המחזור הרביעי לעונת 2020/21 ב-SerieA:: דרבי דלה מדונינה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י Roma, ‏16/10/20.

1. itzik.miro Member

אם יש שחקן שממש מעצבן אותי זה בונוצי
    בן 33, בעשור האחרון שיחק עם גיגי בופון, קייליני, ברצאלי וליכשטיינר ועדיין לא הבין איך בלם צריך להנהיג את ההגנה. הוא תמיד מפוחד, הססן ולא מספיק טוב בקריאת משחק. חוץ מהכדורים הארוכים אין לו שום יתרון מובהק בכלום.

Sent from my SM-N970F using Tapatalk

DRORIKO אוהב/ת את זה.
  2. DRORIKO Member

מסכים לגמרי עם עמרי. בונוצ'י יכול להיות בלם מצויין כשהוא ליד בלם דומיננטי יותר. אם זה קייליני ואם זה ברצאלי ואם זה דה ליכט(מצחיק לאור זה שבונו מבוגר ממנו ב-12 שנה) כל פעם שהוא היה צריך להנהיג את ההגנה, אם זה אצלנו ואם זה במילאן, הוא נכשל.

3. טל. Member

לא מדברים על הפי(ר)לו שבחדר.

4. DRORIKO Member

להגיד לך שאני שלם עם המינוי שלו באלף אחוז? לא. אבל כן אני מסכים עם איציק שצריך לתת לו את ימי החסד שלו.

אגב עם כל הנהי פה על יובה ואינטר בהתאמה, די לא שמנו לב שלאציו קיבלה שלישיה מסמפדוריה. כן גם הם לא התחילו את העונה בצורה אופטימלית.

5. טל. Member

אין מינויי ששלמים איתו באלף אחוז.
    ואין לדעת מה יוליד יום.

יחד עם זאת, זה מינויי הזויי.
    -ויהיר.

6. DRORIKO Member

כן גם אני הייתי בשוק מזה, הייתי בטוח בהתחלה שזאת מתיחה. אני עדיין לא שלם לגמרי עם המינוי הזה, אבל בוא ניתן לחובב היין להוכיח את עצמו.

7. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

משחק משוגע בין בולוניה לסאסולו. זה משחק שלישי ברציפות שסאסולו כובשת 4 שערים (קאפוטו במשחקים הללו עם 4 שערים ו 3 בישולים).

—-
    Spezia v Fiorentina

Spezia: Provedel; Sala, Chabot, Terzi, Bastoni; Acampora, Ricci, Deiola; Verde, Piccoli, Gyasi

Fiorentina: Dragowski; Milenkovic, Pezzella, Caceres; Lirola, Bonaventura, Amrabat, Castrovilli, Biraghi; Ribery, Kouame

Torino v Cagliari

Torino: Sirigu; Vojvoda, Nkoulou, Lyanco, Rodriguez; Meite, Rincon, Linetty; Lukic; Belotti, Bonazzoli

Cagliari: Cragno; Zappa, Walukiewicz, Godin, Lykogiannis; Marin, Rog; Nandez, Joao Pedro, Sottil; Simeone

נערך לאחרונה ב: ‏18/10/20
  8. itzik.miro Member

זה מינוי הזוי, יהיר וכל מה שתרצה אבל כרגע אין מה לדבר על המינוי הזה לשלילה או לחיוב ברמה המקצועית.

Sent from my SM-N970F using Tapatalk

9. DUGRI Member

בונוצ׳י חלש מאז שחזר ממילאן. התכונה הכי טובה שלו היא הזמינות, ובגלל זה הוא משחק הכי הרבה למרות שהוא הבלם החלש בסגל.
    בגלל שאין כ״כ תחליף לדנילו במערך ההיברידי של פירלו (אלא אם מתכנן לעשות את אותו קונץ עם סנדרו בצד שמאל כבלם בפוזשן ומגן כשהכדור אצל היריבה) אני מקווה שה-go to יהיו קייליני ודה ליכט, זה ממש קריטי להצלחה העונה בהתחשב בקישור הבינוני.

אני חושב שההיסטריה על ההופעה (הלא טובה) אתמול יצאה מכל פרופורציה. בואו, יובה של השנתיים-שלוש האחרונות לא שיחקה כמו בארסה של פפ במשחקים האלה. הייתה איכות אינדיבידואלית (ברמה שלא הייתה אתמול) שחילצה בד״כ 3 נק׳.

צריך לתת זמן לפני ששופטים קבוצה חדשה עם הכנה מאוד לא אידיאלית.

וזה לא קשור לזה שהמינוי של פירלו היה הזוי, גם אם יתברר שהוא הגרסה החדשה והמשודרגת של ליפי.

