המחזור הרביעי: רובן טיים באליאנס ארינה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל גרמני' פורסם ע"י Lars Ricken, ‏28/8/09.

1. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

שיעבור לבוכום http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx

2. Raulito Madridista

http://img36.imageshack.us/img36/2900/70999946.Xxx

תמונה עם עוצמה. ציפיתי בתחילת המשחק לראות את רובן וריברי, ובסוף לא קיבלתי אף אחד מהם. באיירן סוף סוף ירדה למחצית ביתרון, ובהחלט היה שיפור במשחק שלה, אבל זה עדיין לא מספיק. במחצית השנייה, כשנכנסו שני הסטארים, זה נראה נהדר. אחרי שרובן כנראה הבטיח את הניצחון(הופעת בכורה פנטסטית מבחינתו), אני מעביר לתחילת המשחק של ריאל מדריד כשאני מבסוט. שיתוף הפעולה בינו לבין ריברי הוא פשוט פנטסטי. רובן עם שלושה איומים על השער בתוך פחות מעשרים דקות, ריברי כבר עם שני דריבלים אדירים ורק גומז לידם נראה כמו שחקן שלא באותה הרמה. הוא אומנם כבש היום, אבל מדובר בשער קל. הוא נראה כבד והססן בכל-זאת. באיירן בהרכב סופר-התקפי בדקות האלו, בניסיון להפוך את שוונשטייגר למשהו שדומה לקשר מרכזי. ואי-אפשר בלי להחמיא לבוט שסיפק הצלה נהדרת, דז'קו נגח פינה שנגד כיוון התנועה, אבל בוט, עם כל הניסיון, הדף בצורה נהדרת. ובטח שזה מרחיק את רנסינג מההרכב במשחקים הבאים. ניצחון היום, נגד האלופה הגאה שבינתיים לא כבשה שער, דבר שלא קרה לה המון זמן, יכול לתת לבאיירן הרבה אוויר וביטחון. הקהל של באיירן לא קיבל כדורגל כזה כבר הרבה זמן.

נערך לאחרונה ב: ‏30/8/09
  3. !Sempre Inter Member

ראיתם מזה רובן? איזה שחקן...
    איפה באיירן של שלושת המשחקים הראשונים ואיפה זו היום?

4. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

ואני משער שעכשיו אוהדי באיירן יצאו מכל מיני חורים ויכתירו את רובן למלך השכונה.

אכן רכש מעולה של באיירן, צריך להודות, אבל כ"כ הרבה דברים עקומים יש במועדון הזה שאיזה סערה תפרוץ שם בקרוב.
    בכל אופן איזה פרימיירה של ההולנדי, מהקרם דה לה קרם. משחק ראשון עם צמד ...עד שיפצע http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx

5. Mehmet Member

אחלה פרמיירה לרובן, אבל לא הייתי ממהר להכתיר אותו למלך בוואריה החדש על סמך משחק אחד (כמו שאפשר לומר שעשו השדרים בטלויזיה).

משחק מצוין שלנו, גרפיטה ודזקו לא הורגשו, מיסימוביץ' שותק לגמרי, ועדיין זה לא פוטר את הקבוצה מלהביא חיזוק קצת יותר אפקטיבי מרובן או גומז (שהמשבצות שלהם היו עמוסות עוד לפני שהגיעו). ראפיניה בהחלט יכול לעזור.

6. C-J Member

התוצאה 3:0 אמנם משכנעת כשלעצמה, אבל המשחק עצמו היה שברירי.

וולפסבורג פתחה את המחצית השניה עם משקל מוטה קדימה, והגיעה ל- 2 הזדמנויות של "WOW, איך זה לא נכנס?". התוצאה: המון מרווחים בחצי המגרש של הזאבים, ורובן ניצב 3 פעמים באחד על אחד מול הבלם האחרון, וברביעית הגיע השער הראשון שלו.

וולפסבורג היא הקבוצה הראשונה השנה שמעזה לצאת ליותר משתי התקפות מול באיירן, ועל כך היא משלמת ביוקר ונותנת טיפ ליתר הקבוצות איך (לא) לשחק מול באיירן.

7. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

לא ראיתי את המשחק ולכן השאלות לאוהדי באיירן:

1. איך היה חלוץ ה 35 מיליון יורו (חוץ מהגול)?
    2. איך ההתרשמות מרובן? איך ההתרשמות מהשילוב רובן את ריברי (ר את ר)?
    3. באיזה שיטה שיחקה באיירן?

שימו לב שוולפסבורג תוך שבועיים הופכת ממועמדת לאליפות לבשר התותחים של הליגה עם 7 שערי חובה בשני משחקים. ארמין מי?

8. riquelme1 Member

אני לא ראיתי את המשחק ולא יודע איך באיירן נראת היום(ראיתי רק תקציר), אבל הרכישה של רובן תשנה את כל העונה של באיירן, והכוונה היא לטובה, רובן שחקן שמתאים לשיטה של באיירן, 4:4:3, מאמן הולנדי, נשמע מפחיד ומעניין.

ואל תשכחו להודות לפריארים ממדריד.

9. dudi Member

בתור האוהד מספר 1 של סופר מאריו זה ראסמי עדיין לא זה,אמנם כובש אבל מאד חלוד,ומסורבל למרות שאני מאמין שהחלודה תרד עם שמן הולנדי-צרפתי מעולה.

ההתרשמות מרובן שהוא גדול על הבודנסליגה לא הכי מפריע לאס הצרפתי אלא מוריד ממנו הרבה,וחשוב מכך פותח עוד ועוד שטחים באיירן נראתה לרגע כמו שלא נראתה הרבה זמן,ושוב לרובן דריבליסט ממעלה ראשונה אני מהמר שבע"ה כל עוד בריא יהיה השחקן הכי אהוב בבולי ובאליאנז בפרט.

