המחזור הרביעי בבונדסליגה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל גרמני' פורסם ע"י Rosner, ‏30/8/07.

1. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

איזה מהם?

למחזור עצמו.
    מישהו כאן אמר שהמשחק של ברמן נגד פרנקפורט היה מלא בהזדמנויות. אני לא ראיתי כל כך הרבה מהן. בכל מקרה הוא היה המשחק עם הכי פחות הזדמנויות מכל ה - 7 ששוחקו אתמול והיום.

קוטבוס - נירנברג 1:1
    קוטבוס הובילה לראשונה העונה. אבל זה לא הספיק לה. לא רק שהם הובילו לראשונה העונה, הם גם היו מצוינים היום ולפי מהלך המשחק ומצב ההזדמניות גם היו צריכים לנצח. אבל, הם גם היו צריכים להפסיד כי לנירנברג נפסל שער חוקי לגמרי. מסימוביץ' ששנה שעברה בישל לא מעט והקיך עבר לנירנברג בישל את הראשון שלו העונה. נירנברג בבית, בנתיים, עם 0 נקודות ו - 0 שערי זכות ולעומת זאת בחוץ בלתי מנוצחים.

רוסטוק - דורטמונד 1:0
    רוסטוק עם 4 הפסדים מ - 4 משחקים וכמובן 0 נקודות. על האוטוסטרדה לליגה 2. אם כי, היום הם דווקא היו טובים מאוד עם המון המון הזדמנויות (ההחמצה של אגלי למשל כולל איך הוא פיספס לפגוע בכדור אחרי שזה פגע בקורה עף על הקו לקורה השניה וחזר אליו לראש אך הוא לא הצליח לגעת בו). לטעמי הגיע לרוסטוק היום לפחות תיקו אם לא יותר. אחרי שתי הקורות האלה האנזה הצליחה לפגוע בקורה שוב ועוד להחמיץ לא מעט. מנגד בדורטמונד פדריקו היה טוב שוב ואפילו הבקיע את הראשון שלו בליגה הראשונה וכמובן הראשון שלו לטובת דורטמונד. שער יפה מאוד.

הרטה - וולפסבורג1:2
    שתי הקבוצות שעלו ביחד לליגה הראשונה, שתי קבוצות עם מאמנים שזכו בשתי אליפויות ובשני גביעים (פברה עשה את זה בשוויץ). הרטה היו טובים יותר ומי שחשב שמאגאת יעשה מוולפסבורג קבוצה לצמרת, לדעתי טעה ואפשר לראות את זה במשחקים האחרונים. קבוצה כבויה ובלי יצירתיות. וזאת, למרות ההשקעה הכספית האדירה. שני שערים משתי בומבות נהדרות. הראשון היה השוויון של דז'גה (אקס הרטה) ומנגד שער נצחון בעוד בומבה אדירה של אוקרוונקוו. הרטה מתחילה את העונה כמו החצי הראשון של העונה שעברה, כקבוצת בית טובה. כרגע עם 2 משחקים בבית ושני נצחונות.

דואיסבורג - בילפלד 0:3
    עוד משחק עם המון הזדמנויות. בילפלד מפספת את הצ'נס להוביל את הטבלה, לפחות עד מחר וחוטפת הפסד ראשון העונה. שלושת השערים הובקעו בתוך 6 וחצי דקות. אישיאקו עם צמד נוסף (הראשון היה במחזור הפתיחה נגד דורטמונד) ויש לו כבר 4 שערים. מצד שני זה היה המשחק הראשון שבו ארתור וישניארק מבילפלד לא מבקיע העונה.

האנובר - בוכום 2:3
    גם כאן משחק עם המון הזדמנויות וגם כאן שני שערים עם שתי בומבות אדירות (האנקה ורוזנטל). בוכום חזרו מ 2:0 ל 2:2 (כבר עשו את זה העונה) רק שהפעם השימיאן נכנס ותוך דקה כובש את שער הנצחון להאנובר. זה היה השער הראשון של מזה 9 חודשים. שולץ ערך בכורה בהאנובר. גם בוכום פיספסה הזדמנות להוביל את הטבלה ליום אחד לפחות (כמו שהיא כבר עשתה העונה). המחצית הראשונה של בוכום היתה חלשה מאוד, אבל זה לא הפריע לטומי בקמן להבקיע שער לטובתה. שערו הרביעי העונה (שער בכל משחק).

