המחזור הראשון לעונת 2019/20 ב-SerieA: מתחילים.

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י Roma, ‏23/8/19.

1. DRORIKO Member

הוא הבקיע/בישל גם נגד קבוצות יותר טובות מפיורנטינה. בלי קשר אמרתי את זה חצי בצחוק. האמת שלא מכיר את לוזאנו, לפי טרנספרמרקט הוא משחק על המשבצת של קאייחון ואינסיניה, ואנצ'לוטי להבדיל מקודמו שיבל"א חובב רוטציות גדול, אז לא מן הנמנע שהמקסיקני "ינגוס" בדקות של שניהם. אם הוא יגיע לרמה של אחד מהם אז הוא בינגו מארץ הבינגואים. אם הוא יהיה יותר טוב מהם אז הוא צריך לשנות את השם לדה בריינה.

נערך לאחרונה ב: ‏25/8/19
  2. טל. Member

אני מאמין שנאפולי תספוג העונה הרבה שערים.
    הרבה מעבר למה שהם התרגלו לספוג בעונות האחרונות.
    מאידך, יש להם עוצמות התקפיות כאלו משכנעות שלמקום 2-3 זה יספיק בכל מקרה.

השאלה אם יוכלו לאיים על התואר..? לדעתי, אלא אם הם יבצעו רכש משמעותי בימים האחרונים של אוגוסט (איקרדי או חאמס) התשובה לכך היא לא. כרגע רק אינטר ויובה בקטגוריה הזו.

3. Bianconeri משתמשים של כבוד היכל התהילה

אחרי מחזור אחד לא יוצאים בהצהרות, אבל המגמה בשנים האחרונות הייתה ברורה, הליגה מחולקת ל2, עם בטן יחסית מצומצמת. יובה/אינטר/נאפולי לדעתי יהיו החלק העליון כשמילאן/רומא/טורינו/אטלנטה/לאציו יהוו את הבטן. נאפולי לא אמורה להתקשות להשיג את הנקודות הדרושות לטופ 3 גם בלי חיזוק עד סוף שבוע הבא. אליפות? זה לא תלוי רק בהם, אינטר ויובה הם עדיין חידות בשלב הזה...

4. Roma מנהלים

יובנטוס חידה רק במסגרת ליגת האלופות. אני לא מגזים, הספסל של יובנטוס יכול להתמודד על האליפות.

כולם זורקים את השם של אינטר במירוץ האליפות ואני לא מבין מדוע, עדיין יש להם חורים בסגל. הסגל של נאפולי עדיף.

5. Bianconeri משתמשים של כבוד היכל התהילה

יובנטוס חווה שינוי משמעותי בשיטת המשחק, אם דברים יתחרבשו זה לא יהיה מפתיע שנאבד נקודות, כמובן שהסגל מספיק רחב, אבל עדיין..

אינטר קבלה בוסט משמעותי בעמדת המאמן,במיוחד לעמדה בה היא נמצאת, וגם הסגל שלה השתפר(ועוד אלכסיס עלול להגיע). קונטה הוא מוטיבטור, זה הקלף החזק שלו בכל מקום אשר דרך - וזה יכול להקפיץ את אינטר, זה לא סותר את זה שנאפולי גם היא תרוץ

6. טל. Member

את הדעה שלי על נאפולי גיבשתי מהיום שמאנולאס הלך אליהם. לא משנה מחזור אחד או מחזור עשירי. אני מכיר אותו כבר מספיק שנים.

הוא בירידה. הוא עושה חורים.
    גם את המגינים שלהם אני רואה לא מאתמול, והם לא בטון.

האיכויות ההתקפיות של נאפולי - הם אולי הטופ שיש כיום באיטליה. אבל העונה ארוכה. יש פציעות. יש ירידות ביכולת. קאייחון נתן משחק בנז אבל אני לא ממהר לשנות את דעתי עליו.

אם שואלים אותי - רק עוד רכש ברמת האיקרדי - יציב את נאפולי בעמדה של איום על אינטר ויובה.

7. yonmu Member

ג'יאמפאולו עולה בלי אף אחד משחקני הרכש:
    דונארומה: קלבריה-מוסאקיו-רומניולי-רודריגז: בוריני-הקאן-פאקטה: סוסו: קסטיחו-פיונטק.

פורצה!

8. טל. Member

כמו מה לעזאזל נראה הלוגו החדש של הסריהa?
    עץ ריחני לרכב..? קלף של טאקי..? מה זה?

Bianconeri אוהב/ת את זה.
  9. טל. Member

חבר'ה, הם לוקחים את ה var לכיוון הלא נכון... זה כבר לא מקרה בודד. זה כבר רצף. ואני מתחיל לחבר פה ת'נקודות.

10. yonmu Member

שיפוט רע. גם לוקח הרבה זמן וגם הפנדל שלא ניתן.

