המחזור העשירי של האנדאטה :: רומא עוצרת את לאציו

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י ג'ורדן לאב אגדה, ‏5/11/10.

1. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

אם לא מנצחים את המשחק הזה רוביניו צריך לשבת ביציע עד סוף העונה. השחקן הזה ביזיון אחד גדול. הרכש הכי גרוע בעידן ברלוסקוני.

2. 亚历山大帕托 Member

בסה"כ רוביניו עשה עבודה טובה - החזיר את פאטו לעניינים. הברווז היה זקוק לספסול והשער שבא אחרי כניסתו. התוצאה לא משקפת. משחק לא רציני של כל החוליות מלבד זו של הקישור.

כל הכבוד לרומא. נמאס לראות את הקבוצה המגעילה הזאת למעלה, ה-lucky run הזה נמשך יותר מדי זמן.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏8/11/10
  3. zakuta Member

איזה ניצחון שלנו בדרבי כיף לפתוח את השבוע ככה שלאציו מפסידים ועוד לרומא

כול הפנדלים שנשרקו לטובת רומא היו מוצדקים ומשחק לא ברמה ממש גבוה של רומא והעיקר הניצחון השלוש נקודות והכי חשוב לאציו הפסידה לרומא!!!!!!!!!!!!!

4. Joel Gion Member

מהלך גדול של שני המנודים בשער של יאקוינטה. אולי זה הרגע שבו הם יחזרו להיות רלוונטיים בתקופה העמוסה והפצועה הזאת. בחלק הפחות מעודד, פליפה מלו החליף את סיסוקו בדקה ה55 ואחרי כ20 דקות הוחלף בעצמו, אני מקווה מאוד שזה לא רציני כי כמו שמלו וסיסוקו נראים העונה זו תהיה מכה קשה כמעט כמו לאבד את קראסיץ'.

5. Bianconeri משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני לא חושב שמומו נפצע, אלא הוחלף כדי לשמור על איזון כוחות בגלל עומס המשחקים.

משחק בסדר שלנו,אני דווקא הייתי מרוצה מסורנסן בגדול,לא עשה במכנסיים,עמד בסדר גמור,מיקום לא רע,אחלה של פיזיות,קצת ביצים לא יזיקו לו(ברח מהכדור כמו מאש כל פעם שהתקרב אליו) וגם בונוצ'י לא היה נורא כמו שאמרת.

אפילו מוטה שהיה לא טובה כהרגלו היה טוב לפרקים.

הקישור שלנו מעולה,מרקיזיו בכל מקום(הוא לא קיצוני טוב- אבל מאוד ממושמע טקטית ומאוד חרוץ) וגם לפפה יש לי לא מעט מילים טובות. רק חבל שההתקפה גם מול צ'זנה מגמגמת.

6. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

בפנדל השני היה מקום לעצור את המשחק לפני ההכשלה של באפטיסטה בגלל ששני חובבי עזים התנגשו אחד בשני ופציעות ראש מחייבות עצירה של המשחק. אבל מי אני שאתלונן.

כרגיל, משחק ברמה גבוהה מאוד עם הרבה אקשן, מהלכים קבוצתיים, לחימה, החמצות, משקופים ודרמות.

טוב לראות את גרקו נלחם כמו מטורף על כל כדור למרות שאין לו יותר מדי כדורגל, לפחות לא בצד ההתקפי.

מדהים שלאחר תחילת עונה הגרועה ביותר מזה 30 שנה, רומא נמצאת בסה"כ 4 נקודות מאינטר.

החודש הקשה והעמוס ביותר של העונה התחיל מצויין. נשאר "רק" :
    Wed, 10th, 20:45 Fiorentina (Serie A) (H)
    Sat, 13th, 20:45 Juventus (Serie A) (A)
    Sat, 20th, 18:00 Udinese (Serie A) (H)
    Tue, 23rd, 20:45 Bayern Munich (UCL) (H)
    Sun, 28th, 20:45 Palermo (Serie A) (A)

7. Joel Gion Member

ההגנה השתפרה מאוד במחצית השנייה, אבל זה בעיקר בגלל שצ'זנה הפסיקה להתקיף. כשהם הגיעו לאזור הרחבה שלנו לפני ההרחקה היה אפשר לחוש באי שקט וחוסר הביטחון של השחקנים. ככה זה כשקיילו לא שם. מוטה בעיקר היה חלש, זה התחיל עם בעיטה לפנים של ג'אקריני וכרטיס צהוב כבר בדקה השלישית, המשיך בעזרה לא מספיק טובה לצמד במרכז ובאיבודי כדור סתמיים כמיטב המסורת. אני לאט לאט מתחיל להתייאש ממנו, איפה לעזאזל קאסרס?!

