המחזור הרביעי: חלוקת נקודות במאסטייה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ספרדי' פורסם ע"י Raulito, ‏21/9/10.

1. לירן מנהל כללי מנהל כללי

אז אני אומר שוב, מוריניו הוא מאמן שמאמין שבלי הגנה חזקה קודם כל, אתה לא תגיע לשום מקום (אל תיקח את ברצלונה כמודל, כי שחקנים כמו צ'אבי ומסי אין עוד בעולם, סגנון משחק כזה לא היה לפני כן וגם לא יהיה אחרי השחקנים האלה).

ההגנה יציבה מאוד ונראית טוב, ההתקפה דורשת יותר זמן, יותר חיבור, לא ביג דיל.

2. xavi6 Member

אני לא מסכים איתך, אני לא מאמין שברסה המציאה את הגלגל, ומה שצ'אבי ואיניסטה עושים באמצע, אוזיל וקאנאלס יכולים לעשות גם. מה שמסי ופדרו עושים בצדדים רונלדו ורובן לדוגמא יכולים לעשות יותר טוב. אם תבחר את השחקנים המתאימים הם יכולים לשחק באותו סגנון. אבל זה כבר לדיון אחר. סה"כ הבנת למה החוסר סבלנות, הם רוצים כדורגל יפה, זהו. לא אכפת להם זמן ולא אכפת להם חיבור, הם מבחינתם הביאו את השחקנים הכי טובים בעולם, הם רוצים לראות "טיפה" יותר מאת קרבליו מבקיע בבית.

3. לירן מנהל כללי מנהל כללי

בוודאי שהיא לא המציאה את הגלגל, אבל היא עושה את זה בצורה המושלמת ביותר לפחות שאני זכיתי לראות. ולא, אני ממש לא חושב שאוזיל או קאנאלס יכולים להשפיע על המשחק כמו צ'אבי. אבל זה לא האישיו.

זה שלא אכפת להם זה אחלה... שימשיכו להיות חסרי סבלנות, למוריניו זה בטוח לא מפריע.

4. Raulito Madridista

אף אחד לא מסיק מסקנות מהר מידי. אני מאמין גדול במוריניו וחושב שהוא מאמן אדיר, הטוב ביותר בעולם. אבל יחד עם זאת מותר לי למחות על כך שאתמול הוא בחר לשחק עם שלושה קשרים אחוריים ב-20 הדקות האחרונות מול אספניול החלשה ועוד במשחק בית. השחקנים ורק הם אשמים בכך שהקבוצה לא כובשת בינתיים כי ההרכב בסדר גמור, אבל מוריניו חייב לגעור בהם שיפסיקו לשחק לבד ויתחילו לשחק קבוצתי, אם רונאלדו לוקח את הכדור ולא נרגע עד שהוא בועט - אין קשר לחוסר תיאום. צ'לסי של מוריניו, לשם השוואה, אולי לא דרסה, אבל היא שיחקה כדורגל טוב, לבטח במשחקי הבית. בין אם בעזרת הבעיטות של לאמפרד מרחוק, הפיזיות של דרוגבה שהשתלט על כדורים ארוכים, הפריצות של רובן מכנף ימין - צ'לסי הייתה מסכנת את השער. ריאל מעבירה דקות שלמות בלי איום על שער היריבה. הקהל שרק בוז, נו אז - לגיטימי לחלוטין. שחקן בקאליבר של רונאלדו נלחץ כשהוא שומע שריקות בוז? קסיאס לא מכיר את הדברים האלה? או פפה וקרבאליו להם יש ניסיון רב? צ'אבי אלונסו? ואגב אתמול הבוז היה מינורי לחלוטין.

5. YYY El sabio de Hortaleza היכל התהילה

קיקה מבטיח שבכל מקרה הקבוצה תשחק התקפי.

6. amirb91 משתמשים של כבוד היכל התהילה

משחק מאוד מאוד חשוב היום ואני לא רוצה לחשוב על הפסד..הקבוצה מספיק חזקה,מספיק עמוקה ומספיק מוכשרת גם בשביל לנצח במסטאיה..אני מאמין שאפשר היום לנצח,במסטאייה אף פעם לא קל אבל אם נעבור את החצי שעה הראשונה בלי לספוג אנחנו נוכל לנצח..לא לבצע טעויות ולתת להם לכבוש שערים קלים כי ולנסיה היא מסוג הקבוצות שעם ההתלהבות והמומנטום תגמור את המשחק...

VAMOS ATLETI :aaarse:

7. ValenciaCF Member

באתר הרישמי של ולנסיה הסגל שפורסם הוא:
    סזאר ומויה
    ברונו, ר.קוסטה, מדורו, מת'יו, אלבה
    טופאל, אלבלדה, טינו, פרננדש, חואקין, פאבלו, מאטה
    דומינגס, סולדאדו ואדוריץ.

לא בסגל: גואיטה, נבארו, דלברט, מיגל, סטנקיביציוס, באנגה, ויסנטה ופגהולי.
    מסתבר שהאדום של נבארו לא בוטל.