ברמן - פרנקפורט 1:2
    לטעמי היה משחק בינוני. ברמן שיחקו לא טוב. אבל טוב שהם ניצחו. ולא שאני חושב שיכולת כזו תספיק להם בליגת האלופות. דייגו שיחק מצויין. אבל כאן גם הבעיה של ברמן. אין לו (לפחות בנתיים) עם מי לשחק וזה מזכיר את ימי ג'ורדון בשיקגו. כולם מוסרים לו את הכדור ומקווים שהוא יציל אותם.
    לסנוגו http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/bduh.Xxx מגיעות כל המחמאות על השער. אבל הוא שוב הראה שאין בו כלום. מצטער, נעם, אני לא יכול להצביע על שום פעולה שהוא עשה שיכולה להיחשב איפשהו ליד הרמה של הגדולים. אפילו לא באיזור שלהם. דרך אגב, למה הוא לבש מכנסיים שונות מכל האחרים בברמן?
    היום, לראשונה באירופה שיחקו שני יפנים על המגרש (אינמוטו וטקהרה).

הערה על הפריוויו של באיירן - טוני בכלל לא בסגל מחר, בטח לא פותח. לפי האתר של באיירן קלוזה יפתח כחלוץ בודד. פולדי וואגנר על הספסל.

2. נעם Member

על מה אתה מדבר? ברמן שתפו היום את פרנקפורט ושיחקו מעולה במיוחד ביחס למשחק הקודמים אבל גם בכלליות. עם קצת יותר חדות של אלמיידה ושופט ששורק לפנדלים וקוון לא אידיוט שלא שורק על ניבדלים כי בא לו (שער של דייגו ו1-1 של אלמיידה שהוא החטיא) היה נגמר 4-1 או 5-1. ברמן הזכירה את היכולת של שנה שעברה עם קישור דרג ב' ודייגו אחד גדול אבל בינינו דייגו הוא עדיין לא קאקא ולא יודע לעשות הכל לבד אז קצת קרדיט גם לשאר הקבוצה.

אהה ונדב..."החבר שלך" שבסוף ישחק במילאן הכוונה לסאנוגו ובכלל הוא שואל אותי כמה שערים הוא צריך לכבוש כדי שתוריד את הסימן?

3. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

http://www.williswappen.de/karlsruhersc.Xxx http://www.williswappen.de/vfbstuttgart.Xxx
    קרלסרוהה שטוטגארט

כל 9 המשחקים האחרונים בין שתי היריבות המושבעות הסתיימו בהכרעה לכאן או לכאן, אף קבוצה פרט לבאיירן ( 25 ניצחונות) לא ניצחה את קרלסרוהה כ"כ הרבה פעמים כמו שטוטגארט ( 24 ניצחונות). מאז 1998 לא ניצחה קרלסרוהה את שטוטגארט.

אחרי הנתונים הסטטיסטים הללו אפשר להתחיל לדבר על אחד הדרבים החמים של גרמניה הבאדנרים מול השוואבים, שטוטגארט מתארחת אצל העולה החדשה קרלסרוהה.

"זה היתה תקופה יפה, אבל היום שטוטגארט היא היריבה אולי הכי מרה שלי" מילים אלו שייכים לדרום אפריקאי הבין לאומי ברדלי קרנל ששיחק 1998 - 2003 עבור שטוטגארט 82 משחקים עד שנמכר לקרלסרוהה. " המשחק אצלנו בבית ולא משנה מי היריבה בבית אנחנו חייבים לנצח על מנת לשרוד" הוסיף קרנל. גם מיכאל מוטצל והשוער מילר הגיעו מהיריבה השנואה השוואבית והיום נחשבים לשחקני הרכב ראשון בקרלסרוהה.
    "הווילדפארק שטדיון יהיה מלא עד אפס מקום" אומר היושב ראש של קרלסרוהה ברנשטיין שמזכיר לשחקני את המחויבות של שחקניו כלפי הקהל של הבאנדרים " מול שטוטגארט זה לא עוד משחק, אלא דרבי, אני מקווה שכל החדשים מודעים לעניין".
    אפרופו חדשים תמאס הנייל ההונגרי שהגיע בקיץ מקייזרסלאוטרן וכבר במשחק הראשון נצץ עם צמד מול נירנברג בספק למשחק, המאמן בקר רואה בהונגרי שחקן חשוב מאד למערך שלו " ההפסד ללברקוזן היה אכזרי, היה חסר לנו דמות כריזמטית שתעשה סדר במגרש, אחד כמו הנייל לדוגמא"
    בקר לא מרוצה מהיכולת של הקבוצה שלו במשחק האחרון, מי שעלול לשלם את המחיר הוא החלוץ האלבני קפלאני, במקומו צפוי סבסטייאן פרייס הצעיר לקבל את ההזדמנות. " אין הזדמנות טובה יותר להוכיח את עצמך מאשר מול האלופה" אומר בקר שמצפה מהחלוץ שלו להספק הולם. עידוד שואף בקר מהחזרה של מרסלו פורצ'לו לקאדר, פורצ'לו אומנם לא יפתח בהרכב אבל יהווה אלטרנטיבה מהספסל.

