המחזור הראשון בבונדסליגה:: Wind Of Change

הנושא בפורום 'פורום כדורגל גרמני' פורסם ע"י Die Werkself, ‏18/8/17.

1. VAR Member

שייקח גם שעה אם צריך. עדיין עדיף על מה שהיה לפני כן.

אובמיאנג הוא החלוץ הכי טוב בעולם כרגע. אין לו שום חיסרון. שימכרו את דמבלה ושיתנו לו את כל הכסף מהמכירה אם זה מה שישאיר אותו. אם יש מישהו אחד ששווה את זה, זה הוא.

מקסימיליאן פיליפ הפתיע מאוד לטובה אחרי משחקי הכנה די גרועים. ייצר המון מצבים מסוכנים.

פוליסיץ' איש המשחק.

אני מאוד שמח שההגנה לשם שינוי הצליחה לסיים משחק עם 0 טעויות אבל אני לוקח את זה בעירבון מוגבל, שיחקנו מול קבוצה שלא לחצה בשום שלב של המשחק, לא יצאה למתפרצות בשום שלב של המשחק ולמעשה לא עשתה כלום.

אני רק מקווה שקובה בסדר. נראית לא טוב הפציעה הזאת, כאילו שהוא לא עבר מספיק כאלה :(

Die Werkself אוהב/ת את זה.
  2. Die Werkself wir sind die Macht am Rhein

האם שאלקה תחווה עונה מוצלחת לראשונה מזה שנים? ההתחלה חיובית (למרות שלייפציג הייתה טובה יותר).

בכל זאת, הרגע הגדול של היום הגיע מיד אחרי השער של ניקולאי מולר:

הוא הוחלף מיד אחר כך בשל פציעה.

3. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

קודם כל, מה שקרה לניקולאי מולר זה קצת מראה על כל מה שקורה בהמבורג. חוגג שער ונפצע.דרך אגב, פציעה לא קלה ככל הנראה. המבורג שיחקו רע וניצחו בכל זאת.

המון פנים חדשות ופרימירות היו במחזור הראשון. אני לא זוכר כל כך הרבה פנים חדשות שזו להם הפעם הראשונה בליגה הראשונה איפשהו בעונה אחת. הייקו הרליך (מאמן לברקוזן), טדסקו (מאמן שאלקה), שוורץ (מאמן מיינץ, שנראתה הרבה יותר טוב מהאנובר אבל הפסידה), וולף (מאמן שטוטגרט) כולם לא אימנו מעולם בליגה הראשונה איפשהו ושלא נדבר על לא מעט שחקנים שעשו בכורה בליגה בכירה כלשהי.

ראיתי את מרבית המחצית השניה של שאלקה נגד לייפציג ושאלקה נראו מצויין. נכון, לייפציג שלטו ללא עוררין אבל שאלקה עמדו בצורה מאוד מסודרת מאוד מאורגנת. גם הגנתית וגם ביציאה למתפרצות ובהתקפה. וגם שם היו כמה שחקנים שפעם ראשונה אני שומע את שמם וגם הם נראו לגמרי לא רע. אני לא יודע אם שאלקה תתברג בצמרת העונה אבל אם הם ימשיכו עם הקו הזה (ומההיכרות שלי עם היידל הוא יודע לעבוד).

נערך לאחרונה ב: ‏20/8/17
    Die Werkself אוהב/ת את זה.
  4. Die Werkself wir sind die Macht am Rhein

:O
    ככל הנראה חגיגת השער המטומטמת בהיסטוריה (או לפחות עד כמה שאני זוכר).

5. מתן ערוסי Member

אגב, המבורג מנצחת במחזור הפתיחה לראשונה מאז עונת 10/11, אז היא ניצחה בביתה את שאלקה 1:2 עם צמד של ואן ניסטלרוי

6. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

ומן הצד השני, פאל דרדאי והרטה שלו כבר עונה שלישית רצוף עם ניצחון במשחק הפתיחה.

לגבי ניקולאי מולר. כבר מלכתחילה זו נראתה לי פציעה מאוד רצינית. אבל לא אמרו עד כמה היא חמורה והבוקר עוד רק אמרו שהוא הובהל ישר לבית חולים ועדיין לא נקבעה הפציעה. התוצאה לא מפתיעה. חבל, כי הוא חלוץ מוכשר.

7. Die Werkself wir sind die Macht am Rhein

גם בגילו, קשה לדעת איך יתאושש מזה.

וגם אפשר לציין שזו מכה קשה להמבורג, שאיבדה לשאר העונה את אחד השחקנים הטובים ביותר שלה וכנראה את שחקן ההתקפה היציב היחיד.

8. VAR Member

כנראה הפציעה הכי מטומטמת בהיסטוריה.