המחזור הרביעי בפרמיירליג: כל אחד צריך בסוף למות

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Michael Carrick, ‏31/8/18.

1. Cup of Tea Liverpool, UK

פאביניו היה עוזר עכשיו, בטח במקום הנדרסון.

2. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

בכדורגל של היום שוערים צריכים לדעת לקחת סיכונים.

והם צריכים לדעת גם מתי לא.

Gianzola אוהב/ת את זה.
  3. Esomech Member

עדיין לא הגענו לעונה הזאת,
    פגרת הנבחרת באה בזמן, מקווה שקלופ ייתן להם כאפה שיתעוררו טיפה.

4. oranfu Member

בושה של ניהול משחק של קלופ. פשוט בושה.

שיטיס את הפח הזה הנדרסון לאלף עזאזל.

Scouser Tommy אוהב/ת את זה.
  5. Clichy COYG

חחחח אתה לא אמיתי.

ואן דייק פשוט בוס ברגעים הכי שייקים במשחק, פשוט עצום.

owen11111 ו-oranfu אוהבים את זה.
  6. oranfu Member

ואן-דייק היה מצוין. הבעיות העיקריות היו כשהנדרסון המשיך לסבך אותו כל הזמן.

גומז היה ענק. שוב.

Coutinho10 אוהב/ת את זה.
  7. South Boy Member

חבל שמשחק שהיה יכול להיגמר עוד לפני המחצית נגרר עם דפיקות לב עד השנייה האחרונה, אבל היי 12 מ-12 פתיחה של ארבעה ניצחונות רצופים לפני הפגרה וצבירת נקודות מקסימלית לפני לוח המשחקים הרצחני שיגיע אחריה. מצוין.
    המחצית השנייה הייתה רעה מאוד ולדעתי זה בגלל מה שדיברתי עליו בסוף המחצית הראשונה, ההתקפה וההגנה של ליברפול איכותית ברמות הגבוהות ביותר ויכולת השיא שלהן מטאטאת מתחת לשטיח את הבעיה עם הקישור הנוראי הזה, וכשבאופן טבעי יכולת השיא של ההתקפה וההגנה יורדת ועושים פה ושם טעויות מצפים מהקישור שייתן איזה בוסט מקו שני והם פשוט לא עושים כ-ל-ו-ם בשום אספקט. אפילו קלוד פואל לא האמין כמה קל זה היה לנטרל את האמצע של ליברפול ולצאת קדימה ועשה את ההתאמות מאוחר מדי למזלנו.
    זאת ההוכחה הכי גדולה למה שדובר עליו כאן לפני המשחק, אין זכות קיום לקישור כזה בלי נאבי קייטה.
    אני יודע, זה רק זמני עד שפאביניו יחמם מנועים אבל חייבים להכניס אותו לעניינים כמה שיותר מהר, אם הקישור הזה ימשיך לשחק אנחנו נשלם על זה מחיר כואב מאוד. זה קישור למשחקי גביע הליגה ולא יותר מזה.
    היחיד ששווה מילה טובה במחצית הזאת זה גומז שהיה מצוין, השאר לא עלו למחצית השנייה. לגבי אליסון, מאמין שלמד את הלקח.
    מחצית שנייה שהיא מכה קטנה בכנף וקדימה לדהור בכל הכוח להמשך.

8. Esomech Member

כי ליברפול זה רק ואן דייק נכון?
    חוץ מהרביעייה ההגנתית, אף אחד לא מרשים אצלנו,
    פירמינו, מאנה, סאלח, משחקים בהליכה,
    הנדרסון ממשיך להילחץ כמו ילדה, ג'יני משחק כן משחק לא, ארנולד לא מדוייק התקפית עדיין.
    קייטה מראה ניצוצות אבל עדיין לא נכנס לקבוצה.

נצחונות של אופי ולא של יכולת, זה ממש לא יספיק להמשך.

ותאמין לי אני מכיר את הקבוצה הזאת מספיק זמן, ניצחונות לא מגיעים אצלנו הרבה בזכות אופי, רק בזכות יכולת, כשאנחנו משחקים ככה, זה לא מחזיק מים

9. Clichy COYG

@Esomech
    קוראים לזה לנצח משחקים בזכות הגנה, זה לא מוכר לך לאור השנים האחרונות אבל הרבה קבוצות עשו מזה קריירה.

הנדרסון לא מיועד לפתוח בהרכב, מאנה דווקא סבבה ויש גם את גומז, רוברטסון ומילנר שנראים טוב.

