המחזור הראשון בסרייה A:: פותחים עונה!

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י ג'ורדן לאב אגדה, ‏27/8/10.

1. benos Member

אחרי תקופת ההכנות בפאלרמו מתחילים עונה חדשה ויקוו לניצחון ביתי ברנצו בארברה, מגרשם הביתי שידוע באווירה הנהדרת שלו ובעובדה שהוא נחשב לאחד המגרשים הביתיים ביותר בליגה. כמו בכל מחזור פתיחת עונה בפאלרמו יש הרבה תקוות, במיוחד בחלק ההתקפי המצויין שלה שכולל את פאסטורה, הרננדס ומקארונה המצויינים שמהווים את אחת ההתקפות הטובות והמוכשרות בליגה, לעומת זאת ההגנה והקישור זקוקים לשיפור ונראים כחלק הבעייתי של הקבוצה, קצת פרדוקסאלי לאור העובדה שבובו, קסאני וסיריגו קיבלו זימון רק השבוע לאזורה, הרכש בהגנה שהגיע מאוחר ונראה מאוד לא מחובר לקבוצה יחייב את הסיציליאנים למצוא פיתרון לבעיות בהגנה כבר הערב. לקראת המשחק עושה רושם שההרכב יהיה כמעט זהה למה שפתח במשחקי ההכנה ובגביע אופ"א, הדילמה היחידה היא בין מוניוס בלם הרכש הארגנטינאי בן ה-19 מבוקה לבין גאליק הפולני בן ה-22 שכרגע הסיכויים נוטים לטובת הארגנטינאי, שחקן הרכב שלא יפתח ברגע האחרון הוא פאביו ליבראני שסובל מפציעה, את מקומו ימלא השוויצרי בן ה-18 פאייטם קסאמי, בהתקפה צפויים לפתוח השלישיה הרגילה. חוץ מליבראני ייעדרו גם גויאן ומיקולי שפצועים כבר זמן מה. לא צפויים שינויים במערך וככל הנראה דליו רוסי יפתח ב-4-4-2 יהלום.

הרכב:

סיריגו; קסאני, מוניוס, בובו, בלזארטי; קסאמי, מיליאצ'ו, נוצ'רינו; פאסטורה; הרננדס, מקארונה.

2. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

בדיוק מהסיבה הזו עדיף לשמור את אבאטה על הספסל שישמש אפשרות נוספת לתוספת מחץ אם מילאן תצטרך אותה.

3. דנידין Member

אני בהלם שסבא אביאטי עדיין בשער של מועדון כמו מילאן.

4. ADP משתמשים של כבוד היכל התהילה

ג'ובינקו מבשל (בהגבהה יפה יש לומר) לבוז'ינוב את ה1-0 לפארמה. מרפי בהתגלמותו.

עריכה - עושה רושם שהוא מקבל בפארמה תפקיד יותר חופשי, וזה הרבה יותר הולם אותו. הוא שיחק כך גם בנוער אצלנו. משחק מצוין שלו עד כה.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏30/8/10
  5. 亚历山大帕托 Member

פאטו נראה הרבה יותר בשל העונה.

ובזמן שאני כותב את המילים האלה... http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx

אני מאוד שמח שהשארנו את בוריילו. בהחלט נצטרך אותו העונה. גם לצד פאטו, גם לצד זלאטן.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏30/8/10
  6. Carlo Zampa Member

קוואליירלה זה רע, לא השילוב שלו עם דל פיירו. אני מהמר שעד המחזור החמישי הוא בספסל.
    נאפולי וקבאני נראים לי כשילוב טוב, בינתיים הוא מעלה אותם ליתרון בפירצה. ההפתעה שלי העונה זו נאפולי.

7. 亚历山大帕托 Member

צריך להוריד הילוך ולתת להגנה לשחק קצת...

8. Nesta Warden of Milano היכל התהילה

פאטו! :aaa021:

9. 亚历山大帕托 Member

אני לא זוכר מתי היו לנו כל כך הרבה בעיטות ואיומים על השער במשחק שלם כמו שהיו לנו במחצית הזאת, בלי קשר לדרג הקבוצה.

10. Nesta Warden of Milano היכל התהילה

אני חושב שזו הייתה המחצית הכי טובה של השפן הברזילאי בכל השנתיים וקצת שהוא משחק אצלנו, בלי כל קשר משחק נהדר שלנו ואני לא זוכר מתי נהניתי ככה. אלגרי ביטל לחלוטין את לצ'ה המסכנה שמלבד בעיטה אחת לא עשתה פשוט כלום, החצי שעה הראשונה היה מטווח מרהיב ואם סיידורף פאטו והקוון היו קצת יותר בעירנות יכל להיות כאן גם 0-6 מדהים.

ככה מתחילים עונה.רק שיימשך! http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/icon_thumright.Xxx

11. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא הבעתי שום אופטימיות בכל הקשור לקבוצה שלי במהלך הקיץ משום שלא היה לי מהיכן לשאוב אותה. גם במחצית הזו לא נראו שום מחצבים מהם אוכל לשאוב אופטימיות לעונה הקרובה.

מילאן, לעומת זאת, תענוג של כדורגל. עם יכולת כזו זלאטאן באמת יצטרך להרוויח את המקום שלו בהרכב.
    מצד שני, לצ'ה ביכולת שמבישה אותה ומביכה את הליגה. http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/dry.Xxx

12. zoharco Member

זאת המחצית הכי טובה שראיתי מקבוצת כדורגל כבר המון זמן, ולחשוב שזאת מילאן... שמתי על אישתי חולצה של דיניו לפני המשחק ואמרתי לה שמעכשיו היא הקמע שלי http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/tongue.Xxx

13. 亚历山大帕托 Member

גם ברלוסקוני שם חולצות של רונאלדיניו על הנשים שלו, אבל בסיטואציות אחרות.

14. werder bremen Member

איזה פיתחת עונה למילאן בדיוק כמו שרצינו וגם קיבלנו יריבה נוחה להתעלל בה!
    עם קצת דיוק במחצית השנייה זה יגמר פי 2 או יותר אין הגנה..

15. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

לפני חודש וחצי חגג 33. הוא ילד במונחים של שוער.