המחזור הראשון בסרייה A:: פותחים עונה!

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י ג'ורדן לאב אגדה, ‏27/8/10.

1. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

אני חושב שאודינזה הייתה מעט עדיפה על ג'נואה במפגש בין השתיים מוקדם יותר היום, קצת יותר חדות בחלק הקדמי ב"מסירה האחרונה" ואולי אדוארדו לא היה צולח את הבכורה שלו בצורה מוצלחת (נראה טוב למעט יציאה רעה אחת). האורחת אמנם ניצחה, אך משחק ההתקפה שלה לא זרם ושחקני החלק הקדמי היו די חלשים. לא זכורה לי פעולה אחת חיובית של פאלאסיו, שסקולי ומחליפו של טוני לא הרבה מאחור. דווקא מאסטו (?) ששם את הגול נראה טוב בדקות ששיחק.

מאוד שמחתי לראות את סוקוליני משתתף כבר במשחק הפתיחה. היו לילד כמה איבודי כדור לצד כמה מהלכים יפים, אבל חשוב מכך שהוא לא התרגש יותר מדי ולא התבייש לפרק, "לדבר" עם היריב שלא ירים את האף ואפילו לבעוט לשער בנגיעה הראשונה שלו. עדיין לא עושה רושם שהוא עשה את קפיצת המדרגה שאני מצפה ממנו, לא ביקש מספיק את הכדור ולא ירד לגליץ' עם הראש, אבל אני מאמין שעם הדקות זה יגיע (השיפור, לא הגליץ').

סה"כ משחק נחמד, קצב טוב וכמה מהלכים קבוצתיים יפים, יותר מצד אודינזה. אווירה יותר חמה ביציעים יכלה להוסיף, אבל הנוף ברקע מדהים.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏29/8/10
  2. Carlo Zampa Member

בלי חלוץ שפיץ זה לא ילך.

3. zakuta Member

אני לא מאמין שההגרלה הכי קלה שיכולנו לקבל אי פעם בהתחלת המחזור אנחנו מפשלים כמה החמצות!

4. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

פורצה צ'זנה! יופי וטוב מאוד! נגאטומו המגן השמאלי החדש שהם הביאו מיפן (היה לא רע) כמעט הרס בהתקפה האחרונה של רומא כששבר את קו הנבדל, אבל למזלו אנטוניולי (איזה שוער גדול - התגעגענו!) עשה את העבודה על בריגי ולא איפשר לרומא לנצל את זה.

אני חושב שחלק גדול מהבינוניות היום של ההתקפה של רומא נבעה מחוסר היכולת של ווצ'יניץ' לשחק באופן רציף בנגיעה. יותר מדי פעמים הוא עצר את הכדור ותקע את הזרימה של ההתקפה - מן הסתם שזה בלט יותר במתפרצות.

בסה"כ אחלה משחק וההצטרפות של האולטראס עשתה את שלה עם איצטדיון די מלא.

5. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

מי צריך את צ'יגאריני כשיש את ג'אקריני?! ברוכים הבאים לסריה A צ'זנה. ברכות על נקודה ראשונה.

טוטי היה ראוי היום ליותר מנקודה, אבל מה לעשות שאף אחד מחבריו לקבוצה לא עמד היום בסטנדרטים של הקפטן.

6. Carlo Zampa Member

http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/goodpost.Xxx
    טוטי היה לבד במערכה. משחק נהדר שלו עם כמה רגעים של גאונות כרגיל, שפשוט לא היה לו עם מי לחלוק.

כאמור, רומא נואשת לחלוץ שפיץ. אני ממש לא חושב שאדריאנו הוא מה שאנחנו מחפשים, אמנם אין ספק שביחד איתו החלק ההתקפי יהיה הרבה יותר טכני ועוצמתי. אני מתגעגע ללוקה טוני.

7. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

אורי, גם אתה הופנטת על-ידי הדריבלים שלו?

8. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

זו היתה תוספת נחמדה. בעיקר נהנתי לראות שהוא לא מאבד כדורים במרכז המגרש ולא משנה כמה לחץ יש עליו. יותר מזה, תמיד הצליח להוציא מסירה טובה תחת הלחץ. תוסיף לזה את את העזרה המצויינת להגנה ואת המסירות חכמות ליפני ולבוגדני (שניהם היו מצויינים היום) ותקבל שחקן שבהחלט יש לשים עליו עין.

9. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

היפני הצטיין? לא מקבלים הצטיינות על אשמה בהפסד.

10. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

ביפן זה אופסייד. תסלח לו, בכל זאת משחק בכורה בסריה A ועוד באולימפיקו של טוטי. עשה רושם של חיזוק טוב בסה"כ, אבל אתה צודק, את ריסה קטלתי בדיוק על אותן הטעויות. מצד שני, יש דברים שמצפים ממגן צ'זנה ויש ממגן רומא.

