המחזור הראשון:: הסריה A חזרה!

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י Nesta, ‏21/8/09.

1. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

אנדריי, בנוגע להונטלאאר:
    כשאני אומר מעמד, אני לא מדבר על מעמד בהיררכיה. אני מודע לזה שההולנדי צפוי לפתוח בהרכב נגד הנחשים - אני מדבר על מעמד בעיניו של המאמן. מעבר לזה שדזקו פשוט שחקן טוב יותר מהונטלאאר ופביאנו, אני מאמין שלאונרדו רצה אותו בעיקר בגלל הגובה. לאונרדו שם לב למה שגם אנצ'לוטי שם לב אליו (התחנן לאדבאיור ודרוגבה): פאטו צריך לידו מוריד כדורים.
    יש שני סוגים מובהקים של חלוצי מספר 9 - הראשון הוא מוריד כדורים, השני הוא דוחק כדורים. אינזאגי הוא מהסוג השני, בוריילו מהראשון. דזקו הוא לא 9 קלאסי, אבל הגובה שלו הופך אותו למעולה בתור מוריד כדורים.
    לאונרדו רוצה מוריד וההעדפה אתמול של בוריילו על פני פיפו אמרה לא מעט מבחינתי. הונטלאאר הוא בשום אופן לא מוריד, הוא חלש מדי פיזית כדי לעשות את זה. לדעתי, הוא חד משמעית לא מה שלאונרדו רוצה. מבחינה מקצועית זה ברור, כי אנחנו יודעים שהוא היה עדיפות שנייה או אפילו שלישית - אבל בעיקר מבחינה תפקודית.

ראיתי אתמול רק את המחצית הראשונה של בולוניה-פיורנטינה ואני חייב להגיד שפיורנטינה נראתה כמו קבוצת מרכז טבלה. וכשאני אומר מרכז, אני מדבר על 10-12, לא 6-7. הם צריכים ניעור. פראנדלי צריך להבהיר לקומוטו שלא ייכנס בכלל לרחבה כשיש קרנות לחובת הקבוצה. פעמיים אוסבלדו ברח לו והיה חופשי לגמרי, פעם אחת זה עלה בשער. אם קומוטו לא מסוגל לשמור על שחקן בקרנות, שיעוף מהאזור הזה ושלא יחסום שחקן הגנה אחר שכן יוכל לעשות זאת.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏23/8/09
  2. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

חוץ מאוהדי יובה ורומא - מה אתם הולכים לנסות ולתפוס היום בערב?
    המחשבה הראשונית שלי הייתה פאלרמו-נאפולי, אבל גם ג'נואה-רומא זה משחק מעולה. אז נזכרתי בפאצאנו, מה שגרם לי לחשוב על דיאמנטי-טבאנו והמשחק של ליבורנו. בקיצור, מולטיקאסט של סופרקאלצ'ו. מקווה שיהיו לינקים נורמליים...

3. Joel Gion Member

כל כך חבל שחוץ מהמשחק של אינטר כל המשחקים משוחקים באותה שעה. אם הייתי יכול, נראה לי שהייתי בוחר בפאלרמו - נאפולי. עכשיו אני אצטרך להסתפק בתקציר (בתקווה שיהיו בכלל לינקים טובים ליובה - קייבו).

אצל יובה, חדשות טובות מגיעות מכיוונם של טיאגו ודל פיירו, שהחלימו ואמורים להכלל בסגל. דל פיירו צפוי לפתוח לצידו של אמאורי (מועדף כרגע על פני יאקוינטה), טיאגו יחכה על הספסל. ג'ובינקו, סיסוקו וזבינה פצועים (זוכרים את המשחק מול אסטון וילה שחלק מכם השוו את החזרה שלו לכושר לרכש של מאיקון? אמרתי לכם לתת לו כמה שבועות ושהוא כבר ימצא דרך חדשה להפצע), פליפה מלו מושעה בעוד קאסרס לא יכול לשחק כי יש עדיין בעיות בירוקרטיות כלשהן עם המעבר שלו.
    הרכב משוער; בופון, גריגרה, קנבארו, קייליני, מולינארו, קאמורנסי, מארקיזיו, פולסן, דייגו, דל פיירו, אמאורי.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏23/8/09
  4. עודד (אוהד הצלחות) Member

