המחזור הרביעי בסריה A:: לאציו מחכה למילאן

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י Nesta, ‏22/9/10.

1. עודד (אוהד הצלחות) Member

במחזור הקודם אמרתי שנסטה צב וגרוע, ואמרו לי שאני מגזים. הנה הוא הוכיח לכולם שאני צודק בגול השוויון של לאציו. נכון שהיה חור של אבאטה שנפצע, אבל זה לא קשור לדרך שנסטה פורפר בהגנה

2. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא יודע כמה כסף שילמה לאציו על הרנאנס אבל אם הוא יעזוב לדעתי זה יהיה לפחות עבור מחיר כפול...איזה כישרון, הגול השני כולו שלו...

זאמברוטה עם פצצה נדירה מזכיר לי את השוט שלו נגד גרמניה במונדיאל 2006.

מיליטו עם צמד, ונראה שהמכונה מתחילה לעבוד אחרי המנוחה...4:0 לקראת יוםפ רביעי שזה משחק חשוב, גם בגלל הבית הלא פשוט וגם בגלל קרב איטליה גרמניה שנראה שהולך בבירור לטובת גרמניה אבל אם אפשר לנסות להשאיר את הסיפור בחיים אז למה לא...עכשיו שני משחקים נגד רומא (אולי) ויובה בבית...אפשר לקבל הרבה ביטחון מהמשחקים האלה אם נעבור אותם בשלום.

נערך לאחרונה ב: ‏23/9/10
  3. Muurad Member

די ואיו מכה שנית! 2-1 לבולוניה דקה 90... אודינזה במצב איום ונורא.

4. Nesta Warden of Milano היכל התהילה

אני מאוד מחבב את אלגרי באמת אבל אם הוא לא מוכן לגלות ביצים, לשנות מערך ולהתחיל לשלב צעירים במקום שחקנים עייפים אז אני לא אהיה עצוב כל כך שהוא יעזוב והוא אכן יעזוב בקצב הזה עוד לפני סיום העונה, איך שזה נראה עכשיו הפער מאינטר כבר גדל וזלטאן עומד לחוות עונה ראשונה ללא אליפות כי הוא משחק עם קבוצה עייפה וכבויה. נכון שזה יותר טוב מהעונה שעברה אבל על העונה ההיא לא קשה להתעלות.

אינטר הפכה למכבי תל אביב בכדורסל, אפשר לסגור את הליגה. ושתי מחשבות נוספות הערב:
    * האם ג'נואה והויולה סיימו בתיקו כדי לשמור על משרותיהן של המאמנים?
    * כמה זמן ייקח עד שראניירי וגוידולין יקבלו מכתב?

5. EO11 בפה אליל היכל התהילה

לא האמנתי שכבר במחזור הרביעי הפער ממילאן יהיה 5 נקודות ומרומא 8,נקווה שביום השבת הפער מהרומאים יגדל ל11.

6. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

פרט להפסד שכבר לא מפתיע אף אחד במשחק של רומא, והפציעה הנוראית של ז'וליו סרג'יו, אף אחד לא התייחס עדיין לשלישייה שקייבו דפקה לנאפולי בחוץ...9 מתוך 12 נקודות, לחמורים המעופפים, והאמת שזה מפתיע לטובה, ודווקא נגד ברשיה הם הפסידו בבית.

אור קודם שיהיה משחק...מבחינתנו זה הזמן הכי טוב לקבל את רומא.

7. EO11 בפה אליל היכל התהילה

יש משחק הודיעו כבר אתמול.

8. עודד (אוהד הצלחות) Member

לא בטוח שראניירי יקבל את המכתב לפני אלגרי בקצב הזה. וגם לא בטוח שהעונה הזאת פחות גרועה מקודמת יניב.

אלגרי חייב לעשות שינוי נרחב בהרכב, ומיד. וצריך המון ביצים כדי לעשות את זה במילאן. עובדה שגם ליאונרדו החזיר "באורח פלא" את גאטוזו להרכב, וגם אנצ'לוטי תמיד היה נרתע מלתת הזדמנויות לשחקנים אלה ואחרים. זה לא שאלגרי עושה משהו שקודמיו לא עשו- פשוט הסגל שחוק בעוד שנה. מה שכן, לליאונרדו היה את האומץ להושיב את רונאלדיניו על הספסל פעם או פעמיים.

