המחזור הרביעי בבונדסליגה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל גרמני' פורסם ע"י Rosner, ‏30/8/07.

1. Ribery 17 Member

אני מוכן להתערב איתך שזה לא יקרה , לא העונה וגם לא עונה הבאה .
    לוסיו באנקר בהרכב , היצפלד לא טיפש .

על איזה טעויות אתה מדבר ? מה הוא כבר יכל לעשות ? הוא מנע מזידאן לבעוט וגם לא נכנס לתקל אותו כדיי שלא יגרם פנדל , מהלך לפניי זה הוא זה שהרחיק את הכדור במתקפה מתפרצת של המבורג .

בקיצור אם נסתכל על המשחק כולו - הוא היה בסדר גמור .

לוסיו כן בלם מהשורה הראשונה , אל תתן לשנה שעברה להטעות אותך , לפניי שלוסיו בלם של באיירן הוא שחקן של באיירן , ובמצב שנוצר שנה שעברה הוא הרגיש שהוא חייב לתרום להתקפה הקטסטרופית של באיירן .
    השנה הוא לא צריך והוא מתמקד בזה שקאן לא יספוג , 4 משחקים , ספיגה אחת של קאן , ללוסיו יש חלק גדול בנתון הזה שהוא טוב , השער אתמול - לא היה בגלל לוסיו .

למרות שכאן לא התיחסת אליי , אני רק חייב להגיד שזה לא האיבוד נקודות , אלה יותר הדרך של האיבוד נקודות , מעצבן ומתסכל לחטוף גול בדקה ה 87 כשיש לך כבר 3 נקודות בכיס .
    חבל .

2. נעם Member

לא ידעתי איפה לשים את זה אז אני אשים את זה פה.
    לפני כמה זמן ראיתי שאיזאקו משתמש חדש פתח נושא של אנרגי קוטובוס 2007-2008 וכתב המון על המועדון ואיך הוא התכונן לעונה המטורפת שבאה עלינו.
    משום מה אחד המנהלים החליט לסגור את הנושא וכאן אני רוצה להדגיש משהו:
    אני מכיר אישית את איזאקו ואני יודע שהוא אוהד גדול של בוכום וקוטובוס בליגה ואני פשוט לא מבין למה אחד מהמנהלים סגר לו אותו. זה נותן תחושה של התנשאות בפורום (אז מה אם הוא חדש? גם "ריברי" (המשתמש) חדש ותראו כמה תשוקה והבנה יש לו לביירן) ושל ניכור.
    גם אם זאת קבוצה קטנה כמו קוטבוס - הליגה מכבת אותה וחלק מהגדולות יאבדו מולה נק' ולכן בטח שגם אנו צריכים לכבד אותה.
    אני מבקש שזה לא יקרה יותר (אני לא מדבר על משתמשים קקמייקות שפותחים נושאים כמו מי השחקן הטוב בעולם וכאלה).

3. Ribery 17 Member

נעם תודה על המחמאה .

מי שמבין גרמנית יכול לעשות טובה ולתרגם את מה שהיצפלד וואן בומל אומרים אחריי התיקו ?

http://www.youtube.com/fcbayern

4. אחד מנתניה Member

מסכים אם כל מילה שלריברי על לוסיו איך אפשר להגיד שלוסיו לא בלם טוב, ההיתי חייב לבגיד אתה זה.

5. נעם Member

היצפלד : "אני מאמין שזה היה המשחק הקשה ביותר שלנו עד עכשיו, אבל אני חייב להגיד שלא שיחקנו משחק טוב, בקישור שלטנו מעט מידי בכדור (?), הפסדנו הרבה אחד על אחדים (צוייקאמפה) ולא הגיע לנו לנצח".

אחרי זה הוא מדבר קצת על מה היה במשחק ונותן מחמאות להמבורג על הלחימה והקרבה.

לא הבנתי מה ואן בומל אמר כי הוא מוזר (ואני כבר איני דובר שותף) אבל נראה לי שזה היה משהו בסגנון "התוצאה שיקפה את דרך המשחק ותיקו היא תוצאה פיירית במקרה זה".

נערך לאחרונה ב: ‏4/9/07
  6. Ribery 17 Member

תודה רבה !

7. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

הוחלט פה אחד (שלי http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/biggrin.Xxx ) שאצלנו צוייקאמפה מתורגם לדו קרבים. הסברתי גם למה אני חושב שזה התרגון הכי מתאים רטופיק של הפריוויו של העונה. דרך אגב זהו אחד הנתונים הכי חשובים בסטטיסטיקות בגרמניה.