11. Joel Gion Member

פעמיים במחצית הראשונה ג'קאריני קיבל את הכדור ליד החצי אחרי קרן של רומא והוציא את צ'זנה למתפרצות קטלניות. אם בוגדאני ואפייה היו חדים ופחות כבדים זה גם כנראה היה מסתיים לפחות בשער אחד. עושה רושם של שחקן לא רע בכלל, נראה אם תהיה המשכיות.

בקשר למשחק שלנו מחר, אז שלא כמו בסיקור כאן כנראה שנראה את ההרכב הבא - סטורארי; מוטה, בונוצ'י, קייליני, דה צ'לייה, פפה, מלו, מארקיזיו, מארטינז, דל פיירו וקואליירלה. לפי התקשורת באיטליה ההתלבטויות של דלנרי הן בין מארטינז ללנזפמה ומלו/סיסוקו. כרגע הדרום אמריקאים בתמונת ההרכב, ולמי שתוהה לעצמו - אקוילאני לא נכלל בסגל. קראסיץ' לעומתו זומן ויפתח על הספסל. שיתחיל כבר בקיצור! http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/multi.Xxx

12. EsheD משתמשים של כבוד היכל התהילה

מאז עונת האליפות אין שחקן שעומד בסטנדרטים שלו..
    גם בגילו הוא עדיין הלב ומנהיג הבלתי מעורער של הקבוצה

13. cazzo Il Capocuoco

מה הקטע שלכם עם אודינזה? ציפיתם לטקס פתיחה בסגנון הבונדסליגה או ביינג'ינג 2008? תארו לכם שלהפועל כפר סבא היה איצטדיון בגודל הזה, הם אפילו לא היו ממלאים שלושה יציעים. התגעגעתם כל כך ואז בבכורה (כמו עונה שעברה עם אודינזה פאלרמו מי שזוכר) אתם מאשימים אותם. הגיעו לשם 15 אלף צופים. תורידו את מסלולי הריצה או תבנו איצטדיון קומפקטי וחדש ואז זה יהיה יותר טוב. אגב ראיתי בסקיי איטליה את המשחק ברומא בלי שדרנים וגם אם אין 70 אלף עדיין שומעים טוב את הקהל.

ג'נואה כמו צ'זנה לא הרשימו במיוחד, אבל אני חייב לשבח אותם בגלל שהם שיתפו הרבה שחקנים חדשים ביחד, שרק הכירו אחד את השני בקיץ הזה וכבר במשחק הפתיחה (בלי להיות בכושר 100 אחוז מתוך 100) הציגו יכולת טובה. את האמת שלצ'זנה מגיעות יותר מחמאות, שוער (בן 41! באלוטה החדש) שצריך להסתדר עם בלם מהרטה ברלין, בלם נוסף מאטאלנטה, ועוד מגן מהליגה היפנית. בסך הכל 6 שחקנים עשו היום בכורה בסריה אה בשורות סוסוני הים. מאסימו פיקאדנטי אומנם עדיין בלי ניצחון בקריירה שלו בסריה אה, אבל היום זה נראה כמו ניצחון לפי החגיגות ביציע האורחים. משחק הגנה טוב מאוד, שכלל גם את סקלוטו ואת ג'אקריני שלא התעצלו כמו הבחור האלבני ההוא ועזרו לסגור שחקנים קצת חלודים כמו מנז וווצ'יניץ'. אם הרומאניולים ימשיכו לעבוד יפה על התיאום, הם יעשו צרות להרבה קבוצות וככה יוכלו להשאר בליגה בלי הרבה התקפי לב בסוף העונה.

14. Joel Gion Member

בארי - ז'ילט; בלמונטה, א. מאסיילו, רוסי, ס. מאסיילו, אלבארז, גאצי, אלמירון, גזאל, בארטו, קוטוזוב.

יובנטוס - סטורארי; מוטה, בונוצ'י, קייליני, דה צ'לייה, קראסיץ', מלו, מארקיזיו, פפה, דל פיירו, קואליירלה.

המשחק הזה מפחיד אותי. בשנה שעברה בארי השפילה אותנו שם, גם במצב הנוכחי שלנו אנחנו ממש לא פייבוריטים ברורים. תנו לי 1-0 קטן, העיקר לעבור את ההר געש הזה בשלום.

15. Juventini Gaetano Scirea היכל התהילה

דבר אחד אפשר לומר בוודאות: פפה לא לרמה הזאת. גם כשהוא הגיע הייתי די סקפטי, אבל היום הוא מוכיח לי כמה הוא לא שווה הרכב וכמה חבל שויתרנו על ג'יו. הנחמה היחידה היא שפפה הגיע בהשאלה. רק שדלנרי לא יתן לו לראות יותר מדי את ההרכב...

נערך לאחרונה ב: ‏30/8/10