המחזור הרביעי בפרמייר ליג

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י לירן, ‏27/8/04.

1. Rudess Member

מה קורה להם באמת? כבר 3:2 לאסטון וילה, משער של גארת' ברי.

2. NewcastleFan Member

4-2 לוילה. להתראות רובסון!

3. VeXiS Member

4-2 לוילה, הפעם אנחל הוא הכובש.

ביזיון. אני מרגיש כ"כ פתטי כאני מעכל שאני אוהד מועדון שמנסה לקנות את רוני כשמאזן הספיגה שלו הוא 2.25 למשחק... פשוט קבוצה ביזיונית, אני כ"כ מעוצבן!!!!

4. לירן מנהל כללי מנהל כללי

יופי.

נגמר המשחק בגשר עוד 3 נקודות אומנם שוב פעם ניצחון דחוק אבל מה שחשוב שהצלחנו לנצח שוב וגם לצאת מפיגור.

דייר אמר שצ'לסי נראית טוב אז אני מסכים להיראות טוב ולנצח בהפרש של שער אחד כל פעם. דייר אם תוכל יהיה טוב אם תיתן התרשמות יותר עמוקה מהמשחק הזה. למרות המצב הרוח הרע....

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏28/8/04
  5. Dennis Bergkamp משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא זוכר מי התווכח איתי בתחילת העונה לגבי ניוקאסל, אם זה היה ג'נאס או דייר - בכל מקרה, תסלחו לי על הקטנוניות אבל אמרתי לכם. ניוקאסל היא קבוצה לא יותר מבינונית שהתעלתה איכשהו בעונה שעברה בקושי בגלל חולשה של הליגה.

6. Rudess Member

עוד 10 דקות מתחיל המשחק נוריץ'-ארסנל.

סיגאן מתח שריר בחימום, וג'סטין הוייט הצעיר יחליף אותו במרכז ההגנה.
    באגפים ישחקו פירס וליונגברג. רייס נותן מנוחה לברגקאמפ, ומחליף אותו בהרכב.

7. VeXiS Member

לניוקאסל יש שחקנים טובים, זה פשוט שיש מעט בעיות - מעט - אבל הן ממש חמורות. ההגנה בראשות כל הבעיות ואחרי זה גם המנג'ר המזדקן והסנילי שלנו... לדעתי זו היתה ההופעה האחרונה של בובי על הקוים בשבילנו!

8. Nigel Winterburn משתמשים של כבוד היכל התהילה

ג'סטין הויט במרכז לא נשמע מעודד, הרי העמדה הטבעית שלו היא מגן ימני והתכונה העיקרית שהוא ניחן בה היא מהירות אדירה, ולא משחק ראש משובח/ קריאת משחק. אני מקווה שהשילוב שלו במרכז ההגנה יהיה מוצלח כמו זה של חברו למרכז ההגנה היום קולו טורה, שגם הוא נזרק לשחק כבלם בלי יותר מדי נסיון בעמדה הזו, והיווה הצלחה מדהימה מהמשחק הראשון. בכל מקרה ארסנל של ונגר מעולם לא שמה את מבטחה על הגנה יציבה, ההתקפה היא ההגנה הכי טובה שלנו ונקווה שכך יהיה גם היום.

9. Dyer משתמשים של כבוד היכל התהילה

בני אני עדיין לא מסכים איתך. לניוקאסל יש בעייה אחת וקוראים לה הגנה. עדיין היא כובשת כמעט כל משחק, ועם הגנה נורמלית אין לי בכלל ספק שהיינו רואים אותה היום עם עוד 5-7 נקודות נוספות.

פשוט בזיון מה שהולך שמה. אני כל כך מתבייש לאהוד את הקבוצה הזו. כמה לוזרים אפשר להיות?? אם אני בובי אז מחר אני עושה אחד משלושת הדברים הבאים:
    1. מתפטר
    2. את כל הכסף של רוני הולך ומוציא על בלם נורמלי. לא מסיים את היום עד שאני יודע שיש לי בלם.
    3. נוסע מחר לאימונים של קבוצת הנוער ולוקח את הבלם שנראה לי הכי פחות גרוע. לא יכול להיות שהוא גרוע יותר מהליצנים שנמצאים לפני גיבן.

פשוט בזיון הקבוצה הזו, נמאס לי כבר. בסוף נזכה לראות את עבאס סואן בשיא קריירה של משחקים למשחק.