8. xArtur Member

ולנסיה-אתטליקו משחק איכותי ביותר,במיוחד כשקבוצה אחת נמצאת בכושר מעולה והשנייה רוצה לחזור לראשות הטבלה ולהשאר במירוץ..
    חבל שלא משדרים את המשחק בספורט 5/5+
    @:

9. hai80 Member

את המבחן אופי הראשון שלנו עברנו ובכישלון טוטאלי, היום יש עוד מבחן אופי שכן אנחנו משחקים נגד קבוצה טובה שפתחה את הליגה בסערה ונמצאים בכושר קטלני ומנגד אנחנו אחרי 2 הפסדים אחד לאריס ואחד לבארסה, ההפסדים הללו לא צריכים להשפיע בכלל על המשחק הערב מכיוון שנגד אריס העדפנו לשמור שחקנים למשחק מול בראסה ונגד בארסה נתנו משחק פשוט לא טוב, קורה. היום חייבים להתאפס ולנצח ולהראות שכלום לא קרה ולהמשיך הלאה, זה יכול להראות שאנחנו קבוצה עם אופי לשם שינוי.

10. Raulito Madridista

הפריוואי שלי למשחק המסקרן הערב נמצא בסוף הדף הקודם של הדיון, למעוניינים.
    קשה לי להבין מדוע חואקין אמור לפתוח הערב על הספסל. דומינגז הוא לא כזה עילוי והקשר שהגיע מבטיס רשם אולי את פתיחת העונה הטובה ביותר שלו מזה זמן רב. שאר השינויים לעומת זאת נראים טוב - ברונו היציב יותר על חשבונו של מיגל ההרפתקני וגם דלבארט נותן קצת יותר שקט בקו האחורי במקומו של מהדורו שהוא ככש מאוד מוזר של וולנסיה איי שם אז ב-2008.
    בשנים האחרונות המשחקים בין הקבוצות היו חד-צדדים פחות או יותר לטובת הקבוצה הביתית ומעניין לראות מה יהיה הערב.
    לוולנסיה יש הזדמנות פז לנצח ולרשום 4 מ-4 שכן אתלטיקו בלי מספר שחקני מפתח מאוד חשובים. הייתה לי תחושה לא טובה עם שיתופו של אגווארו מול ברצלונה, ידעתי שזה יהיה בעוכריה של הקבוצה. אתלטיקו חייבת לעשות אחד מהשניים - או לשחק טוב יותר הערב מאשר לכדורגל הדל שהציגה מול ברצלונה או לפחות לגרד משהו ולא לצאת מהמשחק הזה בידיים ריקות.
    וולנסיה קבוצה חזקה אבל יש לה חסרונות והיריבות שפגשה עד עכשיו הן לא באמת מדד, אני יותר התרשמתי מהרביעייה החלקה בליגת האלופות. לכן התחזית שלי להיום היא משחק כדורגל צמוד מאוד עם הרבה שערים.

11. riquelme1 Member

דור, חואקין קשר ימני דומינגס משחק מתחת לחלוץ, אין שום קשר לירידה של חואקין לספסל לדומיגנס.

ההרכב המשוער של ולנסיה היום:

סזאר
    מאת'יו, מאדורו, קוסטה, ברונו
    טינו קוסטה, פרננדש\מהמט טופאל
    מאטה, דומינגס, פאבלו
    אדרויז\סולדאדו

לדעתי זה הרכב מצויין, התלבטות קשה בין מהמט טופאל שנראה לא רע בכלל, אומנם הוא לא שחקן מבריק אבל הוא פועל שחור שעושה עבוה נקייה וטובה באמצע ומוריד מהלחץ על קוסטה, אני אישית מעידף את פרננדש שיודע יותר לתרום להתקפה אבל לא אבכה עם טופאל יעלה.

דומינגס שחקן מעולה שחייב לקבל דקות בשביל להוכיח את עצמו, התפקיד שלו הוא מאחורי החלוץ ולא כחלוץ בודד, שם הוא שיחק בקזאן ושם הוא צריך להוכיח את עצמו.

חואקין יקבל מנוחה, עד כה חואיקן פתח בכל משחקי ולנסיה, ולשמחתי הוא מציג יכולת מעולה כמו בעונה שעברה, אבל גם פאבלו מצויין ואמארי יעשה רוטציות. למרות שלדעתי שניהם יעלו בהרכב שפאבלו ישחק בשמאל וחואקין בימין ומאטה באמצע, אני מעדיף את ההרכב הראשון. ריקרדו קוסטה יחזיר המון שקט לההגנה של ולנסיה.

משחק מעניין מאוד, אתלטיקו בלי אגוארו, טיאגו בדרך כלל מתקשה מאוד במסטאייה, לדעתי ולנסיה פיבורטיית במשחק הזה.

12. xArtur Member

אין שידור בספורט 5
    של ולנסיה-אתטליקו,תקן את זה..

13. amirb91 משתמשים של כבוד היכל התהילה

ההרכב המשוער במארקה הוא עם מרידה מאחורי חלוץ(עוד קשר אמצע) במקום דייגו קוסטה...אני חושב שזאת עמדה שמרידה כן יכול לבלוט ולהראות את מה שהוא יודע ושזה הרכב טוב..

14. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

http://www.elmundodeportivo.es/Xxx/20100922/axpedrico6.Xxx

ואלדז
    מאקסוול,מילטו,פויול,אלבס
    קייטה,בוסקטס,צ'אבי
    ויאה,בוז'אן,אינייסטה

15. xavi6 Member

שוב קישור גרזני? למה בכאילו? תוציא את צ'אבי שים את מסצ'רנו ונסגור את הבאסטה. לא מספיק מסי לא שם גם קישור נורמלי אין לנו שם.