המחזור הרביעי בסריה א 2019/2020:: דרבי דלה מאדונינה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י cazzo, ‏20/9/19.

1. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

תחושת בטן ע"ס המשחק היום בלבד: מילאן צריכה לעשות מה שליברפול עשו עם קלופ בזמנו. להביא כבר עכשיו מאמן טופ בדמות אלגרי ולנסות לתת לו כל מה שהוא רוצה ב-X שנים הקרובות לפני שיהיו פרויקטים עשירים ואטרקטיבים יותר שיוכלו להביא אותו מאוחר יותר העונה או בקיץ הבא.

2. FelaKaT Member

זה לא רק המשחק הזה כמובן, מספיק לראות את כל המשחקים של יובה השנה, במיוחד באלו בהם היא איבדה את היתרון כדי לראות את השובע והחוסר חשק שהקבוצה הזאת משדרת.

ירדנו לבונקר של חצי שעה מול ורונה למען השם, מה יותר מזה?

3. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

גם מילאן רצו להביא את קונטה בקיץ, אבל כשזה הבין איזה סגל יעמוד לרשותו הוא בחר באינטר. ועדיין, חייב להודות, ג׳אמפאולו עד כה מאכזב - אם כי רואים שהוא עדיין מחפש את הנוסחה, אולי כשימצא זה יראה יותר טוב.

DRORIKO אוהב/ת את זה.
  4. VAR Member

הרכבת הזאת כבר נסעה. אף מאמן בקאליבר הזה לא יתקרב לכאן. רק מי שרוצה לחסל לעצמו את הקריירה. לליברפול יש אמצעים כלכליים שמילאן יכולה רק לחלום עליהם. שום ואן דייק לא יגיע לכאן. אפילו לא פאביניו.
    הדרך של מילאן למעלה עוברת דרך מאמנים בסגנון של זדנק זמאן שיסיימו איתה עונות במקומות 7-10 אבל יעשו את זה עם ילדים מהנוער. היחיד מהגווארדיה הותיקה שהייתי חושב בכיוון שלו זה גאספריני אבל האמת שגם לו עדיף לתפוס מאיתנו מרחק.

אנחנו הבחורה ההיא שהייתה מלכת הכיתה ומאז התמכרה לסמים, הידרדרה לזנות ויש לה כבר 3 ילדים מ3 גברים שונים. לך תמצא לה חתן עכשיו.

itzik.miro ו-תומר1989 אוהבים את זה.
  5. תומר1989 Member

אל תדאג צריך עוד לזרום הרבה מים עד שיהיה אפשר לדבר על אינטר כמאיימת על האליפות.
    אני ראיתי מספיק עונות בעשור האחרון שאינטר פתחה בסערה עם 6/6 וכאלה ובחצי השני של העונה עמדה בקצב צבירת נקודות של קבוצות תחתית.
    המבחן של אינטר זה לא דרבי מול מילאן אלא יציבות לאורך זמן מול הבינוניות/קטנות של הליגה.
    וכן גם מול יובה במפגשים הישירים

VAR אוהב/ת את זה.
  6. חייל שוקולד משתמשים של כבוד היכל התהילה

כשהוא יתחיל לשחק עם השחקנים שהוא רכש אולי זה יראה אחרת.

ברצינות, מילאן שיחקו היום עם אותם שחקנים מהעונה שעברה, פלוס רפאל לאאו. כמה שונה זה כבר יכול להיראות?

תומר1989 אוהב/ת את זה.
  7. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

@חייל שוקולד

ג׳אמפאולו לא רכש אף שחקן (אני מאמין שאם זה היה תלוי בו הרכש היה נראה לגמרי אחרת) הוא קיבל את מה שההנהלה הנחיתה עליו. וכמו שכתבתי, עד עכשיו הוא מחפש את הנוסחה, ובינתיים זה לא נראה טוב.

8. חייל שוקולד משתמשים של כבוד היכל התהילה

עזוב
    מה שאתה מתאר פה - חוסר כל דיון עם המאמן סביב רכש - זה שכונה ברמה של קבוצות כושלות מהכדורגל הישראלי.

בלי שום קשר, צריך להיות חתיכת מגלומן ויהיר כדי לחשוב שבתור מאמן תצליח להוציא הרבה יותר משחקנים שנכשלו ונראו רע בעונה שעברה. ג'יאמפאולו לא רק מפריז פה ביכולות האימון שלו, אלא ברמת ההשפעה שלמאמן כדורגל יכולה להיות על חבורת שחקנים בינוניים.

9. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

באיטליה, לפי מה שידוע לי, שום מאמן, חוץ מקונטה (וגם זה כנראה מסתכם רק בלוקאקו) לא אחראי על הרכש.

לא חושב שיש פה מן המגלומניות והיהירות, הוא פשוט משחק עם מי שלדעתו טוב יותר.

10. חייל שוקולד משתמשים של כבוד היכל התהילה

@uri

קשה לי להאמין שהסטנדרט הוא להנחית על מאמנים שחקנים בלי שום דיון איתם.

יש ספורטינג דירקטורס וזה כבר לא שייך רק לאיטליה, המאמנים לא צריכים להגיד שהם רוצים את X וY אלא שהם רוצים שחקן עם פרופיל מסוים שמתאים לסגנון משחק מסוים. אם במילאן התהליך עובד אחרת, מדובר בחובבנות.

