המחזור הראשון בבונדסליגה:: הליגה חוזרת!

הנושא בפורום 'פורום כדורגל גרמני' פורסם ע"י Die Werkself, ‏26/8/16.

1. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני קראתי שגינטר עם רגל וחצי מחוץ לדורטמונד. בדרך ללייפציג.

2. Die Werkself wir sind die Macht am Rhein

לדעתי אם הוא יעזוב את דורטמונד בחלון ההעברות הנוכחי זה יהיה לוולפסבורג (מכרה את דאנץ׳ ומצב הבלמים שלה מאוד לא מרשים). לייפציג כמובן גם יכולה לשלם את מה שדורטמונד תבקש והוא מתאים לפרופיל הרכש שלה. ואולי הוא בכלל יישאר בדורטמונד.
    מקווה שפסלאק יתפוס מקום קבוע בהרכב או לפחות ישחק הרבה, הוא אחד הכישרונות הבולטים בגרמניה וגם משחק בעמדה בעייתית (מגן ימני, למרות שהוא בעיקרון קיצוני).

בקשר למחזור עצמו, למי שפספס: חם בגרמניה - ברוב המקומות מעל 30 מעלות, בברלין עכשיו 35 ועוצרים בכל מחצית להפסקות שתייה...

3. Die Werkself wir sind die Macht am Rhein

משחק טוב בין לייפציג והופנהיים. לא הרבה לאחר שריקת הסיום ולייפציג הודיעה על החתמה די יוצאת דופן בגרמניה - שחקן בריטי, או סקוטי ליתר דיוק, בשם אוליבר ברק (Burke) הגיע למזרח גרמניה תמורת כ-15 מיליון יורו מנוטינגהאם פורסט.

https://pbs.twimg.com/media/Cq9oX5jW8AAvyzO.Xxx

4. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

WTF?!
    ראיתי אותו בדיוק פעמיים ואמרתי לעצמי שווה לרשום את השם שלו ולחזור עוד שנה לראות מה קורה איתו - יכולות פיזיות נהדרות, חוצפן שתמיד מנסה להביא סכנה על השער וגם כמובן צעיר. עברו שבועיים ובום 15 מ'?! על סמך שתי ההופעות האלו, והרקורד הלא מרשים עדיין, לא נראה לי שהוא מוכן לרמה של מרכז טבלה בבונדסליגה ובכלל ה-15 מ' האלו היו מפתיעים אותי גם אם היו משולמים מקבוצה אנגלית אחרת. אולי יעבירו אותו בתוך הקבוצות של רד בול לאחת מאלו שמתחרה בליגה פחות תחרותית בהתחלה (נראה לי ל-MLS מאוחר מדי), אני בכל מקרה מקווה שיקבל דקות כי לסקוטלנד יש למה לחכות עושה רושם.

gilad16 ו-Die Werkself אוהבים את זה.