המחזור הראשון:: הסריה A חזרה!

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י Nesta, ‏21/8/09.

1. NUOVA GUARDIA Member

סטורארי?!
    אומנם אביאטי פצוע, אבל איפה דידה?! http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/5eek.Xxx

2. 亚历山大帕托 Member

3. NUOVA GUARDIA Member

בעיית פציעות לשוערים של מילאן..
    אבל איך שלא תסתכל על זה סטורארי לא אשם בתכלס..בעיטה חזקה ואפילו לא היה לו זמן לחשוב לאן להדוף את הכדור..
    אני מאמין שמילאן תנצח בסופו של דבר..

4. 亚历山大帕托 Member

אולי הוא לא אשם בזה שהוא גמד שלא מגיע לשום מקום עם הידיים הקצרות שלו, אבל הוא חייב לחפות על זה בביצועים. העמידה שלו היתה לא נכונה והתגובה מאוחרת.

5. JR-Riquelme Member

סטורארי לקח כמה מטרים בלי שום סיבה. זה מרתיח אותי לראות את הטעויות האלה של כל כך הרבה שוערים שיוצאים מקו השער ששחקן יריב בועט וזה לא במצב של 1 על 1.

6. Joel Gion Member

למרות השוויון של סיינה, מילאן נראית בסדר גמור עד עכשיו יחסית לפתיחת עונה ובטח ובטח יחסית לאיך שנראיתה במשחקי ההכנה. רגועה, מאורגנת, בטוחה בעצמה. נכון שזה לא מתורגם כרגע ליותר מדי מצבים ליד השער של קורצ'י, אבל אני אישית התרשמתי לטובה. היא הרבה יותר טובה ממה שציפיתי ממנה להיות בשלב הזה.

צריך לפתוח ליין בווינר על מי יחטוף יותר בעיטות ברגליים במשך העונה, פאטו או קסאנו. כרגע פאטו עושה בית ספר לשחקי ההגנה של סיינה (אם כי רחוק מדי מהשער לטעמי), הדרך היחידה שלהם לעצור אותו זה בעזרת פאולים. בוריילו מצד שני מאוד מאכזב אותי עד עכשיו, הייתי במקום לאונרדו מעלה את פיפו כבר בתחילת המחצית השנייה.

7. NUOVA GUARDIA Member

בגלל זה אסור לשפוט קבוצה במשחקי הכנה.
    מילאן נראת טוב מאוד עד כה, אני כמעט בטוח שהיא תנצח את המשחק.

:aa1: דקה 47: פאטו חוגג צמד, כל כך צפוי. מילאן פתחה את המחצית השנייה בסערה. זה יכול להיגמר הרבה יותר.

נערך לאחרונה ב: ‏23/8/09
  8. אלי מתחן Member

בשביל מה מילאן היו צריכים את אנצ'לוטי? הם משחקים בדיוק באותה שיטה.
    מה הם הולכים לעשות אם רונאלדיניו לא ישחק, או שישחק כמו שהוא שיחק עד היום מאז המונדיאל?

9. !Sempre Inter Member

רונאלדיניו פשוט תאווה לעיניים. איזה טאץ' במסירות, איזה גאון כדורגל.
    כמאמן בסריה A, הוא היה בטופ הרשימה שלי.

10. NUOVA GUARDIA Member

בשבוע הבא אתה תראה כדורגל תאווה לעיניים, כשסמואל אטו ורונלדיניו יפגשו על אותו כר דשא מאז עונת 2007 שהם שיחקו ביחד בבארסה. מילאן תפגוש את אינטר באחד המפגשים הכי מסקרנים בכדורגל העולמי.

11. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני חייב לציין שרונאלדיניו וטיאגו סילבה מצוינים, וגם השוער הדי אלמוני בשבילי של מילאן נותן משחק לא רע. אבל מצד שני סיינה פשוט אסופה של כלום ושום דבר, אז לא יודע עד כמה במילאן צריכים להיות מעודדים מהמשחק הזה. וכמובן פאטו במשחק מצוין עם צמד שערים...

12. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

ראיתם בכמה השקעה ואיזה מאמץ לאונרדו מסדר את התסרוקת במחצית... http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx

13. adirda Member

כמה כיף שהליגה חזרה !!

