המחזור הרביעי בסריה A:: לחץ גדול במילאנו וברומא

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י Nesta, ‏20/9/11.

1. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

חייב להודות שזה הסבר הרבה יותר מעמיק משציפיתי.

2. SerieA Il Capitano

התרשמתי מאד, הוא תמיד מצליח להביא קבוצות לבאר ולהוציא את המיטב מסגל בינוני, אבל הוא לא מסוגל לעשות את הצעד הנוסף כדי שהכל יקרה באמת.

וחוץ מזה, במהלך משחקים הוא לעיתים מגלה אנמיות, פחדנות וחוסר תגובה לשינויים במהלך המשחק. אני לא מסוגל לסבול את זה, ואני רוצה שדליו רוסי יקבל הזדמנות.

3. AS R Member

למילאן יש 1 מ-6 כרגע, העונה של אינטר ממש לא גמורה כרגע.

ובכלל, ממתי קובעים איך תסתיים העונה אחרי שלושה מחזורים? יש עוד המון משחקים. אבל כפי שכבר אמרתי הקבוצה עשתה (או יותר נכון לא עשתה) רכש גרוע ומאוד לא מספק בקיץ, והיא באה על שכרה.

ראיתי חלק קטן מהמשחק, אבל ממה שראיתי התרשמתי מנובארה. משחקת כדורגל התקפי ומהנה מול קבוצה בעלת שם גדול. גם ביתרון של 0-1 חמש דקות לסיום הוא לא התחילה לבזבז זמן, וגם ביתרון של 1-2 דקה לסיום השחקנים שלה המשיכו לרוץ קדימה ולהבקיע את השלישי.

למגיב שמעליי - עדיף שתאמר שפשוט לא בך עליו במקום לזרוק טיעונים שגויים. ראניירי הביא את רומא לעונה גדולה בליגה עם 25 משחקים רצופים ללא הפסד. הוא לא אשם שהקבוצה הפסידה מול סמפדוריה 3 מחזורים לסיום העונה.

להגיד שהוא לא יודע להעיז במשחקים זאת שטות מוחלטת. בדרבי מול לאציו הוא הוציא את טוטי ואת דה רוסי במחצית, בתום המשחק רומא ניצחה.

הייתי מת שראניירי יחזור לרומא אחרי שאנריקה יעזוב. צריך לתת לו חוזה לשלוש שנים ולתת לו לעבוד, עכשיו שלקבוצה יש משאבים רציניים ויכולה להחתים שחקנים קצת יותר רציניים מסימונה לוריה.

נערך לאחרונה ב: ‏20/9/11
  4. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

נצחון ראשון של נובארה על אינטר מאז 1940. חמודים, אבל למען האמת מהקצת שראיתי ממנה עד כה העונה, יש פה פוטנציאל לאחת הקבוצות היותר חלשות שראתה הסרייה A בעשור האחרון. לא יודע אם ברמות של אנקונה/טרוויזו, אבל יש שם סגל מאוד בינוני ביחס לקבוצת תחתית, כשגם העמידה רחוקה מלהיות מושלמת מספיק על מנת לכפר על כך. מקווה בשבילם שזה רק הטימטום שלי וחוסר ההבנה שלי בכדורגל.

עומר חותם עונה אחרי המחזור השלישי זה ההיילייט של הערב. עם כמה שאינטר מבדרת, חלק מהאוהדים שלה מצליחים להעפיל עליה.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏20/9/11
  5. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

הוא לקח קבוצה על הקרשים עם 0 נקודות במחזור השלישי וסיים עם נקודה אחת מתחת לקבוצה ההיסטורית של מוריניו. יש לך ספק שהיה מוציא את הנקודה החסרה מתוך 6 אם היה מתחיל את העונה עם רומא?

בסטיגמה הזאת עדיין לא נתקלתי. פעם, בפיגור בדרבי נגד לאציו הוא הוציא את שני הקפטנים שלו במחצית וניצח את המשחק. הרבה פעמים העדיף להשאיר את ווצ'יניץ' ומנז על הספסל כדי להשתמש בהם בתור קלפים מהספסל כשהיריבה עייפה מדי להתמודד עם המהירות שלהם.
    שמעתי סטיגמות אחרות על היותו לוזר כי בחיים לא זכה באליפויות (למרות שבחיים גם לא אימן קבוצות שנלחמו עליהן) ושהוא שמרן, הגנתי ומיושן (רומא 2009-2011?).

6. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

אם זכור לך גם בשנה שעברה סגרתי עונה, אבל לכיוון השני, אני מנסה לראות אולי זה יעבוד הפוך גם הפעם http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/tongue.Xxx

7. Fratelli d'Italia משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא יכולתי לצפות במשחק אמש אבל אני מבין שלא הפסדתי שום דבר. מגיע כל הכבוד לנובארה שעם אוסף של שחקנים די אנונימיים גברה על קבוצה שגם אם היא מפורקת, היא עדיין כמה רמות מעליה. גאספריני הוא בכלל לא האשם העיקרי אך יש לו חלק נכבד בפתיחת העונה האיומה של אינטר בגלל ההתעקשות על ה 3-4-3 שלא מתאים לשחקניו וההתעקשות התעלם מפאציני. לדעתי, לא הגיע פנדל לנובארה כי הדחיפות בין ראנוקיה ומורימוטו היו הדדיות ובעיני גם חוקיות. בכל אופן, גם אם השופט קבע בעיטת עונשין, האדום לראנוקיה מוגזם.
    הייתי מת לרדת עכשיו על אינטר אבל אני לא חושב שכרגע לאור מצבה של מילאן מגיעה לי הזכות הזאת http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx.

8. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

בהנחה שתהיה סנסציה הערב בסן סירו ואודינזה תצא עם 3 נקודות, האם יש תקדים שבו 2 המילאנזיות פתחו כל כך רע את העונה? או לפחות מתי אינטר פתחה עונה ככה? גם בשנות השפל אני לא זוכר דברים כאלה...

נערך לאחרונה ב: ‏21/9/11
  9. cazzo Il Capocuoco

הפעם האחרונה שאינטר פתחה עונה בסגנון הזה, הייתה ב1983: הפסד 1-2 לסמפ, הפסד 3-0 ללאציו, 0-0 עם טורינו, הפסד 1-0 לאסקולי ורק במחזור החמישי הגיע הניצחון הראשון, על נאפולי משער של אלטובלי. בסיום העונה אינטר סיימה מקום רביעי.

10. 亚历山大帕托 Member

גליאני מעצבן אותך כשהוא חותם על סקודטו לנאפולי וצ'מפיונס למילאן? תוסיף לזה מקום רביעי של אינטר ואני חותם גם.

11. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

מבחן גדול מאוד לנאפולי בורונה נגד קייבו. כולנו יודעים שההרכב שלה חזק ושהיא יכולה לנצח איתו ביום טוב את רוב הקבוצות שמולן היא תשחק, אבל עם ההשתתפות בליגת האלופות היא תצטרך להפגין גם יכולת סבירה ומעלה עם שחקני הרוטציה.

לאבצי, קבאנט והאמשיק - אף אחד מהם לא בהרכב, כשהראשון אפילו לא נכלל בסגל. מצארי יעלה למשחק עם שלישייה התקפית שכוללת את סנטאנה, פאנדב ומסקארה.

קייבו לעומת זאת בלי פליסייר, אבל עם פאלוסקי שכבש שער בכורה במדי הקבוצה ביום ראשון.

12. Nesta Warden of Milano היכל התהילה

Udinese line-up: Handanovic, Benatia, Danilo, Domizzi, Basta, Isla, Badu, Asamoah, Armero, Torje, Di Natale

Abbiati, Abate, Nesta, Thiago Silva, Zambrotta, Nocerino, Van Bommel, Seedorf, Aquilani, Cassano, Pato

13. Muurad Member

נקווה שטורג'ה יכיר את עצמו לחובבי הכדורגל האיטלקי עם תצוגה היום. דווקא יש לי תחושה טובה לגביו.

14. Nesta Warden of Milano היכל התהילה

אני מעודד מכך שבונרה לא משחק אלא זמברוטה. בונרה כבר לא המחליף האופטימלי, לפחות לא כמגן. לגבי טורג'ה, שיעשה את זה בפעם הבאה. מרומני אל רומני אני מבקש היום חדל אשhttp://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx

15. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

Napoli (3-4-2-1) - De Sanctis; Fernandez, Aronica, Fideleff; Maggio, Gargano, Dzemaili, Zuniga; Santana, Mascara, Pandev.

בהחלט הרכב שני.