המחזור הראשון:: הסריה A חזרה!

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י Nesta, ‏21/8/09.

1. 亚历山大帕托 Member

קוטוזוב!!! איזה יופי!!! גם אם המשחק נגמר בשוויון, לא מגיעה לאינטר אפילו נקודה.

2. !Sempre Inter Member

אם אינטר אפסים, מזה אומר על מילאן?! http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/biggrin.Xxx

גם אני יכול להתחיל פה להתלכלך על מילאן מהנשיא ועד האפסנאי..
    בואו נשמור על שפה נקייה בבקשה.

3. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

באיזה קלות אינטר נותנת לבארי להניע את הכדור ולא היה חסר שהם גם היו משלמים על זה בהפסד.

4. 亚历山大帕托 Member

פתיחה מושלמת! למרות שאינטר קיבלה נקודה שלא הגיעה לה, אני קונה את התיקו הזה בכל מצב. לריבאס עוד היתה הזדמנות לעשות מהפך בתוספת הזמן. איזו מהירות, איזה דריבל! קצת אגואיסט, אבל יש כוכב חדש באופק.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏24/8/09
  5. Marchisio Member

האוהדים של בארי צועקים "אולה" לבארי בתוספת הזמן, מדהים. אינטר סחטה נקודה שלא הגיעה לה. אם ככה אינטר נראית מול עולה חדשה, היא במצב לא טוב... שום הברקות, נאדה.

6. 亚历山大帕托 Member

אני חייב לציין את ההיילייט של המשחק הזה בשבילי: קווארז'מה. אני לא חושב שהוא יודע אפילו תאורטית מה צריך לעשות בשביל לגרום לכדור להיכנס לרשת. במקום מוריניו הייתי קונה לו דחוף ספר הוראות, משהו שילמד אותו את חוקי כדורגל ואיך משחקים בו. פשוט שחקן זוועתי שהרס פעם אחר פעם את כל ההתקפות של אינטר.

7. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

דבר ראשון: +2 http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/biggrin.Xxx

אטו עם החמצה שעלתה לאינטר במשחק. מול שוער, בעיטה רשלנית, הכדור הולך החוצה.
    אלבארז שחקן מעניין. הוא נראה לי מהשחקנים האלה שיתלהבו מהם מאוד באנגליה (סילון בתחת!%@@). מהיר מאוד, דריבל סביר, מעבר לזה לא יותר מדי. הוא לא בדיוק ילד וכנראה שהייתה סיבה טובה שויתרו עליו ברומא. האם הוא עוד יכול ללמוד לעשות משהו עם המהירות ויכולת הפריצה שלו? שווה לעקוב.
    ראנוקיה עונה על הציפיות. בלם טוב ואני מקווה שהוא ימשיך להתפתח. נחמד לראות את פאריסי ורגל שמאל האימתנית שלו בחזרה בליגה.

אכן מילה טובה לאוהדי החוץ של בארי שנסעו כל הדרך מהקצה השני של המגף ועשו אחלה אווירה. גם אחרי השיוויון הם השתלטו לגמרי על היציעים ושרו בטירוף.

8. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

רק עתה חזרתי מהעבודה, כך שאת המשחק לא ראיתי. אבל התוצאה ודבריכם מהווים עבורי עוד הוכחה לכך שהסריה B היא ליגה חזקה ואיכותית מאוד, קרוב לוודאי הליגה השניה החזקה בעולם. לא רק שבארי עולה חדשה שהגיעה למגרשה של האלופה, אלא שהיא הגיע כקבוצה חלשה יותר מזו שעלתה לליגה. בלי שני הכוכבים הגדולים שלה - קונטה המאמן וגוברטי הקשר שעזבו אותה, ועוד ללא בארטו הפצוע שכבש עבורה 23 שערים בעונה שעברה ובכל זאת יצא עם נקודה והראש בעננים.

9. Joel Gion Member

הוא היה צריך לתת לאלבארז לגמור את המהלך הזה, אבל בסך הכל אני איתך - את שניהם ראיתי היום בפעם הראשונה, ושניהם עשו עליי רושם חיובי מאוד. מעניין יהיה לראות אם ליכולת מהיום תהיה המשכיות לאורך העונה. שניהם כבר לא ילדים, אבל אולי הם או לפחות אחד מהם יהיו מהשחקנים האלו שפורחים מאוחר. שווה לעקוב.
    קוטוזוב, שבסוף המחצית הראשונה גרם לי לקלל אותו ואת כל הבלארוסים בעולם, החזיר את החוב עם שער נפלא. בסך הכל, אני חושב שאם מתחשבים בפנדל המאוד גבולי של אינטר, ביכולת המעולה של בארי בחצי השני ובהזדמנויות שלה בסיום, אפשר להגיד בפה מלא שהוא גם עשה צדק ושלבארי לא הגיע להפסיד את המשחק הזה.

