המחזור הראשון בבונדסליגה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל גרמני' פורסם ע"י Ralph-Lauren, ‏10/8/07.

1. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

נעם, הסימן הוא לא לסנוגו http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/bduh.Xxx , אלא להנהלה שהביאה אותו ולא סתם אלא כמחליף לקלוזה (ועוד לחשוב שזידאן היה שלכם אז אולי צריך שניים). רוזנברג הובא באמצע העונה לעזור לקלוזה ברוטציה עם אלמידה וזה לטעמי סביר והגיוני. אם היו מביאים את רוזנברג כמחליף לקלוזה אז הוא היה מקבל את הסימן. והאמת היא שבכלל לא ידעתי שרוזנברג שיחק היום.

ד"א למה אתה קורא לקלוזה חמדן? למה שפריץ עבר אליכם זה בסדר? למה שסנוגו http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/bduh.Xxx עבר אליכם זה בסדר? למה שויזה עבר אליכם זה בסדר? למה שמרטסקר עבר אליכם זה בסדר? רק קלוזה שרצה לעבור למועדון הכי גדול בגרמניה עם האפשרות הכי טובה לזכות באליפות וגם במשהו באירופה זה לא בסדר.

2. נעם Member

את רוזנברג הביאו כאלטרנטיבה לקלאסניץ שהושבת לנו עונה קודמת.
    וקלוזה חמדן כי הוא הצהיר שהוא לעולם לא יעבור לביירן ואם הוא יעזוב את ברמן זה רק מחוץ לגרמניה. הוא בנה את עצמו כסמל העכשיוי של המועדון ונטש ליריבה הכי גדולה ושנואה תראה את פרינגס ואת ההתנהלות שלו ותבין מזה שחקן נשמה. הוא ברח בידיוק כשהקבוצה התחילה להתחבר לעשות שם דבר באירופה. הוא לא יותר מאשר שכיר חרב (השמעון גרשון הגרמני).
    איך אתה בכלל יכול להשוות את המעבר של מרטא פריץ או ויסה לזה של קלוזה?
    אתה לעולם לא תבין את התסכול הזה כי אתה אוהד קבוצה של מיליונרים שאם היא לא זוכה באליפות היא ישר תקנה חצי יבשת ולורדר אין כוח כלכלי כזה אז כל איבוד של יהלום הוא עולם שלם.

3. אוהד נבחרת גרמניה Member

ההפסד של וולפסבורג לא מפתיע אותי
    אני מפנה אותך לדברים שכתבתי שעה לפני המשחק.כאן באשכול לקראת סוף עמוד 3.לא מסכים לזה שאתה ממעיט בערכה של בילפלד .הקבוצה הזו לא תלחם נגד ירידה ועם היא תיקח משחק אחרי משחק בשקט.היא תעשה צרות,
    אני מחזיק מהחלק הקידמי שלהם היום פתחו ויכנארק ואייגלר.ובספסל ישבו קספר המצוין וזומה.אנאפוף בכלל פצוע בו הנה אני לא מזלזל בהתקפה כזו.יורג בומה הותיק מנווט קוצרה מאחור וגם מחליף טוב ווסטרמן הגיע מתיאס לאגקאמפ.בקיצור אני רואה כאן סוס שחור.תשיעיה ראשונה.אופטימי מקום שביעי.אני לא זוכר נגד מי הם מחזור הבא [ואני אבדוק]אבל המומנטום ימשך בעוד שלישיה.

4. אוהד נבחרת גרמניה Member

בדקתי במחזור הבא פרנקפורט[קבוצה קשה עם הגנה טובה]תפסיד בבילפלד

5. Fergie's Legend Member

המשחק נראה יותר כמשחק הכנה, אין ספק שבאיירן תתעלה על כולם, צפויה עונה נהדרת.

6. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

נדב, המשחק היה בקומרץ ארינה, קרי הרטה שכ"כ אוהבת להפסיד בחוץ המשיכה את המסורת.
    ושאלקה - שטוטגארט שודר רק ב 94 מדינות ולא ב 160, אבל בקטנה.

ונעם אל תאבד את התקווה לגבי רוזנברג, הוא פוטנצייאל אדיר. וסנוגו http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/bduh.Xxx לטעמי יחד עם השבדי יצרו חוד מאד מסוכן.
    ואל תתלהבו מהגולים של קלוזה :aaaprot: , שני הגולים מאשמה ברורה של וושטר, ברורה ( כזה שוער אפס).

לגבי וולפסבורג, אני מסכים עם C-J ועם "אוהד נבחרת גרמניה" ( שם יש?). קודם כל צריך לתת לקבוצה להתחבר, כי מדובר בסופו של דבר בקבוצה שכמעט כל ההרכב הראשון שלה השתנה, הרי מבחינת פוטנצייאל יש לזאבים הרבה מה להציע. ובילפלד לטעמי לא מועמדת לירידה ( אם כי, גם קלן לפני שנתיים התחילה אף עם שלוש ניצחונות ובסופו של דבר ירדה ליגה, כך שאי אפשר לשפוט שום דבר כרגע).