ניצחון כמו אוויר לנשימה, כמה הניצחון הדחוק על דואיסבורג בשבת היה חשוב לשטוטגארט ניתן היה לראות עם שריקת הסיום, אנחת הרווחה של פה אחרי הניצחון הראשון היתה מעין התפרקות, אקסטזה. " הניצחון הזה והחזרה של הפצועים יכול לתת לנו את הפוש שהיה חסר לנו במשחק בברלין לדוגמא" אומר פה. הסגל רחוק נקי מפציעות. אומנם סמי קדירה וארתורו בוקה חזרו להתאמן וצפויים להשתייך לסגל , אבל קקאו, דלפייר ו בשטורק עדיין חסרים לפה. " אנחנו נעקוב אחרי שניהם באימון היום ומחר ונחליט לפי זה אם לשלבם במשחק או לא" אומר פה לגבי אפשרות התשייכותם של קדירה ובוקה לסגל.
    כל השבוע עבדו בשטוטגארט על שיתוף הפעולה בין החלוצים מריו גומז וציפריאן מריקה הרומני, פה מסביר " בעיקבות הפציעה של מריו והצטרפותו המאוחרת של מריקה חסר להם עדיין המשחק יחד, הם לא כ"כ רגילים לשחק אחד עם השני" מסביר פה.
    רוברטו הילברט אופטימי " הכל עכשיו ילך מהר, אנחנו ניכנס לפורה מהר מהצפוי " . את ארמין פה האופטימיות של הילברט לא מפתיעה, "הוא תמיד מנסה לחשוב רק חיובי וככה הוא מציג את עצמו" אומר פה הנלהב מהסגולות הנדירות של הקשר ההימני הבין לאומי שפתח את העונה בעמדת המגן הימני אבל מאז חזרתו של אוסוריו שב לעמדת הקשר.
    במקרה וקדירה לא יהיה כשיר צפוי אלכסנדר פרנרוד לפתוח בהרכב.

הרכבים משוערים -
    קרלסרוהה : מילר - גורליץ, אגימן, פרנץ, אייכנר - מוטצל, אדאובה - טים, היינל, קרנל - פרייס ...
    שטוטגארט: שפר - אוסוריו, מיירה, טסקי, מגאנין - פרדו - הילברט, קדירה, היצלספרגר - מריקה, גומז....

4. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

... ואם לא ויזה היה נגמר 2:2.

ברמן ניצחו ובצדק. אבל מבחינה התקפית (הכל נכון להיום או עד היום) היא תלויה לחלוטין בדייגו. אין התקפה שלא עברה דרכו. ויותר מזה. אין אף אחד שיכול לעשות פעולה התקפית חוץ ממנו. מה יהיה אם הוא יהיה פצוע או מורחק או סתם ביום חלש? תזכור מה קרה במשחקים המכריעים בשנה שעברה, כשברמן נתקלה בקבוצות קצת יותר חזקות מפרנקפורט וזאגרב ששיתקו אותו. וזה עוד היה עם הקשרים המצויינים שחסרים ועם קלוזה ואלימדה ביחד. המשחק לא שטף. כל אחד שקיבל כדור חיפש רק את דייגו ובכל מחיר.