nereo rocco- אתה צודק, ועם כמה שבוריילו היה גרוע אתמול שני המהכלים של השערים אכן כללו אתמול עצירה כדור ארוך שלו. אבל זה לא אומר ששחקן כמוהו, שכל התרומה שלו מסתכמת בקליטת כדורים ארוכים, צריך לתפוס מקום בהרכב. זה לא שהוא יודע לעשות יותר מדי עם הכדורים האלה חוץ מלמסור מסירה פשוטה הלאה. הוא מפחד לנסות לעבור שחקנים, ואין לו איזה יכולת בעיטה מרחוק או יכולת לתת מסירה מעולה. אין לו גם חוש מיוחד לשערים.
    הפתרון הוא שמילאן לא תשחק על כדורים ארוכים- כי אין לה מי שיקלוט אותם ויעשה איתם. הרכש הכי חשוב למילאן- אם יש בכלל סיכוי שיתבצע עוד רכש עד ה-31- הוא של קשר 50:50 מהיר שינוע עם הכדור להתקפה ויאפשר לשחק משחק מסירות.

לגבי פאטו, אני באמת לא מבין מה רוצים ממנו. ההתנהגות שלו אתמול הייתה מבורכת מבחינתי, דווקא בהשוואה לקאקא. קאקא במשך שנים חטף את התיקולים הפסיכיים האלה של שחקני ההגנה האיטלקים בחיוך, ולמה זה הביא אותו- פציעות חוזרות בברך, תסכול, ובסופו של דבר, בשתי העונות האחרונות- הוא כבר היה מתעצבן או בוחר לעשות הצגות גם כשלא תוקל. זה לא שפאטו עושה הצגות כמו שאינזאגי היה עושה בצעירותו- מה שגרם לכך ששופטים פשוט הפסיקו לשרוק לעבירות עליו- אבל הוא עושה עניין מזה שמכסחים אותו ולא נותן לשופטים לפספס את זה. לדעתי זה דווקא טוב. כמה היינו דופקים את הראש בקיר על עבירות על קאקא שלא נשרקו, על עבירות של צהוב שלא זכו לכרטיס או על עבירות של אדום שנגמרו רק בצהוב? אתמול כל עבירה על פאטו נשרקה, וכשהיה צריך צהוב הוא גם יצא.

5. 亚历山大帕托 Member

יותם,

אנחנו צריכים יותר מבול עץ שמשתלט על כדורי גובה ומוסר 5 מטר אחורה לשחקן יצירתי. לצערי, זה כל מה שבוריילו היווה אתמול, ואני לא בטוח שהוא יכול לתת מעבר לזה. הייתי רוצה לחשוב שכן, מאוד הייתי רוצה - יש לו את כל הנתונים הנדרשים כדי להיות חלוץ 9 מושלם עבורנו - אבל נראה שהוא פשוט לא בנוי לרמה הזאת. חלוצים כמוהו יש בשפע, אלה שנותנים 20 שערי ליגה בעונה בקבוצות דרג ב', אבל לעולם לא מממשים את עצמם בקבוצת טופ. הוא כל הזמן נראה מהוסס, מפסיד בקרבות על כדורים, וחסר חדות ברגע האמת מול השער. בעצם הוא גם מתקשה להגיע למצבי הבקעה, וכמו שאמרתי בתגובה הראשונה על המשחק - פשוט לא מוצא את מקומו.

6. cazzo Il Capocuoco

אני עדיין חושב שסטורארי עדיף על השטויות שדידה עשה בעבר. אני מחכה לאביאטי.

נערך לאחרונה ב: ‏23/8/09
  7. zakuta Member

אפשר בבקשה קצת מידע על המשחק היום בין רומא לג'נואה הרכבים קצת הערכות
    תודה מראש

8. cazzo Il Capocuoco

כן הסיקור בדרך.

