המחזור הראשון בבונדסליגה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל גרמני' פורסם ע"י ג'ובאני אלבר, ‏6/8/09.

1. johnnie walker Member

מיסימוביץ הוא לא רק שחקן נפלא רוזנר,

הוא גם המוח והלב של הזאבים,

כמה סימבולי שהשחקן הכי טוב בבולי בעונה שעברה ושחקן העונה האמיתי (ולא גראפית)

הוא זה שהבקיע את השער הראשון של העונה החדשה..

עדיין לא ברור לי איך אחת מהגדולות של אירופה לא חטפה אותו הקיץ.

נערך לאחרונה ב: ‏8/8/09
  2. ג'ובאני אלבר משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני חושב שראינו היום משחק פתיחה שאינו תואם את האופי שהכדורגל הגרמני הציג בעשור האחרון. נכון שזה רק משחק ראשון והשחקנים היו עייפים וראו שהיה להם עוד חלודה מהקיץ ובכל זאת ציפיתי ממשחק פתיחה מרתק שכזה קצת יותר. הרבה מאוד עבירות שנעשו סתם, מעט מאוד כדורגל. חבל.

בכל אופן, אני חושב שלוולפסבורג אין מה לבוא בטענות. בגדול, היא עשתה את שלה. נכון שהיא לא ממש שכנעה והבריקה אך בכל זאת הצליחה להבקיע שני שערים(מדהימים יש לציין) ולסגור את הסיפור מבחינתה. היה לה גם חלודה מהקיץ אבל מיסימוביץ' עם בעיטה אדירה וגראפיטה עם טכניקה אדירה, שחקן שיכול לשחק נפלא בשני רגליים ופשוט הפך את הגנת שטוטגארט(שגם ככה נראתה היום כמו בדיחה עצובה) להגנה של קבוצה קיקיונית. בוולפסבורג עשו המון בשכל שהצליחו להשאיר את השלד הקיים.

הסיפור העגום מהמשחק הזה הוא כמובן ההגנה(או האין הגנה) של שטוטגארט. מספיק מבט חטוף על פניו של ינס למאהן השוער הותיק כדי לראות עד כמה אובד עצות הוא נראה על המגרש. לא יכול להיות שמיסימוביץ' יעמוד חופשי לגמרי על ה-16 וישלח כדור לחיבור הרחוק בלי שאף שחקן אדום יתקרב אליו. שלא נדבר על הגול השני ששחקני ההגנה של שטוטגארט נראו כמו קונוסים. אם חשבנו עד כה שבעקבות עזיבתו של גומז הבעיה היא בהתקפה, מסתבר שגם ההגנה השוואבית לא נקייה ממש מטעויות.

3. Ariel Member

הבונסדליגה היא פשוט וואו. עד שלא רואים בעיניים לא מאמינים שיש ליגה כזו.
    במחצית הראשונה כל כך נהניתי, כמו שלא נהניתי כשצפיתי במשחקים רווי שערים. הקצב והאיכות גורמים לזמן לעוף.
    במחצית השנייה האיכות קצת ירדה, אבל אין לי ספק שאם הזמן כשהשחקנים ייכנסו לכושר משחק- גם זה ייעלם.

וולפסבורג? הקבוצה הזו נוגעת לי ללב. הסיפור הכי רומנטי שיש בכדורגל העולמי. יותר מאשמח אם תזכה בתואר אליפות שני רצוף.

4. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

לדעתי ההבדל הגדול בין צ'רלטון לערוץ הספורט הוא שצ'רלטון ישדרו כמה שיותר מתי שיתאפשר להם לעומת ערוץ הספורט המנומנם שימשיך עם 2 משחקים במחזור.
    יש להם סדרי עדיפויות זה ברור, אבל שיש להם אפשרות הם משדרים אפילו סתם משחק גביע זניח.
    הצעד ההכרחי הוא הקמת ערוץ נוסף שיוכל להכיל את התכנים הרבים שיש בצ'רלטון.

ונחזור לכדורגל, הייתי בטוח בסיום העונה שעברה שוולפסבורג הולכת לאבד את את מיטב כוכביה אחרי האליפות והעזיבה של מגאת' אבל הם אפילו התחזקו במרטינס, זיאני וקהאלנברג ושיחקו היום כדורגל יפה לעין ושוטף קשה שלא לסמפט את הסינדרלה הזאת, שתוכל להתמודד בכבוד גם בליגת האלופות.
    שטוטגארט מאוד כישרונית אבל גם נאיבית, שחלב ופוגרבניאק ייכנסו לעניינים הם ידברו חזק בצמרת.

5. m3at Member

אין להם כל כך ברירה, כל מה שיש להם להציע זה שידורים ישירים בניגוד לערוץ 5 שמציע את חדשות הספורט, יציע העיתונות, חמישיות, בגלל הרוח. אם צ'רלטון לא ישדרו אפילו משחק אימון כאלטרנטיבה לשידור חוזר, אז הם לא מספקים את הסחורה.

6. חל יל Member

אני אוהד פסיבי של בוכום
    כמו כל עונה המטרה שלי שלא נרד ליגה
    מה אומרים המומחים על הקבוצה הזאת? נצליח לשרוד העונה?

