המחזור הראשון בבונדסליגה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל גרמני' פורסם ע"י ג'ובאני אלבר, ‏6/8/09.

1. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

www.101greatgoals.com

אני חייב להגיד שחביבתי בליגה פרט לדורטמונד היא הקבוצה הקטנה של חבל הרור בוכום, אגב הקבוצה הראשונה שאהדתי בגרמניה היא מינכן 1860 אבל היא והליגה הראשונה זה כמו המרחק מכדור הארץ לירח. איפה הימים שהם הגיעו למוקדמות ליגת האלופות ובוכום לגביע אופ"א...

2. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

ורוברטו קולאוטי וגלדבאך פותחים נהדר. קולאוטי מבשל בנגיעה חכמה ומפרגן לחואן אראנגו, האס הוונצואלי ממאיורקה, 0:1 גלדבאך.

חייב לציין גם את דאנטה שבמתפרצות של בוכום הוא נמצא בכל מקום על המגרש. בובאדייה מפתיע אותי לטובה.

מה שכן בוכום זכתה בתואר אחד וודאי השנה, התלבושת המכורעת בגרמניה לעונת 2009/10, היא גם מתמודדת ראויה על התלבושת המכוערת בכדורגל האירופאי והעולמי. פשוט להקיא מהגועל הזה, מה קר לחולצה כחולה מסורתית?

ואיך שאני כותב את זה, החטאה רעה של בוכום מעשרה מטרים.

עריכה: יופי של שער של גלדבאך, השתחררות טובה של קולאוטי, נגיחה מצוינת עם המשקוף פנימה, שער ובישול במחזור הפתיחה, יש יותר טוב מזה?

נערך לאחרונה ב: ‏9/8/09
  3. m3at Member

עכשיו גם שער לקולאוטי
    אם הם ימשיכו ככה זה יהיה נצחון חשוב מאוד לגלאדבך

4. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

בהתחשב בעובדה שמנשנגלדבאך המורה להיות בין מקורמות 15-18 משחק כזה הוא מאסט ווין סיצ'ואיישן מה שנקרא.

נערך לאחרונה ב: ‏10/8/09
  5. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

קולאטי במחצית הראשונה עם שער ובישול. זה הזדמנות להוכיח את עצמו שרוב פרינד חסר ...

בהמשך המבורג ללא השחקנים החדשים תנסה כהרגלה לפתוח את העונה בצד ימין.

6. johnnie walker Member

הוא יקבל הרבה "הזדמנויות" אם כך, רוב פרינד גמר את העונה.

7. m3at Member

וואי איזה ג'ינקס,
    נכון לעכשיו 3-3 ואדום לדאנטה

8. Bujuga Member

משחק מטורף, אם כי פרונצאק על אף שהשקיע 8 מיליון יורו ברכש של חלוצים, שכח שההגנה שלו חלשה מאוד כמו אשתקד.
    להוציא 4.5 מיליון יורו על בובאדיילה ועוד 3.5 עד אראנגו זה יפה, אבל ההגנה בינתיים היא זו שבוגדת בו.
    הייתי מציע לפתוח את הארנק ולצרף בלם איכותי אחרת גם העונה הם יהיו מסננת שערים, וזה מול קבוצה שאין לה יותר מידי מלבד ססטק ואזגאווה.
    ולמה לשחרר את סטיב גורי שלא היה אימת הבעיות בהגנה.

נערך לאחרונה ב: ‏10/8/09
  9. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

איך שחקן כמו בובאדיז'ה מגיעה להרכב קבוצה בליגה הבכירה בגרמניה, יותר מכך, איך לעזאזל הוא הצליח לקחת את החולצה מס' 10 ועוד להציג משחק סביר בהופעת הבכורה? http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/5eek.Xxx

משחק שכונתי אבל מאוד כייפי, אני פשוט נהנה מהמחזור הראשון ושמח שהחלטתי לצפות בליגה הגרמנית יותר באדיקות השנה. מצטרף לגמרי לדיעה שהביע Bujuga בקשר לחיזוק ההתקפי שהגיע לגלדבאך לעומת אי חיזוק ההגנה שנראתה רע למדי כבר שנה שעברה, מאוד תמוה.

10. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

ראיתי את רוב המשחק של המבורג ואני מוכרח לציין שלא התרשמתי. אולי היכולת החלשה נבעה מהעובדה שהעונה רק החלה, אבל ציפיתי ליותר. ג'ונתן פיטרויפה הבקיע שער עם הרבה חדות כבר בפתיחת המשחק וגם היה טוב ביתר המשחק. אהבתי גם את העובדה שהוא עושה הרבה הגנה. דווקא מרכז השדה, שציפיתי ממנו שיהיה מוביל השנה, אכזב אותי. המבורג לא הצליחה לשלוט במשחק וניסתה בעיקר דרך האגפים. עוד לפני שער השוויון של פרייבורג היא הגיעה לכמה מצבים טובים מכדורים נייחים והשער שלהם היה באויר.
    חבל שכבר במחזור הראשון המבורג שומטת 2 נקודות. תמיד אומרים על תוצאות כאלה בתחילת העונה שיש עוד זמן רב לתקן, אבל בעונה האחרונה היה ניתן לראות עד כמה כל נקודה היא יקרה במירוץ לאליפות.