בארי... שם שמזכיר לי ימים יפים יותר של הקאלצ'ו, תקופת סוף שנות ה90. הימים שהיו בליגה הראשונה 18 קבוצות, תקופת "7 האחיות" שהגיעו לכל פתיחת עונה עם ציפיות בשמיים. הימים של הכסף הגדול של קראניוטי, של הברק של פארמה ופיורנטינה והשליטה המוחלטת באירופה. התקופה של הדומיננטיות של יובה ומילאן, והבינוניות המצחיקה של אינטר. נכון שעברו סך הכל 3 משחקים, ונכון שיובה עצמה עדיין לא שיחקה, אבל הלוואי שהחזרה הזאת של בארי והתצוגה הנפלאה שלה היום בסן סירו היא עוד סממן לסוף עידן אינטר וחזרה לאותה תקופה נפלאה, כשהליגה נשלטה על ידי הקבוצות הנכונות (http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx) והייתה הטובה והמעניינת בעולם ללא תחרות.

10. cazzo Il Capocuoco

אני ממש מצטער על הסיקור המאוחר.

http://www.mayfairglobalevents.com/images/logos/italian/genoa.Xxx

ג'נואה תארח את רומא למשחק הראשון שלה העונה כנראה עם קרספו אבל זה לא ממש בטוח. לא רק רומא נמצאת בצרות של פציעות אלא גם הקבוצה של גאספריני, יאנקוביץ', פאלאדינו, פלוקארי ובוקטי לא יהיה אפילו על הספסל ואם קרספו גם הוא לא יצליח להתגבר על המכאובים, לוסיאנו פיגרואה שהצטיין נגד אודנסה הדנית ביום חמישי במסגרת משחקי גביע אופ"א יפתח במקומו ליד שחקנים כמו ג'וזפה סקולי וג'אנדומניקו מסטו או שזה יהיה פאלאסיו במקומו בצד הימני של ההתקפה.בהגנה פאפאסטאטופולוס היווני יפתח כמגן ימני, רוסי יהיה גם הוא בקישור, חארג'ה וסאפאטר יאבקו על מקום באמצע המגרש.

הרכב רשמי {3-4-3}: אמליה; פאפאסטאטופולוס, ביאבה, מורטי; רוסי, סאפאטר, יוריץ' , מודסטו; מסטו, קרספו, סקולי.

http://upload.wikimedia.org/wikipedia/en/a/a5/AS_Roma.Xxx

ברומא אין ממש מצב רוח טוב לאחרונה, רוזלה סנסי ביקרה באימונים בטריגוריה ונתנה על הראש של השחקנים שעשו תיקו די מביך נגד קושיצה הסלובקית, למרות שזה לא סוף העולם ולא קטסטרופה. השחקנים ששיחקו מול הקבוצה הצהובה מקושיצה התאמנו קלות בניגוד לאלו שהיו על הספסל או שלא שיחקו בכלל ולכן היו במכון כושר. החדשות הטובות מגיעות מהחלוץ הבינלאומי של נבחרת מונטנגרו, מירקו ווצ'יניץ' חזר להתאמן ויכול להיות שנראה אותו במשחקים הבאים. מקסס לא ישחק עקב השעיה, סיסיניו, דוני, אוקאקה, ופרוטה פצועים ולא ישחקו בלבד. ווצ'יניץ' יחזור כנראה משחק הבא. על הספסל חוזר ז'וליו באפטיסטה.

הרכב רשמי {4-2-3-1}: ארתור; מוטה, אנדראולי, בורדיסו ,קאסטי; דה רוסי, פיזארו; טאדי, מנז, גוברטי; טוטי.

נערך לאחרונה ב: ‏24/8/09
  11. 亚历山大帕托 Member

אני עומד על כך שלבארי הגיע לנצח והיא קופחה קשות! http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/rolleyes.Xxx

12. 亚历山大帕托 Member

אתמול גאטוזו ערך את הופעתו ה-400 במדי מילאן.

http://static.sky.it/static/images/sezioni/sport/calcio_italiano/13a_giornata/INTER_JUVE/gattuso_milan.Xxx

תחת הערך "שחקן נשמה" במילון תופיע התמונה שלו (בין שאר הערכים http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wink.Xxx). יאללה, עוד מאה!