7. doundoun Member

נדמה לי שלא מעט כאן שופטים לחומרה את שתי הקבוצות ,מדובר בעונה
    חדשה,משחק ראשון, תנו לקבוצות זמן.
    דווקא שטוטגרט מאוד הרשימה אותי בכל מה שקשור להתקפה ,חלב היה
    בסדר גמור ופוברניאק פשוט הדהים אותי מחדש ואני לא מדבר על יכולותיו
    הגבוהות אלא על כך שתוך שבוע הבן אדם קלט עם מי יש לו עסק ,למי כדאי
    למסור ,מתי להאיץ ומתי להאט,אין ספק שמדובר בשחקן חכם שיודע לנצל
    לא רק את כישוריו כשחקן אלא ובעיקר את ראיית המשחק הדי נדירה שלו.
    אישית "עקבתי" אחריו גם בליגה הרוסית ומדובר לטעמי ברכישה פנטסטית
    של השוואבים ,תנו לבאבל שבועיים שלושה ותראו התקפה יוצאת מן הכלל
    אבל אני חייב להסכים עם כל הביקורת על ההגנה ,זה פשוט לא זה!!!

לגבי וולפסבורג,אני בדיעה שלזיאני תהיה בעייה עם הפיזיות של הבונדסליגה
    והייתי רוצה לראות את השתלבותו של קלברג ומרטינס הקבוצה ,שניהם בסופו
    של דבר יוסיפו המון לקבוצה.

מיסימוביץ { מבחינתי שחקן העונה} נתן שער יפהפה ודז'אקו? ענק ,אין מילים!!!!

8. אפנברג Member

ראיתי המשחק וולפסבורג-שטוטגרט בשידור חוזר מאוחר בלילה והיה פשוט פנטסטי! ידענו למה התגעגענו כל הקיץ...

9. Bujuga Member

שטוטגרט עוד תקצור פירות מהעונה הזו, יש לה הגנה טובה שעוד תתחבר וחלוץ כמו פוגרובניאק, זה רק מחזור ראשון ובמשחק חוץ מול קבוצה מצויינת הם ניראו לא רע, ואם אחת ההזדמנויות של פוגרובניאק בתחילת המשחק היתה נכנסת, כל התמונה היתה שונה, אבל גם לגבי וולפסבורג אפשר לומר שהם קבוצה שזקוקה לחיבור נוסף והם מסוגלים להיאבק גם העונה על התואר. דז'קו, מיסימוביץ', גראפיטה וגם מרטינס מסוגלים להציג כדורגל מרהיב, וכשיכנסו לכושר משחק סדיר יותר, גם נראה אותם לאורך דקות ארוכות יותר משחקים כדורגל כזה.

10. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני חושב שאתמול וולפסבורג פתחה את העונה מצוין, אומנם לא נתנה הצגה אבל שיחקה כמו שקבוצה אלופה צריכה לשחק בפתיחת העונה, פחות כדורגל יפה, לקחת את הנקודות ולהתחבר ולהיות טובים אט אט. יש לי תחושה שוולפסבורג תדבר חזק גם העונה ויש סיכוי שמתחבר לו פה תלכיד שירוץ כמה שנים טובות קדימה במעלה הטבלה. השער השני של גראפיטה ללקק את האצבעות מה שהוא עשה שם מההגנה של שטוטגארט, את האמת בנוגע לשטוטגארט הקבוצה לא נראתה טוב למרות שכמה ממכם אומרים שיחסית לקבוצה מצוינת ופתיחת עונה היא היתה בסדר, אני לא ראיתי מהם משהו מלהיב כל כך, ההגנה של וולפסבורג הסתדרה איתם כמעט כמו שצריך.

11. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

זה מסוג ההודעות שכל המוסיף רק גורע. במיוחד עם החלק האחרון.

מעניין לראות היום את ברמן המתחדשת, את המבורג המתחזקת ואת באיירן ללא לוסיו ודמיקלס במשחק חוץ מול אחת הקבוצות היותר חזקות בליגה.

12. Nesta Warden of Milano היכל התהילה

דזקוhttp://www.asoccer.co.il/html/emoticons/sad.Xxx

13. Mehmet Member

כמה שחיכיתי לזה, הבונדסליגה חוזרת...

אני כבר מחכה לראות איך ביירן מינכן תסתדר היום מול הופנהיים, ולראות אם איביסביץ' ישחזר את יכולתו מהסיבוב הראשון אשתקד.
    מישהו ראה את משחקי ההכנה ויכול לספר איך טימושצ'וק היה?

14. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני צופה כרגע ב-20 הדקות הראשונות של חביבתי בגרמניה בורוסיה דורטמונד, בהחלט משחק לא רע של דורטמונד בינתיים (השידור רץ חלק למי שתוהה) קלן ניצלה בעור שיניה מהחמצה של סובוטיץ' ועוד בעיטה חופשית שמונדראגון הדף בקושי.

15. 100%Bayern Member

לא יאומן שהביינוניות של ברמן ממשיכה עוד מעונה שעברה....
    לפתוח את העונה עם הפסד בייתי לפרנקפורט... ? :\