האימפוטנציה של מילאן לא נעלמה לשום מקום, אם מישהו דאג. סך הכל המשך ישיר לעונה שעברה -
    דונארומה שוער נהדר עם משחק רגל בינוני, קלבריה הפתיע לרעה, סוסו הצליח לעשות משהו רק כשברח לאגף וכל השאר די למלמים.

אגב, הקבוצה בהחלט משדרת צעירות. עבירות מוגזמות במחצית הראשונה, צלילה מכוערת של פיונטק ובכיינויות על כל שריקה. חלאס עם זה.

ההפסד הזה על ג'יאמפאולו.

11. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

קצת אינדיקציה לרמה של הסרייה A: וולבס נותנת 3 חתיכות בחוץ לקבוצה הכי הגנתית באיטליה, ווטפורד ב׳ מנצחת את מילאן.

Gianzola אוהב/ת את זה.
  12. Roma מנהלים

Roma-Genoa

Roma: Pau Lopez; Florenzi, Fazio, Juan Jesus, Kolarov; Cristante, Pellegrini; Under, Zaniolo, Kluivert; Dzeko

Genoa: Radu; Romero, Zapata, Criscito; Ghiglione, Lerager, Schone, Radovanovic, Barreca; Kouame, Pinamonti

פרוטי שוב נפצע וקלייברט ג'וניור מחליף אותו בהרכב. הגנה וקישור אחורי כל כך איטי וקואמה יכול היום לחגוג.

Cagliari-Brescia

Cagliari: Rafael; Pinna, Ceppitelli, Klavan, Lykogiannis; Nandez, Nainggolan, Ionita; Birsa; Joao Pedro, Pavoletti

Brescia: Joronen; Sabelli, Cistana, Chancellor, Martella; Bisoli, Tonali, Dessena; Spalek; Aye, Donnarumma

Sampdoria-Lazio

Sampdoria: Audero; Bereszynski, Murillo, Colley, Murru; Linetty, Ekdal, Vieira; Gabbiadini, Quagliarella, Caprari

Lazio: Strakosha; Luiz Felipe, Acerbi, Radu; Lazzari, Milinkovic-Savic, Parolo, Luis Alberto, Lulic; Correa, Immobile

SPAL-Atalanta

SPAL: Berisha; Felipe, Cionek, Vicari; Igor, Kurtic, Valoti, Missiroli, D’Alessandro; Di Francesco, Petagna

Atalanta: Gollini; Djimsiti, Palomino, Masiello; Hateboer, De Roon, Freuler, Gosens; Pasalic; Gomez, Duvan Zapata

Torino-Sassuolo

Torino: Sirigu; Izzo, Bonifazi, Bremer; De Silvestri, Lukic, Baselli, Rincon, Ansaldi; Zaza, Belotti

Sassuolo: Consigli, Toljan, Marlon, Ferrari, Rogerio; Bourabia, Obiang, Locatelli; Traorè; Caputo, Boga

Verona-Bologna

Verona: Silvestri; Rrahmani, Kumbulla, Dawidowicz; Faraoni, Henderson, Veloso, Lazovic; Zaccagni, Verre; Tutino

Bologna: Skorupski; Tomiyasu, Danilo, Denswil, Dijks; Poli, Kingsley; Orsolini, Soriano, Sansone; Palacio

נערך לאחרונה ב: ‏25/8/19
    חייל שוקולד ו-uri אוהבים את זה.
  13. VAR Member

אין כמו ריאליטי צ'ק של חודש אוגוסט. נתראה עוד שנה עם המאמן הבא שיסיים 2 מקומות מעל הצפי.

פורצה!

14. טל. Member

כשפיונטק בכזה יום משחוואר - זה תמיד יהיה בעיה. גם בבית נגד קבוצות חלשות יותר.

נ-ב:
    אני במקום ראשי מילאן - לוקח את דה פול. חוטף אותו.
    30 מיליון זה חצי מחיר. והוא תפור על עמדת הפליימייקר. הוא בדיוק מה שמילאן צריכה.
    אומנם מוקדם לשפוט את סוסו על הבלטה הזו. אבל גם אם הוא ישתפר בה - תחרות/רוטציה תעשה לו ולקבוצה רק טוב.

itzik.miro אוהב/ת את זה.
  15. yonmu Member

פיונטק לא אשם בשום דבר חוץ מזה שהוא בחר לשחק בקבוצה אימפוטנטית.
    היומרה לשחק עם חלוץ חוד כמו פיונטק כאילו שמאחוריו יש לנו את זידאן רונאלדיניו ואינייסטה היא זו שמשעשעת. או שיבנו פה קישור יצירתי (וזה לא קסי ובוריני) או שיביאו חלוץ שמתאים להשתתף בבניית המשחק. לפחות היה אפשר לנסות את ג'אק במקום בוריני (ולא קסי) כשכולם רואים כמה אנחנו לא מצליחים ליצר כלום ושום דבר.