המחזור הרביעי בפרמיירליג: תתעורר

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Michael Carrick, ‏2/10/20.

1. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

מה זה מה זה משנה? אני לא מבין אותך.
    חטפת 7 מוילה, זה לא משנה? אם זה היה באיירן מינכן זה היה אותו דבר?
    איך זה לא משנה?
    אתה בושה גדולה מאוד, לחטוף 7 מאסטון וילה זאת בושה. לחטוף 7 מטוטנהאם....יכול לקרות אחת ל.
    מה זה 7 מאסטון וילה? זה בושה גדולה מאוד יותר מכל תוצאה שהייתה העונה זה לא ברור מאליו אני באמת צריך להסביר לך את זה?
    תכתוב את האמת.

זה לא קרה לסיטי ולא למנ יו, אל תזכיר אותן.
    הן לא עשו בושה כמוך. לא קרוב בכלל.

2. k_700 Member

אם צריך להמר על הקבוצת צמרת שתתן מתישהו בקרוב תצוגה "שתתעלה" זו דווקא צ'לסי.

שום דבר לא מחובר שם והפרסונל בהגנה שלהם מרגיש בכל שבוע כמו 96 אחוז ג'יהאד, לא משנה מי ישחק.

היציאות שלו פשוט הזייה אחת גדולה.
    אל תשכחו שחוץ מהמשקוף הזה לבארקלי היו 3 החמצות של שער מולו היום.

ליברפול צריכה ללכת לדעתי על השוער עם הכי הרבה נסיון שאפשר להביא ביומיים האלה.
    אני קורא שסילסן כבר חודש רוצה לעבור, פריימרליג זה יעד שהוא לא פוסל(גם וילה וגם אברטון התעניינו) וולנסיה גם ככה רק מחפשת להוריד משכורות מהפיי רול.
    מעניין אם מחר אתם בעניין.

3. alexshw Member

אדריאן פוזל

4. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

@k_700
    יש גם גאזאניגה, יש אפשרויות.
    אבל לא נעשה כלום. קלופ שיבח את אדריאן עכשיו. עזוב.

חכו תראו כמה נחטוף מסיטי.

5. k_700 Member

הכי savage שראיתי היום

6. Walkon משתמשים של כבוד היכל התהילה

כשברצלונה חטפה 8-2 מבאיירן, על מי דיברו? על באיירן? מישהו זוכר את המהלכים שהובילו לשערים שהיא כבשה בכלל, את האיכות של הכדורגל שהיא שיחקה? לא. זוכרים ומדברים על התבזות של ברצלונה, על אירוע שלא צריך לקרות.

כל קבוצה מקצוענית נורמלית תדע לנצל את מה שעשינו היום. אין בכלל מה לדבר על וילה פה, וילה לא ניצחה אותך 7-2, כשאתה נותן תצוגה כזאת זה רק כשאתה בעצמך לחצת על כפתור השמדה עצמית. רוצה אמת? קח אמת, דין סמית' עמד שם על הקווים ובעצמו לא הבין מה לעזאזל קורה על הדשא. זו האמת.

ובכל מקרה מה הנקודה? עשינו בושות, ברור, אמרתי אחרת?

7. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני עם גיל, לנסות להקל ראש בתוצאה הזאת זה לשקר לעצמנו. התפרקות מנטלית ומקצועית ברמות הכי גבוהות שיש, כולם קפאו פה, כולל קלופ. אפשר להגיד שדבר כזה לא קורה עם אוהדים, אפשר להגיד שיונייטד קיבלו 6 וסיטי 5, זה לא מעניין. המשחק כיום הוא משחק בלי קהל. אחד האלמנטים שמבדילים שחקני עלית לשחקנים בינוניים+ זה עמידה בלחצים מהקהל, האלמנט הזה לא קיים יותר, זה עלינו להתמודד. זה לא חדש, זה לא התחיל מאתמול.

שם המשחק זה סתגלנות. לא תסתגל לסיטואציה - תאכל בראש. גם ברמה הרחבה של קהל/בלי קהל, וגם ברמה הספציפית של הטקטיקה שעלינו בה היום בלי אליסון. גם בעונה שעברה ניסינו בהתחלה להניע כדור עם אדריאן מאחורה, אחרי 2-3 משחקים פתאום כל כדור שהגיע אליו הוא העיף למעלה. למה? הסקנו מסקנות, הובן שהוא נוראי עם הכדור. חזרת על אותה טעות פעמיים? תחטוף.