7. נעם Member

רוזנברג בן 25 אם אינני טועה וזו השנה שהוא צריך לפרוץ אחרת הוא עוד פלופ.
    יש לו בעיטה מצויינת מרחוק בשני הרגליים (מה שכל כך חסר לקלוזה) ויכולת טכניקה טובה מאוד אבל הוא לא מתפתח לחלוץ גולר מסוכן.
    הוא נתן כמה גולים עונה שעברה וסתם לי את הפה לא פעם אבל עדיין אני מתאכזב ממנו יותר מידי פעמים.
    והאמת לא הגולים של קלוזה הרשימו...זה היה הבישול היפה ללוקה טוני שנצץ.

8. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

לירן, גם אם קלוזה היה מסיים את המשחק אתמול בלי שערים הוא עדין היה המצטיין במגרש. הוא הראה אתמול על מה דיברתי כאשר כתבתי שאי אפשר להחליף אותו בגלל העבודה שלו מעבר לשערים. אתמול הוא היה הבורומטר בהתקפה של באיירן, כל דבר שקרה בהתקפה, כל מהלך של ריברי, שווייני או טוני קרה על פי התנועה של קלוזה עם ובלי הכדור. מעבר מזה, עם בכדורגל לא היו טעיות, אז גם לא היו גולים. חלוץ ענק הוא כזה שינצל את הטעויות האלו לשערים.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏12/8/07
  9. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

0-3 לדואיסבורג מול דורטמונד http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/5eek.Xxx

....לא יודע יש לי דז'ה וו של שטוטגארט מהעונה שעברה...

10. ג'ובאני אלבר משתמשים של כבוד היכל התהילה

התוצאה הדווקא ויתר מסקרנת מגיעה מהפרנקו-שטדיום. שמה מחזיקת הגביע, נירנברג בפיגור 2-0 מול העולה החלשה קרלוסהה. לפי היכולת של שני הקבוצות האלה בגביע הליגה מול שאלקה התוצאה לא אמורה להרים שום גבה, אבל בכל זאת אף אחד לא באמת האמין שנירנברג תגיד לפתיחת הליגה עם כזו יכולת ירודה, חשבתי שהתצוגה מול שאלקה הייתה חד פעמית אבל התבדתי. קרלוסהה נראית כאחת הקבוצות שיכולות להיות הפתעת העונה.

11. סטפן אפנברג Member

באמת חבל לי על דורטמונד , כל שנה אני מקווה שיחזרו להיות למקום הטבעי שלהם , לצמרת . כל כך חבל לי על האוהדים הנפלאים של הקבוצה ... מאמין שהמעידה היום היא חד פעמית

12. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

זה מה שאמרו בתוכנית הסיכום של ARD אתמול. אז או שהם טעו או שאתה טעית או שאני לא הבנתי טוב.

להבדיל מהגולים של קדירה, שלא לדבר על זה של פארדו. שני גולים שעובדים עליהם באימונים.

ראיתי היום את נירנברג נגד קרלסרוהה. נירנברג תקפו ותקפו ולא הצליחו להבקיע ובהתקפה בודדה חטפו גול. במחצית השניה נירנברג היו פחות טובים אבל עדיין דומיננטים עם עוד כמה מצבים ושוב חטפו גול (צמד של היינל) ולא היו רחוקים גם מלקבל את השלישי. קרלסרוהה עמדו חזק ויציב בהגנה והם נראים קבוצה מאוד מאורגנת ומאומנת שהרבה קבוצות תתקשנה נגדה.

לא יודע. לא ממש נופל מהכיסא שדורטמונד הפסידו לדואיסבורג. כמובן זה מפתיע ובטח בתוצאה הזו. אבל, עם המאמן של דורטמונד קשה לי לצפות מהם לגדולות.

נערך לאחרונה ב: ‏13/8/07
  13. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

נדב...
    הגולים של קדירה ושל פרדו לא היו ניתנים למניעה, הגולים של קלוזה לא היו נכנסים לשוער ברמה של בונדסליגה, בחייך....

14. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

הצחקת אותי.
    אם לא טעות אומללה של בורדון, קדירה בכלל לא מקבל את הכדור. ופארדו בסה"כ כבש בפנדל. זה אפילו השוער של בורגהאוזן יודע להבקיע.
    את השער הראשון של קלוזה, לא הרבה חלוצים מבקיעים. חלוץ צריך גם לראות צעד קדימה ולדעת מתי השוער עלול להשמיט את הכדור ולחכות לו במקום וזה בדיוק מה שקלוזה עשה ואת השער השני לואכטר לא היה שום סיכוי לעצור. פשוט התרוממות אדירה של קלוזה בין שני מגינים ונגיחה למקום שהשוער לא יכול להגיע.

15. Ralph-Lauren 1909 היכל התהילה

סוף סוף הגעתי הביתה לאחר ההצגה המבזה של שחקני הקבוצה, משחק חלש של דורטמונד לא נראה אפילו גם בעונה האחרונה, המון תיסכול, המון טעויות שיפוט פנדל לטובת דויסבורג שלא היה ולא נברא, שריקה לנבדל בעת כיבוש השער של דורטמונד שלא היה כלל נבדל, אבל השחקנים שיקחו בצורה רעה מאוד מתחת לכל ביקורת.