אני אוריד מסנוגו http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/bduh.Xxx את הסמל כשהוא יוכיח לי שטעתי. עוד כמה גולים כמו היום, אבל נגד הגנות קצת יותר חזקות מההגנה השניה של פרנקפורט.
    ולגבי מילאן? הם כבר עשו שטות יותר גדולה מלהביא אחד כמו סנוגו http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/bduh.Xxx . לפני כמה שנים הם הביאו את (שכחתי את שמו. ההוא מליבריה) ובנו עליו הרים וגבעות. משחק ראשון והבחור עשה סללום מקצה לקצה והבקיע גול. איזה ניתוחים בעיתונים ובטלביזיה. מדדו לו את הזמן של הריצה, המטראז' ומה לא. ומה נגמר באותה העונה? כלום.

בנתיים לסנוגו http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/bduh.Xxx 2 גולים מ - 4 משחקים ואישיאקו ובקמן עם 4. שלא לדבר על טוני, וישניארק, קלוזה ואפילו גקס.

5. נעם Member

גקס גם עם 2 שערים ואל תשכח את השערים בגביע ומוקדמות האלופות (ובכלל בכל משחק ידידות הוא כבש) הוא מתחיל לעשות קולות של סקורר גדול.

6. T0XiN Member

גקאס ללא ספק הפתעת העונה שעברה,מסתבר שהוא ממשיך את המומנטום גם השנה ולא משנה באיזה קבוצה הוא,נראה כאילו המעבר ללברקוזן לא השפיע עליו,הוא בשלו ממשיך לכבוש ואני מאוד מקווה שהוא ימשיך לכבוש ככה.

7. EsheD משתמשים של כבוד היכל התהילה

איזה משחק מצפה לנו מחר,המבורג-באיירן זה תמיד הצגה טובה.
    לצערי אני לא יוכל ליראות את המשחק מחר (חוזר לבסיס),אבל אני ישתדל להיות מעודכן.
    באיירן כמובן באה פייבוריטית,והמבורג שעוד חסרה שחקני מפתח כמו קומפאני ודמל,רק מוסיף לסיכויים של באיירן לצאת עם ניצחון.
    המבורג עם תמיכה מהקהל,ויום טוב של ואן דר וארט בהחלט יכולה להפתיע בבית,ולקחת מבאיירן נקודות ראשונות.

שיהיה בהצלחה להמבורג מחר :aaa021:

8. הגבר באדום Member

אני יכול להסכים איתך בנוגע למה שרשמת אודות המשחק. ורדר היו די עייפים מהמשחק עם דינמו בקרואטיה. לקראת הדקה ה-60 שתי הקבוצות התחילו להירדם, ואז גדול היה מאמנה של ברמן שהרגיש את זה, הכניס כוחות חדשים, וורדר סחבה את עצמה עד תום המשחק.
    השער המאוחר של איינטרכט הבהיל את האוהדים, אך למזלם, פרנקפורט פשוט לא הפעילה מספיק לחץ ע"מ להוציא תיקו, אבל כאן גם נתן קראדיט ענק לוויזה, השוער של המארחים. הוא הציל הזדמנות מצויינת של טקאהרה.
    באשר לשני היפנים - איכזבו בענק.

נערך לאחרונה ב: ‏2/9/07
  9. המפציץ בווינר Member

ברמן מעזיבת קלוסה נחלשה ההתקפה למרות שדייגו מאותת אינה אותה התקפה של השנים האחרונות בראשות קלוסה היכולת הזאת עם לא יבוא שיפור לא תספיק בליגת האלופות בכלל.

10. riquelme1 Member

ברמן גם בלי קלוזה, עדין משחקת כדורגל אטרקטיבי ויפה לעיין, אבל העזיבה של הסקורר הגרמני\פולני חילשה מאוד את יכולת הכיבוש של הקבוצה הזאת, חדל התקופות שברמן מפרקת עם רביעיות ואפילו חמישיות, כי פשוט אין רגל מסיימת, אני מסכים שהמשחק שלה תלוי בדייגו- מה שאומר שעם דייגו נפצע לברמן כמעט ואין התקפה.

אני עם נדב, סאנוגו למרות המאזן הדי מרשים שלו הוא חלוץ בינוני למדי, הוא יכבוש נגד הגנות חלשות כמו של פרנקפורט ובוכום, נגד קבוצות כמו באיירן ושטוטגאט הוא יעלם, הוא לא חלוץ של מאני טיים- חלוץ של קבוצות קטנות, עם ברמן רוצה לשאוף קדימה ולעלות דרגה, הוא לא החלוץ בשבילה. תומאס שאף חייב לחפש חלוץ אחר ברמה גבוהה.