13. Raulito Madridista

לא חשבתי שאינטר תפתח את העונה עם ניצחון מרשים, אבל לא חשבתי שבמחזור הראשון, במשחק ביתי, ועוד נגד העולה החדשה, היא כבר תאבד נקודות. פתיחת עונה חלשה מאוד של אינטר ומעליבה בשביל הקהל שלה. המחצית הראשונה עוד הייתה בסדר לדעתי, אינטר הגיעה להזדמנויות פה ושם(ההזדמנות הרצינית הגיעה אחרי הקפצה יפה של ווירה והחמצה גדולה של מיליטו שבדרך-כלל מבקיע מהמצבים האלו), אבל החלק השני היה קטסטרופה ובכלל לא בטוח שהיה פנדל. לפחות בדקה האחרונה השחקן של בארי היה אגואיסט ולא מסר בזמן, אחרת אינטר הייתה גם מפסידה.
    כל-כך הרבה שחקני התקפה של אינטר, חמישה במספר, היו על המגרש, וברבע השעה האחרונה הקבוצה לא הגיעה לשום מצב וזה מאוד מאכזב. אני בספק אם מוריניו יתפרע בהמשך כמו היום וישחק גם עם קווארסמה ובאלוטלי וגם על סטאנקוביץ וצמד החלוצים, מביניהם אטו בלט יותר. קווארסמה ניסה אבל שום דבר לא הצליח לו. ככל שהלכו הדקות הוא יותר נלחץ ונלחץ והקהל בטח לא עזר לו, אני מרחם עליו. אני מקווה שבמשחק הבא מוריניו יפיק לקחים ויפתח עם קשר כנף אחד לפחות. אבל המשחק הבא זה הדרבי, אז קשה לי להאמין.

היכולת הפנטסטית של רונאלדיניו יכולה לעודד את אוהדי מילאן וגם את כל חובבי הליגה האיטלקית, שצריכה בכל-זאת קצת באז(לכן אני מאחל בהצלחה גם לדייגו). משחק כזה לא ראינו מרונאלדיניו כבר הרבה זמן. הוא היה מעורב בכל התקפה. הבישול שלו לפאטו היה נהדר וגם המסירה לפלאמיני בשער השני. עונת שיא של רונאלדיניו(לא בידיוק עונת שיא, אבל 70% ממה שהוא הראה במדי ברצלונה) תוכל למשוך את מילאן למעלה. גם פאטו מוכן ומזומן ותמיד טוב לראות את נסטה חוזר. רק שהפציעות לא יפריעו לו שוב. מה הסיכויים שנראה את הונטלאר בהרכב בדרבי? בשבוע הבא צפוי להיות מאוד מעניין.

14. 亚历山大帕托 Member

75% להונטלאאר, 20% לבוריילו, 5% לפיפו.

15. cazzo Il Capocuoco

מחצית ואני עם הרדיו האיטלקי והדירטה גול של סקיי איטליה.

הגול הראשון היה של פאציני בקטאניה, קאסנו מגיע מצד ימין עושה איזה רבע מגרש ושולח כדור מדויק לפאציני שבלי בעיות כובש. אנדוחאר נכנע בפעם הראשונה העונה, אך טאקאיוקי מורימוטו משווה 7 דקות לפני סיום המחצית עם קאפואנו שמבשל לו וכמעט על קו הנבדל מכניע את קאסטלצי, 1-1 בסיום המחצית.
    יובנטוס כולם יודעים, יאקווינטה נוגח לרשת של סורנטינו אחרי בעיטה חופשית נהדרת של דייגו.
    באודינה, פאלוסקי מעלה את פארמה ליתרון משער בנבדל אחרי מסירה די טובה של סטפאנו מורונה מצד ימין, הפנדל שמשווה את התוצאה הוא של די נטאלה. 1-1.
    לאציו מארחת את אטאלנטה, וכבר בדקה ה22 תומאזו רוקי כבש מול קונסילי בלי בעיות שהוא באחד על אחד. הכדור שטוח והוא מגיע לפינה של צד ימין. לאציו ביתרון.
    לפי דיווחי הרדיו, נאפולי הבקיעה שער של האמשיק מנגיחה, אחרי בעיטה חופשית של לאבצי. לא היה נבדל לפי השדרים. אבל פאלרמו ששיחקה די רע עלתה בסוף ליתרון משער של קאבאני אחרי טעות נוראית ולא טיפוסית של מאג'ו, האורוגוואי מכניע את דה סאנקטיס בלי בעיות. תוצאה שקרנית.

רק במאראסי ובארמאנדו פיקי אין שערים. סביר להניח שיהיו.