המחזור הרביעי בבונדסליגה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל גרמני' פורסם ע"י Rosner, ‏14/9/06.

1. Trnado Member

איזה מחזור מטורף השבוע.
    מזל שדחיתי את הווינר.
    חשבתי שבאיירן יוציאו בבילפד תיקו אבל ההפסד הזה ביאס לי את כל היום, וכל הכבוד לשטוטגרט.
    בחוץ נגד ברמן לחזור מ2-0 ל3-2.
    ברכות לירן.

2. נעם Member

אני לא מאמין שהפסדנו במשחק בית ככה???
    הובלנו 2-0!!!!! איזה לוזריות...
    פשוט בושה אני לא יודע מה יהיה מול ברצלונה עוד שבועיים פשוט ביזיון!

דרך אגב איך ההתרשמות היום מדייגו ? מתאקלם טוב יותר?

3. Ralph-Lauren 1909 היכל התהילה

דיאגו מאוד חלש במשחקים האחרונים לדעתי,לא עושה את מה שהוא צריך לעשות.
    אני חושב שהשנה תהיה לנו אלופה מפתיעה.
    ושוב אני כל כך שמח יום מיוחד בשבילי!!!! http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/multi.Xxx

4. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

מראות מבטו של אוהד שאלקה אני יכול לומר שתוצאות יום שבת פשוט נהדרות. בבאיירן שוב מתגעגעים לבאלאק ובברמן שוב מגלים שעם הגנה כזו לא הולכים למכולת (מחכים שם למרטסקר בקוצר רוח). ואפילו נירנברג מאבדת נקודות, למרות שלרגע לא חשבתי שהם ידבקו בצמרת הגבוהה.

5. Raulito Madridista

מחזור מרתק מאוד בבונדסליגה עד עכשיו.

ביזיון מוחלט של באיירן מינכן, לאבד היתרון של 1-0 ולהפסיד 2-1 לקבוצת תחתית, אז מה אם המשחק בחוץ?
    בילפלד הייתה מתחת לקו האדום. חבל ששער של מארק וואן בומל, שער הבכורה שלו,
    לא מספיק לבאיירן אפילו לנקודה. 7 נקודות מתוך 12 זה לא משהו בכלל,
    המשחקים שהיו לבאיירן לא היו עד כדי כך קשים.

שטוטגארט יצאה מפיגור בחוץ נגד ברמן וניצחה 3-2. משחק המחזור ללא ספק, איזה הפתעה.
    הייתי בטוח ששטוטגארט בדרך לעוד הפסד, ואולי היא הייתה נכנסת לקו האדום אפילו.
    זידן המצרי של ברמן הבקיע שער ענק, ברמן הורידה הילוך ושילמה על כך ביוקר.
    ההגנה שלה חלשה, ולא מספיק טובה, זו תיהיה אולי הסיבה שהיא תודח כבר בשלב הבתים בצ'מפיונס ליג.

למרות שלא עבר הרבה זמן, קלוסה של השנה זה לא קלוסה של שנה שעברה.
    הניצחון אמור לתת לשטוטגארט ביטחון רב להמשך הדרך שלה.

המבורג פותחת באמת רע מאוד את העונה, היא איבדה נקודות חשובות בשני מחזורי הפתיחה,
    לשתי קבוצות תחתית, יש לה 3 נקודות מארבעה משחקים. ההגנה שלה כבר לא ההגנה הטובה בליגה,
    גם בגלל עיזבת בולארוז לצ'לסי, שואן דר והארט לא משחק זה משפיע מאוד על הקבוצה.
    המבורג כמובן לא תרד ליגה או תגמור עשירית או שמינית, אבל זה בינתיים נראה רע. דורטמונד בעקבות הניצחון שלה מתערבת בצמרת.

נערך לאחרונה ב: ‏16/9/06
  6. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

איזה מחזור http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/5eek.Xxx
    המבורג, ברמן ובאיירן מפסידות!!!

טוב בואו נתחיל מהמשחק שראיתי, דורטמונד נגד המבורג: אחד מהמשחקים עליהם אנחנו אומרים 0-0 ומשחק מצויין. קצב טוב , שלל הזדמנויות ומשחק מאד מעניין. הניצחון של דורטמונד מהראש של וורנס הנהדר היה יותר ממגיעה. המבורג הגיעה בהחלט להזדמנויות שלה,אבל ליובויה הלא אפקטיבי, סאנוגו היה חלש והחיסרון של לאות בנוסף לכל הפצועים והעומס של ליגת האלופות מראה את סימניו.
    המבורג צריכה להיזהר לא ליפול יותר נמוך ( כמו לברקוזן לפני מ"ס שנים).

ברמן - שטוטגארט: משחק לא כזה גדול בווסרשטדיון כמו שהתוצאה מראה, משחק מפוזר של שתי הקבוצות הניב אבל משחק מרתק עם דרמות משתי הצדדים. בסופו של הדרמה שטוטגארט הופכת פיגור של 0-2 ל2-3 ומראה הרבה אופי ונחישות. ככל הנראה אפילו אני מיהרתי להספיד את הקבוצה הזאת.
    שטוטגארט שהופיעה למשחק ללא תומאסון ומיירה הפצועים מול ברמן שנאלצה לוותר על קלוסה ומרטסקר הפצועים בנוסף לעייפות מהצ'פיונס הציגו משחק של אין הגנה. את האמת תיקו היה יותר משקף, אבל בכדורגל כמו בכדורגל שלא כובשים סופגים.

