המחזור הרביעי בסרייה A:: טוטי מנצח על הצגה רומאית

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י ג'ורדן לאב אגדה, ‏18/9/09.

1. milanezi22 Member

נראה לי קצת מיותר לשחק עם חלוצי מטרה חוץ מאינזאגי, גם ככה בין אם זה בוריילו או הונטלאר יש 0 תרומה מהם. עדיף לשחק עם עוד קשר שיוכל לאיים על השער כמו שסיידורף עשה היום.
    מה יהיה עם ציידי הציפורים שלנו, אודינה ביום רביעי, גאושו אמור לחזור להרכב לפי דבריו של לאו.

2. 亚历山大帕托 Member

גליאני גילה את אחד הדברים הפאתטיים שאפשר להעלות על הדעת: הוא סידר שבחדר ההלבשה של מילאן ינוגן ההמנון של ליגת האלופות לפני המשחק ובמחצית. והוא הלך לחזור על זה במשחק הבית הבא.

http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/5eek.Xxx http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/bduh.Xxx

3. Nesta Warden of Milano היכל התהילה

:aaarofl:

4. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

חכו, תוך שבועיים יבוא ברלוסוקני ויודיע שלא לצפות לשחקנים חדשים בינואר, כי השיטה של גליאני זה כמו רכש בפני עצמו.

5. Nesta Warden of Milano היכל התהילה

אולי עכשיו נתייחס לליגה כמו לאירופה וניקח סקודטו..

6. GRANDE LAZIO Member

לראות את פיורנטינה ולא להאמין. מול גנט היה לרומא יותר קל.
    מעולם לא החזקתי מפרנדאלי, עם הסגל שהיה לו וההיחלשות הזוועתית של הגדולות, המינימום מבחינת פיורי היה להגיע לצ'מפיונס ליג. לא הישג ולא נעליים.

יובטיץ' על הספסל. אתם מבינים? הדבר היחיד שנראה כמו שחקן כדורגל בקבוצה הזו השנה.

בוז לך פרנדאלי ובוז לך פיורנטינה.

איזו הרגשה מסריחה. מרדה.

7. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

ממה שהבנתי הוא לא כשיר למשחק.

8. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

מאיפה אלה יצאו עכשיו פתאום? חשבתי שהם גמורים.
    מן הסתם שזאת המחצית הכי טובה של רומא העונה (מצטער שאני לא מתלהב משביעיות על אירופיות חלשות). טוטי ודה-רוסי מדהימים. כל הבלאגן עם האולטראס נותן אווירה מוזרה למשחק. הם היו אמורים להחמיץ את המחצית הראשונה ואכן בפתיחת המשחק כל הקורבה סוד הייתה ריקה לגמרי. אחרי חצי שעה, כשהם שמעו מבחוץ שטוטי מפרק במו רגליו את הויולה, הם החליטו לשבור את המילה של עצמם ונכנסו לאיצטדיון. אלפי ערסים רומאים כמובן שלא יכולים לעשות את זה בשקט, ועם כמות החזיזים שהתפוצצו שם, זה נשמע כאילו סדאם קם לתחייה. אז לא יודע אם ויולה ורומא יוצאות למלחמה בראש השנה, אבל יושבי הקורבה סוד בהחלט כן.

9. milanezi22 Member

http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/hahaha.Xxx

בדיוק אמרתי היום שבאלופות פיפו היה שם את המצב שהוא הגיע לאחד על אחד בעיינים עצומות...כנראה הוא לא קנה את ההצגה עם ההמנון. אין כמו הדבר האמיתי.
    את גאושו בכל מקרה זה לא מעניין, ההמנון של אל-גאוצ'ו יותר מרגש אותו. שגליאני יארגן לו ארוחה על חשבון הבית אחרי כל משחק טוב שלו, אולי כך נראה שיפור. אולי סילביו יסדר לו כמה מהקוזינות, אני כבר לא יודע מה יכול לדרבן את הבן אדם. כסף לא חסר לו