9. Joel Gion Member

Inter: 12 Julio Cesar; 13 Maicon, 6 Lucio, 23 Materazzi, 4 Zanetti; 11 Muntari, 14 Vieira, 8 Thiago Motta; 5 Stankovic; 22 Milito, 9 Eto'o

Bari: 1 Gillet; 5 Masiello A., 13 Ranocchia, 19 Bonucci, 21 Parisi; 90 Alvarez, 9 De Vezze, 14 Gazzi, 30 Allegretti; 99 Sforzini, 20 Kutuzov

בניגוד למה שהיה צפוי הבוקר, אלכס דל פיירו לא יכלל בסגל של יובנטוס למשחק הערב מול קייבו. פרארה החליט לא לסכן את הקפטן לקראת צמד המשחקים ברומא במחזורים הבאים, ונראה שהוא לא יהיה אפילו על הספסל. יאקוינטה יפתח במקומו בהתקפה לצד אמאורי.

10. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

קוטוצוב http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/ph34r.Xxx
    הבחור לא יכל לעשות לנו טובה לזכר הימים שלו אצלנו? מה זה היה אמור להיות?
    אינטר הרבה יותר טובה, למרות שהיא מתקשה לייצר מצבים. לבארי אין מה להציע בהתקפה, אבל הם עומדים לא רע בכלל בהגנה. רוב המשחק של העולה החדשה מתבסס על מסירות קצרות בין ז'ילט וראנוקיה.
    הכניסה של באלוטלי במקומו של מונטארי הפיחה קצת חיים במשחק ההתקפה של הנראזורי, אבל זה לא מספיק. משחק בסדר גמור עד עכשיו ומהנה למדי. שיפור ניכר לעומת אינטר של העונה שעברה שפשוט רצחה את המשחקים שבהם השתתפה.

נ.ב.
    כיף לשמוע שידורים של קארסה.

11. 亚历山大帕托 Member

המצב הממשי היחיד שאינטר הגיעה אליו היה ההחמצה של מיליטו כשהארגנטינאי הקפיץ מעל השער.
    הולך לה רע בינתיים, והנה קווארז'מה נכנס כדי להחמיר את המצב http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx.

וואו, אינטר ממשיכה ליהנות מטעויות שיפוט מזוויע לטובתה שמוציא אותה מהמבוך. השערוריה נמשכת!

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏24/8/09
  12. Marchisio Member

כבר במחזור הראשון אינטר נהנית "מטעות" שיפוט. בושה.

13. Joel Gion Member

http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/icon_thumright.Xxx
    רוב המחצית הראשונה אני חושב לעצמי שבארי משחקת באש עם המשולשים האלו ליד הרחבה של עצמה. אם כבר ז'ילט, הוא ללא ספק אחד מהשוערים עם משחק הרגל היותר טוב שיצא לי לראות.
    אלבארז מאוד מרשים אותי עד עכשיו, הוא אמנם לא תכליתי ולא מסוכן (כמו בעצם כל הקבוצה), אבל עושה רושם של קיצוני לא רע בכלל. קשה מאוד לעבור את זאנטי ב1 על 1, והוא עשה את זה כבר לפחות 3 פעמים במשחק.
    נכון שהזווית לא הייתה אידיאלית, אבל מההילוכים החוזרים נראה כאילו אינטר ממשיכה להנות מטעויות שיפוט. הלוואי וזה יתאזן איכשהו http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/ph34r.Xxx

הלינק של סקיי נפל לי אחרי דקה, עברתי לESPN ולאמריקאי טיפש שקורא למאיקון "מייסון". למזלי גם זה נפל והכריח אותי לחפש משהו אחר, נפלתי על פוקס ספורט הספרדי. איכות של טלוויזיה, בחיי.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏24/8/09
  14. 亚历山大帕托 Member

מכל זווית אפשרית ראיתי בבירור שהוא בעט בכדור. הם בטח ינצחו בתוצאה הזאת או מקסימום יבקיעו עוד אחד בדקות האחרונות כשבארי תנסה להשיג שוויון ותפקיר את ההגנה שעד כה עומדת בגבורה בפני חבורת האפסים האלה.

15. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

קווארסמה הזה סוג של חיקוי של כריסטיאנו רונאלדו לפעמים אין לו גבולות עם התרגליםי ובגלל זה גם בברצלונה נפרדו ממנו.