המחזור הרביעי בסרייה A:: טוטי מנצח על הצגה רומאית

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י ג'ורדן לאב אגדה, ‏18/9/09.

1. Bianconeri משתמשים של כבוד היכל התהילה

איך אמר אחד האיטלקים בצ'ט של ערוץ הקיבוץ האיטלקי? Baricellona ..

4-1 על אטלנטה,4 משחקים ללא הפסד לקבוצה אולי החלשה בליגה כולל תקואים עם פאלרמו ואינטר.. כל הכבוד..

2. 亚历山大帕托 Member

אם היה לנו קשר התקפי ולא סיידורף שמסתבך ברגליים כשהוא מגיע לרחבה, זה היה נגמר ב-3:0 לפחות. דוקא רונאלדיניו היה חוגג במשחק כזה. טוב, 3 נקודות, נזייף ככה עד ינואר, ונקווה לרכש טוב.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏21/9/09
  3. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

ניצחון חשוב חשוב חשוב בקליארי...

סאמפדוריה ממשיכה בפתיחת העונה המצוינת שלה, היא דבוקה ליובה עם 4 מ-4.

ג'נואה עם הפסד מאכזב מאוד בקייבו, מה שיותר מאכזב זה היכולת החלשה של שחקני ג'נואה.

במחזור הבא שתי הקבוצות של ג'נואה במשחקים חשובים, ג'נואה נגד יובה וסאמפ יוצאת למשחק מול הויולה.

אינטר עם משחק לא קל מול נאפולי בבית ומילאן באודינזה, גם לא קל. צפו להפתעות.

נערך לאחרונה ב: ‏21/9/09
  4. Nesta Warden of Milano היכל התהילה

עם רונאלדיניו? בספק אם היינו משיגים ניצחון. הבלוף גלוי לכולם בדבר המשחק ההתקפי החלש של מילאן. הקבוצה הזו זקוקה נואשות לכישרון התקפי שיספק מצבים לחלוצים. לא משחק גדול אבל הנקודות היו חשובות יותר.

שעון החול ממשיך לרדת על זנגה עם הפסד נוסף והפעם לפארמה המשתפרת, סמפדוריה לדעתי אוגרת נקודות לחורף הקשה שעוד יהיה לה.

5. Andrea21 Member

נדיר שאני מגיב בפורום,אבל הפעם אני חייב.

איך אתה לא מתבייש?לבוא בטענות לקלארנס סיידורף?להגיד שעם רונאלדיניו היינו נותנים 3?
    סידורף ניצח לך את המשחק במארסיי,סיידורף ניצח לך את המשחק הזה,ואתה בא בטענות על השחקן הענק הזה(מתי כבר האיש הזה יזכה להערכה שמגיעה לו?,אחד מהגדולים בדורו) ואומר שהיה עדיף את רונאלדיניו!

6. 亚历山大帕托 Member

אני הראשון שחוסם עם גופי את כל התלונות על סיידורף, אבל עובדה שהיום היינו צריכים קשר התקפי מהיר ו/או יצירתי יותר. המשחק דרכו היה תקוע, הוא איבד כדורים, לא איים על השער, מסירות העומק שלו היו גרועות. לא אמרתי שדוקא עם רונאלדיניו היינו נותנים 3 כי גם לו אין את הזריזות הנדרשת, אבל במשחק כזה שבו היריבה מתבנקרת על סף הרחבה, רונאלדיניו מתאים הרבה יותר עם המסירות הגאוניות שלו.

7. Andrea21 Member

תן לי כל משחק את האיבודי כדורים ואת המסירות עומק "הגרועות" של סידורף ולא את הזילזול של החלאה הברזילאית,שיזרקו אותו כבר בחינם למנצ'סטר סיטי.

זה שחייב קשר התקפי יצירתי זה ברור,אפשר רק לדמיין עד כמה גורקוף היה יכול לשדרג את הקבוצה הזאת ופשוט לבכות,אבל זה כבר דיון אחר.

8. Jose Mourinho Member

על המשחק של אינטר כבר דיברתי מספיק בקהילה הביתית שלנו, אז אני אתייחס לכמה משחקים אחרים:

ההפסד של ג'נואה הוא לדעתי מקרה קלאסי של קבוצה שהעפילה למפעל אירופי, ועוד לא התרגלה לקצב של משחק כל 3-4 ימים. זה שכר לימוד שהגריפוני משלמים בהפסד הזה.

לאציו לא מנצחת בקטאניה אבל טוב לראות את חוליו קרוז האהוב בכושר הבקעה טוב.

לגבי המשחק של מילאן, לא ראיתי אותו מן הסתם אבל לא משנה בכמה הכישרון של רונאלדיניו עולה על זה של סיידורף כקשר התקפי - סיידורף הוא hard worker ברמה הרבה יותר גבוהה מהברזילאי הסורר והבליין ובשני המשחקים האחרונים ההולנדי מספק שני אסיסטים ושער שמביאים שני ניצחונות למילאן.

