המחזור הראשון בבונדסליגה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל גרמני' פורסם ע"י Ralph-Lauren, ‏14/8/08.

1. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

+
    סוף סוף הבנתם. אני אומר את זה כבר יותר משנה.

לגבי באיירן. שוב רואים את השיטה והרצון של קלינסמן. לשחק מהר וקדימה. היו פרקים במשחק שהקבוצה שיחקה מדהים. הבעיה היא שזה יכול לעבוד רק לפעמים ובעיקר נגד קבוצות חלשות (למרות שגם נגד קבוצה מהליגה השלישית זה בקושי עבד), אבל לא נגד קבוצות שיודעות לעמוד כמו שצריך, בטח ובטח לא בליגת האלופות, שם אסור לספוג שערים בבית.

2. דנידין Member

זה לא אמור לקחת זמן כל זה? אבוי על הקבוצה ששופטת מאמן על חודשיים אימונים במועדון ו 2 משחקים רשמיים. זה רק באיירן ואוהדי באיירן יכולים לעשות. אין נחת למאמן לחצי דקה. אתם בעצם שמים רגל לעצמכם אם אתם לא יודעים שתהליכים של החלפת מאמן לוקחים זמן. תראו את מגאת' שהגיע, זה היה בדיוק אותו דבר, לקח לו חודשיים של משחקי ליגה כדי להכנס לפורמה, תראו את החזרה של היצפלד, חצי עונה של כלום, אבל אז לאט לאט זה הגיע. כבר קלינסמן? עוד לא התחילה העונה http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/ph34r.Xxx

נערך לאחרונה ב: ‏16/8/08
  3. אפנברג Member

בצורת המשחק הזו אין לבאיירן שום סיכוי בליגת האלופות. בסוף עוד נסיים מקום שלישי בשלב הבתים ושוב ניסע למקומות נידחים במסגרת גביע אופ"א... http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wink.Xxx

אני נותן לקלינסי צ'אנס עד מחזור חמישי כולל. עד אז יהיו באמתחנו משחקים מול המבורג בבית (אתמול), דורטמונד בחוץ (מחזור הבא) וברמן בבית (מחזור 5) כולל משחק הפתיחה של ליגת האלופות. אם אחרי המחזור החמישי נהיה עם איבוד נק' סיטוני אני חושב שיתחילו לעשות חושבים בבירת בוואריה. עם כל הכבוד להתרכזות בליגת האלופות יש לנו סגל שלא אמור להתקשות כ"כ בבונדסליגה, אא"כ מזלזלים וזו כבר עבודה של מאמן. ליגת האלופות מתחילה ב-16/9. פישולים במשחק-שניים שם יכולים לסבך אותנו לקראת ההעפלה לשמינית הגמר. הקישור וההתקפה שלנו חזקים אבל ההגנה שערוריה וכבר שנים קברניטי המועדון מקיימים בנושא זה את האימרה "עיניים להם ולא יראו". לא רואים שלוסיו לא לרמות הגבוהות, לא רואים שלל בינוני, לא רואים שטוב להוציא 70 מליון יורו על חיזוק ההתקפה והקישור (וצריך לתת להנהלה קרדיט על החתמת טוני וריברי) אבל מה עם החלק האחורי??? חיים בסרט בזבנר-שטראסה.

4. דנידין Member

עד המחזור החמישי אתה נותן לו צ'אנס? אחרי שהיצפלד עבר חצי עונה של השפלות בבאיירן למעט המשחק מול ריאל מדריד, איפה היית אז עם השיפוט המוזר הזה? העלתם מהר מידי את קלינסמן על הגארדום בהאשמות למצב, בזמן שבמציאות באיירן משתפרת ממשחק למשחק ואתמול הם היו מסוכנים מאוד ורק לוסיו קילקל.

5. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

אתה רציני?
    אתה משווה את הכלים שהיו להיצפלד לאלה שיש לקלינסמן? אתה משווה את העובדה שהיצפלד לא יכול היה לעשות שום שינוי בסגל בעוד קלינסמן היה יכול להביא כמעט כל שחקן שרק היה רוצה? אתה משווה את היצפלד שקיבל קבוצה מפורקת לקלינסמן שקיבל אלופה בפער ובכל פרמטר?

6. דנידין Member

אלו תירוצים אבל לא תירוצים. נדב, אתה יודע טוב מאוד שצריך זמן בכדורגל לבנייה. כל מאמן הכי טוב בעולם לא מגיע למועדון או נבחרת והופ כולם משחקים ביחד כאילו נולדו יחד. שיפוט כה מוקדם של מאמן הוא שיא החובבניות.

7. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

להזכיר לך, יש לנו רק שחקן אחד חדש בסגל (חוץ משוערים) ורק שחקן אחד חדש שעזב. אף אחד לא חדש. מעבר לזה, אני לא מבקר את קלינסמן (בנתיים), אלא את הקונספציה שלו. כמו שכתבתי גם בדיון של הקבוצה. הקונספציה הזו יכולה להביא תצוגות יפות, היא לא יכולה להביא תוארים באירופה ונדיר מאוד גם בליגה ארוכה.
    "ניצחונות משיגים עם התקפה, תארים לוקחים עם הגנה" (אוטמר היצפלד).

8. אפנברג Member

כן אה, רק לוסיו קלקל. חוץ מזה שלטנו ללא עוררין במשחק.לא היו להמבורג קורה, משקוף, ושליטה בחלקים גדולים ? הרי ה-0:2 לטובתנו היתה התוצאה הכי משקרת בעולם לאור מה שהתרחש על המגרש. הסיבה שאני מתריע הנה שאנו אוהדי הקבוצה למודי סבל בשנים האחרונות באירופה ואנו רעבים להצלחה שם. אבל אחרי שספגנו רביעייה בחצי גמר גביע אופ"א אשתקד, ואחרי רביעייה בסן סירו בשמינית גמר האלופות לפני 3/4 שנים ואחרי רביעייה בצ'לסי ברבע גמר האלופות לפני כמה עונות שוב יש טיילת אצלנו בחלק האחורי ואנו כבר רואים את סימני האזהרה. לחטוף שלישייה מארפורט במשחק גביע שאין ממנו חזרה??? גם אתמול יכלנו בקלות לגמור עם רביעייה ברשת אם לא הקורה והמשקוף. הקבוצה נראית לא טוב נקודה. ומדובר בקבוצה שרצה כבר שנה שעברה, לא בחצי קבוצה חדשה שצריכה זמן כדי להתחבר.

לגבי ההשוואה להיצפלד, נדב ענה נכונה: הוא קבל קבוצה גמורה לחלוטין (עד היום לא ברור לי איך מגאת' הביא את הקבוצה למצב הזה אחרי 2 דאבלים רצופים) וממש לא היו לו הכלים שיש היום. חוץ מזה, היצפלד הגיע עם טונות של נסיון, דבר שהרגיע את האוהדים. לקלינסמן אין נסיון של דקה באימון קבוצה לפני שבא לבאיירן ולכן החשש מוצדק.

נערך לאחרונה ב: ‏16/8/08
  9. cazzo Il Capocuoco

עושה רושם המון שערים יהיו: כבר דורטמונד {בישול של קובה לואלדז} ושאלקה {נגיחה של בורדון מקרן} ביתרון. אני מחכה לתקצירים של הערוץ הממלכתי הגרמני, ב19:30.

10. הגבר באדום Member

שאלקה מובילה 2-0 במחצית. האנובר לא יצרה שום דבר ממשי, מעבר למבצע נהדר של שלאודראף בדקה ה-40.

11. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

ומה אתם אומרים על הופנהיים? הקטנה הגדולה שניצחה 0:3 מוחץ בחוץ את קוטבוס, יריבתה לתחתית העונה (ככל הנראה)

12. ג'ובאני אלבר משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני בכלל לא בטוח שהופניהיים תתמודד העונה כנגד הירידה. נכון שהסגל שלה הוא נחות מרוב הסגלים של הליגה והקבוצה חסרת ניסיון בבונדסליגה לחלוטין. אך בכל זאת, להופנהיים יש הנהלה נפלאה, סיפור סינדרלה וקהל רב שמתעורר ויגיע למגרשים. אני רואה את הופנהיים כאחת ההפתעות הנעימות של הבונדסליגה השנה.

13. Lars Ricken Member

המשחק בין בורסיה דורטמונד לבאייר לברקוזן נגמר בתואצה 3-2 לטובת הצהובים.
    כבשו לדורטמונד: נלסון וואלדז (אחמ.. יוני http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wink.Xxx ),קריינגה וסובוטיץ'.
    כבשו ללברקוזן:הלמס וקיסילינג.
    ניתוח משחק אישי בהמשך.

14. הגבר באדום Member

אני, אישית, אהבתי מאוד איך ששאלקה שיחקה בבית. השחקנים המצטיינים במשחק זה : וסטרמן, קוראניי, בורדון, קוביאשווילי וארנסט. אסמואה, שנכנס כמחליף במקומו של רקיטיץ', גם עשה דברים טובים.
    ההזדמנויות היחידות של האנובר היו הבעיטה של ברוגינק וכעבור כעשר דקות חושטי הדביק את הכדור למשקוף אחרי בעיטת פצצה אדירה.

15. איגור .פ. Member

איפה אפשר לראות תקצירים?