מילה אחרונה שלי (אני מקווה, כי כנראה לא נשכנע אחד את השני) את שני השערים העצמיים בשני המשחקים נגד צ'לסי הבקיע לוסיו לפני שתי עונות. כך שזה לא ממש מדוייק.

8. נעם Member

יאללה עזבו את לוסוי הוא בס"הכ לא רע מתחילת העונה (תלמד לסלוח נדב גם אני סולח לאט לפטרי).

וכמה שאתה צודק! אין בכדורגל האירופה הרבה דגש על דו קרבים (על המונח) בעוד שזה באמת אחד הנתונים החשובים בשחקן (אני שוקל אפילו לשלוח מכתב ליוצרי PES שיוסיפו במשושה עוד קודקוד! http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/tongue.Xxx )
    שחקנים של דו קרבים אלה השחקנים שמחזיקים קבוצה ומונעים התפרקות ואלה גם בדרך כלל המנהיגים.
    לא סתם צרפת הייתה קבוצה כל כך חזקה, עם קישור אחורי של ויירה ומקללה (מאסטר החילוצים) נתון החזקת הכדור מקבל משמעות חדשה.
    כמובן שדו קרבים מתייחס גם לדריבלים והתמודדות על כדורי גובה.

9. T0XiN Member

תראו,לומר את האמת אני גם לא עד כדי כך נגד לוסיו,לא סתם הוא מגיע להיות בלם נבחרת ברזיל קבוע כאשר לא חסרים בלמים ברזליאים מהשורה הראשונה.
    אולי לוסיו מפשל מדי פעם כמו כל שחקן אבל לוסיו הוא לוסיו והשנה הוא יעשה הרבה פחות שגיאות.
    הדאגה שלי העונה זה אולי קהאן,לדעתי הוא היה צריך כבר לפרוש בעונה שעברה,למרות שהפעם הוא הולך לפרוש בשיא שזה גם מאוד יפה.
    אבל קהאן העונה הוא שוער שתלוי בהגנה שלו,הוא כבר לא חד כמו פעם שהוא יכול לעצור כדורים הכי קשים שיש.

נ.ב
    נעם החתימה שלך אחת היפות!

נערך לאחרונה ב: ‏4/9/07
  10. נעם Member

יש לי אחלה אתר לחתימות סתכל בלחצן ימני -> מאפיינים -> כתובת URL בתמונה שלי.
    כמובן שלא אני עשיתי אותה למרות שאני אמן דגול!

11. Ralph-Lauren 1909 היכל התהילה

נעם, בוא נתחיל בכך שהנושא נסגר עקב אי עניין הציבור בפורום על אנרגי קוטבוס, תראה את הדיונים של
    דורטמונד ואת הדיונים על לברקוזן שעם כל הכבוד לקוטבוס לברקוזן גדולה יותר ממנה וכך גם דורטמונד ועדיין
    אין שם הרבה הודעות ועניין משתמשים.

12. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

גם זה נכון. חל שיפור אצל לוסיו לעומת שנים קודמות. לטעמי זה עדיין לא מספיק. בכל מקרה, אני אהיה הראשון שאודה שהוא השתפר או שטעיתי. תראה מה כתבתי על קקאו בתחילת העונה שעברה וסוף העונה הקודמת ותראה את מי הצעתי ככדורגלן העונה בסוף העונה שעברה ומה כתבתי עליו בסוף העונה.

לא מבין מה רוצים מאולי קאן. עדיין, בגילו הוא מציג יכולת של אחד השוערים הטובים בעולם. עם המון עצירות מדהימות.

13. נעם Member

נו אז מה? גם הליגה הרוסית בכדורגל העולמי מעניין רק את סרגיניו (למרות שחל שיפור) ויש מספיק נושאים שבקושי מתעדכנים. אם הוא יעדכן את הנושא כל תקופה כשמשהו חשוב יקרה אז מה הבעיה שהוא ישאר? זה לא מזיק לאף אחד.

14. der bomber Member

שלום לכל חברי הפורום.

לאחר כמה חודשים שקראתי בעיון רב את דבריכם,המעניינים ברובם,החלטתי להצטרף לפורום.

אני מקווה שאשמור על עקביות ואשתדל להכנס כמה שיותר ולהוות חלק פעיל בדיונים.

15. joe Member

ברוך הבא http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/cool.Xxx