המחזור השביעי: בארסה הופכת פיגור לניצחון על ולנסיה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ספרדי' פורסם ע"י Raulito, ‏15/10/10.

1. xavi6 Member

בנינו, הלבן יותר מתאים לו...

2. amirb91 משתמשים של כבוד היכל התהילה

המשחק היום(כמו כל משחק) חשוב ובמיוחד בבית חשוב שנדע לנצח..אנחנו לא באים במצב הכי טוב(בלי קון,דומינגז ופורלאן לפי מה שהבנתי לא בטוח שיפתח) אבל עדיין למרות שחטאפה קבוצה טובה,מוכשרת ויש להם את הכלים להוציא נק' היום אנחנו חייבים לצאת מהמגרש רק אבל רק עם 3 נק'..הפתיחה של המשחק תשפיע ואם נדע לכבוש בהתחלה ועם התלהבות השחקנים והקהל נוכל לגמור את המשחק הרבה לפני סיומו..חטאפה בשנים האחרונות גורמת לנו להרבה צרות והמשחקים נגדה תמיד היו מעיקים ומציקים

VAMOS ATLETI :aaarse:

3. amirb91 משתמשים של כבוד היכל התהילה

שאני אבין השידור ב5+LIVE זה שידור דחוי בשעה 19:00 ?!? אם כן זה ממש בושה..לא יכלו לשדר את המחצית הראשונה בערוץ אחר או את כל המשחק בערוץ אחר?? זה חייב להיות בלייב שבאותו זמן יש ג'ודו או כל דבר אחר?!?

מקווה שזה לא נכון ובשש יתחיל השידור במקום שנראה באינטרנט http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/bduh.Xxx

ההרכב די מדאיג גודין/פורלאן לא בכושר מלא..קון בכלל לא בסגל

דה חאה
    פליפה-פראה-אויפאלושי-ואלרה
    טיאגו-אסונסאו
    סימאו-מרידה-רייס
    דייגו קוסטה

עדיין אני מאמין בשחקנים האלה ושהם מספיק טובים בשביל לנצח

נערך לאחרונה ב: ‏16/10/10
  4. hai80 Member

אנחנו מנצחים היום , פליפה לואיס וואלרה הם שני מגנים תוקפים , סימאו ורייס אנחנו מכירים אותם , צריך לקוות שמרידה יתן משחק טוב , פעם אחרונה שראיתי אותו נכנס הוא נכנס יחד עם טיאגו ושינה את המשחק , זה היה נגד לברקוזן , אני מקווה שיתן משחק טוב גם היום ויתן כדורים טובים לדייגו קוסטה שאני מאחל לו להפסיק לעצבן אותי ולהתחיל לכבוש.

5. הקפיטליסט משער 2 Member

קבוצה קצת פחות נאיבית מחטאפה היתה כובשת לפחות שני שערים מול אתלטיקו במחצית הראשונה. בינתיים גולאסו של סימאו עושה את ההבדל, אבל האמת היא שאתלטיקו נראתה רע במשך המחצית הראשונה. ומה לעזעזל נסגר עם דרק בואטנג שלא מסוגל לחלץ כדור נקי פתאום?

6. amirb91 משתמשים של כבוד היכל התהילה

מחצית בכלל לא טובה שלנו ומאוד מפוזרת..למזלנו חטאפה מבחינה הגנתית מאוד מאוד חלשה ולחוצה

פתיחת המשחק היתה עם הרבה התלהבות,חטאפה עשתה המון טעויות וחבל שלא ידעו לכבוש במצב הראשון שהגיעו כי זה היה יכול לשבור את חטאפה..בהמשך הקבוצה נחלשה ונתנה לחטאפה לחגוג באגפים(ואלרה ופליפה עולים ביחד ומפקירים את ההגנה) ובכמה דקות טובות שלנו הקבוצה ידעה לכבוש..

דייגו קוסטה חייב להבין שכשאתה מקבל הזדמנות לקראת סוף המחצית לגמור את המשחק אתה חייב לנצל את זה..נגד סראגוסה הוא היה במצב מצוין החטיא ובמחצית השניה הקבוצה נלחצה..מקווה שהיום נראה שיפור במחצית השניה..

7. hai80 Member

מחצית די טובה שלנו, סה"כ אנחנו שולטים , יותר מעזים , אומנם חטאפה הגיעה לשתי הזדמנויות טובות אבל השליטה בסה"כ נמצאת אצלנו, סימאו הטוב ביותר במגרש , הוא לוקח עליו אחריות ואני אוהב את זה, גם רייס מנסה ובינתיים הולך לו סבבה, כמעט שם גול והוא זה שסחט את העבירה [מי אם לא הוא].

אגב זה מה שאני חושב על ההחמצה של דייגו קוסטה - http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/bduh.Xxx http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/bduh.Xxx http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/bduh.Xxx אפס.

נערך לאחרונה ב: ‏17/10/10
  8. ValenciaCF Member

---------סזאר---------
    אלבה-קוסטה-נבארו-ברונו
    ---אלבלדה-פרננדש-----
    מת'יו ---באנגה--- פאבלו
    --------סולדדו----------

מה ההרכב המוזר הזה?????? אלבה מגן? מת'יו ווינגר שמאלי?? מה ניסגר? ניראלי מסי הולך לחגוג עלינו .... אם כבר שיחליף בין מת'יו לאלבה זה יותר עדיף ...

