המחזור הרביעי: חלוקת נקודות במאסטייה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ספרדי' פורסם ע"י Raulito, ‏21/9/10.

1. hai80 Member

כל דבר עדיף על דייגו קוסטה האנמי. הבעיה היא שפורלאן צריך לרדת אחורה ולהתחיל התקפות לפעמים הוא לא פחות טוב כחלוץ שיורד אחורה ומתחיל את המצבים ולכן אני לא בטוח עד כמה הרכב עם קשר מאחורי פורלאן יעזור לנו אלא אם כן מרידה יודע להבקיע כמו שחורארדו ידע ואני משער שלא. הלוואי והיה לנו אלטרנטיבה במקום דייגו קוסטה החלש.

ושלא תבינו לא נכון, אני לא בא לאף אחד בטענות, בדיעבד כולנו חכמים אבל ת'אכלס אם הייתי קיקה הייתי משאיל את סאלביו שבגיל הזה צריך הרבה דקות [למרות שלא מקבל בבנפיקה לצערי] כי היה את חורארדו באותו זמן ואף אחד לא צפה שביום האחרון תבוא הצעה על חורארדו שלא נוכל לסרב לה.

אגב מישהו יודע מה עם בורחה? הוא נפצע לאיזה חצי שנה מה קורה איתו? אני מקווה שזה לא יפגע בו כי הוא נחשב לאחד הכישרונות הגדולים של ספרד.

נערך לאחרונה ב: ‏23/9/10
  2. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

אני לא מכיר את מרידה יותר מדי ולא מתרשם מזה שיש לו "שם" של הבטחה, אבל בדיוק בגלל הסיטואציות האלו חשבתי שזו טעות לשחרר את חוראדו גם תמורת הסכום הנדיב שהגרמנים שילמו.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏23/9/10
  3. amirb91 משתמשים של כבוד היכל התהילה

http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/goodpost.Xxx

תאמין לי שלא רק אתה..חוראדו היה מוסיף מימד שאין בקבוצה והיה מין סופר-סאב כזה..

4. yakov_y YNWA

פורסמו ההרכבים הרשמיים של ולנסיה ואתלטיקו מדריד.

ולנסיה:
    - סזאר -
    - מת'יו - מאדורו - קוסטה - מיגל -
    - מאטה - קוסטה - אלבלדה - חואקין -
    - דומינגס -
    - אדוריז -

אתלטיקו מדריד:
    - דה גאה -
    - לופז - דומינגס - גודין - פרארה -
    - רייס - אסונחאו - גרסיה - סימאו -
    - פורלאן - קוסטה -

----------
    הייתי מעדיף את ברונו ממיגל בעמדת המגן הימיני. חואקין ודומינגס מועדפים על פני פאבלו הרננדז, אלבלדה עדיף על פרננדס, אני פשוט לא מבין את אונאי אמארי. הייתי מעדיף גם את סולדאדו מאדוריס אבל אפשר להבין את אמארי.

5. noamvcf Member

ההרכב של ולנסיה
    סזאר
    מאת'יו-ר.קוסטה-מדורו-מיגל

מאטה-ט.קוסטה-אלבלדה-חואקין

צ'ורי- אדוריז

לפי דעתי פבלו היה צריך לפתוח באחד האגפים, במקרה של חואקין זה כדי שחואקין יקבל מנוחה ובמקרה של מאטה זה פשוט בגלל היכולת. אני גם קיוויתי לראות את פרננדס פותח אבל יכול להיות שהוא וט. קוסטה ביחד זה באמת קישור התקפי מדי נגד אתלטיקו אז אני יוכל להבין את ההחלטה.

ולאוהדי אתלטיקו, לפי מה שהבנתי דייגו קוסטה כן פותח.

