המחזור הרביעי בסרייה A:: טוטי מנצח על הצגה רומאית

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י ג'ורדן לאב אגדה, ‏18/9/09.

1. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

אף אחד לא זרק אותו מהסגל, הוא היה חולה. נגד מארסיי הוא ירד לספסל בצדק בעקבות אותם שני משחקים בהם הוא לא קיים. עוד פעם, לא יודע איך זה בקבוצות מרכז טבלה, אבל לא יתכן שנגד קבוצה בסדר הגודל של ליבורנו, רונאלדיניו לא יהיה קיים על המגרש. אז מה אם הוא נתן כמה מסירות גאוניות נגד סיינה? זאת הליגה האיטלקית. פתח מולטיקאסט ותצפה במשחקים - בכל קבוצה יש כמה כאלה שנותנים בכל מחזור כמה מסירות גאוניות.

2. !Sempre Inter Member

אין לי חצי טענה למילאן, בעיקר דיברתי על אוהדים שגומרים אותו כי אני יודע שלאונרדו מאוד מעריך אותו.

הוא היה בסגל היום? מה מצבו והאם הוא יהיה כשיר למחזור הבא? אשמח לפרטים.

3. zakuta Member

מי דיבר על זה שאוקאקה היה צריך להיכנס.....................
    יש לך שחקנים כול כך יציריתיים על הספסל כמו גוברטי ומוטה ומנז וכאתה מוביל שלוש אפס אתה מכניס שחקן כי החלוץ ביקש לצאת נו באמת!
    תכניס חלוץ התקפי במקום לסיים את המשחק מקסס רק הרס את המשחק עם כניסתו אז קדימה רומא

4. חייל שוקולד משתמשים של כבוד היכל התהילה

יש דבר כזה חלוץ הגנתי?

5. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

מה עישנת בזמן המשחק?
    מירקו אחראי לשני השערים הראשונים. הוא אומנם היה חלש יחסית למה שהתרגלנו לראות בעונה שעברה אך הוא היה השחקן הכי מסוכן שלנו ולהגנה של פיורנטינה לא היה אליו שום מענה.
    אז מי זה הגמד הזה במרכז המגרש שניהל את המשחק ונלחם על כל כדור?
    א. כי זה כדורגל ותוצאה כזאת במחצית לא מבטיחה ניצחון בטוח. אפילו ראניירי לא מסוגל לעשות מהלך כל כך טפשי.
    ב. הוא הכניס את אוקקה ופאטי במקום ווצ'יניץ' ופיזארו העייפים בדיוק בזמן המתאים על מנת לשמור אותם לפאלרמו.
    ג. רגע, אוקקה?? יש לך את גוברטי ומנז על הספסל ואותך מעצבן שלא הכניסו את הגולם הזה במחצית? האמת שהוא היה טוב היום אך עדיין מהשחקנים הצעירים הוא הכי פחות מועיל.
    ד. צ'רצ'י לא היה בכלל בסגל.

6. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

את זה הסקנו הרבה לפני המשחק. מהניצחון הזה ניתן להסיק שטעינו.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏21/9/09
  7. Lupo Member

הלוואי שהיו לנו עוד גלמים בקבוצה שנכנסים ב3-0 שהמשחק גמור ונלחמים כמוהו. ועל זה אני בדיוק מדבר שנמאס לי לראות שחקנים שבעים כמו טאדיי שבאים להעביר עוד 90 דקות ברוגע. אולי בכל זאת היה כדאי להכניס אותו במחצית? 15 דקות שלמות מתחילת המחצית השנייה אף אחד לא ניסה לחלץ כדור בחצי של פיורנטינה. לפתע זה השתנה שהוא נכנס.

8. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

אבל היום טאדיי ופרוטה שיחקו מצויין, רצו בלי סוף ונלחמו על כל כדור. לגיטימי בעיניי שבמחצית השניה השחקנים הורידו את הקצב כדי לשמור על עצמם למשחק הקשה שיערך בעוד שלושה ימים.