בקשר לשיטה מהרגע שריברי ורובן ביחד היו על המגרש זה היה 4-3-3 סטייל בארסה עם טימו,שווייני ומולר בקישור רובן והקלאסה הצרפתית קיצוניים וגומז שמצא את עצמו חופשי ומאושר ולא מרוכז במרכז.

*-אגב איזה אלף בית זה לשים שוער בשער כל ההגנה תיפקדה למופת בגלל שלראשונה העונה הודיעו בקשר יש שוער בשער.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏30/8/09
  10. Yotam Member

נמאס כבר מלוקאס בריוס , אי אפשר לחכות לו שיתבשל . מה קורה לו ?
    משחק יפה בין באיירן לוולפסבורג , בדיוק מה שכתבתי בפתיחת דיון זה .
    רובן הוא באמת מלך השכונה החדדש של באיירן , אני מקווה שהעונה הזאת תעבור לבאיירן מינכן בשלום ובלי כל מיני סערות כאלה וכאלה .
    עם יכולת כזאת באיירן תשאוף ותגיע לרבע גמר אלופות ואם לא אז יותר .

אליפות ! ואם לא , אליפות !

11. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

משריקת הפתיחה הקבוצה שיחקה ב 3-3-4. בהתחלה ההתקפה הייתה עם מולר מימין, גומז באמצע ואוליץ' משמאל והקישור עם טימושצ'וק שוויני ואלטינטופ. במחצית נכנס רובן ויצא אלטינטופ כשרובן מחליף את מולר שירד למקום של אלטינטופ. החילוף השלישי כבר היה יותר פשוט ריברי החליף את אוליץ' במשבצת שלו.

ההגנה שיחקה יציב (פחות או יותר) בלי קשר לשוער, אלא בגלל שטימשצ'וק היה טוב מאוד וקיבל הרבה הרבה עזרה משני הקשרים האחרים שוויני ואלטינטופ/מולר ועוד עזרה מהקיצונים ששיחקו בהתחלה (מולר ואוליץ'). ובאמת כאשר נכנסו רובן ואח"כ גם ריברי ההגנה שלנו נראתה הרבה יותר שבירה. בכל המחצית הראשונה בסה"כ סיכנה וולפסבורג את השער פעם אחת מטעות במסירה אחורה של אלטינטופ. לעומת זאת, במחצית השניה דז'קו נגח לבד מול השוער במתפרצת, פגש את העמוד פעם נוספת ולאם הציל מהקו (אמנם בקרן, אבל גם כשאר יש שניים פחות שממש מגינים בקרנות).

12. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

אז תומאס מולר יהיה התגלית?

ומה יהיה שואן בומל יחזור? טימו יחד עם ואן בומל ושווייני?
    נשמע האמתי יותר טוב מעם מולר...

היום עוד שני משחקים, מעניין איך ברמן והרטה ישחקו היום, מצד אחד ברמן מתחילה להיראות כמו קבוצה (שני ניצחונות על האפס), מצד שני סמבת הכדורגל של המבורג תרצה להמשיך את הסידרה היפה שלה מול פ.צ פודולסקי...

13. dudi Member

אני לא כל כך בטוח הרי שואן בומל יחזור הוא וטימושצ'וק יעשה הגנה ויעבו את המרכז וישאירו לשווייני את תפקיד סטייל באלאק\צ'אבי לנווט אל אגפי הזוהר האדירים ככה שמולר יהיה ברוטציה ואולי יתפתח לא רע אבל זו תהיה התמונה במאני טיימ אל תשכח שחאמיט,קלוסה,ואוליץ' מחכים ברוטציה ככה שהעסק יילך ויהיה קשה יותר על הילד שיצטרך מעט סבלנות.

14. m3at Member

אני לא מפחד לשזור כתרים לרובן. אני חושב שהוא הולך להיות מצויין בליגה הזאת. הוא אחד השחקנים הטכניים הטובים בעולם, לדעתי היה לו מזל נאחס עם פציעות אבל מדובר בשחקן, למי ששכח, שהיה פשוט מדהים בצ'לסי וריאל, מהשחקנים שמספיק לראות אותו על המגרש ולהבין שמדובר ברמה אחרת.

15. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא משחק גדול של המבורג, אבל זה מספיק לנצחון משכנע של 3-1, שהיה יכול להיות גדול יותר אלמלא החמצות של מלאדן פטריץ', פעמיים אחד על אחד. היו עוד כמה מצבים שהיה אפשר להשיג בהם יותר ובסופו של דבר הושגה רק קרן.
    מה שהביא היום את הנצחון הייתה הריצה קדימה. הנעת הכדור הייתה טובה, אבל לא כמו במשחק מול וולפסבורג. מה גם שהמשחק שוחק בקצב נמוך בהשוואה למשחק מול הזאבים.

פאולו גררו ממשיך להוכיח את עצמו ואני שמח, כי עוד מהפעם הראשונה שראיתי אותו הבחנתי שמדובר בשחקן מיוחד. יש לו מין קלילות כזו ברגליים שכמעט ולא מאפשרת למגן להוציא לו את הכדור מהרגל, כי הוא תמיד ראשון להסיט אותו לכיוון אחר.

12 שערים ב-4 מחזורים זה יפה. חבל על השערים המיותרים שהמבורג סופגת כשהיא מובילה בהפרש של 2 שערים, אבל לפחות הקבוצה מספיק חזקה כדי לא להיבהל ולהחזיר מהר.

נערך לאחרונה ב: ‏31/8/09