10. DRORIKO Member

לא יודע אם היסטריה זאת המילה הנכונה, אבל בהחלט באסה. מן הרגשה כזאת שאנחנו הולכים ושוקעים בתוך הבינוניות של עצמנו, ובלי רונאלדו ודיבאלה עם היכולות האינדיבידואליות שלהם זה נראה אפילו יותר עגום. עם חומר השחקנים הנוכחי בהחלט נצטרך גרסא משודרגת של ליפי כדי להוציא משהו מהעונה הזאת.

לגבי הדבר הראשון שכתבת, גם שנה שעברה היינו בסדר מבחינת הבלמים. דווקא הייתי מרוצה מהשילוב בין בונוצ'י לדה ליכט. זה לא מנע מאיתנו לקבל מי זוכר כמה גולים.

11. Bianconeri משתמשים של כבוד היכל התהילה

אגב עם כל הכבוד לקאפוטו, דה-זרבי והחבורה הנהדרת שלו - איזה נאיביות של בולוניה!

12. Enzo Maresca Member

כשאתה רואה את אחד השחקנים האהובים עליך אי פעם הופך למאמן של הקבוצה שאתה אוהד, באופן טבעי אתה מתחיל להתרגש, בטח כשלאיש הזה קוראים אנדראה פירלו והוא ARGUABLY הקשר הגדול בהיסטוריה ואחד השחקנים המיוחדים, החכמים והאלגנטים שדרכו על הדשא. מיד לאחר מכן, באופן לא פחות טבעי, מתחילים לצוץ סימני השאלה סביב מידת המוכנות שלו לתפקיד ולצרכים הנוכחיים של הקבוצה. אתה משתדל לבטל את סוגיית חוסר הניסיון ומשוכנע שאיש כל כך מוצלח במערכת כל כך חזקה יצליח לגרום לזה לעבוד, ולא סתם "לעבוד" - אלא שעל הדרך זה גם יהיה מרגש ונעים לעין. ואז מגיעה הפרימיירה המושלמת וההתרגשות הופכת לאופוריה. שבוע אחרי מגיעים עוד כמה סימנים חיוביים באולימפיקו ואתה רק רוצה עוד. הפארסה מול נאפולי מבאסת אותך כי יצר הסקרנות לא עומד בזה, תנו לי כבר לראות מה הגאון שלי שווה מול קבוצה "אמיתית". יאללה לא נורא - הנה נגמרה הפגרה המעיקה והמיותרת ויש משחק נוח מול קרוטונה כדי להמשיך במומנטום ולחזק את התחושה שלא מדובר באינסטינקט רומנטי בלבד.

ואז הגיע המשחק. ראיתי בעשור האחרון את קונטה מנסה את אותו הדבר פעם אחר פעם עד שכבר בא לך לבכות, את אלגרי שעולה למשחקי ליגה מנומנם ומפוהק כשהדבר היחיד שמעניין אותו זה שאף אחד לא ייפצע, ואת סארי שמכריח את השחקנים שלו לשחק בצורה שהוא יודע שלא מתאימה ליכולות שלהם ועל הזין שלו ההשלכות. היו לנו לא מעט הופעות מכעיסות וסתמיות, משחק כל כך עלוב כמו אתמול לא זכור לי הרבה מאוד שנים. מה זה היה הדבר הנוראי הזה? פציעות, קורונה, פגרת נבחרות וחוסר הכנה, שומדבר מזה בכלל לא קרוב להצדיק הופעה כל כך מביכה והיסטרית. ברדק אחד גדול בהגנה, הנעת כדור שנשברת ברגע שקצת לוחצים אותה (ועוד מי לוחץ), אפס מוטיבציה או ניסיון להגיב למתרחש או בקיצור שום דבר שאפילו מתכתב עם אבודת אימון שראויה לרמות האלה. מוראטה אחד טוב, קצת קואדראדו וזהו. עוקצים גול במתפרצת, לא מצליחים לפתח התקפה אחת ראויה במשך 90 דקות ומרחיקים כדורים בפאניקה מול קבוצה שהולכת להיות שק החבטות של הליגה. האופטימיסט שבי מנסה להתרצות כשהוא נזכר בנסיבות המקלות אבל הפסימיסט כבר בכלל לא בטוח שפירלו מאמן כדורגל. האמביוולנטיות הזאת שוברת וממכרת בו זמנית, תנו לי כבר את דינמו קייב.

13. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

התחלנו ממש טוב ומאז נעלמנו, בעיקר כי שחקני ההתקפה במחצית מאוד רעה.

* וולאהוביץ׳ פתח לצד ריברי ולא קואמה.

14. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

4 דקות מצויינות היו לנו, מאז... אנחנו וספציה עם אותן 4 נקודות (וגם זה הרבה תודות למשחק מול טורינו שבינתיים עם 0 נקודות מצידה).

סארי... :sm_eusa_think:

15. SerieA Il Capitano

קדימה להסתער על סארי עם חוזה לשלוש שנים. אניילי בוודאי ישמח וגם האוהדים.