את מה שאמרתי על החיסרון של באלאק בבאיירן הניב היום הוכחה חותכת, הגולים שלו היו חסרים!
    פולדי בהופעה בינונית מינוס ממה שהבנתי. ובאיירן אחרי תצוגה באלופות חוזרת לקרקע.

אלמניה אהכן מדהימה ורושמת ניצחון שני הפעם 2-4 על גלדבך ( צמד ליאן שלאודורף הפנטסטי).
    נירנברג חוזרת גם לקרקע אחרי 1-1 מאכזב נגד בוכום ואילו קוטבוס מנצחת 0-2 את מיינץ.

7. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

בבאיירן לא מתגעגעים לבאלאק כאשר וואן בומל עושה ת'עבודה. באיירן בכל מקרה מפסידים סדרתית במגרש הזה.

8. נעם Member

א. איך ראית תשער של זידאן?
    ב. קלוזה בכלל לא שיחק היום והוא עדיין נמצא בכושר טוב מאוד...

9. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

אם תרצה או לא , הווינריות של באלאק חסרה לכם.
    ואן בומל שחקן לא רע, אבל לא כזה גדול כמו שאתה עושה אותו, ובטח שלא יותר טוב מהקפטן הלאומי!

10. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

ממש לא מסכים איתך בעניין הזה. אומנם היה משחק בקצב טוב ופתוח, אבל הרמה שלו היתה מאוד חלשה. מזמן לא ראיתי כל כך הרבה חוסר דיוק גם בבעיטות לשער וגם במסירות/הגבהות. טקטית לשתי הקבוצות לא היה מה להציע ובהחלט אם לא טעויות קריטיות בהגנות לא הינו גם רואים מצבים. ככה שדעתי היא שזה היה אחד המשחקים היותר רעים שיצא לי לראות מאז פתיחת העונה בבונדסליגה.

11. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

אני מבקש ממך לא לבלבל לי בביצים (לפחות עד שניפגש) http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/biggrin.Xxx
    איפה הייתה ה"וואינריות" של באלאק שבנתיים האחרונות בבילפלד? נראה לי שאם אוטובוס יעבור ליד באלאק, אתם תעשו חומה אנושית כדי להגן עליו (אני נהג האוטבוס כן!!!!). עזבו לעצבן אותי עם השם הזה בחייאת דיי...

נערך לאחרונה ב: ‏16/9/06
  12. Ralph-Lauren 1909 היכל התהילה

אני אתן את הסיכום שלי לגבי האהובה שלי .
    דורטמונד נתנה היום משחק לא רע בכלל,הרבה הזדמנויות שהפכו כמובן להחמצות.
    השחקן המצטיין של המשחק היה לדעתי מארק אנדרה קרוסקה מספר 22 בדורטמונד הצעיר נתן משחק באמת יוצא מן הכלל.
    השחקנים שלדעתי עדין לא נכנסו לקצב המשחק של דורטמונד הם נלסון ואלדז וסטיבן פייאנאר.
    אני מקווה שואן מרוויק ידע להבא עם מי לפתוח בחוד.
    המבורג מצד שני נתנה משחק פושר,כמו כל המשחקים שלה עד עכשיו החוד לא פועל,והחיסור של שלושה שחקנים חשובים משפיע מאוד:רפאל ואן דר ואררט הפצוע ושני השחקנים שעזבו דניאל ואן בויטן וקהליד בולארוז'.

13. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

טוב, אולי זה בגלל שזה בא אחרי שראיתי שני משחקים עלובים ואיטיים של מכבי חיפה... http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/ph34r.Xxx

14. אפנברג Member

ברמן פשוט שערוריה: מצהירים בתחילת העונה שהם יהוו אלטרנטיבה לבאיירן וכן שינסו ללכת רחוק בליגת האלופות אך עם הגנה כזו אי אפשר להצליח בשום מפעל. להוביל בבית 0:2 ולהפסיד 3:2? שלא נדבר על הטעויות בהגנה מול צ'לסי באמצע השבוע. לא ברור מה תומאס שאף עושה שם: מחד זה סבבה שיש הרבה גולים במשחקים של ברמן אך מאידך לאוהדיה בטח נמאס מהשערים שהיא סופגת. אני באמת לא יודע מה יהיה מול בארסה, ב"ווינר" אפשר יהיה בשקט לשים הימור אנדר/אובר 5 שערים, עם פייבוריטיות על האובר...

15. Ralph-Lauren 1909 היכל התהילה

אז אני חושב שלא ראית את המשחק הנכון.
    אם אתה עוקב אחרי הבונדסליגה ואני חושב שלא.
    אז היית מבין איך המשחק של דורטמונד נגד המבורג התנהל בצורה טובה.
    בורוסיה דורטמונד והמבורג השנה לא נתנו עוד הצגות כדורגל,היום הם נתנו משחק עם קצב טוב הרבה החמצות.
    וכמובן הקהל ציון 10.