בולוניה - פיורניטנה
    איזה החטאה כפולה של ג'ילה בדקה ה-12 יאלה ! בקלות יכל להבקיע. דקה 36 החטאה ענקית של אוסבדלו מתוך רחבת החמש , קרדיט ענק לפריי על ההצלה המצוינת , ושער השיוויון של מוטו - שער גדול של שחקן גדול , לקראת סוף המשחק אוסבדלו יכל להבקיע עוד שער אבל החמיץ שוב.

סיינה - מילאן
    משחק טוב של רונאלדיניו , הבישול הראשון היה מצוין , גם המסירה שלו לגול השני - והמספרת שכמעט נכנסה , פאטו עם צמד במחזור הראשון , הבריזאלים מסתדרים.

14. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

הם דווקא לא אסופה, אלא קבוצה מאורגנת שהמאמן מוציא מהם את המיטב. אומנם, בהחלט קשה לראות את סיינה שורדת בליגה העונה אחרי שמכרו 4 מהשחקנים הכי טובים שלהם [פורטאנובה (שכבר היה מהמצטיינים של בולוניה היום), זוניגה (לנאפולי), גאלופה (לפארמה) וחארז'ה (לג'נואה)] מבלי להביא חיזוק הולם מנגד, פרט אולי למיקלה פיני. אבל עוד מוקדם מדי לשפוט אותם, סה"כ פגשו מועדון כמו מילאן ואם יש מאמן שיכול להשאיר אותם בליגה זה מרקו ג'יאמפואולו.

מילאן נהנים ממרכז הגנה נהדר שמשרה שקט על כל הקבוצה ומאפשר לפירלו לעבוד בשקט. מילאן לא ממש הרשימו, אבל כרגע חשובות הנקודות. סימנים טובים יש (רונלדיניו למשל), אבל זה רחוק מלהרשים. נראה אם תהיה התקדמות בהמשך.

15. 亚历山大帕托 Member

פתיחה מושלמת!

פאטו כבש צמד, רונאלדיניו בישל והיה מצוין. שניהם השחקנים החשובים להגשמת חלום סקודטו ואלה שאמורים לעשות את ההבדל. טיאגו סילבה בבכורה פנסטסטית, לא להאמין שזה בלם ברזילאי צעיר שנעדר 8 חודשים מקצב משחק רשמי. נסטה עשה קאמבק מדהים והיה איש המשחק, לדעתי. הציוות של שניהם נראה נהדר עד כה. פלאמיני היה מעולה גם הוא והעיקר שימשיך לקבל קרדיט, ואז אולי נראה את הקשר האחורי הטוב בעולם שהוא היה בעונת 07/08.
    מבחינתי, היה חשוב לראות אופי וגישה רעננה של השחקנים. אחד הרגעים המכריעים של המשחק היה ספיגת שער השוויון. התגובה שלאחר מכן היתה חיונית, והחדרת המוטיבציה של לאונרדו במחצית עבדה מושלם. הקבוצה תפקדה טוב לאורך כל המחצית השנייה, אבל עדיין ציפיתי שלאונרדו יילך קצת אחורה ויאזן את המשחק ע"י ויתור על בוריילו, מה שאנצ'לוטי היה עושה במקרה שלו. הפתיע אותי שהוא לא דפק חשבון לסיידורף ולאינזאגי, וסיים את המשחק עם חילוף אחד בלבד. לדעתי, זה היה מסר חשוב מאוד לשחקנים על הספסל שלא ייקחו שום דבר כמובן מאליו.
    קצת על שחקנים אחרים: בוריילו לא מוצא את עצמו, סטורארי אפס שאסור לפתוח איתו בדרבי, אמברוזיני לא תרם מאומה ואפילו לא קיבל את סרט הקפטן. משהו בפירלו נראה שונה וברגע שיתחיל לשחק טוב בהמשכיות, אני חושב שיש סיכוי לראות אותו חוזר לכושר טוב.

שלוש נקודות, זה כל מה שהיינו צריכים. זאת לא יכולת שתספיק להתמודדות נגד אינטר, אבל זו התחלה נהדרת לאור התצוגות הגרועות בטרום עונה, ויש לקבוצה שבוע שלם להתאמן בשקט לקראת הדרבי.

לתהייה של מלר ואיווניר - עם לאונרדו שיחקו אמברוזיני, גאטוזו ואביאטי. דידה לא ממש שיחק אז הוא לא נחשב.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏23/8/09