10. zakuta Member

משחק מעולה של רומא המחצית הראשונה היא המחצית הכי טובה שרומא שיחקה העונה לפי דעתי,טוטי ודה רוסי כמו כן ריסה עשו פעולות מדהימות והשיגו שלוש נקודות חשובות בכבוד על מועדון שנחשב די גדול. אני מאוכזב ממקס שדי הביא יכולת רעה להגנה של רומא אך בכול זאת ניצחו יופי של משחק של רומא שבוע הבא פאלרמו מחכה לטוב.
    FORZE ROMA

11. !Sempre Inter Member

חדוות משחק, זה מה שחסר לו. כשאין את החיוך על הפנים, אין גם כדורגל. ככה זה כשהשם שלך רונאלדיניו ולא איטלקי. ככה זה שהמעמד שלך בריצפה - הכי קל זה לדרוך עליו.

אין לרונאלדיניו מה לחפש יותר במילאן במצב הקיים, זה ברור לכולם, ואני לא רוצה לחשוב אפילו על מצב של פרישה.
    חבל שלא נותנים בו יותר אמון, 2 משחקים לא טובים לא אמורים למחוק שחקן מהסגל.

אישית, הייתי יותר משמח לראות אותו באינטר, אבל אני לא יודע אם מהלך כזה יכול לקרות.

נערך לאחרונה ב: ‏21/9/09
  12. Lupo Member

מהניצחון הזה רק ניתן להסיק שעבר זמנם של פרוטה וטאדיי. רק חסר לנו סקורר מהיר כדי שהקבוצה תהפוך ליותר מאיימת. חוץ מזה, דבר לא השתנה. פגשנו היום קבוצה חלשה מאוד.

13. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

אמון נותנים לשחקן בעל יכולת שהוא חסר ביטחון, לא לשחקן שהוא חסר יכולת - מה שגם שרונאלדיניו גרוע כבר כמעט שנה. מוזר לי שיש אנשים שעדיין מתייחסים לשם הזה ולא לשחקן נטו.
    עם רונאלדיניו הנוכחי לא רק שלא לוקחים אליפות, אלא שאי אפשר להגיע אפילו לליגת האלופות. לא יודע איך זה עובד במועדוני מרכז טבלה, אבל במילאן זה לא בא בחשבון.

14. חייל שוקולד משתמשים של כבוד היכל התהילה

למרות התוצאה, משחק בינוני של רומא ושל פיורנטינה, לא היה קצב ממש ורומא היו מאוד לא מדויקים. ובכל זאת, בערך מהדקה ה15 עד סוף המחצית הראשונה פיורנטינה לא השלימה חצי דקה בחצי שלנו כשאנחנו ניהלנו את המשחק בחצי שלהם. טוטי כבר עם 13 שערים העונה(אז מה עם 10 מהם נגד קבוצות חלשות?) ובקצב הזה הוא יגמור עונה עם 35-40 שערים אם הוא ייתן את התפוקה הרגילה שלו, בטח ובטח אם הוא לא ייפצע. ווצ'יניץ' היה חלש מאוד, דוד פיזארו לא הורגש בכלל. משהו שמאוד עיצבן אותי. ראניירי, אתה רואה שאתה מוביל 3-0, למה לא להכניס במחצית את אוקאקה או צ'רצ'י? כל מה שזה היה יכול לעשות זה להוסיף התלהבות למשחק האדיש של הקבוצה במחצית השניה. ואל תגידו לי על הכניסה של אוקאקה בדקה ה60, כי זה לא היה קורה אם ווצ'יניץ' לא היה מבקש לצאת.

15. !Sempre Inter Member

רונאלדיניו הוא חסר יכולת? בסיינה הוא היה מספר 1 על המגרש, איזה כדורי אומנות הוא נתן שם, ניהל את המשחק כמו גאון, הוכיח ששמו עדיין הולך לפניו. אז בדרבי ובליבורנו הוא לא פגע, ביג דיל, זה אומר שצריך לזרוק אותו מהסגל? נו באמת.

לא מובן לי איך הוא לא עזב בקיץ. עד ינואר הוא עלול להימחק סופית, ואז מי תרצה אותו?

עצוב.