המחזור הראשון בליגת העל: נתניה מפרקת את חיפה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י הרצליה עד המוות, ‏25/8/06.

1. Alvaro Recoba משתמשים של כבוד היכל התהילה

בדיוק מה שחשבתי! ליאז' רצו אותו!!

נערך לאחרונה ב: ‏26/8/06
  2. כפר סבא בנשמה! Member

לא כל אפשר לתפוס את חיפה ביום כזה
    אבל כל הכבוד לנתניה ששיחוקו יפה היום

3. משוגע בירוק Member

אם התכוונת להודעה שלי תעבור עליה עוד פעם...

4. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

באתר ספורט 5

5. EL Capitan Member

מה? ים אוהדי חיפה כמעט בכל דבר רע מאשימים את רוני לוי. חוץ מזה, מבחינתי, כאוהד הפועל, להיות אוהד מכבי חיפה, כמו כל הילדים של היום, זה לא פחות מגעיל מלהיות אוהד מכבי ת"א. למעשה, זה אותו דבר (מי שיבין- יבין).

נתניתי, אתם צריכים חיזוק במרכז המגרש. מה עם רמי עמאר?

6. ReL Member

זאת לא הייתה חיפה זאת הייתה נתניה בתצוגה מדהימה , עמידה מדהימה על המגרש , כל שחקן ושחקן חוץ מפיטו אולי שיחקו ממש לפי הספר של גוטמן נקיים מטעויות . המערך של ה4-5-1 שהופך ל4-3-3 במתפרצות פשוט קטלני , זה הרס את חיפה .

מתי בפעם האחרונה נתניה ניצחה במחזור פתיחה ?! נראה לי כבר יותר מעשור שלא ניצחנו במחזור הפתיחה בליגת העל , ועוד להוביל 3-0 על מכבי חיפה? מדהים פשוט מדהים , ערב שלא יישכח לעולם רק נקווה שתהיה לזה המשכיות , האימפריה עוד תחזור http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/drunk.Xxx

ועוד מילה על כפר סבא , פשוט מהמם החלק ההתקפי שלה , לא סתם שיניתי את הדעה שלי לגבי כפר סבא כשבהתחלה אמרתי שהם יירדו . ליגת העל כל כך זקוקה לקבוצות כמו כפר סבא .

בוא לא נשכח שאנסומבו לא שיחק , זיתוני וטגה היו טובים מאוד היום . מתגעגע לדיון בגיימר http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/icon_thumright.Xxx

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏26/8/06
  7. אלי מתחן Member

מוקדם מאוד לשפוט, מאחר וחיפה לא הייתה במשחק כל כך גרוע, אבל לדעתי זנדברג חסר לחיפה.
    עם זנדברג אני מאמין שחיפה הייתה מצליחה לגנוב גול, דבר שלא בדיוק אפשרי עם מסודי, שיכול לתפוס משחק טוב מבחינה אישית אבל קבוצתית הוא לא תורם כמו זנדברג, הוא לא משתלב במשחק הקבוצתי ואין לו את היכולות של התנועה בלי כדור כמו של זנדברג.

אוקוצ'ה ושכטר עוד יעשו הרבה צרות השנה, הם צריכים לידם חלוץ מטרה ואז נתניה תהיה באמת מפחידה.

8. משוגע בירוק Member

זנדברג הוא אולי האחרון שחסר לחיפה... עידן טל הוא האיש היחיד שחסר לחיפה... מסודי וקטן שניהם באו במקום זנדברג ותאמין לי שכל אחד מהם בנפרד יותר טוב מזנדברג גם בתרומה ההתקפית ובעיקר בהגנתית...

9. אלי מתחן Member

ממש לא. לא הכל זה טכניקה או שליטה בכדור.

10. MHFC Member

קים, זה לא רוב אוהדי חיפה, זה מעט אוהדים שאחרי הפסד בדרך כלל מאשימים אותו, אבל אחרי ניצחון אומרים שהוא מלך, כל מי שאומר שהוא מאמן כושל ושבגגלו הפסדנו, הוא שוכח שהוא המאמן היחידי שהביא לנו 3 אליפויות רצופות כאשר אנחנו מראים כדורגל אדיר, כאשר אנחנו שוברים שיאים חדשים, אבל חבל שאותם אוהדים שוכחים את זה ואני לא מאישם את רוני לוי ולא את מגרשווילי, לא בגללם הפסדנו, נתניה פשוט הייתה יותר טובה, היא ניצלה את ההזדמנויות שהיא הגיעה ואנחנו לא וראיתי את המשחק והגענו להמון, פשוט המשכנו להחמיץ.ההגנה שלנו הייתה חלשה מאוד, בשער של אוקוצ'ה, ההגנה הייתה כמו שורת קונוסים, הוא עבר את חרזי, משומר, אולארה ואז בעט לשער ששם דוידוביץ כבר לא היה יכול לעצור.

בואו לא נסיק מסקנות אחרי המזחור הראשון, כי בסופו דל דבר זה היה קורה לנו מתישהו, אני מאמין שזה חד פעמי ובמחזור הבאה נציג יכולת יותר טובה מול הקהל הביתי בקרית אליעזר, גם אני מאמין שאז אנדרסון ודירסאו יפתחו בהרכב בקו האחורי ומסודי יחזור לתפקידו הרגיל.

עוד משהו, כל הכבוד למכבי נתניה, הראתה יכולת טובה מאוד והשפילה אותנו.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏26/8/06
  11. ReL Member

מסודי הוא השחקן מספר 1 בליגה הזאת , תאמינו בו והוא יחזיר לכם בגדול , גם יותר מזנדברג . מסודי פשוט צריך מאמן שיאמין בו ולא יספסל אותו ותמיכה של הקהל .

12. burning soil Member

מכבי נתניה http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/wub.Xxx

אמרתי לפני המשחק שלנתניה סיכוי לתפוס את חיפה לא מוכנה, כל
    הכבוד להם, כל השפלה של הירוקים מתקבלת בברכה. למרות ההפסד חיפה עדיין
    פייבוריטית, אם כבר עוד 10 מחזורים אפשר יהיה להתחיל לדבר..

מחר בית"ר מגיעה לבלומפילד עם עדיפות ברורה מול מכבי מכל הבחינות, ועל
    אף ההדחה מאירופה.. אבל, בית"ר פשוט לא מנצחת את מכבי בבלומפילד(בליגה)כבר
    המון שנים, שימו לב לזה.

13. נדב מיכאלי Member

בית"ר לא ניצחה בבלומפילד מאז עונת האליפות הראשונה.המון זמן עבר.

14. אלי מתחן Member

בוקולי במשחק חלש הגנתית, לא נתן את התפוקה שהוא רגיל לתת בצד ימין מבחינת ההגנה.
    מסודי לא קיים, קטן לא יעיל, קולאוטי לא חד, אולארה לא שומר ומגרשווילי לא מתפקד.
    כל אלה הסיבות שחיפה לא ניצחה.
    דרך אגב, מליקסון במהלך אחד טוב שעשה כמעט שינה את המשחק, כנראה בשביל זה רוני לוי הביא אותו. הבעיה של חיפה היא שיש לה יותר מדי שחקנים שהיכולת שלהם תלוייה בכמות ההברקות, היא צריכה את בוקולי באגף כדי שיתן תפוקה.

15. משוגע בירוק Member

עוד דבר אחד: יש לי תחושה שאנדרסון הוא יותר ממה שנראה לנו... רוני לוי חייב לשתף אותו במשחק הבא בהרכב ולהחזיר את בוקולי לאגף ולא לנסות דברים מוזרים....