ראניירי על טוטי : “Totti is unpredictable and had a fantastic game tonight. He scored, created and had another goal disallowed."
    http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/rolleyes.Xxx

9. חייל שוקולד משתמשים של כבוד היכל התהילה

א.אפשר לחשוב שאוקאקה עד כדי כך היה הורס לנו את המשחק, וגם אם פירונטינה היו משווים(אפילו אני, אוהד הפועל פאסימי ביותר אמרתי לאחי במחצית שניצחנו ואין מצב שפיורנטינה תחזור) אוקאקה לא היה עד כדי כך עושה נזק והורס לנו כל התקפה. אני לא מבין למה אתה כל כך מחפש אותו, היום הוא שיחק טוב מאוד.

ג.מנז וגובראטי יקבלו את ההזדמנויות שלהם, אבל כשיש הזדמנות לחשל שחקן כמו אוקאקה אני לא מבין למה לא לנצל אותה.

ד.טעות שלי.

מנשה, להגיד על פרוטה וטאדיי, 2 שחקנים שלא משנה באיזה מצב יירקו דם שהם לא נלחמים ומשחקים בשביל להעביר את הזמן זה טיפשי.

10. Jose Mourinho Member

זה מוגזם להגיד שלרונאלדיניו אין את היכולת. מספיק שלמילאן היה עכשיו את רונאלדיניו של האולימפיאדה ותחילת העונה שעברה וכבר משחק ההתקפה שלה היה נראה לגמרי אחרת.
    זה הכל בגישה, במנטליות. גאושו שסבל מילדות ענייה מסתנוור מהתהילה והולך בעקבותיהם של חבריו אדריאנו ורונאלדו שהתחילו מנקודה דומה ולא עמדו בפיתוי לחיי ההוללות.

הייתי מצפה ממנו לפחות בשנת מונדיאל, לקראת גיל 30, לתת פוש אחרון ולעבוד קשה כדי להרוויח מקום אצל דונגה, אבל הוא נראה מקרה אבוד. אני לא אתפלא אם בינואר נראה אותו מצטרף לאדריאנו בפלמנגו, כנראה שרק בליגה הזאת יש להם את חדוות המשחק.

11. Lupo Member

הבעייה שלי עם פרוטה היא רק היכולת, הוא כבר לא ברמה, אילו עם טאדיי הבעייה היא לא רק היכולת, גם חוסר הנחישות שלו, כפי שאני רואה אותו משחק.

12. milanezi22 Member

האוהדים גומרים אותו כי הוא לא דומה לשחקן כדורגל, אין לו מחוייבות עצמית וגם לא מחוייבות לקבוצה. לא ייתכן שאחרי שנה שלמה הוא מגיע לאימוני תרום עונה עם עודף משקל, ובפתיחת העונה מחזיק את הצד אחרי 10 דקות בדרבי.
    רק להזכיר שמדובר באחד השחקנים המרוויחים בעולם עם 7.5 מיליון אירו נטו לעונה, והמשתכר הגבוהה ביותר במילאן. המינימום שבמינימום זה השקעה וכושר משחק, דבר שגאושו לא הראה עד היום.
    את ההצדקות ליכולת שלו, ואת כל הפריבילגיות שאנשים מחלקים פה על סמך הכשרון שלו אני כבר שומע 15 חודשים מאז שהוא הגיע לסן סירו. (וזה שהוא נתן כמה מסירות ושערים מול הקטנות, זה אחלה, אבל מה עם המשחקים הגדולים, מה עם קצת לרוץ עם פאטו? נאדה! )
    לא יודע איך זה ייגמר, אבל ביינתים זה לא נראה טוב. לא לזה פיללנו, לא לשם כך ויתרנו על גורקוף וקאקא.

13. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

הבעיה שלך שבחרת זמן לא טוב לרדת עליהם. שניהם היו מעולים אתמול, נלחמו על כל כדור ורצו בלי סוף.

http://www.youtube.com/watch?v=aYcPGScLwHw..._embedded#t=153
    3 דקות, זה הזמן שלוקח לקורבה סוד להתמלא.

14. GRANDE LAZIO Member

15. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

מחאה כנגד הגבלות של ההתאחדות ליציאה של אוהדים למשחקי חוץ. הם היו אמורים להכנס במחצית, אבל לא התאפקו אחריי ששמעו שטוטי כבש.