* לפחות יש משהו אחד שמרומם את רוחי היום. אין דבר מצחיק יותר מאשר לשמוע את זלצר אומר פיליפס... :aaarofl:

10. Rudess Member

DYER, לפני שנתיים במונדיאל הביאו את נאור ציון לאולפן, אז הוא אמר לזלצר להגיד:
    "שרה שרה שיר שמח"..... נראה לי זה עוד יותר מצחיק מפיליפס... http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/smile.Xxx

11. Rudess Member

הנרי עם סרט הקפטן היום, בגלל שדניס לא פתח בהרכב היום.

12. THE STRETFORD END Member

אני מרוצה,קודם כל חשוב היה לא להפסיד כשפיגרנו עד הדקה האחרונה,עונה שעברה במשחקים כאלה היינו יוצאים בלי נקודות אז כבר שינוי חיובי,תיקו במשחק חוץ זה לא סוף העולם,למרות שהניצחון היה מגיע לנו בגדול!
    Dyer
    "מנצ'סטר נראית זוועה. הקבוצה, מלבד סאהה, נראתה פשוט רע. איזה החטאות שלומיאליות"

אתה נורמלי?
    יונייטד היום שיחקה מצויין,במיוחד במחצית השנייה כשסאהה עלה לשחק וחזרנו לשחק 4-4-2
    מחצית ראשונה טובה מאוד של רונאלדו(מחצית שנייה נחלש),פרידל לקח כדור של סמית ובעיטה מצויינת של קלברסון,
    דיקוב כבש שער טוב כשסילבסטרה שומר עליו,אין מה לעשות לחלוץ תמיד יהיה יתרון על השומר שלו במצב כזה!
    מחצית שנייה פרידל(במשחק ענק שלו) עצר לפחות 5 שערים בטוחים,סאהה 3 פעמים(עדין לא חד,משחק ראשון העונה)גיגס,
    נגיחה ובעיטה של סמית,נגיחה של רונאלדו,בעיטה(ועצירה אדירה)של סקולס,
    בלקבורן יכלה לגמור את המשחק בהתקפה מתפרצת(ההזדמנות היחידה שלהם במשחק חוץ מהשער)
    וכן בסופו של דבר השוונו בשער שהיה אמור להיפסל בגלל יד של סאהה!
    יונייטד תקפה בלי הרף,וחשוב היה לראות שהם משחקים עד הסוף,בלי לוותר,הוכיחו שיש להם אופי וכמו תמיד צריך גם טיפת מזל!
    ספקטור מרשים מאוד ואיזה יופי שיש מגן שיש לו גם רגל שמאל וגם ימין(ואכן שיחק היום בשני הצדדים)!

היינצה בדרך מהאולימפידה,ריו מההרחקה ושאר הפצועים גם כן,העתיד נראה טוב!

13. Hotspur משתמשים של כבוד היכל התהילה

ראיתי את תקציר המשחק של היונייטד מול בלקבורן, אין מה לומר - פרידל תפס משחק באמת נהדר, מנצ'טר שכבה לבלקבורן על השער, ובלקבורן יכולה לומר הרבה תודה לסאהה על ההחמצות שלו היום.

14. Dyer משתמשים של כבוד היכל התהילה

קודם כל מנצ'סטר השתפרה רק במחצית השנייה. בראשונה היא הייתה באמת גרועה.

עם חומר השחקנים של מנצ'סטר, כן, היא נראתה זוועה. בלקבורן היא קבוצה חלשה, ששיחקה ב10 שחקנים, ועדיין משהו קרה למנצ'סטר. נדמה שכל שחקן, מנוסה כמה שיהיה, שמגיע להזדמנות, מתרגש כמו ילד בן 16 בבכורה שלו ושוכח איך כובשים. פרידל היה גדול, אבל עדיין השער הרבה יותר גדול ממנו, והיו המון הזדמנויות שזו פשוט שערוריה שמנצ'סטר לא כבשה מהם.

אגב עכשיו עוד משהו שקשור לשידור: מישהו יכול להסביר לי איך לעזאזל זלצר הגיע למסקנה שדאף הוא חלוץ??? http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/unsure.Xxx

15. Rudess Member

איזה יופי של שער של רייס (רביעי העונה), הוא יתחרה עם הנרי על מלכות השערים של הליגה האנגלית בקצב הזה http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/smile.Xxx

הנרי גאון הכדורגל, עם עוד בישול נפלא, מוכיח עד כמה הוא בלתי ניתן לעצירה. הנרי החלוץ הכי טוב בעולם.