המחזור הראשון בסרייה A:: פותחים עונה!

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י ג'ורדן לאב אגדה, ‏27/8/10.

1. אלי מתחן Member

בניטז לא חרא של מאמן, בולנסיה הוא בנה קבוצה שלדעתי הייתה הטובה ביותר באירופה בעונה האחרונה שלו. גם בליברפול הוא הצליח, היו לו נפילות אבל אסור לשכוח שהסגל שלו היה חלש בהרבה מזה של היריבות.

2. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

ובארסה וריאל היו פח באותם שנים...

3. Muurad Member

תודה רבה http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/biggrin.Xxx יהיה מעניין השנה, במיוחד כשאתם אוספים אגו כאילו זה ממתקים בחנות.. אם אני יותר נרגש מפאלרמו על פני אינטר זה אומר הכל אה http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wink.Xxx

נראה אם רוביניו יסכים לתפקיד בספסל.. כי לשחק עם איברה דיניו רוביניו ופאטו זה נשמע טוב אבל לא ממש אפקטיבי.

4. Muurad Member

מסכים איתך שהוא לא חרא של מאמן ושזה לא הוגן מה שקורה איתו(טוב הוא בא להחליף את המאמן הטוב בעולם שכרגע זכה בטרבל).. אבל בולנסיה הוא לא ממש בנה את הקבוצה.. הקטור קופר הביא את רוב השחקנים וגם הגיע איתם back to back לגמר ליגת האלופות.

אבל הוא בכל זאת מאמן מצויין שאני לפחות לא אבקש את ראשו לפני שהוא התחיל כמו שהרבה אנשים אוהבים לעשות.. נראה איך הקבוצה תיראה עוד חודשיים ונהיה יותר חכמים.

Forza Inter!

5. cazzo Il Capocuoco

מוסלרה צריך לעבור לניוקאסל, ככה אסאמואה יחטיא כל פנדל אפשרי.

6. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

עם ההתחמשות של מילאן עכשיו זה עוד יותר אתגר לקחת אליפות...שיוציא כל ספק לגבי הקבוצה הטובה באיטליה.

7. Mamadu משתמשים של כבוד היכל התהילה

עומר, בוא נודה שנינו באמת המרה, אנחנו מפחדים ! http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wink.Xxx

8. אלי מתחן Member

בארסה אולי הייתה פח, ריאל הייתה קבוצה מצויינת עם זידאן, ראול, פיגו, בקהאם ורונאלדו. והליגה הספרדית הייתה בלי ספק חזקה יותר מבשנתיים האחרונות.
    והסגל שבניטז לקח איתו אליפות וגביע אופ"א היה סגל שנבנה ב3 שנים שלו בקבוצה, ואחראי על 2 אליפויות.

9. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

בעיה בעיה בעיה בעיה. יניב פתח כבר שמפניות נראה לי, כבר מתרגל הנפה של גביע דמוי סקדטו בראש העין.

10. cazzo Il Capocuoco

הגזמתם עם תאוריות הקשר שלכם, רק מחזור אחד עבר.

11. Mamadu משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני עדיין מאמין שהאליפות תלויה בבניטז, כל עוד הוא לא יעשה שטויות בהרכב, אינטר צריכה להיות במקום הראשון. למרות שמילאן עם זלאטן די מפחידה אותי, הסגל של אינטר עדיין נחשב ליותר טוב בעיניי.