את דני אלבס. זה מה שהוא יודע אבל לעשות מאז הפציעות, רק לעורר פרובוקציות ולחפש לריב מכות. הלוואי שתהיה לו עוד פציעה שתגמור לו את הקריירה לגמרי. ולנסיה תסתדר מצוין בלעדיו.
    אין צורך שאני יגיד לכם מה דעתי על אלבס מבחינה אישית. הרי אני האוהד ברסה היחיד שלא מת על הבחור. ועדיין, אני לא יכול להגיד שדנ אלבס מתגרה ביריביו בטראש טוק, נהפוכו, לרוב הוא מחייך אליהם והוא תמיד המגיב, לא היוזם. אף פעם לא ראיתי את הצוללן הקטן הזה מתחיל עם שחקן יריב, אלא תמיד מגיב. אני לא מאמין שהוא התגרה בויסנטה. אבל אם אתם אומרים, בסדר. אולי גם פויול אמר לו משהו ועיצבן אותו באימון הנבחרת, אולי גם פויול עיצבן אותו במשחק לפני כמה שנים שויסנטה דחף אותו לקרשים. אולי גם מול ורדר ברמן אמרו לו מילה או שתיים והוא החליט להרביץ להם. הוא בסדר...

התוצאה לא משקפת, לדעתי היה צריך להסתיים פה תיקו. מחצית ראשונה ולנסיה שטפה, מחצית שניה ברסה שטפה.

נערך לאחרונה ב: ‏17/10/10
  3. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

יהיה מחזור בו לא תתלונן על השיפוט? http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/rolleyes.Xxx

4. hai80 Member

השיפוט באמת מרגיז, בואטנג עושה 5 עבירות ולא מקבל צהוב, פראה עושה עבירה אחת ומקבל צהוב , זה לא הולך ככה, ולבואטנג הגיע צהוב בכל אחת מהעבירות שעשה, סתם הלהיט את האווירה.

5. Raulito Madridista

http://www.as.com/prom/201010/pro_photo1287259140.Xxx

באתר ה-AS טוענים: השער של אינייסטה נכבש מספק נבדל.
    אחרי שהתעדכנתי דרך הפלאפון שולנסיה מובילה, קיוויתי שהיא תדע להוציא משהו מהמשחק הזה. רק חבל עבורה שהיא ספגה את השיוויון כל-כך מהר, ממש בפתיחת המחצית השנייה. ולנסיה של פעם הייתה מנצלת עוד יותר את הדקות הטובות שלה וכובשת שער נוסף שהיה מקטין משמעותית את הסיכויים של בארסה להוציא משהו. ובכל-מקרה, ולנסיה צריכה לשאוב עידוד מהמשחק כי היא היוותה יריב שקול מאוד וספגה הפסד מינורי. אני מוצא בכך נחמה שבארסה לא מרשימה יותר מידי עד עכשיו במשחקים נגד הגדולות, בשנה שעברה היא פירקה את כל יריבותיה פרט לריאל.

כן, אתם לא טועים: מלך השערים של אתלטיקו מדריד נכון להיום: דייגו קוסטה עם שלושה כיבושים(טוב, גם פורלאן כבש שלושה, אל תיהיו קטנוניים). מה איתך, אדון סרחיו אגווארו? לטעמי היכולת של אגווארו היא ההבדל בין אתלטיקו שמשחקת לא רע לבין אתלטיקו שיכולה לדרוס קבוצות מסויימות במשחקי הבית, גם את חטאפה. בכל-מקרה, אחרי משחק ההגנה המחפיר נגד סביליה בפיחואן, טוב שאתלטיקו שומרת על שער נקי. בינתיים היא במקום החמישי.

http://estaticos03.marca.com/imagenes/2010/10/17/futbol/equipos/real_madrid/1287297427_extras_portada_0.Xxx

הפיצ'יצ'י והזאמורה. ההגנה עושה את שלה, זה ידוע. אבל מדהים איך תוך שני משחקים בודדים ריאל מדריד הפכה מקבוצה שמוציאה לך את הנשמה עד שהיא נותנת גול, להתקפה הטובה ביותר בספרד מבחינה סטטיסטית נכון למחזור השביעי. בברנבאו ידוע שגם במשחק גרוע אנחנו נדע לכבוש, אז הרביעייה היום שהיא תוצר של המשחק הקודם, יותר משמחת. כי זה היה במשחק חוץ וכבר התקשנו במשחקים מהסוג הזה.

אנשים אמרו שעד לשער הראשון שיחקנו לא טוב. אני ראיתי בתקציר דווקא קורה של היגואין ועוד משקוף. וגם אם באמת היכולת הייתה בינונית, התגעגעתי לקבוצה שכובשת שערים בלי להתאמץ. השער השני ממש לפני הירידה להפסקה שיחק תפקיד חשוב מאוד.

