המחזור הראשון בליגת העל: נתניה מפרקת את חיפה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י הרצליה עד המוות, ‏25/8/06.

1. Igi Member

מגרלשווילי הכי אפס בקבוצה כמו בכל משחק העונה(אולי חוץ מחרזי, אבל הוא לא משחק בתפקיד שמתאים לו), משומר חלש, חרזי לא יכול לשחק באמצע, אולארה אפס, דירסאו לא מרוכז, בוקולי לא טוב, מסודי אפס, קטן בסדר, קולאוטי חלש, מליקסון אפס, ארבייטמן אפס. דבידוביץ' בסדר.. לא היה שער באשמתו.

אני מדבר כמובן רק על המשחק הנוכחי ולא על היכולת הכללית של השחקנים... רק לדבידוביץ' מגיע לקבל ציון מעל 6. חבל לפתוח ככה את העונה.

2. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

עד לפני שבוע הם היו ענקיים , גדולים וכו' . היום הם אפסיים ?

משחק אחד מפסידים לא נורא , לא המשחק הזה יגרום לאובדן האליפות של חיפה , פנצ'ר חד פעמי , קורה , גם ברצלונה הפסידה אתמול , שמעת מישהו מהאוהדים שלה מדבר ככה?

3. נדב מיכאלי Member

חביבי זה לא הפסד,זאת תבוסה
    זה לא משחק טוב של חיפה,משחק איום ונורא של מכבי חיפה ולנתניה מגיע לנצח.
    זה לא אומר כלום על ההשלכות של העונה כולה אבל אף אחד לא ציפה מחיפה לחטוף שלוש מנתניה.

4. Igi Member

http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/bduh.Xxx
    יש לך בעיה קשה. אני מקווה בשבילך שזו רק הבנת הנקרא.

"אני מדבר כמובן רק על המשחק הנוכחי ולא על היכולת הכללית של השחקנים..."

5. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

אבל עדיין לא מכנים את כל הקבוצה כאפסים

6. Raulito Madridista

מכבי חיפה הייתה צריכה את השער המצמק של קולאוטי שימתיק טיפה את הגלולה המרה, אבל לא ישנה את זה שחיפה מפסידה משחק פתיחת עונה אחרי הרבה מאוד שנים שזה לא קרה לה. תצוגה אדירה של נתניה, לא זוכר את חיפה כל-כך חלש. אוקוצ'ה היה פשוט ענק. כל הכבוד.

כל הכבוד לכפר סבא. כמה יצירתיות בקבוצה אחת. לחשוב ששנה שעברה שום דבר לא התחבר להם עד להגעת אוחנה. פ"ת של לחמן נראית רע מאוד ובדרך לירידה, זה יכל להיגמר בתוצאה אסטרונומית, אחתה הצורבות שספגה פ"ת בהיסטוריה שלה.

בגלל חוסר זמן כרגע, הודעה יותר רצינית על המחזור שהיה לנו ועל שני המשחקים שעוד לא התקיימו - בהמשך.

7. Igi Member

אני לא כיניתי את כל הקבוצה כאפסים. אני כיניתי את המשחק שלהם היום כ-חלש עד אפס ואני עומד מאחורי כך. אני גם עומד מאחורי העובדה שאני גאה בקבוצה שאני אוהד ושדבר כזה לא יחזור העונה.

8. נדב מיכאלי Member

רוצים קצת סטטיסטיקה?
    פעם אחרונה שמכבי חיפה פתחה את העונה בהפסד היתה בעונת 92-93 ,שם היא הפסידה למכבי פתח תקווה בקריית אליעזר 5-2 .
    ובאותו מחזור גם בית"ר שיחקה בבלומפילד,מול הפועל תל אביב וניצחה 0-1 משער של תומר אזולאי.
    לכו תדעו אולי זה אומר משהו.
    ועוד משהו בינתיים על המחזור הזה :
    כל קבוצות הבית במחזור הזה לא נוצחו,פרט למכבי פתח תקווה שעשתה תיקו מול הכח כל שאר הקבוצות ניצחו היום בבית .

9. משוגע בירוק Member

יורדים ליגה. בדוק. רוני לוי תתפטר...

