המחזור הראשון בבונדסליגה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל גרמני' פורסם ע"י ג'ובאני אלבר, ‏6/8/09.

1. C-J Member

"יכולת להחנות אוטובוס בין הכדור לקו השער".
    לא לדיון בכלל!

כנראה שטוב שיש דבר כזה שיסיט את הדיון ממהפסד של ברמן מול פרנקפורט (מי?).

2. dudi Member

אדוני זה שהשער הזה לא אושר והופנהיים לא ניצחה בצדק רק משחק לרעת באיירן,שאולי מהנקודה שזה יותר מדי ממה שמגיע להוא מאלקאמר היום יהיה טווח מחייה להמשיך בשקרים.

אבל פיזית אין מקום לדיון הופנהיים היתה ראויה לניצחון ברור גם מקצועית,וגם חוקתית!!

3. johnnie walker Member

מה שנכון נכון.. http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/biggrin.Xxx

אבל זאת לא הסיבה שלא התייחסתי להפסד,

פשוט לא מצאתי שום לינק שעובד למשחק של ברמן כך שאני חושב שזה יהיה טיפה יומרני מצידי
    לחוות דעה על משחק על סמך השידור ברדיו.

נערך לאחרונה ב: ‏9/8/09
  4. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

דודי, באיירן שיחקו היום בכחול? כי אם לא, באמת שאני לא מבין על מה אתה מדבר. ב - 90 דקות אצלם בבית הם מגיעים לשני מצבים ואת שניהם מכניסים ומעבר לזה רנזינג בכלל לא נגע בכדור. לעומת זאת אנחנו חוץ מהגול מגיעים למצב של שחקן מול שוער 3 פעמים והילדברנד לוקח עוד שני גולים ועוד שני כדורי רוחב סופר מסוכנים ברחבה. אז איך בדיוק הגיע להם לנצח.

דבר נוסף וכאחד שאיכפת לו מהכדורגל הגרמני, אני חושב שמישהו מהחברים שלנו שנמצא שם, צריך להגיש תלונה במשטרה באופן דחוף. אי אפשר יותר עם השחיתות הזו. חייבים לעצור את זה. ואחרי זה עוד מתפלאים שהקבוצות שלנו נכשלות שנה אחרי שנה באירופה.

על המשחק עצמו. יש לי בעיה עם זה שאלטינטופ המשיך עד לסוף המשחק. הוא התברבר עם הכדור פעם אחרי פעם וקיבל החלטות הפוכות. פעם אחת מ 14 מ' מול השער במקום לבעוט הוא ניסה להתקדם עוד, פעם אחרת כשכבר הגיע כמעט לקו הרוחב בקמום להוציא אחורה באלכסון ללאם שעמד לבד הוא נתן כדור רוחב שלא הגיע לשום מקום. גם לאם היה חלש מאוד היום. מבחינה התקפית שום כדור שהיה אצלו ברגליים לא נשאר אצלנו בקבוצה (אם זה איבודי כדור ואם זה הרמות לא טובות) וגם הגנתית הוא לא היה משהו. יש לו חלק גדול מאוד בגול. באומיוהאן עם מחצית ראשונה לא טובה, אבל לפחות בשניה הוא עשה כמה פעולות נהדרות, כולל גם מסירה יוצאת מן הכלל לגומז (אם אני לא טועה). גם שוויני כל פעם שהיה מעורב בהתקפה קרה משהו טוב. ואן בומל פשוט נהדר. עצר התקפות פעם אחרי פעם. רק מה, כל פעם שהוא רץ ליד מישהו המישהו הזה נופל. ומילה טובה מאודד ל"בובי" באדשטובר. לך תאמין שזה שחקן בן 19. פשוט תענוג.

5. dudi Member

לא יודע איזה צבע אני אין לי מושג אבל אבל ועוד הפעם אבל פה זה לא אלקאמר!!!

ואגב נדב אני יודע שרנסינג לא נגע בכדור,זה הבעיה שלו ולא מהיום.

6. scholl Member

מיסטר ואן חאל מנסה להמציא את הגלגל ,אצלי הוא התחיל ברגל שמאל ,מכמה סיבות :

1.שחקן כמו טימושוק לא יכול לשבת בספסל .

2. נאלץ לשנות את שיטת המשחק האהובה עליו ,כנראה מלחץ שהופעל מההנהלה ,מצד שני ,ההרכב שעלה הוא לא ההרכב החזק ביותר שהיה לרשותו ,מה הוא מנסה להוכיח בדיוק ? מנסה להמציא את הגלגל ?

