המחזור הרביעי בבונדסליגה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל גרמני' פורסם ע"י Ralph-Lauren, ‏12/9/08.

1. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

איזה דרבי!!!!! דורטמונד חוזרת מהקרשים ומ 0-3 עד 3-3!!!!

קלופוווווווווווו :aaa021:

2. m3at Member

השופט סימן X בווינר נראה לי

שאלקה זה מנחוס שלא נגמר. חבל.

3. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

מה קלופ לירן? לטעמי זה די מאכזב. השנה אפשר היה לקחת את הדרבי הזה בענק וגם קאמבק כזה לא באמת מעודד מספיק. אם כבר לעשות קאמבק אז מרטין יול שגם מנצח את קרב הצמרת וגם מטפס לראש הטבלה!

4. Lars Ricken Member

רק אני שמתי לב שלבלם שלנו, נאבן סובוטיץ' יש ממוצע שערים כמו של כל חלוץ מצליח באירופה? (שער למשחק).
    ---------------------------------
    סיקור מורחב על המשחק של הצהובים שחורים אני יכתוב בהמשך...

5. cazzo Il Capocuoco

וואי, איזה משחק אדיר, אני מקנא בכל אוהד דורטמונד שהיה היום בוושטפאלן, איזה אופי נדיר. ואלכס פריי חזר מהקבר, אם משהו זוכר את הפציעה שלו ביורו נגד צ'כיה, כמה אופי!!! http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/multi.Xxx

6. C-J Member

בד בבד עם הייקו ויסטרמן שהבקיע היום את שערו השלישי.

7. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

הרטה - וולפסבורג 2:2
    אחרי אימון אחד בלבד עם הקבוצה, המושיע/משיח וורונין http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/bduh.Xxx פותח בהרכב. אברט שהיה פצוע לנבחרת הצעירה עם בישול לגול ובישול לפנדל. את הפנדל בעט פנטליץ' למרות שהמאמן לא רצה ופנטליץ' גם החמיץ אותו. זה פנדל רביעי רצוף שפנטליץ' מחמיץ. שיא בליגה. גם דז'אגה שהיה פצוע לצעירה שיחק והיה טוב.

הופנהיים - שוטוגרט 0:0
    בנסיון לחזק את ההגנה שטוטגרט משחקת עם 3 בלמים. למרות אי הספיגה, מרכז ההגנה היה מחורר. משחק מאוד מעניין וטוב שהתוצאה לא משקפת בו את מה שקרה.

ברמן - קוטבוס 0:3
    מרטסקר חזר מהניתוח ואכן הקבוצה סוף סוף לא ספגה. אבל, האמת זה לא חוכמה מול ה"התקפה" של קוטבוס שעדיין לא הבקיעה העונה. ניצחון ראשון לורדר. שער יפהפה לדייגו ועוד שער לא פחות יפה גם לפרינגס. השער השלישי היה צריך להיפסל עקב נבדל.

דורטמונד - שאלקה 3:3
    לירן, לא קלופ ולא נעליים. השופט. הגול הראשון של פריי היה צריך להיפסל (הוא קיבל את הכדור כשהיה בנבדל) והפנדל לדורטמונד גם הוא לא היה פנדל. שני הבלמים (למרות שווסטרמן שיחק שוב כקשר) ווסטרמן וסובוטיץ' כבר עם 3 שערים כל אחד. פארפאן במשחק בכורה בליגה גם כבש. זידאן היה חלש (רק בעיטה אחת) ופריי חגג בכורה עם בישול ושני שערים (שכאמור לא היו צריכים להיחשב). שני האדומים (אחד כצהוב שני והשני ישיר) לשאלקה היו מוצדקים. למרות השלושער שספג לשאלקה יש עוד נוייר אחד וקוראים לו פאהרמן. הוא בן 19 והוא בול נוייר (במובן הטוב).