10. owen11111 Member

30 דקות ראשונות מעולות שלנו, ומחצית ראשונה טובה.
    אני חושב שהקישור, במסגרת המגבלות הידועות של השחקנים שלנו עשה עבודה טובה במחצית הזו, ובסופו של דבר יתרון 2:0 מוצדק.

במחצית השנייה, ההתקפה לא הופיעה למשחק (ולא פעם הראשונה העונה), והקישור פשוט היה חסר אונים. הנדרסון הדגים למה האוהדים פה כ״כ תולים תקוות בפאביניו: קשר אחורי שידע לנתב את המשחק כשהקבוצה השנייה לוחצת ובמומנטום, ואתה חייב להרגיע את המשחק. הנדרסון פשוט לא מסוגל לעשות את זה וכמות הפוזשן שאנחנו מאבדים בדקות האלה מחרידה.

גומז וואן דייק היו מעולים היום. היכולת שלהם לשמור על קו ההגנה במיקום הנכון ולהתמודד עם הכדורים המסוכנים ממש מרשימה. גומז במשחק הכי טוב שלו במדים שלנו לטעמי, כולל חילוץ של גול בתחילת המחצית השנייה.

סלאח ופירמינו עוד לא 100% בעונה הזו, אבל צריך לזכור ששניהם היו בסוג של God Mood בסוף העונה הקודמת. פשוט כל פעולה הצליחה להם, ולמעט שני שחקנים ברחבי העולם, אף אחד לא מצליח לשמור על יכולת כזו למשך 60 משחקים בשנה. אני שמח שעדיין אנחנו מצליחים להבקיע את השערים האלה, ואני באמת מאמין שהיכולת תשתפר ככל שהעונה תתקדם.
    מאנה היה מצויין במחצית הראשונה, גול של הרבה נחישות וקור רוח. במחצית השנייה לא הצלחתי להבין למה הוא בכלל לא ניסה לתקוף את המגן. היו לו לפחות 3 מצבים שהוא קיבל את הכדור עם הפנים מול המגן, באחד על אחד, ולא ניסה אפילו פעם אחת לתקוף. לא אופייני לו, אבל אולי זו הנחייה של קלופ.

בנוגע לאליסון, זה היה באוויר, אפשר ללכת להודעות שלנו אחרי שני המשחקים הקודמים, לאף אחד לא היה ספק שהגול הזה יגיע מתישהו. אני שמח שאליסון קיבל את הכאפה ועדיין הצלחנו לנצח. מאמין שהטעויות האלה יצומצמו למינימום במחזורים הקרובים. באופן כללי מבחינת היכולת בשער הוא היה בעוד משחק טוב. לא נדרש לעשות יותר מידי, אבל היה מאוד חד כשנדרש להגיב (עם הידיים).

עכשיו אנחנו יוצאים לפגרה כש-90% משחקני ההרכב שלנו נוסעים לטייל בכל מיני מקומות בעולם. לא מעז בכלל על לחזור למשחק מול טוטהנאם בשבת בלי פציעות, אבל אפשר רק להתפלל. בסופו של דבר פתיחת עונה של 4 מ-4 היא דבר שלא יצא לי לחוות, והרווחנו את הנקודות האלה ביושר, בלי אף משחק גדול מצידנו.
    עכשיו כשיוצאים לרצף הפסיכי בליגה (טוטהנאם - ח, סאות׳המפטון - ב, צ׳לסי - ח, סיטי -ב) ובליגת האלופות (פריז - ב, נאפולי - ח) אנחנו חייבים להעלות את רמת המשחק שלנו. שם באמת יתחילו המבחנים שלנו גם לגבי העומק היחסי של הסגל, וגם לשיפור באיכות שקייטה,פאביניו ואליסון אמורים להביא לנו.

11. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

וואו, הקבוצה הזאת הורגת אותנו ורק התחיל ספטמבר. איזה סיוט זה ללב בחיי. ראיתי את ה2-2 פה, כמו שראיתי את ה1-1 בפאלאס וה1-1 מול ברייטון. איכשהוא כל ה-3 לא קרו ויש פה התחלה מדהימה של 12 מ12.
    אליסון...אני לא מבין למה קיבל מחיאות כפיים על השטות מול ברייטון, עשו מזה גיף. לדעתי דברים כאלה צריכים לקבל נזיפה. יכול להיות שהעידוד והקבלה ש"ככה הוא" גרמה לשער היום. לא יודע מה הטיפול איתו אבל עכשיו אפשר לדבר על זה בהיגיון. אם היה נגמר 2-2 היינו פה נכנסים בכל צורת הטיפול הזאת עם הרבה קללות. צריך לחשוב מה צריך לעשות שם, הוא לוקח יותר מדי סיכונים לדעתי. זה מוגזם.
    ואן דייק אולי לא היה גדול אבל כמות כדורי הגובה שהוא לוקח כשאנחנו מוכנים כבר עם החיתולים היא מדהימה, הרכש הזה פשוט מטורף. הוא שינה לגמרי את המנטליות בהגנה שלנו והכדור שהוא לקח על שמייכל שם בדקה 94 רק על זה זה איש המשחק.
    גומז היה מעולה, כמו כל פתיחת העונה שלו, שחקן שאני חתכתי ואני ממש שמח לאכול את הכובע, נראה מעולה בעמדת הבלם כולל עצירה אחת שממש שווה שעבר. הוא גם עובד יפה מאוד עם הכדור, נראה מאוד נוח, מנסה מסירות ארוכות מדוייקות כשהקישור לא בא, פעם אחת סיבכו אותו במסירה ויצא מזה יפה מאוד עם טכניקה ואתלטיות. יפה.
    רוברטסון נתן את המשחק הכי טוב שלו העונה, משחק שהזכיר את סיום העונה שעברה שלו. מאוד משפיע בהתקפה.
    אני לא כל כך מבין איך קייטה ישב על הספסל, לדעתי מדובר בשחקן משמעותית טוב מ3 אלה שפתחו. רואים את זה בכל נגיעה שלו. אני מבין שהוא עדיין לא הכי מדויק ויש לו איבודים שקלופ לא אוהב ועדיין, המהירות בה הוא מסתובב עם הכדור ומשפיע על המשחק, הצורה בה הוא מחפש תמיד את המסירה קדימה קודם כל, הוא קריטי למשחק שלנו לאחר שנכשלנו ברכישת קשר תוקף.
    סלאח היה רשלן מאוד, מצב אחד ממש ממש קל החוצה, מצב נוסף של 4 על 2 שהוא התרשל בו. אולי זה משהו מנטלי עם ההתאחדות המצרית, אולי אין קשר. הפגרה מגיעה לו בזמן.
    פירמינו היה זוועה עצומה פרט לנגיחה, פתיחת עונה רעה שלו, עוד שחקן שהפגרה שלו מגיעה בזמן.
    מאנה הרבה פעמים מקבל כדור עם שטח. עוצר עומד מחכה מוסר אחורה. לא מבין את זה.
    היה נחמד לראות את שאקירי מקבל קצת דקות, לא הייתי מוציא את סלאח אבל סוף סוף שאקירי קיבל קצת משהו. הוא בעיקר שמר יפה על הכדור ובזבז זמן. מניח שבספטמבר יהיה להרבה ממאוכזבי הדקות כמו שאקירי סטארידג' פאביניו מה לתת ולהשפיע.
    זהו עכשיו נחים שבועיים, האוהדים נחים שבועיים, היו 3 משחקים לא פשוטים מבחינת לחץ דם בסיום שלהם. כשנחזור זה יהיה רצף מפלצתי ויהיה ממש מעניין לראות מה נעשה שם.

12. Big Virgil Member

למרות השטות של אליסון היו ארבעה שחקני שדה שיכלו להרחיק את הכדור ועשו שטויות, קישור נורמלי מונע את המצב המחורבן הזה מלכתחילה, באופן לא אופייני גם הפס של ואן דייק לא עזר.

מלבד זה, מרענן לשחק מול קבוצה שבאה לשחק כדורגל למרות המערך המוזר, הרגיש לי שהולך לנו יותר קל מבשני המשחקים הקודמים למרות שהתוצאה ודפיקות הלב בתוספת הזמן דומים.

13. DRORIKO Member

קאנטה הציל עכשיו את לואיז. שגיאה כפולה שלו כמעט גרמה לשער.

14. Don Antonio Member

לואיז זה פצצה מתקתקת ועוד אומרים לי כאן שאני הוזה.

משחק מחריד וקשה לצפייה, שער של בורנמות' והלך עלינו זה מסוג המשחקים האלה שאנחנו יכולים לתקוף לבעוט ואז שער אחד של היריבה גומר לנו את המשחק.

15. alexshw Member

החמצה מטורפת של חוליט. מה זה?

Sent from my SM-G930F using Tapatalk