*סטנקביציוס, טופל, טינו, אדוריז, מויה, ויסנטה ומאטה.

אצל בארסה:
    ---------ואלדס----------
    מקסוול-פיקה-פויול-אלבס
    --------בוסקטס--------
    ------קייטה---צ'אבי---
    --איניסטה--------מסי--
    ----------וייה---------

*בויאן, מסצ'ראנו, מיליטו, פינטו, פדרו, אדריאנו ואבידל.

נערך לאחרונה ב: ‏17/10/10
  9. hai80 Member

מחצית שניה גרועה שלנו, חטאפה פתחו אותה מצוין והם פשוט פראיירים שלא ניצלו את ההזדמנויות. מהלך קבוצתי יפה בגול השני , סוף סוף מנצחים ועוד בלי אגוארו ופורלאן [שיחק חצי שעה ולא עשה כלום] , אני ממש שמח , 3 נק' מהמקום הראשון שכנראה לא יאסוף נק' הערב, מצוין

10. amirb91 משתמשים של כבוד היכל התהילה

דווקא אני בדעה הפוכה ממך..מחצית שניה הרבה יותר טובה מהראשונה, בראשונה חטאפה שלטו ובשניה אנחנו

11. hai80 Member

מחצית ראשונה שלטנו, הגענו להזדמנויות , הם הגיעו לשניים שלושה מצבים בלבד. מחצית שניה הם פתחו בסערה והם הגיעו לאיזה 5 הזדמנויות , ואז המשחק היה די שווה , אחרי השער השני הם פשוט התייאשו ואפשר להבין, בכל מקרה אני מבסוט, בלי אגוארו הצלחנו להשיג ניצחון ראשון וקוסטה אם אני לא טועה כובש כבר את השער השלישי שלו , בהחלט מכובד.

12. noamvcf Member

אמרי מפחד וזה מובן.במקום להציב שחקן אגף נורמלי ומגן שתוקף, הוא מעדיף לשים שחקן אגף שהוא מגן ועד מגן שמאלי (האומנם??) שתוקף.מה שטיפה מעודד אותי זה שגם פרננדס וגם באנגה יחד בהרכב ולדעתי זה צריך להיוץ בכל משחק.נכון שבאנגה רק חוזר מפציעה ואני לא יודע איזה יכולת הוא יראה אבל אנחנו יודעים שיש לו את זה ופרננדס שחקן נפלא שלא מפחד לרדת לגליצ'ים ולא מפסיק להילחם. אני חושב שעם שניהם אנחנו יכולים לשלוט במרכז השדה.

13. YYY El sabio de Hortaleza היכל התהילה

שער שני היה שער מאוד איכותי והוא מתוצרת השחקנים הכי פחות נחשבים שלנו. אבל יותר מהיחס לקושטה כאן מדאיג אותי היחס לקושטה מצד השופטים. כשמעיפים אותו בגלישה מאחור, אין על זה צהוב. כשמפילים אותו על קו הרחבה, אין שריקה. על כל יתר העבירות השופט שרק הפוך.
    אסונסאו מול קבוצות בינוניות כמו חטאפה עם הבואטנגים שלי נראה מלך. :aaa8:

14. hai80 Member

תוצרת רייס-ואלרה-קוסטה, רייס מוערך אני לא יודע על מה אתה מדבר, ואלרה הוא מגן תוקף מצוין אבל בהגנה הוא מסננת וראינו את זה גם היום למרות שאני אישית אוהב אותו אני לא חושב שיש לו מקום בהרכב מול קבוצות גדולות יותר אך במשחקים כמו היום שאנחנו פייבוריטים בהחלט כן, לא פעם קיקה הכניס אותו כקיצוני ולפעמים אף זה עבד וקיבלנו ממנו בישול , קוסטה הוא שחקן שאני די מחבב למרות שהוא מעצבן אותי הרבה פעמים , הוא לא שחקן גדול אבל הוא רץ ונותן ת'נשמה, הוא עושה המון תנועה, אני אוהב שחקנים כאלה, אומנם יש לו החמצות מעצבנות , שליטה של ילד בן 10 אבל עם סטטיסטיקה אי אפשר להתווכח יש לו 3 שערים מתוך איזה 5 משחקים שזה אחלה נתון לחלוץ מחליף , סימאו נתן היום משחק מצוין והפגרה עשתה לו רק טוב כנראה.

מחכה כבר למשחק הבא, VAMOS ATLETICO !

15. הקפיטליסט משער 2 Member

בדיוק מה שעלה לי בראש במשחקים האחרונים של אתלטיקו. קושטה מקבל אפס כבוד מהשופטים. אם הוא עולה לכדור גובה ומגן מניח עליו יד, שופט או יתעלם או ישרוק נגדו. כנראה שהוא צריך לעבור עוד קצת קילומטראז' בליגה כדי ששופטים יספרו אותו.
    מבחינה מקצועית, לדעתי קושטה הוא שחקן בינוני במקרה הטוב, אבל יש לו חוש התמצאות ברחבה. שלושה שערים עד עכשיו העונה זה הספק מצוין, אבל לדעתי הקבוצה חייבת להתחזק בחלוץ נוסף בינואר.