אמממ בעצם לא... כל כך כל כך כל כך צפוי היה ההפסד הזה, השחקנים (חוץ ממגרלשוילי כי הרי הוא לא שחקן) הקיאו את הנשמה מול ליברפול התרכזו רק במשחק הזה ורוני לוי אשם בזה... ירידת מתח צפויה השחקנים נראו היום כאילו הם לא מבינים מה הם עושים במגרש ומזמן לא ראיתי את חיפה ככה מבולבלת... הכי חשוב שזה בא במחזור ראשון - אל תשכחו שלחיפה כבר היו תבוסות בעונות האחרונות יותר גרועות (3:0 לקרית גת שאחריו ניצחנו במשחק העונה 3-0 את הפועל, 4-0 לאשדוד, 3-1 להפועל פתח תקווה ועוד) בכל העונות האלה של ההפסדים שציינתי לקחנו אליפות...

על אחת כמה וכמה שזה בא במחזור הראשון ואפשר לתקן וללמוד מהטעויות (יותר נכון אם עשינו משהו נכון היום)...

נתניה קבוצה מצויינת דרך אגב...

ועוד משהו אחרון:

יהיה טוב.

10. roeiuzan Member

צריך תשובה דחוף

אין בYNET תקצירים העונה??
    אם יש, איפה אני לא מוצא?!..

11. נדב מיכאלי Member

זה ההפסד הראשון של מכבי חיפה במחזור הפתיחה אחרי 14 שנים.
    פעם אחרונה שחיפה לא ניצחה במחזור הפתיחה היתה לפני שנתיים מול בית"ר בקריית אליעזר.
    בכל שאר המשחקים ב-14 השנים האחרונות חיפה ניצחו במחזורי הפתיחה 11 פעמים ,עשו תיקו פעם אחת והפסידו פעמיים (כולל היום).
    שוב למה אוהדי נתניה לא רצו את אוקוצ'ה?
    ואגב גוטמן שינה פאזה?משחק התקפי של נתניה והכניס שחקני התקפה (בירוק וטוטואנה) אחרי שנתניה כבשה את השער השני והשלישי .

12. Alvaro Recoba משתמשים של כבוד היכל התהילה

תצוגת נפל של ההגנה. יש עכשיו שבועיים להבין איך זה קרה, כי נתניה אמנם קבוצה נחמדה ואיכשהו קבוצה של גוטמן מבקיעה שלישיה, אבל זו לא סיבה שאולארה, חרזי משומר ומגרשווילי ייראו ככה. גם הקישור לא תיפקד מי יודע מה. בוקולי נעלם בעמדה של אנדרסון, ושתי ההזדמנויות שהיו לנו מלבד השער לא נוצלו (קולאוטי וקטן למשקוף).
    עשינו יותר מדי טעויות מאוחר, ושוב, אני מקווה שעוד שבועיים זה יראה טוב יותר.

13. EL Capitan Member

מה רוני לוי אשם כאן? טוב, אני כבר מזמן התייאשתי מאוהדי חיפה.

במחצית הראשונה חיפה שיחקה כמו שצריך, אבל פוקס של אוקוצ'ה ועוד שער מקרי של שכטר עשו את הבלתי יאומן. עם העליה למחצית הראשונה, חיפה פשוט לא שיחקה, וטעות של חרזי נוצלה ע"י אוקוצ'ה לסיום המשחק וקבירת מכבי חיפה.

מגרשווילי החוליה החלשה בחיפה. לא טוב מבחינה הגנתית, וגם עולה יותר מדי לעזרת ההתקפה. רוני לוי צריך לפתוח גם בליגה עם אנדרסון, שצריך לקבל הוראה מפורשת לעזור בצד שמאל.

נערך לאחרונה ב: ‏26/8/06
  14. משוגע בירוק Member

http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/dry.Xxx היום זה נחשב לתצוגה אדירה שלו... עשה את העבירה המטופשת על פיטו שגרמה לשער השני, יכל להציל את השער השלישי והוא רושם סטטיסטיקה אדירה כשהוא אחראי לארבע מתוך שש השערים של מכבי חיפה עד עכשיו...

http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/eusa_clap.Xxx

להעיף ומהר... איזה מטומטמים אנחנו רצו לקנות אותו בחצי מיליון דולר ולא מכרנו אני לא מאמין עדיין...

15. Igi Member

מה הקשר של המשפט הזה? אני מניח שאתה אוהד מכבי/בית"ר?
    אני לא ראיתי מישהו מתלונן על רוני, חוץ מברקוביץ' http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/bduh.Xxx .

רוני לוי לא אשם, בגלל שלא הייתה לו ברירה. אם הוא היה פותח עם ההרכב הזה סתם ככה, זו כבר כן הייתה אשמתו.