11. EO11 בפה אליל היכל התהילה

לא ראיתי את המשחק, ולא אנתח אותו לפי התקציר, אז רק אתייחס לכך שהיו הרבה אוהדים שחששו מ״מה נעשה בדרבי בלי איקארדי״ ואז לוקאקו בא ונתן גול א-לה איקארדי שעשה פלשאבקים לסמרטוט של וונדה. עוד בסוף נגלה שהיא עשתה לנו טובה.

ולכך שפוליטאנו מקבל הרבה יותר דקות משציפיתי וזה מצוין.

12. Alta Tensione Member

זה לא נכון. קורניץ' היה בחירה שלו. בנאסר היה בחירה שלו. שניהם לא שולבו אתמול בזמן שקסי וביגלייה נראו חסרי אונים נגד הקישור של אינטר. המאמן הזה גורם לי להתגעגע לרינו. לא שהאחרון היה כזה מציאה, לג'ימפאולו יש ידע ו"אני מאמין" לגבי מה שהוא רוצה לראות וסאמפ שלו נראתה אחלה בתור דוגמה, הבעיה היא שהוא בחור מופנם ולחיץ ומילאן צריכה על הקווים ערס כריזמטי שבא ביחד עם מבנה אישיות של סלע. בקטע הזה רינו היה בדיוק מה שהיינו צריכים. הוא לא סגור איזה מערך הוא רוצה, עם איזה שחקנים הוא רץ, מזגזג משמאל לימין. זה לא נובע מאיזה אג'נדה. הבנאדם מבולבל ולחוץ. מאז סוף הכהונה של אלגרי מילאן שיחקה ב-90 אחוז מהמקרים עם מערך אחד: 433. כל עוד אין לך שחקנים שיודעים משהו אחר, אתה לא משנה את זה. כל עוד אין לך טרקאוורטיסטה, או שאתה לא מוכן לתת את המושכות לפאקטה בעמדה הזאת, אתה לא משחק 4312 וגם לא 4321. לא כזה מסובך.

זה יותר מדי דומה למונטלה של 17-18 ואני חושש שככה זה גם יסתיים. @אלעד למילאן אין כסף לשלם לאלגרי ודומיו. זה ההבדל בין קבוצה שמקבלת בוסט מ'צמפיונס שנתיים רצופות לבין אחת שלא. אחת יכולה להרשות לעצמה לקנות את סנסי (30), בארלה (50), לוקאקו (65) ולשלם לקונטה (12) והשניה צריכה להתנהל עם האקדח של הפייר פלי צמוד לראש.

13. SerieA Il Capitano

ארחיב מהמחשב, אבל לגבי מילאן - היא נראית כמו שאינטר נראתה לפני שספאלטי הגיע, ואני חושב שהיא צריכה אחד כמוהו שיחזיר אותה למצב שבו אלגרי ודומיו באים.

לפי דעתי זה לא רחוק כל כך והאמת שייתכן שזה די קרוב.

אני גם לא בטוח כמה כסף חסר. מילאן הוציאה לא מעט בקיץ ובחרה לשמור על דונארומה במקום להכניס עוד 60 מיליון. אני לא מבין למה, אבל זו המציאות.

14. yonmu Member

כרגע ג'יאמפאולו אשם.

היה אפשר לוותר לו על הרננדז בגלל הפציעה ורביץ' שהגיע מאוחר וישר לפגרת נבחרות, אבל כשגם בנאסר לא מקבל צ'אנס אמיתי, וכשהוא ממשיך לדבוק בקסי-הקאן ולא לתת לקרוניץ' או ג'אק הזדמנות - כרגע נראה שזה עליו. היה דיווח כלשהו שמאלדיני התאכזב-כעס על חוסר השימוש בשחקנים שנרכשו בקיץ, וכרגע נראה שבצדק.

אני עדיין לא חושב שזו סיבה לטרגדיה. אני כן מאמין בחלוקה לשני שלבים, בדומה למה שאינטר עשתה עם ספאלטי ואחרי מנסה עם םקונטה -
    בשלב הראשון ליצור קבוצה שמנצחת קבוצות קטנות באופן קונסיסטנטי ומגיעה לליגת האלופות. זה אפשרי לגמרי העונה ומתבקש.
    בשלב השני נצטרך להפוך לקבוצה שמשחקת כדורגל אמיתי, ואז נוכל להיות ביקורתיים כלפי השחקנים שמחזיקים אותנו עכשיו (דונארומה ומשחק הרגל, סוסו והחוסר-דינאמיות, פיונטק והרק-סקורריות) ואולי להיפרד מהם לטובת שחקנים מתאימים יותר.

קונטי אתמול האשם העיקרי בשני השערים, אבל בעיקר מחוסר מזל. רודריגז וביגליה היו גרועים למדי, וככלל שיטת המשחק שלנו לא עובדת.
    במצבנו כרגע זו לא בושה להפסיד לאינטר, אבל אין פה שום התקדמות או הפקת לקחים מהמחזורים הקודמים.

מקווה מאוד שג'יאמפאולו יפסיק להתחכם ופשוט ישחק עם שחקנים בעמדות שלהם (סוסו בימין, פיונטק בשפיץ, רביץ' בשמאל) ויפתח עם השחקנים שהובאו בשביל לשפר אותנו (בנאסר לפני ביגליה, פאקטה לפני הקאן, הרננדז לפני רודריגז).

15. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני, באופן אישי, מעולם לא קראתי על כך (אפשר הוכחה?). השחקן היחיד שקראתי שקושר אליו היה פראט, אבל הוא התברר כיקר מדי עבור מילאן.