המבורג - לברקוזן 2:3
    אדלר חזר לשער אחרי הפציעה שלו (ואולי גם לנבחרת). שוב שיתוף פעולה מצויין בין קיסלינג להלמס - בשני השערים של לברקוזן. מנואל פרידריך הורחק לראשונה בקריירה שלו. שלושת החלוצים שהמבורג שיתפה היום כבשו. גררו, אוליץ' ופטריץ' שנכנס כמחליף וכבש את השער הראשון שלו עבור המבורג.

באיירן כבר במקום השני

8. Cup of Tea Liverpool, UK

חכו שתראו אותו עוד כמה משחקים (את וורונין), שחקן בדיחה.
    אבל לדעתי הוא יצליח יותר בגרמניה.

9. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

אתה מספר לנו? אנחנו צוחקים עליכם שזה השחקנים שחשבתם שישדרגו אתכם.

10. Mehmet Member

כאן בדרום אמריקה שידרו היום שני משחקים מגרמניה-את קלן נגד ביירן מינכן ואת דורטמונד נגד שאלקה במקביל. פשוט תענוג.

התמקדתי כמובן במשחק של ביירן. אחד הדברים הכי אהובים עלי בכדורגל, הוא לראות קבוצה שעושה בונקר חוטפת גול, ובזמן שהיא מנסה להתארגן ולהחליף מערך, היא חוטפת את השני. בדיוק קלן של היום, שהצליחו איכשהו להחזיק מעמד קצת יותר ממחצית. לוקה טוני לא היה גדול היום, ולמרות זאת כבש צמד.
    ובנוגע למשחק השני, פשוט מדהים.

11. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

נדב, לטובת מי שלא ראה ואף לו סיקור יש לך יותר רשמים מזה לגבי המשחק?

12. דנידין Member

למרות השוד שנעשה אתמול, אני שבע רצון. שאלקה הוכיחו שהם קבוצה טובה ומאומנת להפליא, עשינו למרות הכל תוצאה טובה ומעבר לכך, שריר ענקי לדורטמונד והוכחנו מי האנדרדוג ומי שואפת לרוץ לאליפות. אני מרוצה מפרד רוטן ומאיך שהקבוצה נראת. נראה כמו עונה מבטיחה ונוספת בצמרת הליגה.

http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx

13. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני אנסה.
    שטוטגרט פתחו במערך של 3 - 6 - 1 כשבעיקר לאניג מצטרף לגומז. מאחור שיחקו דל פייר, טסקי ובולארוז בקו אחד, אבל כמו שאמרתי כבר, עדיין הייתה דטיילת במרכז ההגנה והופנהיים הגיעו יותר מידי בקלות למרכז הרחבה ולמצבים להמן היה טוב ומנע כמה שערים. חבר שלך, סימאק הגיע לכמה מצבים לא רעים, כמו גם לאניג. לא זוכר משהו מיוחד מגומז.
    לגבי הופנהיים יותר קשה לי לנתח, כי אני לא מכיר את השחקנים מספיק טוב. בא, עשה כמה מהלכים יפים וגם איביסביץ' צד את העין. ובכלל הקבוצה שיחקה לא לגמרי לא רע והגיע למצבים טובים. בכלל, קשה להאמין שזו קבוצה שזו לה העונה הראשונה בליגה הראשונה, איי פעם.
    בסה"כ היה משחק טוב, עם קצב טוב, הרבה מצבים ושתי הקבוצות יכולות להרגיש שהגיע להן לנצח.

14. הגבר באדום Member

יופי של המשחקים יש היום - רק איכות השידור לא משהו בכלללללל.
    חושטי עם שער יפה - אחרי עבודת הכנה יפה של ברוגינק.
    רק לא כ"כ הבנתי למה דווקא לפני ההפסקה הכניסו את איסמאל.
    שלאודראף פשוט עשה צחוק מההגנה עם ה-2-0 להאנובר.
    ובמשחק המקביל - בוכום די עושה בית-ספר לארמיניה

נערך לאחרונה ב: ‏15/9/08
  15. Ralph-Lauren 1909 היכל התהילה

wow, what can i say, the feeling at the stadium was unbelieveble after the third goal. just awsome. its great to sing with all the fans against schalke.

danke dortmund