המחזור הראשון בבונדסליגה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל גרמני' פורסם ע"י Ralph-Lauren, ‏10/8/07.

1. Nesta Warden of Milano היכל התהילה

משחק נהדר של באיירן ובהחלט, קבוצה מאוד מפחידה נבנתה בקיץ במינכן. אם היא רק תרצה היא תוכל להגיע הכי רחוק שתרצה בגביע אופ"א.

בהיעדר איום ממשי על הגנת הקבוצה הזרקור היה על ההתקפה הבאוורית וכאן יש פוטנציאל אדיר להנאה ונראה ששיתוף הפעולה בין קלוזה לטוני יביא עוד הרבה שערים העונה. שלושה שערים באו מהצמד הזה. השני והראשון של קלוזה היה מעט מצחיק והגיע מאשמה של הגנת רוסטוק המצחיקה.

אוהדי באיירן צפויים להנות מאוד העונה.

2. Giallorossi Member

פתיחת משחק רצחנית של באיירן, חבל שאחרי השער הראשון הייתה רגיעה עד סוף המחצית הראשונה.

כבר לפי המחזור הראשון אפשר לראות שיש התאמה טובה בין טוני וקלוזה, אבל נראה מה הם יעשו במשחקים הקשים יותר ובגביע אופא.

3. Football God Member

רק לי נשמע ונראה המשחק של באיירן כמו קונצרט?כל המוסיקה הגרמנית והחיוכים אחרי הגולים.
    חבל שבאיירן לא בצ'מפיונס,כל פעם שאני צופה איך שהם משחקים אני מתבאס.

4. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

למישהו יש עדיין ספק שהמאבקים השנה בבונדסליגה יהיו מהמקום השני ומטה...

5. ג'ובאני אלבר משתמשים של כבוד היכל התהילה

משחק התקפה פשוט מושלם של טוני וקלוזה. נהדר לראות את הפרגון הרב ביניהם בקבוצה שנראה שאמור להיות בה קרבות אגו רבים. קלוזה לפחות, כל הזמן מחפש לבשל והקבוצתיות הרבה פחות חשובה לו מהפן האישי ובכל זאת סיים עם צמד. הקישור ממשיך להוית פנטסטי וקצת חבל לי שאלטינטאופ לא שיחק בסופו של דבר הרי הוא תוכנן לשחק מראש, לא יודע אם הוא עוד יכל להוסיף יותר מדי אבל הוא בהחלט חסר. אבל זה המצב בבאירן עם הסגל העמוק שלה. ההגנה ממשיכה להוות את הבעיה הגדולה של הקבוצה, עם כל הכבוד לדמיכליס, הוא לא הפתרון לו ציפינו בקיץ, ההתקפה הלא מרשימה בכלל של רוסטוק הגיעה ליותר מצבים מהצפוי עקב סגירה לקויה והרבה בלאגן בהתקפה שהרבה מזה גור הבלם הימני לוסיו שלא מפסיק להפקיר את ההגנה, אני לא יודע אם יכולת הגנתית שכזו תספיק מול דייגו ושות'.

מה שחשוב, באיירן עם ספתח ענק בדרך לעונה ענקית. רק שימשיך ככה :aaarse:

6. הגבר באדום Member

טוב, הניצחון הזה בא קצת קשה לביירן, אבל היא ניצחה באופן משכנע (לא הסתפקה ב-1-0 קטן).

הלקח הקטן - הקבוצה הזו צריכה להיות קצת יותר מרוכזת בהגנה. האנזה יכלו לעשות קצת יותר לו היה להם את החוד המקצועי יותר.

7. נעם Member

אז מה השתנה מעונה שעברה? כלום!
    החברה עדיין יודעים לשים גולים אבל באותה מידה הם שאננים בצורה בילתי רגילה. הנאיביות של הקישור האחורי והכנפיים האחוריות היום אחרי שהובלנו 2-0 פשוט מחרפנת.
    בוכום הגיע למלאן מצבים בעיקר מהאגפים של שולץ ופריץ שלא נהנו יותר מידי מעזרתם של לאון ובורובסקו וככה חטפנו שני גולים ממתפרצות מהצד של שולץ.
    רוזנברג בהמשך לקדם עונה המאכזב שלו לא עשה הרבה, דייגו חוזר לפורמה אבל כנראה שהשופטים החליטו ליהיות יותר קשוחים איתו והרבה נפילות מוצדקות שלו לא נשרקו.
    אנדראסן לא בלט במיוחד ובורובסקי לא הרשים. 2 הצלות מהקו מנעו נגיחה ובעיטה של מרטא' אל השער מלהכנס.
    נקודת האור היחידה היום הייתה בובקאר סאנוגו שנלחם ועשה את המקסימום והיה הגורם העיקרי בשני השערים.
    אם ככה נראנו מול בוכום מה יקרה כשנגיע למשחקים באמת גדולים?
    אני אומר את זה בלב כואב ועדיין מוקדם מלשפוט אבל אני לא מצפה לעונה גדולה של ורדר ברמן (היא פשוט לא מספיק מאומנת ביחד) .
    ושוב חסרונו של פרינגס בלתי ניתן למילוי.

8. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

חברים, עם כל הכבוד למשחק הטוב של באיירן, היא שיחקה מול הקבוצה הכי חלשה בליגה ( לטעמי).

9. Sergio Ramos Member

משחק שכולו תהווה לעיניים, אני מופתע מאוד מהפרגון של טוני וקלוזה, ריברי הוא המפתח של ההתקפה. מציג יופי של יכולת, מהיר רץ המון על המגרש יכולת של טאץ' אדיר, שוונשטיגר מתחיל להתרגל לעמדה שלו. ציפיתי מבאיירן שתבעט קצת יותר מרחוק, מכוום שראינו הרבה פעמיים ניסיונות להכניס כדורים כושלים. בכל זאת באיירן נראת נפלא משחקת מהר מאוד, משחק ההתקפה מצוין בעיקר בזכותו של פרנק ריברי. יש לבאיירן שתי מגנים נפאלים ינסן ולאם ומעניין אותי מאוד שסניול יחזור מה יהיה. או שלאם יחזור להתחרות אם ינסן או שישאר בימין וסניול יהיה שחקן ספסל.

10. ג'ובאני אלבר משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני חושב שעיקר הבעיה ברוסטוק זה שהם לא עשו נכון את הסוויץ' מהליגה הראשונה לליגה השנייה, ואם כל הכבוד לעלות עם זוג חלוצים במשחק הפתיחה באליאז-ארינה זה הדבר הכי שטותי לעשות. יש לרוסטוק כמה שחקנים טובים שמסוגלים לנסות לפחות להשאיר את הקבוצה בליגה(חייבת חיזוק דחוף בהגנה, כמה חורים זה לא ייאמן), ובחלק ההתקפי יש בהחלט לקבוצה הזו מה להציע. נכון שהשנה היא לא תפגוש קבוצות כמו באיירן אבל מה שלא הורג מחשל, הם תמיד יכולים להסתכל על חצי הכוס המלאה- הם לא הולכים לבקר באליאנז ארינה כל העונה.

אגב, זה לא גורע מהניצחון של באיירן היום, ואמנם זו רק רוסטוק אבל ההבדל מ2:0 ל3:0 אינו מהותי. ככה שגם את האלופה וגם את העולה ניצחנו בתוצאות זהות.

11. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

את ההרכב השני של האלופה http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/biggrin.Xxx

איזה שער אדיר של בנג'מין http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/5eek.Xxx . המבורג פותחת עם ניצחון חוץ מול אלופת משחקי הידידות הנובר 96. נראה שמאז הוב סטיבנס עובר על המבורג רק דברים טובים.

ברמן, מה נגיד ומה נאמר, ידענו שהם לא בכושר, ידענו שיש בעיה, אבל הדומיננטיות היום של בוכום הקטנה צריכה להדליק נורה אדומה אצל אלופס ושאף. ושולץ כנראה עם הראש במקום אחר.

הרטה ברלין נראת כמו הצרות... לפחות עם לוסיו הם הביאו רכש מצויין. ופרנקפורט עם אותה מחלה של העונה שעברה, מאה הזדמנויות כמעט אפס ניצול מצבים http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/dry.Xxx

פיפליצה היה נהדר היום, וגם בפעם היחידה שהוא לא הגיע לכדור המשקוף היה שם. לברקוזן איכזבה ( שוב), הגיעה למ"ס הזדמנויות אבל גם קוטבוס הצנועה הגיעה להזדמנויות שלה.

12. EsheD משתמשים של כבוד היכל התהילה

יש מצב לקישור?

13. C-J Member

עברו 3 שעות וחצי מאז וולפסבורג הפסידה בבית ואף כאן לא התייחס לזה במילה.

בכל זאת, מדובר בקבוצה שעשתה את הרכש הכי רחב הקיץ, אחרי ביירן, ועם מאמן ששואף לרשום הצלחות גם מחוץ לביירן.
    ומול מי הפסידה, ועוד בבית? לבילפילד, קבוצה שאין לה שום שאיפה מלבד להישאר ליגה.

כנראה שסימפטום מאגאת' בקבוצתו החדשה משפיע גם הפעם. זה מזכיר את הפתיחה הצולעת של ביירן לפני שלוש שנים (איזה בושה ההפסד ההוא ללברקוזן 4:1), שאחרי כמה משחקים התחלנו להטיל ספק ביכולתו של אדון מאגאת'.

אני מעריך שייקח עוד 4-5 משחקים עד שוולפסבורג תתחבר לה עם המאמן והרכש החדשים.

14. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

אכן, כמו שלירן כתב, פיפליצה החליט בגיל 38 גם לשחק כדורגל ולא רק להיות ליצן. אם רק היה ביכולת כזו לאורך כל הקריירה שלו הוא. היום הציל לפחות 4 - 5 שערים של מאה אחוז. וכמובן שמנגד לברקוזן עם טונות של החמצות. אהבתי לראות את קיסלינג היום. הבחור מראה שהוא לא שכח לשחק כדורגל.
    עם זאת, רק השופט מנע ניצחון מקוטבוס ופסל שער שלה מנבדל שלא היה. וחייבים לציין גם את השוער הצעיר של לברקוזן, רנה אדלר. בפעמים שקוטבוס הגיעה אליו אלו היו מצבים קשים מאוד והוא עצר את כולם.

אצל ברמן, כמו שכתבו לא הולך מי יודע כמה. אני לא יודע למה מאשימים את שולץ בגול השני. זה גול מאה אחוז של נאלדו.
    בוכום, הקטנה, למרות עזיבת שני הכוכבים שלה (גקס ומיסימוביץ') נתנו משחק מצויין והיו לא פחות טובים מברמן. בכלל היה משחק מצויין מצד שתי הקבוצות עם המון מצבים.
    הפנדל על סנוגו http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/bduh.Xxx מאוד מאוד מפוקפק אבל עם זאת היה צריך להישרק פנדל לטובתו בתוספת הזמן. אז זה דיי מתקזז.

וולפסבורג השקיעה הקיץ 15 מליון יורו בשחקנים (רק באיירן וברמן השקיעו יותר). האמת, זה לא נראה ככה ובילפד הצנועה מנצחת דיי בבירור 3:1 בתוצאה שמשקפת את מה שהיה. ההגנה של וולפסבורג היתה חלשה מאוד (היום?).
    יורג בוהמה הותיק עם שני בישולים מצויינים.
    נקודת האור היחידה לטעמי בוולפסבורג היה סרג'יו ראדו שהגיע לכמה מצבים.
    בילפלד פותחת את הליגה עם נצחון בפעם הראשונה מזה 5 שנים.

הרטה, באופן לא מפתיע, ואחרי ש 11 שחקנים עזבו אותה, נראית לא טוב. פעם ראשונה שהרטה סיכנה את השער של פרנקפורט היה בדקה ה - 38. וזה עוד בבית שלה. צריך להזכיר שהרטה הייתה קבוצת הבית הכי טובה בסיבוב הראשון של הליגה בעונה שעברה.
    פרנקפורט, כמו בשנה שעברה מגיעה להמון מצבים ומחמיצה. אלכס מאייר לבדו היה צריך להכניס 3 שערים. לפחות הפעם זה הסתיים בניצחון. ועוד משחק מצויין לאלברט שטרייט.

המבורג בניצחון חשוב מאוד וניצחון ראשון בהאנובר מזה 19 שנה. טרוכו פתח (סוף סוף) ושיחק מצויין. המבורג פגעו בקורות 3 פעמים (אחת מתוכן נכנסה בסוף) וגם רוברט אנקה (השוער הפנטסטי של האנובר) נתן תצוגה. גם לזידאן היה מבצע אישי מדהים. מה שמעורר את השאלה אם ברמן לא היו צריכים לנסות להחזיר אותו במקום להביא את סנוגו http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/bduh.Xxx .
    השער של בנג'מין מזכיר את השער המפורסם של אנגליה בגמר הגביע העולמי ב - 66, רק שהפעם הזו הכדור באמת עבר את הקו (לא כמו אז).
    האנובר לא היו טובים במחצית הראשונה. פתחו עם מייק האנקה לבד בחוד. הבחור לא סיכן את השער אפילו פעם אחת במחצית הראשונה (עם פתיחת השניה הצטרף אליו השימיאן) ונגע בכדור בסה"כ 20 פעמים בכל המחצית הזו. במחצית השניה האנובר נראתה יותר טוב ועם כניסתו של בני לאות לא נותר אלא לשאול למה הוא לא פתח.

דרך אגב, המשחק של שטוטגרט ושאלקה שודר אתמול ל - 160 מדינות.

15. נעם Member

נדב אני דורש שתעביר את הסימן הזה לרוזנברג!
    היום סאנוגו חצי בישל כבש והיה בין המצטיינים על המגרש. הוא נראה בנתיים אלטרנטיבה טובה לחמדן (אוי כמה כאבה לי הסלטה הזאת במדי ביירן). רוזנברג לעומתו מקבל קרדיט ושוב לא עושה עם זה כלום אבל ממש כלום. אתה צריך להציב אולטימטום מתי תוריד את "veruckt" מסנוגו כי בנתיים הבחור הוא הזר שהשתלב הכי טוב מבין הרכש שהגיע.