לא התכוונתי שסיסוקו נפצע, אלא קיוויתי שמלו לא נפגע כי איך שהוא נראה העונה סיסוקו רחוק מלהיות מחליף ראוי לברזילאי. הוא עדיין אחד ממחלצי הכדור הטובים בעולם אבל במערך הנוכחי שבו הקשר שליד אקוילאני/מארקיזיו צריך גם לדעת למסור הוא לא מצליח לבוא לידי ביטוי. חבל מאוד, אבל כנראה שאין מנוס מפרידה בסוף העונה.

8. קרלס פויול5 Member

הפסד פיסיכולוגי ללאציו, זה האמנם בסה"כ הפסד אחד שלא אמור להפריע לרצף שלהם, אבל זה שזה הפסד בדרבי זה רע להם.

9. Fratelli d'Italia משתמשים של כבוד היכל התהילה

מילאן בהרכב חסר לא שיחקה טוב בכלל, אבל העיקר שיצאנו עם שלוש הנקודות. היריבה היתה כל כך גרועה שזה די משפיל לספוג ממנה במשחק אחד שני שערים. ז'פס היה גרוע, את השער הראשון של בארי הוא היה יכול למנוע ללא בעיה ובשער הכל כך מיותר של בארטו האשמה היתה שלו יחד עם נסטה. אלגרי רצה לראות מה הוא שווה ואם הוא מספיק פיקח כדאי לו לשכוח ממנו כמחליף ראשון לנסטה וסילבה. פלאמיני הבקיע את שער הבכורה שלו במדים הקדושים של מילאן ומעבר לכך היה לו משחק נהדר. למרות פציעתו הקשה של אמברוזיני, משחק הראש שלו לא נחלש. סיידורף על תקן טרקוורטיסטה נראה טוב מאוד, סיפק שני בישולים. אולי כדאי להמשיך לתת לו קרדיט בעמדה הזאת על חשבון רונאלדיניו. זלאטן היה ענק כרגיל, שלח כדור מדהים לפלאמיני, ירד להגנה, כמעט הבקיע וסיפק לרוביניו כדורים על מגש של כסף. לעומתו, רוביניו היה זוועתי, היו לו ארבעה מצבים נוחים לכיבוש ולא הצליח לכבוש אף אחד מהם, יותר מכך- מחציתם לא הלכו בכלל למסגרת. מעבר להחמצות המזעזעות, הוא לא תרם כלום למשחק הקבוצתי. בשביל ברלוסקוני החתים אותו בכלל? ועוד בשביל 18 מיליון אירו, סכום גדול ביותר עבור מילאן. אני תוהה אם לא היה כדאי להשאיר את בוריילו במקום האפס הזה. פח הזהב מתקרב. טוב לראות שרונאלדיניו התייבש על הספסל 90 דקות. אלגרי פועל נכון ומוכיח לברלוסקוני שהברזילאי השמנמן לא נחוץ ויהיה צעד נכון ביותר להפרד ממנו כבר בינואר. פאטו היה צריך להתאפס על עצמו וכך קרה, במצב כיבוש אחד הוא הצליח להבקיע, מה שרוביניו כשל בארבעה מצבים קלים הרבה יותר.
    בכללי, מתחילת העונה מילאן נראת נהדר ומתבססת בצמרת, אך התוצאות עדיין לא מספיק מרשימות. בדרך כלל אחרי השער הראשון או השני לזכותה של מילאן היא מורידה הילוך שלפעמים עולה לה בשער נגדי ומיותר, זה קרה היום, נגד נאפולי ונגד לאציו. בפעמים האלו ונגד פארמה וג'נואה, מילאן פשוט לא מצליחה "לקרוע" את היריבה.

10. Bianconeri משתמשים של כבוד היכל התהילה

וקצת טבלה:

http://img831.imageshack.us/img831/5412/tablen.Xxx

4 נקודות מפרידות בין נאפולי החמישית ללאציו הראשונה
    4 נקודות מפרידות בין לצ'ה שבמקום ה16 לרומא שבמקום ה6 (!)

מזה מלמד אותנו?
    הליגה מתחילה לאט לאט להתחלק לקבוצות שאנחנו רגילים,יש כבר צמרת פחות או יותר(1-5)
    ויש כבר תחתית(17-20) בנתיים כל השאר הם בבטן אחת גדולה ושמנה..

11. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

רייה :
    “This derby was decided by the referee’s decisions. I’m sorry to say it, but that’s the truth,”
    “The penalty on Mauri was crystal clear. You could see it straight away from the bench and we all knew it. Was Andre Dias offside? Yes, but the linesman didn’t flag it, so play continued and therefore it should’ve been a penalty.”

לא זכור לי דבר יותר אידיוטי שמאמן כדורגל הוציא מפיו. הוא בוכה שהשופט לא שרק לפנדל על מאורי במודע שהיה נבדל שלא נשרק שהוביל לאותו מהלך. כאילו שהשיפוט צריך לעבוד רק לצד אחד. איך בכלל אפשר לבכות על טעות שיפוט שנגררה מטעות שיפוט קודמת כלפי הצד השני? זה בטח מה שהגרם לחבורת הבכיינים הזאת להפסיד. איך אמר פעם סופר דגול :
    "ohh noooooooooooooooooo"

אם מישהו נתקל בתמונה של דה רוסי חוגג על הגדר של קורבה סוד כשלוח התוצאות ברקע, שישלח לי.

12. עודד (אוהד הצלחות) Member

אני חושב שסוקרטיס היה מעולה מול נאפולי וטוב מול יובנטוס, ואין מה לעשות שבלם צעיר וחסר נסיון עושה טעויות לפעמים? עדיף להריץ בלם כמוהו מול קבוצה כמו בארי מאשר לבנות על "אלוף" עם נסיון עד שסוקרטיס יחליט שנמאס לו ויבקש העברה. יש לו המון כשרון. לא ראיתי כמעט את המשחק היום, אבל ממה שקלטתי בתקציר הסגירה שלו בגול השני הייתה איטית מדי, מה שלא הייתי מצפה מסוקרטיס הזריז.

איזה שער של פאטו, יא ווראדי... בעיטה כל-כך מדוייקת ברגל החלשה זה לא משהו של מה בכל בכלל

סיידורף היום נתן בישול במסירה יפה, ואין לי מושג אם עשה יותר מזה. למה כשרונאלדיניו עושה את זה אז הוא "גאון" שאמנם עומד כל המשחק אבל במסירה אחת מסדר גול, וסיידורף הוא עגלה? שניהם עגלות

ראיתי תקציר יותר נורמלי עכשיו, קבלו שני תיקונים:

1. סיידורף נתן לרוביניו עוד מצב הבקעה שהברזילאי החמיץ
    2. ייפס היה אשם עוד יותר בשער הראשון, מה מצדיק עכשיו העדפה שלו על סוקרטיס?

נערך לאחרונה ב: ‏8/11/10
  13. Juventini Gaetano Scirea היכל התהילה

וואו, פשוט וואו. אחת מהמחציות היותר טובות שראיתי בשנים האחרונות. פינייה לאחר 2 קורות ועוד שלושה מצבים בטוחים בהם הוא יכול היה לכבוש סוף סוף כובש אחרי מסירת עקב פשוט גאונית של פאסטורה. מהצד השני, מלבד טוני, שלו היו 3 הזדמנויות טובות, התקפת ג'נואה די רדומה. צמד הסלובנים - פשוט נהדרים. זאמפריני גנב את הצמד חמד הזה פשוט בגרושים. להוריד בפניו את הכובע. התקפה רודפת התקפה, באמת מחצית מדהימה. פשוט תענוג אחד גדול. הלוואי וחצי מהמצבים שהיו במחצית הראשונה יהיו במחצית השנייה. מחצית שבקלות יכולה הייתה להסתיים ב-6-2 לפאלרמו. רק שימשך כך...

קאלצ'ו איטליאנו במיטבו! :aaa15:

14. Muurad Member

פאסטורה... genio.

מזל שפינייה הבקיע כי הוא כנראה היה יורה בעצמו אם הוא היה מסיים את המשחק הזה בלי שער.. היה מצחיק איך הוא בעט בקורה אחרי שהוא החמיץ כ"כ הרבה ואז רץ ונישק אותה אחרי השריקה למחצית כשהוא כבר כבש http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/biggrin.Xxx

15. cazzo Il Capocuoco

אפשר לבנות על הצעירים של איטליה, אפשר אפשר, למה הפחד הזה? למה רק 25 דקות למאתיה דסטרו ולא יותר דקות? אני חושב שאיך ג'נואה נראת במחזורים האחרונים עם כל הפצועים אין לה יותר מדי להפסיד מהכשרון הזה. תנו לו לשחק. אולי הם היו מוציאים איזה נקודה מפאלרמו, אבל לוקה טוני היה יותר מדי לבד.