ואחרון חביב, וולטר זנגה היקר שלי. עם כל ההצהרות של פתיחת העונה על קבוצה שתרוץ לאליפות, פאלרמו מאכזבת אפילו יותר מנאפולי. פארמה שעשתה קיץ עם ניהול רכש פשוט פנטסטי, כבר במקום ה6 עם שער ניצחון של זקארדו אלוף גרמניה הטרי.

9. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

פעם ראשונה שאני רואה את ג'נואה העונה, מאכזב מאוד אחרי כל המחמאות שהקבוצה קיבלה, בכלל משחק חלש למדי בקצב איטי מאוד. לא יודע אם לשייך את זה למשחקי אמצע השבוע באירופה שרק התחילו, אני חושב שנעשתה קצת רוטציה בהרכב, אבל האמת שאני לא בקיא מספיק בשביל לקבוע כזה דבר.

10. cazzo Il Capocuoco

http://www.sdamy.com/images/roma-fiorentina.Xxx

מלוצ'אנו ספאלטי לקלאודיו ראניירי, המוזיקה של המלחינים לא ממש השתנתה, לפחות בינתיים. העונה רק התחילה והבלאגן כבר שם, הפסדים לג'נואה וליובנטוס, וניצחון איכשהו בשיניים על סיינה בחוץ וזה המאזן כרגע של הזאבה בסריה אה, די רע. באירופה המצב גם נהיה רע, אחרי שהדיחו יריבות יחסית חלשות כמו גנק הבלגית וקושיצה הסלובקית די בקלות, הגיע ההפסד הראשון בחוץ לבאזל השוויצרית שנקמה בהפסד שבגביע אופ"א מלפני כמה שנים. המאמן החדש של רומא שחזר למעשה לקבוצה שבה גדל ככדורגלן מגיע לקראת המשחק נגד פיורנטינה עם כמה מילים חשובות בפה: "גם
    הסלעים יודעים איך הוא משחק, הגיע הזמן לשינוי. טוטי שיחק אצל ספאלטי כחלוץ מרכזי, לפעמים ביחד עם מירקו ווצ'יניץ' אך שכולם היו פצועים ופראנצ'סקו היה היחיד ששיחק, הוא היה מין חצי חלוץ חצי קשר. המאמן שעכשיו עזב המציא שיטה חדשה ומיוחדת בכדורגל האירופאית, אבל הפעם אני חושב שכדאי טוטי יתחיל לנסות לשחק בצורה אחרת. אני אגיד כמה דברים קודם ואחר כך נראה איך זה מתקדם, ככה באמצע המשחק, אבל אסור לי להפריע לטכניקה שלו לפעול ברגעי האמת. כרגע הדברים ברומא מסובכים, לא מפתיע שספאלטי כבר לא כאן, השחקנים כבר לא הצליחו לשחק את הכדורגל היפהפה שלו ולכן עכשיו אני פה ואבקש רק כדורגל בסיסי, העיקר להילחם, לשחק עם אופי ולהיות חזקים בהגנה. לא משהו מסובך, זה רק האלף בית של הכדורגל. חשוב שיהיה לנו בראש דרך ומטרה כי נסים לא יבואו עכשיו. רק המשחק נגד פיורנטינה נדע לאן אנחנו הולכים, אני רק מאחל לעצמי לפני המשחק שהקבוצה שלי תעלה למגרש עם עצבים ורצון רב, נחושים יותר מאוהדים. פה זה רומא, והעם רוצה גלאדיאטורים. אל לנו לחשוב על העבר ועל העבודה המצויינת של ספאלטי, עכשיו זה דף חדש וריק, ולפה באתי כי ידעתי המשימה תהיה קשה, אחרת המאמן לא היה מתחלף."
    בינתיים עושה רושם שעשרה שחקנים מהסגל לא יהיו אפילו על הספסל: מדובר בלובונט, דוני, סיסיניו, טונטו, אנדראולי, אספוזיטו, אנטונש, בריגי ובאפטצ'יסטה. רובם פצועים או לא הוזמנו מסיבות אחרות, אך הנושא החם הוא פיליפ מקסס שלא מספיק להגנה של רומא, לכן עושה רושם שיפתח על הספסל. מארקו מוטה גם כנראה יהיה על הספסל כמו בסיינה, ואז קאסטי יוכל לשחק במקומו. ראניירי בגדול משנה את השיטה של אפס החלוצים, והופך את רומא לקבוצה שמשתמשת בצורה רגילה בקישור יהלום ובנוסף לצמד חלוצים בחוד.