3. עליי הקריזות והפוזות שלו לא עושות רושם ,אם לשפוט את באיירן לפי המשחק הזה ,הקישור היה חלש ולא מעובה ,התקפה אנמית ופרקים גדולים מהמשחק שהמשחק היה תקוע ,מה שאותי מאוד מעצבן זה שבטורניר אואדי באיירן נראתה נהדר ,כששיחקו בקישור בייחד ואן בומל בימין וטימושוק באמצע ,החזיקה כדור ,שלטה במגרש והגיעה למצבים ,אם זה עבד אז למה להחליף ?

4.האם ואן בויטן ודמיכליס יותר טובים מלוסיו ? ,ואן בויטן חסר בטחון לחלוטין ודמיכליס בלם דרג ז' שמקומו לא בבאיירן,שחקן שברגעים הקריטים עושה במכנסיים .

לאלטינטופ אין מקום בהרכב הפותח (לדעתי אין לו מקום בכלל בבאיירן ) ,שחקן שרק מביא חוסר בטחון והפקרות בהגנה ,היום דווקא היו לו כמה פעולות טובות לשם שינויי אבל גם הם לא היו אפקטיביות .

מי שהפתיע מאוד הוא הבלם הולגר באדסטובר ,נראה בלם מוכשר מאוד ,עשה היום עבודה מצוינת בהגנה .

יש לו(ואן חאל) את הסגל שדרוש לקחת כל תואר אפשרי ,בינתיים זה נראה כאילו הוא רוצה להוכיח שהוא מה ומי ,וזה לא נראה טוב .

7. scholl Member

הוא ממחלקת הנוער או הביאו אותו מהולנד ?

8. C-J Member

ראשית כל: הרוך הבא.

גם לא יכולים לשחק עם 2 שוערים.

דווקא כן ההרכב החזק ביותר שעמד לרשותו. בדוק מי ישב על הספסל.

כולה מחצית ראשונה מול מנצ'סטר. המערך הזה לא תורגל מעבר לכך.

9. scholl Member

כל הכבוד על האירוניה ,רק תגיד לי כמה אתה רוצה ,שקל או שתיים ?

ההרכב הזה לדעתי לא היה ההרכב החזק ביותר ,ואני יודע מי ישב בספסל ומי ביציע ,אל תדאג .

בקשר לטורניר אואדי ,זאת הייתה מחצית מצוינת ,וזה עבד ,שוב,טימושוק גרזן באמצע ,אי אפשר לא לשחק איתו ,לדעתי הוא אחד השחקנים הטובים ביותר בסגל (ובתפקידו בעולם ).

כשאני כותב את מה שאני כותב ,אני מנסה לחשוב מה יהיה כשנפגש מול אריות אירופה ,נכון,היום ואן בומל הסתדר מצוין לבד באמצע ,אבל מה יהיה מול ברצלונה ? זה יספיק ? כבר עכשיו אני יכול להגיד לך שלא ,ושחקן כמו אלטינטופ שעשה במכנסיים בקאמפ נואו ,ושיחק בצורה מבישה לא ראוי לתפוס מקום בהרכב ובטח לא יתרום במשחקים כאלה .
    יש סגל מספיק חזק בשביל לנצח כול קבוצה ,לדעתי ,טימושוק חייב להיות במגרש בשביל שזה יקרה .

10. Mehmet Member

בשביל מחזור ראשון, מול קבוצה חזקה במשחק חוץ, אפשר לומר שאני מרוצה. וזה למרות שהופנהיים קופחה היום (אם כי על פסילת שער אחת, היו מספיק מצבים של 100 אחוז שלא הכנסנו היום).
    אני מקווה שתוך כמה שבועות כבר נראה את הקבוצה דורסת.

11. Federer Member

שאלה - האם חלב שיחק בתור קשר או בתור קיצוני במשחק האחרון (ראשון)?

נערך לאחרונה ב: ‏9/8/09
  12. m3at Member

אתמול חלב שיחק בצד שמאל קיצוני

13. דנידין Member

מגאת', מגאת', מגאת' - אופוריהההההההה http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/multi.Xxx

זה יקח זמן, זה דורש סבלנות, אבל עוצמה מסויימת כבר הורגשה אתמול בעמידת הקבוצה על המגרש. הנגיעה של מגאת' כבר שם בצורה שקל להבחין. האופטימיות והאופורייה שמלוות אותנו בגלזנקירשן לא מפסיקות מאז רגע החתימה של המנג'ר.

14. Bujuga Member

סגנון המשחק של הופנהיים נשאר אותו הדבר, יציאה מהירה למתפרצות קטלניות, כשסליהוביץ' מנווט, אובאסי ואיבישביץ' מוציאים לפועל, ואתמול עוד היה חסר דמבה בה כדי להשלים את הפאזל.
    אם רנגניק יצליח לשמר את הקצב משחק של הקבוצה, ואולי לרכוש עוד קשר תוקף טוב הם בהחלט יכולים לרוץ שוב השנה ולא רק לחצי עונה.

15. איגור .פ. Member

איפה אפשר לראות תקצירים?