קצת כואב שבזמן שבאיירן כל כך התחזקה רוב יריבותייה לצמרת, שאלקה וברמן למשל, רק התחלשו, ושטוטגארט כמעט ולא התחזקה.

11. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

בדיוק מה שאמרתי, נעם. גם גקס עם שני שערים. רק שלגקס יש הרבה יותר כדורגל מאשר לסנוגו http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/bduh.Xxx .
    ועזוב אותך ממשחק גביע נגד קבוצת ליגה שלישית או משחקי אימון נגד קבוצות ברמות האלה. בגביע הליגה נגד באיירן לא ראינו ממנו כלום. גם בליגה. ההגנות בליגת האלופות יהיו קצת יותר קשות מאלו של הקבוצות ממשחקי האימון. דרך אגב, יש כמה שחקנים בחובבים של באיירן שהבקיעו במשחקי האימון לא פחות שערים מאשר סנוגו http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/bduh.Xxx . אז מה. זה עושה אותם ברמה לליגת האלופות.
    בו נראה את המאזן של הבחור בסוף העונה ונדבר. את אותם הדברים שאתהאומר כנגדי היום כתבו פה אחרים (בעיקר לירן, אבל גם עוד כמה) בתחילת שנה שעברה כשהוא בא להמבורג. מי צדק בסוף?

12. נעם Member

משנה מקום משנה מזל?
    חוץ מזה אסור לך לשפוט לפי עונה שעברה של המבורג כי כולם היו גרועים שם.

13. john Member

סאגונו לא בין השחקנים הכי טובים בורדר, סאנוגו שחקן בינוני, שלא ימצא את עצמו אף פעם ברשימת השחקנים הטובים בעולם, ואפילו בגול שלו מול איינטרכט אתמול, זה היה פוקס, תודה לדייגו ולטעות של פרול בשער. וגם במשחק עצמו סאנוגו לא הפתיעה ממש לטובה, עמד לו וחיכה לכדורים. אפילו בהמבורג בעונה שעברה הוא לא עשה דברים מיוחדים כולה עם ארבעה שערים, מתוך 31 משחקים, ותאמינו לי לחלוץ כולם יודעים שזה לא הכי טוב. נעם, בגלל שאתה אוהד וורדר אתה מגן עליו, ובעונה שעברה בהמבורג מעניין מה הייתה אומר עליו?

14. Ribery 17 Member

מחצית עכשיו , והנה לירן , אם אתה רואה את המשחק אתה יכול להבין על מה הונס מדבר .
    משחק מגעיל של המבורג, כול שחקן של באיירן - ובמיוחד ריברי שנוגע בכדור ישר רצים לכסח אותו .

אם הייתי שחקן של באיירן הייתי שובר לירולים את הרגל , הבנאדם הזה כול כך אנטי כדורגל , בכול הזדמנות הוא מחפש להכנס בריברי .

המבורג במשחק מגעיל אבל שעובד , באיירן מינכן לא מגיעה יותר מדיי לשער של המבורג , קלוזה פרזיט מוחלט שבכלל לא נלחם , מזכיר מאוד את מקאי .

השינויים שהיצפלד צריך לבצע - להכניס בדחיפות את פודולסקי , הוא מתאים למשחקים כאלה , הוא לא פראייר ,הוא יהיה הרבה יותר טוב מקלוזה במשחק הזה .

זה בשלב ראשון , בשלב שני להכניס אוליי את סוסה .

עוד מילה על ריברי , ענק ! , הוא מודע לזה שמחפשים לשבור לו את הרגל ובכול זאת הוא רוצה להיות כמה שיותר מעורב במשחק .

15. FCB Member

חוץ מסאנוגו שמוחק כל התקפה משמאל בנגיעה קלה כל המבורג מחסכים
    מה אתם אומרים היה פנדל על לל או לא?
    עוד משהו שאני חושב שלל עולה למעלה יותר מדי לשחקן הגנה גם אם אמרו לשחק ככה
    בשביל זה יש קשרים לא?(אם מחסכים אותם כמו עכשיו אז אההה...לא)