הרכב משוער {4-1-2-1-2}: ז'וליו סרז'ו; קאסטי, ז'ואן, בורדיסו, ריסה; דה רוסי; טאדיי, פרוטה; פיזארו; טוטי ווצ'יניץ'.

http://static.sky.it/static/images/sezioni/sport/calcio_italiano/prandelli_ranieri.Xxx

פיורנטינה גם היא כמו רומא, הפסידה באמצע השבוע לקבוצה מעבר להרי האלפים הענקיים. אומנם זה לא היה בגביע אופ"א ואומנם זאת לא הייתה קבוצה שוויצרית שבקושי מילאה מגרש, אלא דווקא זה היה בליגת האלופות נגד אחת הקבוצות הכי חזקות בליגה הצרפתית, ליון. בניגוד לרומאים, הויולה שיחקה לא רע בכלל נגד החניכים של קלוד פואל, עד שהחלטה מעוררת מחולקת הביאה להרחקה של אלברטו ג'ילארדינו עקב מרפק, מה שימנע ממנו לשחק בארטמיו פראנקי נגד ליברפול. פראנדלי דיבר על כך באופטימיות: "אחרי משחק שבו אתה משחק טוב, לא משנה התוצאה, עדיין יש רצון לחזור ולתת אותו משחק איכותי. בנוסף לכך יש רצון נוסף לשבור את הנאחס של האולימפיקו. כבר שנים שאנחנו לא מנצחים את רומא בחוץ, והגיע הזמן לשבור אותו. עדיין אני מצפה לראות רומא עצבנית ונחושה, שתנסה ליצור לנו הרבה בעיות בהגנה, חיה גדולה ופצועה זה מסוכן. לכן נצטרך לשחק בצורה מאורגנת ולצאת להתקפה עם רעיונות טובים. אנחנו באים לקרב מוכנים בלי לפחד, קרב פתוח, משחק פתוח. כרגע בפירנצה מדברים גם על ההנהלה שמאיימת על פיטורים, אך אני פה בשביל המשימה המקצועית לכן אמרו לנו להשאר רגועים. ככה שאין לי באמת מה להגיד על זה. בימים הבאים נהיה חכמים יותר."
    אצל פיורנטינה אין הרבה חסרים כמו אצל רומא, לורנצו דה סילבסטרי יוותר על הקרב האישי שלו נגד רומא, ולא נשכח את חואן מנואל וארגאס הפרואני עקב בעיות פיזיות בעקב. גם קאסטיז'ו וסאביו לא ישתתפו עם הקבוצה הבוגרת ולכן ישחקו עם הפרימוורה. בינתיים מצבו של אדריאן מוטו משתפר והוא צפוי לשחק. אך מי יודע איך שפן מונטנגרי עלול להוציא פראנדלי מהשרוול, סטבאן יובטיץ' מוכן לכל דבר, לפתוח מהדקה הראשונה או להכנס באמצע המשחק כדי לפתור בעיה. מארקיוני וסאנטאנה גם צפויים לפתוח מיד.

הרכב משוער {4-2-3-1}: פריי; קומוטו, גאמבריני, דאינלי, פאסקואל; מונטוליבו, זאנטי; סאנטאנה, מוטו, מארקיוני; ג'ילארדינו.

http://www.footballitaliano.org/wp-content/uploads/2009/08/adrian-mutu-stevan-jovetic.Xxx

נערך לאחרונה ב: ‏21/9/09
  11. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

"גם הסלעים יודעים איך הוא משחק"

הסלעים גם יודעים שבמשחק הקודם, למרות שראניירי הציב את טוטי לבדו שלושים מטר משאר הקבוצה במערך פשוט מגוחך, הוא בישל שער למקסס, סחט עבירה ממנה ריסה כבש את שער הניצחון והוציא את קודריאה בכרטיס אדום. אם עד תחילת העונה הבאה לא אראה תמונה בסגנון הזה :
    http://www.asromacalcio.it/UserImages/3680.Xxx
    אעדיף סלעים על הספסל של רומא. הם לפחות לא יחפשו אשמים לאיך שהקבוצה נראת.

12. Machado Member

מתרגש מהערב.
    יש המון מה להוכיח, יש המון על מה להילחם;
    אני כבר עם החולצה של הקסם בכל מקרה.

בהצלחה

13. ADP משתמשים של כבוד היכל התהילה

שאלה לא קשורה, ששמתי לב אליה רק עכשיו-
    מתחילת העונה, המשחקים בימי ראשון משוחקים ברובם ב-21:45, ואילו המחזור הזה התחיל בדיוק כמו בעונה שעברה, בשעה 16:00. יש סיבה לכך?

14. !Sempre Inter Member

קהילה הביתית?
    יש עוד דיון מעניין על אינטר?

דייגו, דייגו. פעמיים.
    רכש אדיר. נקווה גם לרמות הגבוהות של אירופה ולא רק לקליארי, פארמה וגנואה.

15. Nesta Warden of Milano היכל התהילה

משחקי ראשון בצהריים ממשיכים להתקיים בשעה 16:00 העונה והמשחק בערב הוזז מ-9:30 ל-9:45.