מי שהגיב לי (המוח שלי עיסה כרגע) על הנדרסון עם ה6:1 מול סטוק - מגוחך. הנדרסון לא היה קרוב להיות ההנדרסון של היום אז. 5:0 מול סיטי בעשרה שחקנים ואז 4:0 בגארבג׳ של העונה שעברה זה מבאס ומשפיל, אבל זה לא אינדיקציה לכלום. מה שקרה היום זה משהו אחר, זה היעדר מנהיגות, זה היעדר פאולים טקטיים במצבים שברור שצריך אותם, זה היעדר רצון לשים את הגוף on the line. מבטיח לך שאף שחקן חוץ ממילנר לא מחלץ שם את הכדור מטראורה בסוף. תגיד עליהם מה שאתה רוצה, הם לא יוותרו על שום כדור בשום משחק בשום סיטואציה. מה שראינו היום זה ויתור, פשוט כך. זה לא אומר שהוא באופן בלעדי היה מונע את זה לגמרי אבל כן, לדעתי זה לא נגמר 7 איתו. תאורטי לחלוטין ולא ניתן להוכחה, ככה אני מרגיש. My guess is as good as yours.

אגב, ואולי אני מחמיר עם הילד, אבל מי שהכי איכזב אותי ברמה המנטלית זה טרנט. אני מצפה מלוקאל לאד לחטוף צהוב במינימום במשחק כזה, לא בקטע של הוצאת אגרסיות, אלא פשוט למנוע מצבים, למשוך בחולצה מצידי. מה שדגלאס לואיז עשה למינאמינו איפשהו באמצע המשחק לא עשינו פעם אחת אפילו, זה הזוי. תעצרו את השטף בכל מחיר, מה זאת האדישות הזאת?

Liverpool-Forever אוהב/ת את זה.
  8. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

@Walkon
    אני לא מסכים איתך אז.
    אני חושב שנגד באיירן יכול לבוא יום שתפסיד 8-2. נדיר אבל יכול לקרות.
    נגד אסטון וילה אם זה קרה זה חמור מאוד. כמו שקלופ אמר אחרי המשחק, הם רצו יותר וביצעו טוב יותר כל פעולה. זה חמור מאוד.
    זאת תוצאה ברמת ה6-1 מול סטוק שעליה רציתי להעיף את רוג'רס.
    מעבר לזה, כשאתה מקבל 7-2 מקבוצה עלובה כמו אסטון וילה (אל תעשו לי מהם אריות עכשיו) יש מצב שאתה גם עשית פה נזק מנטלי חמור מאוד להמשך.

תפסיד לבאיירן 8-2 אתה תגיד אוקיי העונה אני לא ברמה שלהם הם טובים ממני משמעותית.
    יכול לקרות.
    זוכר שהפסדנו 3-0 לברצלונה? בסדר. אף אחד לא נכנס בשחקנים. קורה...משחק קשה.
    מה זה 7-2 לאסטון וילה.
    ווטקינס נראה היום כמו רונאלדו הברזילאי וגריליש כמו זידאן.
    מה זה?

לא הבנתי מה ההתייחסות לקהל בכלל אגב, זה משחק חוץ. זה משחק לטובתנו שאין קהל אם כבר.
    מילא זה היה באנפילד.

9. oranfu Member

הנדרסון לא היה משנה היום כלום. הוא יעצור את כל הכדורים הארוכים ששוברים לנו את הנבדל?

מילנר נכנס והבית זונות המשיך.

הקישור שלנו נראה רע מאוד, אבל הנדרסון לא היה פותר את זה היום.

10. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

בכל מקרה הנדרסון באנקר כי קייטה ו-וואיינאלדום לא טובים העונה.
    די ברור שאחרי הפגרה גומז קייטה ו-וואיינאלדום לא יהיו שחקני הרכב. הלוואי וגם פירמינו.
    אלא אם יש החמרה במצב של תיאגו ויש עוד פצועים מהנבחרות וקורונה וכו'.
    עזבו מתחרט על המשפט הזה כבר.