על ה4-3-3 מיותר לדבר שוב. גם לא על זה שברגע שיש יתרון מפסיקים לשחק, ואז כשסופגים שויון מאוחר מדי להשוות

9. Fratelli d'Italia משתמשים של כבוד היכל התהילה

זה היה ברור כשמש שעם ה 4-3-3 מילאן לא תצליח לנצח. במחזור הבא רוביניו ואינזאגי יהיו כשירים במאה אחוז, כך שלא יהיה לאלגרי אף תירוץ לא לשחק במערך היהלום. אם אלגרי ימשיך עם ה 4-3-3 אני כבר אפסיק לתמוך בו.
    מילאן בצרות, מחכה לנו שבוע עמוס בו נפגוש את ג'נואה, אייאקס ופארמה בהתאמה. לאור המצב הקיים, איבוד נקודות יהיה צפוי בהחלט. חרא מצב כשאינטר מתחילה להתעורר ונמצאת כבר בפער של חמש נקודות ממילאן.

מבאס לחשוב שאנחנו תקועים עם רונאלדיני במקום הרנאנס שהיה במרחק נגיעה ממילאן. אני זוכר ששנה שעברה נשיא סאו פאולו לא היה מוכן להתפשר על פחות מ 25 מיליון יורו תמורת הקשר. הייתי בטוח אז שהוא מנסה לסחוט כסף ממילאן, אבל עכשיו הרנאנס כבר הקפיץ את מחירו ביותר מ 30 מיליון.

אפשר בבקשה לקבל קצת פירוט על מה שקרה לז'וליו סרג'יו. מיד לאחר לאציו- מילאן עברתי לספורט 5 לדקות האחרונות של המשחק וראיתי את השוער לא מפסיק לבכות, זה נרה משהו רציני, מה קרה?

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏23/9/10
  10. ADP משתמשים של כבוד היכל התהילה

מילאן מזכירה לי את יובנטוס של שנה שעברה רק בגרסה מוקטנת יותר (או מוגדלת, תלוי איך תסתכלו על זה) - פתחו את העונה טוב אבל מאז רק חושך, וזה אחרי מרקאטו שהיה אמור להוות את השינוי בקבוצה. השאלה המרכזית היא איך מילאן יתגברו על המשבר, ואני בכלל לא בטוח מה הפתרון הנכון - להשאיר את אלגרי ולקוות לשינוי סטייל לאונרדו, להחליף את אלגרי ולקוות לשינוי לא-סטייל זאקרוני. באמת שאין לי מושג, אבל כל עוד הם מתרחקים מהצמרת, לא ממש אכפת לי.

העונה הזאת היא העונה הכי מטורפת בקאלצ'ו עד כה מאז 2001. כל הקבוצות הגדולות מהשנים האחרונות פשוט נמחקו כלא היו (חוץ מאינטר כמובן). זה מכניס את כולם לחוסר ודאות ואי אפשר לדעת מתי אתה פוגש קבוצת תחתית או קבוצת צמרת. קבוצות התחתית כרגע איכותיות מאוד וקבוצות הצמרת פשוט לא עוצרות כבר אחרי 4 מחזורים. חוסר הודאות הזאת - יש בה טוב ויש בה רע. :aaa15:

11. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

בכמה לאציו קנתה אותו?

למה לפטר את אלגרי מה קרה לכם? למה ליאונרדו היה יותר טוב? חוץ מתסרוקת די דומה אין ביניהם קשר...מילאן של אלגרי נראית הרבה יותר טוב מזו של ליאונרדו, אלגרי מאמן מצוין והלוואי והוא יחליף את רפא באינטר בעוד כמה שנים, אז הולך לו טיפה פחות טוב עכשיו במילאן, אני לא מכיר מאמן שהגיע מלמטה ופתאום בעונה אחת לקח קבוצה גדולה ופוף עשה איתה קסמים בטח באיטליה...גם אם הייתם שמים את קאפלו היו את אותם תוצאות, מתי תבינו שזה לא המאמן אשם אלא השחקנים, במה אלגרי אשם ששחקני ההגנה שלו נותנים להרנאנס לעבור באין מפריע? במה הוא אשם שיש לו שחקנים זקנים ומילאן פתחה את הארנק ביום האחרון של העברות?