עריכה: יעקב רק עכשיו ראיתי ששלחת, תזמון טוב http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/biggrin.Xxx .
    אפשר להבין אותו, דומינגז סוף סוף משחק בעמדה המקורית שלו (או לפחות בעמדה בה הוא פרץ בקאזאן) וחואקין פשוט משחק טוב. בקשר לאלבלדה אני מסכים אבל שוב,אלבלדה פשוט הרבה יותר הגנתי

6. amirb91 משתמשים של כבוד היכל התהילה

פורסם ההרכב ובסופו של דבר קיקה העדיף את דייגו קוסטה במקום מרידה..הנה הצ'אנס שלו להוכיח שיש לו מקום בהרכב של אתלטיקו

ההרכב

דה חאה-פראה,גודין,דומינגז,א.לופז-אסונסאו,ראול גארסיה,סימאו,רייס-פורלאן,דייגו קוסטה

7. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

גם לנו מותר.

משחק חלש מאוד שבסוף הצלחנו להוציא את 3 הנקודות , 3 נקודות בלי מסי.

לא הבנתי את ההרכב הפותח הזה שגם קייטה וגם בוסקטס יחד , זה מתכון לאי כדורגל .

8. noamvcf Member

פבלו פבלו פבלו!!!!!!!

דייגו קוסטה פשוט נוראי

9. ValenciaCF Member

פאבלו וסולדאדו פנימה,
    חואקין די חלש כמו יתר הקבוצה. הגול הוא באחריותו הבלעדית של ריקרדו קוסטה!

10. Fanatic Member

זו די בעיה שצ'ורי דומינגז מוצב שאגף השמאלי. הוא כל הזמן בורח לאמצע ואז מאת'יו נשאר לבד והולך עם ראש בקיר.
    בינתיים טינו קוסטה חייב להתעורר, הוא מאבד יותר מידי כדורים ולא עוזר בהתקפות. מאטה וחואקין גם.

11. hai80 Member

אם לאופאלושי מגיע 2 משחקים בחוץ לאלבלדה מגיע להיות חודשיים בחוץ.

12. yakov_y YNWA

מחצית ראשונה טובה מאוד של ולנסיה.
    שליטה מוחלטת של ולנסיה במשחק, למעט השער של אתלטיקו מדריד והזדמנות מעולה של דייגו פורלאן, אתלטיקו מדריד בכלל לא מסכנת את השער.
    דוד אלבלדה לא עושה שום דבר במשחק, צ'ורי דומינגס גם כן לא תורם כלום, להכניס את מנואל פרננדס ופאבלו הרננדז.

13. xavi6 Member

נו שכחת שגם ולנסיה קבוצה כמו ריאל וברצלונה ומקבלת הטבות מהשופטים?

14. hai80 Member

תיקו מול ולנסיה במאסטייה ללא קון אגוארו , מכובד. במיוחד לאור מה שהתחרש על המגרש, שיחקנו פשוט רע , אבל זה שלקחנו נקודה מעודד למרות שזה קצת מאכזב לספוג שער 7 דקות לסיום אבל עדיף 1-1 מאשר להפסיד כי הגיע לנו לקבל בראש היום. ומרידה ודייגו קוסטה, לעזאזל מאיפה הביאו את הזבלים האלה? הם הסיבה שאתלטיקו לא תיאבק בצמרת, עד שהיה לנו ג'וקר מכרנו אותו ונשארנו עם כל הזבל

15. ValenciaCF Member

אדוריץ משווה ל1-1 די מוצדק,
    המשחק של ולנסיה ניראה מבולגן.
    נקודת האור היא מדורו! משחק מושלם שלו, הוציא לפורלאן כדור מהרגליים בדרך ל2-0,
    משחק טוב שלו.

הגול שספגנו היה באשמתו הישירה של ריקרדו קוסטה, דרך אגב, שמתם לב כמה פעמים ולנסיה מחזירה כדור לשוער? המון פעמים במשחק. זה מראה על פאניקה ועל חוסר ביטחון.