רונאלדו והיגואין משתפים פעולה סוף-סוף ולא הולכים עם הראש בקיר, הם גם יותר חדים מפתיחת העונה והרי התוצאה. אוזיל גם אם שיחק באדישות היה ברוב הזמן השחקן היחיד בחלק ההתקפי שקבלת ההחלטות שלו הייתה נכונה, אז בצמד המשחקים האחרונים גם די-מאריה הראה שיפור בעניין הזה. וטוב לראות שפדרו לאון וסרחיו קנאלס, כל אחד מסיבותיו הוא, חזרו לרוטצייה. אין ספק שיש שיפור במשחק של הקבוצה אבל המשחק האמיתי הוא נגד מילאן ביום שלישי ואני עדיין לא בטוח שאנחנו ננצח.

6. xavi6 Member

מי שרואה שם נבדל הוא עיוור.

7. אלי מתחן Member

יש סיכוי שיש נבדל של 10-15 ס"מ, לא שורקים על כזה דבר.

8. RubberSoul Member

בתמונה הכדור כבר משוחרר מהרגל של צ'אבי וגם אז אינייסטה לא בנבדל.
    הסיכוי היחיד שהשער הזה לא חוקי זה שאם וייה היה נוגע בכדור(מתוקף היותו במקומו הטבעי-בנבדל),אבל השער חוקי ואס יכולים להרגע.

9. YYY El sabio de Hortaleza היכל התהילה

אני לא עושה עניין מספק נבדל. אני דורש הגנה לשחקנים של אטלטיקו כמו שמקבלים שחקני ריאל. אפילו לא שחקני ברסלונה, אני לא מגזים בדרישות. ואני רוצה שהשופטים ילמדו מי נוהג לצלול ומי לא. במקרה של אטלטיקו זה קל מאוד.

10. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

אז אני מניח שהתשובה היא לא...
    http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/rolleyes.Xxx

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏18/10/10
  11. yakov_y YNWA

התוגבה שלך כל כך מגעילה. כמה שחצנות יש בקבוצה אחת ?

ויסנטה שחקו מגעיל ? במידה ואתה טוען שויסנטה שחקו מגעיל אז מה קרלוס פיול לדעתך ?
    הדבר שויסנטה עשה לפיול, פיול עושה את זה כל משחק לכל יריב אם לא שמת לב !

דבר נוסף שאני לא מבין, מאיפה לך שויסנטה התחיל את הקטטה ולא דני אלבס ?

אל תחמיא לקבוצה שלך יותר מידי, אם פאבלו היה משחק כמו שהוא משחק כל העונה, הנקודות היו היום בולנסיה, המשחק היו תלוי בעיקר בו.

בוא אני יגיד לך מי מגעיל. אלבס ופיול בסגנון המשחק שלהם, פיקה בהתנהגות שלו, צ'אבי ומסי עם הציטוטים המסריחים שלהם על ליברפול כדי לשחרר את מסצ'ראנו וטורס.

ירדן, אין לי שום דבר אישי נגדך, פשוט התוגבות והשחצנות שלך ושל ברצלונה מעצבנת אותי.

בקשר למשחק, אני מרוצה וגאה שאני אוהד ולנסיה, איזה משחק מצוין ואיזה מאמן טקטי מצוין יש לנו, רק מחמאות יש לי לקבוצה הזאת, לא מאשים אף אחד בהפסד.

12. Raulito Madridista

סיכום משחקי היום:

בשלושת המחזורים הראשונים היא נראתה חסרת אונים והצדיקה את הפרשנים שקטלו אותה על ימין ועל שמאל ואפילו לפני שנשמעה שריקת הפתיחה של העונה חרצו את גורלה כקבוצה הגרועה ביותר בספרד. אולם מאז עברו הרבה מים בירקון. לבאנטה אגרה 8 נק' בארבעת המחזורים האחרונים וכעת, אחרי ניצחון ביתי 2:1 על ריאל סוסיאדד, היא צוחקת על שאר הקבוצות כשהיא מדורגת במקום ה-11 בפער של שלוש נקודות מהקו האדום. דל-הורנו(59) וסאיסדו(65) כבשו שני שערים תוך שש דקות ושערו המצמק של סרפונג, עשר דקות לסיום, לא סייע לסוסיאדד.

דפורטיבו לה קורוניה היא הקבוצה היחידה בספרד שנותרה בלא ניצחון אחרי שבעה מחזורים ליגה. הפעם דפור המאכזבת סיימה בתיקו 0:0 עם אוססונה בריאזור. העליבות של דפור שברה שיאים כאשר לא הצליחה להתגבר על אוססונה למרות שזו שיחקה כשעה בנחיתות מספרית לאחר הרחקתו של קאמוניאס בדקה ה-34. ריקארדו אומנם הצטיין לפי מה שכתוב במארקה אבל את מי זה מעניין? אני מחכה שיפטרו כבר את לוטינה כי דפור אומנם קבוצה גרועה אבל היא חייבת לברוח ממאבקי התחית.