כמו שזה נראה עכשיו אנחנו נראים לא רע בכלל בליגה ואפ נמשיך ככה יש מצב שהאליפות לא תיסגר במחזור האחרון כמו בשנתיים האחרונות אף על פי שהובלנו בפער מספיק גדול בשביל לסגור את זה קודם...מילאן לא מפחידה אותי מסתבר שה-4:0 נגד לצ'ה היה שיהוק ובסך הכל למרות התחזקות שלה מדובר עדיין בקבוצה בינונית מאוד עם חבורה מאוד מבוגרת של שחקנים כשגם הרכשים כדוגמת זלאטן ורוביניו הם שחקנים בירידה וייקח להם לא מעט זמן לחזור לעצמם אם בכלל יעשו זאת. אינטר מתחילה להעלות את הרמה למה שהיה בשנה שעברה ואני מאמין שאם נמשיך ככה אז גם היכולת תגיע. מלך השערים של הליגה אטו ממשיך בשלו, לא משנה אם זה בפנדל או לא מה שחשוב שהכדור נכנס, דייגו מיליטו גם נכנס לעניינים, מה שמדאיג אותי זה רק ההגנה, והשאלה היא מה עם לוסיו וסמואל ואני מקווה שאנחנו לא מאבדים אותם דווקא עכשיו לקראת שלושת המשחקים החשובים מול ברמן, רומא ויובה. יובה מבחינתי היא סימן שאלה ואני לא יוןדע אם היא מסוגלת לתת לנו פייט אמיתי על האליפות אבל מה שכן מבחינת קבוצה היא נראית יותר מוכנה ממילאן, קוואליארלה, קראסיץ', מארקיזיו פתחו את העונה מצוין מבחינתם אבל למזלנו ההגנה עדיין מקרטעת, נקווה שמחר פאלרמו תעשה טיפה נזקים.

12. עודד (אוהד הצלחות) Member

http://img831.imageshack.us/img831/6350/ronaldinhofat239x300.Xxx

13. Fratelli d'Italia משתמשים של כבוד היכל התהילה

בחצי מחיר- 13.5 מיליון אירו.

14. Muurad Member

חייב לציין שבסאו פאולו הוא לא הראה את מה שציפו ולא סחב את הקבוצה.. עם כל הכישרון שיש לו הוא נעלם מהמון משחקים והוא גם לא כ"כ צעיר כבר... זה שהוא שחקן גדול זה ברור, אבל זה טיפה מסביר את המחיר.

ולראות את ז'וליו סרג'יו בוכה ככה כמו ילד מכאב היה אחד הדברים הכי עצובים שראיתי בכדורגל... רק לפי התקציר השופט היה שערורייתי, אני רק יכול לתאר איך הוא היה בכל המשחק.

ליבי יצא אל סרג'יו.. פשוט כואב הלב... זה לא אנושי להרשות לשחקן, בין אם הוא בוחר או שמכריחים אותו, לשחק במצב כזה כשברור שיש לו רגל שבורה.. פיפ"א לא מרשה לשחקנים לשחק דם על המדים שלהם, ככה שמה שקרה במשחק של רומא היום היה פשוט לא אנושי ושערורייתי... שחקני רומא היו צריכים להפסיק את המשחק ולדרוש טיפול בסרג'יו.. הוא פשוט צרח ובכה מכאב.

15. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

1. אינטר (2:8) 10
    ----------------------
    2. קייבו (4:8) 9
    3. ברשיה (5:6) 9
    4.קטאניה (4:6) 7
    5. לאציו (5:6) 7
    6. צ'זנה (2:3) 7
    7. קליארי (1:5) 6
    8. מילאן (4:6) 5
    9. סאמפדוריה (5:6) 5
    10. פארמה (4:5) 5
    11. נאפולי (7:6) 5
    12. בולוניה (6:5) 5
    13. ג'נואה (5:4) 5
    14. בארי (6:3) 5
    15. יובנטוס (4:7) 4 *
    16. לצ'ה (6:2) 4
    17. פיורנטינה (5:3) 2
    --------------------------
    18. רומא (9:4) 2
    19. פאלרמו (5:3) 1 *
    20. אודינזה (9:2) 0

* משחק חסר

כמו שאורי אמר, הטבלה מתחילה להתחלק לה אבל מה שמוזר זה מיקומן של הקבוצות, כמעט כולן.