המחזור העשירי של האנדאטה :: רומא עוצרת את לאציו

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י ג'ורדן לאב אגדה, ‏5/11/10.

1. Bianconeri משתמשים של כבוד היכל התהילה

http://www.lega-calcio.it/media/scudetto_Palermo_115x170.Xxx http://www.lega-calcio.it/media/scudetto_Genoa_115x170.Xxx

Palermo VS Genoa

"הרגע הקריטי בקריירת פאלרמו שלי" כך מצהיר דליו רוסי לפני המשחק מול ג'נואה היום בערב, שתי הקבוצות האמביציוניות של תחילת העונה נפגשות כשהכל לא הולך להם כמו שצריך ודליו רוסי יודע את זה וכנראה שלזה הוא מתכוון. או שאולי הוא בכלל מתכוון לבוס שלו שאמר לתקשורת כי "אם דליו-רוסי היה מפסיד חמישה משחקים אז הוא היה עומד לדיון,כמו כל אחד שהיה מפסיד,אפילו רפא בניטז. רוסי הפסיד 4 משחקים שחלקם לא באשמתו,אז הוא בטוח". הנשיא של הורודים כהרגלו יורה לכל הכיוונים ומבקר את סיריגו שמבקש העלאה וטוען שפאלרמו תסתדר נהדר גם בלי המנהל הספורטיבי שלה וולטר סאבטיני.
    "הנשיא של קליארי,מאסימו צ'לינו, לא העסיק מנהל ספורטיבי שלוש שנים והסתדר מצוין,גם אני יכול להסתדר מצוין". חוץ מציטוטים מפוצצים על ביקורות וחיזוקים בינואר בפאלרמו כמובן לא מרוצים מהמצב אחרי תחילת עונה טובה ושאיפה להעפיל לאירופה ,במקום זה הם מוצאים את עצמם עם 11 נקודות,חולקים את המקום ה10 עם ג'נואה אותם הם ייפגשו היום בערב.
    לרשותו של רוסי יחסרו רק אבל הרננדס ופאביו ליבראני הפצועים, אך למרות הפציעה של הרננדס האורוגוואי נראה כי מאסימו מאקרונה בכל זאת יתחיל את המשחק מהספסל.

ג'נואה הייתה אחת מהרוכשות המאסיביות של הקיץ,רבים החלו להמר עליה בתור הסוס השחור של הליגה העונה וגאספריני לא הסתיר את שאיפתיו להיות הסמפדוריה של השנה ולהגיע למפעל של גביע ארוך האוזניים. בינתיים זה לא ממש הולך וגאספריני ממוקם בחלק התחתון של הטבלה עם 11 נקודות,כשהקבוצה שלו נראית כמו מטוטלת כשבחמשת המשחקים האחרונים היא פעם מפסידה ופעם מנצחת.אם היכולת הלא יציבה לא מספיקה אז התחרות האמיתי שיש לקבוצה כרגע עם יובנטוס ואינטר היא על כמות הפצועים. בושקו יאנקוביץ', רודריגו פאלאסיו, חוסיין חארג'ה, ג'וזפה סקולי,צ'יקו ורפאלה פאלדינו כולם פצועים כשעומר מילאנטו מורחק , כל אלו מכריחים את המאמן גאספריני ללכת על 4-4-2 עם מאטיה דסטרו הצעיר שהגיע מאינטר ולוקה טוני הותיק שרוצה להוכיח שמקומו בנבחרת.חזרתו של מיגל וולוזו מפציעה היא חדשה מנחמת והאחרון גם צפוי לפתוח בהרכב.

http://img210.imageshack.us/img210/8509/90416097.Xxx

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏8/11/10
  2. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

הרכבים רשמיים :

LAZIO: (4-3-1-2) Muslera; Lichtsteiner, Stendardo, Dias, Radu; Brocchi, Ledesma, Mauri; Hernanes; Rocchi, Floccari

ROMA: (4-3-1-2) J. Sergio; Cassetti, Mexes, N. Burdisso, Riise; Perrotta, De Rossi, Simplicio; Menez; Borriello, Vucinic.

תירוצים זולים :
    עייפות עקב משחק החוץ הקשה באמצע השבוע.
    חיסרונם של חואן, פיזארו, בריגי, טאדיי וטוטי.
    קאסטי, בורדיסו ומקסס לא כשירים ב100% וכמעט ולא התאמנו השבוע (שני הראשונים בגלל פציעה נגד באזל, מקסס בגלל שפעת).
    חוץ מזה הכל בסדר, הפסד והחלום של אנצ'לוטי יתגשם מוקדם מהצפוי.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏7/11/10
  3. Fratelli d'Italia משתמשים של כבוד היכל התהילה

ולבארי- מילאן:
    BARI: Gillet; Belmonte, Masiello, Rossi, Parisi; Alvarez, Almiron, Donati, Pulzetti; Kutuzov, Barreto.

MILAN: Abbiati; Abate, Nesta, Yepes, Zambrotta; Gattuso, Ambrosini, Flamini; Seedorf; Ibrahimovic, Robinho.

4. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

הרכב מעולה. אני חושב שעם מעט ריכוז המשימה אפשרית ויש לנו סיכוי ממשי לשמור על היתרון מהמשחק הראשון ולהעפיל לגמר ליגת האלופות.

