המחזור הראשון לעונת 2018/19 ב-SerieA: משחקי השלמה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י SerieA, ‏17/8/18.

1. EO11 בפה אליל היכל התהילה

ג׳נואה, למעט קואמה המצוין, קבוצה חלשה מאוד. מילאן לא נתנה משחק גדול אבל הניצחון מגיע לה, היא הגיעה למצבים אבל לא הצליחה לנצל אותם. ראדו היה נחמד אבל לשוער עם משחק גובה כזה אין מקום ברמות האלה, תפוס את הכדור או שתאגרף כמו שצריך.

אין שום סיכוי שבקאיוקו לא השחקן הכי גרוע של מילאן. רינו חייב להפסיק לשחק איתו.

2. Carlo Ancelotti Member

איכשהו במקום הרביעי, בלי הרבה כדורגל אבל עם סוסו אחד (והקאן עם "בישול" ו"מסירת מפתח" ;)).

לפחות יש פה בידור.

אגב, יש פערי איכות משמעותיים בין אבאטה לקלאבריה. התקדמות יפה מאוד הוא עשה העונה.

Un bombón אוהב/ת את זה.
  3. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

נחמד לראות את סוסו חוזר לגודלו הטבעי. כרומאניסאה נחמד לראות גם את לואיס אלברטו חוזר לגודלו הטבעי.

4. SerieA Il Capitano

זה מעניין מה שקורה עם השוער של ג'נואה, ראדו.

הוא עבר מאינטר לג'נואה בהשאלה עם חובת רכישה. ממה שאני מכיר את העניין, אני מניח שיש שם איזו אופציה של אינטר עליו לשנים הבאות. היות שהנדאנוביץ' עשוי להיות מוחלף מתישהו בקרוב, מעניין אותי לעקוב אחרי ראדו. אינני מכיר אותו כלל מלבד העובדה שהיה אצלנו בפרימוורה במשך 4 שנים.

בכל אופן מדובר על שוער בן 21 שמשחק בהרכב של ג'נואה על חשבון השוער הותיק מארקטי. מכיוון שלא מספיק עקבתי אחרי ג'נואה העונה, אולי מתוך ייאוש מהכלום-ושום-דבר שפרציוזי עשה מהם, אני לא בטוח אם ראדו קיבל הזדמנות כי מארקטי היה גרוע במיוחד או שיש שם איזו פציעה.

בכל אופן ראדו קיבל שבחים על המשחק של ג'נואה מול יובנטוס (אף על פי שהשער שספג היה מעט מבולבל, נאמר זאת כך). אתמול השער שספג ראדו היה מביך במיוחד. עם זאת הוא רק בן 21 ושוערים יכולים להשתפר מאד בגיל מאוחר (בהמשך לתזכורת של קובי על מאמן השוערים ברומא).