למזלה של דפור יש את סראגוסה שספגה הערב עוד הפסד, הפעם 2:1 בסאן-ממס לאתלטיק בילבאו. איראולה(11) ויורנטה, בנגיחה, ניחשתם נכון(23) כבשו עבור בילבאו, פינטר הורחק בשורות סראגוסה בדקה ה-53 וזו איבדה תקווה, אך כבשה שער ניחומים עמוק בתוספת הזמן, אותו נתן לה בראוליו. סראגוסה נועלת הטבלה כרגע עם שלוש נקודות בלבד.

אורחת בצמרת זוהי אספניול שהשיגה ניצחון במגרש קשה כמו האונו-סטאדי, 1:0 משער של לואיס גארסיה בפנדל בדקה ה-31. שלוש דקות אחר-כך הורחק החלוץ אוסבאלדו אך מאיורקה לא הצליחה לנצל זאת אפילו בשביל לכפות תיקו. וובו, בנאה וסרג'י שנכנסו לא עזרו. דודו אוואט שעבר שבוע לא קל עם נבחרת ישראל, בהחלט היה מעדיף לחגוג יום-הולדת 33 בדרך אחרת. מאיורקה נותרה במקום העשירי בעוד אספניול מדורגת שישית, אולם סביליה אמורה לעבור אותה הערב.

ראסינג סנטאנדר ברחה לפחות בינתיים מהקו האדום אחרי שגברה 1:0 בביתה על אלמרייה. מוניטיס כבש את שער הניצחון בדקה ה-32 בבעיטה מחוץ לרחבה. רוזנבורג שעלה כמחליף כמעט הכפיל במחצית השנייה אך הכדור פגש את הקורה. אלמרייה נמצאת עם נקודה אחת בלבד מעל הקו האדום ואין ספק שפתיחת העונה שלה רעה מאוד.

בשעה זו: סביליה מתארחת באל-מולינון אצל גיחון במטרה להשיג ניצחון שלישי ברציפות בכל המסגרות תחת גרגוריו מאנזאנו. אם תנצח, סביליה תעלה למקום החמישי על חשבונה של אתלטיקו מדריד. גיחון ירדה אל מתחת לקו האדום בעקבות התוצאות הקודמות במחזור והיא מגיעה מעט לחוצה. חסוס נאבאס מחוץ לסגל של סביליה שעולה בהרכב התקפי שכולל רק את רומריק בקישור האחורי. רנאטו מקדימה ויש גם צמד חלוצים - נגרדו ופביאנו.

13. xavi6 Member

צודק, הודעה שנוטפת שחצנות. גם כתבתי לפני כן הודעה והחמאתי לולנסיה, המנהלים משום מה מחקו. גם בהודעה שציטטת בעצמך כתבתי "סחטיין לולנסיה על המחצית הראשונה".

תקשיבו, דיי מתחיל להישבר עם המנטרה שלכם על שחקני ברסה, ניהלנו דיונים בעבר בנושא והוצאנו מים מהסלע. לי ברמה האישית נשבר שאתם מציגים אותי כלא אובייקטיבי, כאשר אני האוהד היחיד פה שאשכרה מבקר את שחקני ברסה האהודים ביותר (אלבס, פיק, בוסקטס), לכן אני בכלל לא אגיב לשאר דבריך. דיי, אין לי עצבים. אם אינכם יכולים לצאת מהבועה שלכם לגבי שחקניכם כמו שאני יכול עם פיקה דני אלבס ובוסקטס, אין לי עצבים. אין לי דבר נגד ולנסיה, נהפוכו, אני מת על הקבוצה הזאת ורוצה בהצלחתה כמעט כמו שאני רוצה בהצלחת ברסה. אתם אמורים לדעת...

גם תמציאו דברים חדשים. פויול דוחף שחקנים לשלטים כל משחק? פויול הולך מכות כל משחק? פויול מחמם את האווירה כשיש מכות? פויול פעם אחת רק באימון, זה עם ויסנטה. ולדעתי זה מה שיש לפויול להגיד על ויסנטה.

http://up203.siz.co.il/up2/z0inezz0mgud.Xxx

אבל בסדר, אתם צודקים. אנחנו הקבוצה הכי דוחה בעולם, הכי. הכי שחצנית, הכי צוללנית, הכי מבזבזת זמן, הכי כסחנית, הכי הכי.

14. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

איי סבייה...ועוד לחיחון וגאסטון סאנגוי http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/tongue.Xxx

מחר משחק סופר חשוב, על מנת לחזור למקום הטבעי שלה, הרקולס חייבת לנצח את החבורה העלובה שמולה.

15. riquelme1 Member

משחק מחריד של סביליה היום, הפסד כ כל כך לא ברור לספורטינג, 2-0 משערים של סאנגוי וגולאסו של דייגו קאסטרו.

הפסד ראשון למאנסנו בסביליה, דווקא עלה בהרכב טוב רק לא מובן לי למה רומריץ' עלה בהרכב.

אליאס, מה עלוב כלכך בויאריאל?