*מתפלל שטוטי שוב פעם ימציא סיפור על ילד מת ויגרום לדרבי להדחות ביום*

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏7/11/10
  5. Fratelli d'Italia משתמשים של כבוד היכל התהילה

ההרכב של מילאן באמת לא רע. הבעיה היחידה שאני רואה בו היא שלאף אחד בשלישיית הקישור אין את היכולות של פירלו שזוכה למנוחה. פלאמיני אולי הכי דומה אבל ההבדל ביניהם גדול, אין לו את יכולות המסירה של פירלו, לא את התיאום עם אמברו ורינו ועדיין חסרת לו חכמת משחק כמו של המאסטרו. נקווה שגאטוזו ישמור על שפיות, כי סרט הקפטן יוחזר לאמברו. ז'פס זוכה למבחן ראשון במילאן והוא לא אמור להיתקל בקשיים. רוביניו יתופקד בעמדתו הטבעית כחלוץ נסוג ואם היום הוא לא ירשים אפשר להודיע רשמית שהוא רכש כושל של מילאן.

בהצלחה לרומא.

6. 亚历山大帕托 Member

כמה טוב לראות אותו שוב בהרכב הפותח... אוהב אותך, מת'יו.

7. kadm Member

יש מצב לקו אחד בגול של גרקו שנפסל?
    עוד דבר, מה קרה למנז? לא ראיתי שהוא נפצע... למה הוא יצא?

8. 亚历山大帕托 Member

אני חושב שהיה מקום לשרוק לפנדל נגד איביאטי, למרות שעם שוערים זה בעייתי אפילו מחוץ מתיבת החמש, מה גם שהוא נגע בסופו של דבר בכדור, כך שאפשר להבין את חוסר ההחלטיות של השופט.

אביאטי בשתי העונות הקודמות - סופרמן שלא מבצע אף טעות אחת (כשלא היה פצוע...). העונה? יותר מדי טעויות. אולי אמליה ידע משהו לפני שהגיע לשבת אצלנו על הספסל? כי בקצב הזה הוא יתפוס את מקומו ועוד ירשום יותר הופעות.

9. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

איזה רגע חלומי לגרקו, אחרי שכבש דקה אחרי שנכנס בהופעת הבכורה נגד באזל, כבש שתי דקות אחרי שנכנס לדרבי. חבל רק שהנבדל הטיפשי של בוריילו מנע מהרגע הזה להיות שמח באמת.

משחק גדול של שתי הקבוצות. מקווה רק שהפציעה של מנז שהיה השחקן הכי טוב על המגרש לא תשנה את הדומיננטיות של רומא במחצית השניה.

10. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

למה זה שרוביניו חייב להיות שחקן כל-כך נכה כשזה נוגע לאחד על אחד מול שוער?

ההגנה של בארי פאתטית וזה עצוב לראות מה נשאר מחולייה שרק לפני שנה הייתה הטובה בליגה.

11. המבין Member

מחצית בינונית של מילאן אבל למרות זאת היא הגיע לכמה מצבי הבקע טובים ואם רוביניו (מה יהיה איתו?) היה טיפה מרוכז אז היה כבר 3 או 4 אפס.

12. Joel Gion Member

הוא אפור, גמלוני, לא יודע לעשות כלום חוץ מלבעוט מרחוק ולא נוצץ כמו דייגו. ובכל זאת, אני אוהב אותך קואליירלה! הבישול של הנסיך הקטן (חבל שהוא לא בלונדיני) - תענוג.

חבל שכמו לא מעט פעמים עד כה העונה, אנחנו מתחילים לשחק רק אחרי שאנחנו סופגים. מזל שהיריבה היום כל כך חלשה ולא מצליחה לנצל שוב ושוב את חוסר השקט בהגנת הטלאים הזאת. סורנסן נראה מפוזר ומבולבל, בונוצ'י לא מפסיק עם הדריבלים המטומטמים וההתחכמויות ליד הרחבה ועל מוטה כבר נגמרו לי המילים. דווקא גרוסו לא רע עד עכשיו. מהקישור ומעלה זה נראה הרבה יותר טוב, אם כי למרות השליטה המוחלטת קשה לי לציין הזדמנויות קורצות מלבד שני השערים.

13. Fratelli d'Italia משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני לא יודע על מה אתה מדבר. עוברת על אביאטי עונה נהדרת והוא הציל אותנו לא מעט פעמים. לא זכורה לי העונה טעות קריטית שלו או טעות בולטת אחרת. ישנן דוגמאות כמו הגול שחטף לפני שבוע מריאל מדריד בין הרגליים שנראות כטעויות שלו אבל אם מסתכלים לעומק רואים שזה לא בשליטתו ולא נחשב כל כך לטעות. העונה אני מרוצה ממנו, הוא סחט לא מעט הצלות מרהיבות שלא היו מביישות אף שוער אחר ביבשת. שוער זאת העמדה הכי בעייתית מבחינת ביקורות כי קל יותר לזכור לשוערים את הטעויות מאשר את ההצלות.
    עד סוף העונה הייתי משאיר את אביאטי בין הקורות, אבל לנוכח גילו ונטייתו להפצע החל מהעונה הבאה אמליה צריך להחליפו בקביעות.

14. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

סימפליסיו שלא עשה כלום כל המשחק קנה אותי ברגע אחד. בעיטה חזקה שלו פגעה בליכשטיינר שהושיט את ידו, פנדל ויד שבורה למגן של לאציו במהלך אחד. הפנדל של בוריילו הוא הגרוע שראיתי בחיים, לא מבין איך זה נכנס בכלל.

15. המבין Member

אני לא יודע מה עובר על רוביניו, אבל כמה פעמים אפשר להחטיא באחד על אחד במשחק 1?! זה פשוט לא נורמאלי. חייבים לשים את השלישי כדי לגמור סופית את המשחק ולא להיות בלחץ מיותר אם נספוג איזה גול שטותי.