במצב העניינים כרגע נניח וכולם כשירים הייתי עולה עם פאביניו בלם,עם תיאגו הנדרסון וג'ונס בקישור ועם ג'וטה במקום פירמינו.

11. Footballover Member

יונייטד חוטפת שישייה והתרסיס מדבר על הגנת הג'יאהד של צ'לסי. בחיי שאני לוקח את טומורי לפני כל ההגנה של יונייטד, כנראה גם לפני כל הקישור.

כמה מזל יש למועדון הזה, ביום שהם אוכלים את השפלת חייהם, באה ליברפול ומשכיחה את זה.

LFC-Gerrard1 ו-Sturridge אוהבים את זה.
  12. alexshw Member

מה המזל בזה? יונייטד חיה בשקר גם ביום שהיא חוטפת 6:1 וגם ביום שהיא מנצחת אפילו משחק גדול.
    התבוסה היום ריסקה את כל הקונספציית שקר של השנתיים של אולה וכמה סימלי שבאותו יום גם נוחת שחקן רכש שסותר אותה באופן מלא.
    אני בטוח שכל הספונסרים של וודי מרוצים והתבוסה כמובן הוסיפה ליחסי ציבור כי הרי הוא גאון.

13. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

אמרתי כבר בהודעה הראשונה על המשחק, 50% אדריאן, 50% קלופ. מוכן לשנות ל-30% אדריאן 70% קלופ. הטקטיקה שלנו, במיוחד אחרי העלייה למחצית השנייה, הייתה ביזיונית וחשפה את ההגנה בצורה קיצונית. יחד עם זאת אני לחלוטין חושב שיש פה אפקט להיעדרות של הנדו, מה לעשות.

מילנר נכנס והבית זונות המשיך? עצר לך גול כמעט בטוח ונכנס לכמה תיקולים שאף אחד לא נתן לנו כל המשחק. השניים האלה ברמה מנטלית אחרת מהשאר בכל הנוגע להקרבה ולא לוותר. נכון, הם לא קרי רוח במיוחד, אבל בהקשרים האלה? לשים את הלב על המגרש? מס' 1 ומס' 2 בקבוצה ובפער ענק.

שוב, אפשר להתווכח על זה עד מחרתיים כי זה תאורטי נטו - עם הנדרסון זה לא 7 לדעתי. זה אולי 5, לא 7. בחיים לא. יש פה סף של השפלה שעברנו בהרבה, אני מרגיש שלא היינו עוברים אותו איתו.

14. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני רוצה לחדד שוב למקרה שזה לא ברור.
    התוצאה היום לא על אדריאן. הקבוצה שיחקה גרוע מאוד עד רמת הביזיון העצום. שחקנים רצו פחות מוילה, איך אפשר ככה לנצח?
    קו גבוה בלי משחק לחץ, איך אפשר שלא יענישו אותך?
    משחק זוועה.
    הסיפור הוא אדריאן? לא.
    הסיפור הוא שאליסון בחוץ ל6 שבועות וצריך להערך לכך.

הנדרסון חסר, הוא יחזור להרכב זה באנקר. רק חבל שהוא זומן לנבחרת. רק חוזר מפציעה וכבר צריך לשחק בנבחרת, הזוי.

Clichy, yakov_y ו-oranfu אוהבים את זה.
  15. oranfu Member

הבית זונות המשיך עם מילנר וזה שהוא עשה שם תיקול מצוין בסוף לא משנה את זה.
    כמה דקות קודם גם ג'ונס רץ אחורה ועצר את בארקלי שכבר הגיע לבד מול שוער.

אני מסכים שבעיה גדולה עם קישור של ווינאלדום וקייטה. קייטה לא מספיק אגרסיבי ווינאלדום לא מספיק שחקן כדורגל וגם העונה שם זין (תסתכלו עליו, פעם לפחות היה עובד קשה על הדשא והיום גם זה לא). אבל לא רואה איפה הנדרסון היה ממש משנה את זה כי פשוט עמדנו רע מאוד על הדשא וזה שהנדרסון היה לוקח איזה רגל לא היה משנה כלום.

אליסון זה בעיה עצומה שעלולה לעלות לנו בכל העונה. אבל הבעיה היום לא היתה פרסונלית.