המחזור העשירי לעונת 2018/19 ב-Serie A:: דיפרא תחת מבחן ודה פריי חוזר ללאציו

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י Roma, ‏26/10/18.

1. EO11 בפה אליל היכל התהילה

לא ראיתי שום דבר במשחק שיגרום לי להגיד ״לאציו פראיירים״. אחד המשחקים הטובים והיעילים ביותר של אינטר בשנים האחרונות.

2. itzik.miro Member

שמע, אני הכי בעד לשמור על שחקנים אבל ב-100 מיליון, במונחים של לאציו הוא יכל לקנות 2-3 שחקנים שיחפו על החיסרון של סאביץ'.

בכל מקרה אני לא אומר שלוטיטו בהכרח עשה טעות שלא מכר, אני אומר שעכשיו, אולי עדיף לו לשנות קו מחשבה וכן למכור לקבוצה שמעוניינת.

Sent from my SM-N950F using Tapatalk

3. itzik.miro Member

במחצית השנייה סגרתם יפה מאוד אבל בראשונה לאימובילה היה מצב מצויין לכבוש והוא פספס את המסגרת והיו עוד 2-3 כניסות טובות מאוד של לאציו לרחבה שלא ייצרו שום סכנה משמעותית.

החל מהשער שלכם שלטתם במשחק כמעט לחלוטין אבל עד שאיקרדי דחק פנימה המשחק היה שקול לחלוטין.

4. EO11 בפה אליל היכל התהילה

הכדור הסתובב ברחבות שלנו וגם של לאציו (פריסיץ׳ פעמיים), מפה ועד ״לאציו פראיירים״... לא יודע, אני מגדיר משחק הרבה יותר חסר מזל מזה כפראיירים. לאציו פשוט קבוצה חלשה מאוד בסיומת כשרק אימובילה שומר על רמה יציבה (מחצית ראשונה בזיונית שלו).

המשחק הכי חשוב העונה נגמר עם וי ענק וזה מה שחשוב. הפנים לג׳נואה.

5. Bianconeri משתמשים של כבוד היכל התהילה

משחק מעולה של אינטר, וצבירת נצחונות חשובים.
    אני נהנה מאוד לראות את פוליטאנו, לאינטר יש חומר טוב, וזה עוד בלי דה-פריי וניינגולאן.

6. itzik.miro Member

זה כבר עניין של הגדרה אבל מבחינתי מחצית של 0 בעיטות למסגרת כשנופלים לך כל מיני כדורים קרוב לרגל באזור הרחבה זו פראייריות לשמה, במיוחד כשמולך עומד האנדאנוביץ שאתה אף פעם לא יכול לדעת אם היום הוא במצב שוערות או במצב צילום.

7. חייל שוקולד משתמשים של כבוד היכל התהילה

איך הוא היה?

8. טל. Member

קרב על מקום 4 בלבד.

9. SerieA Il Capitano

מאד נהניתי מהמשחק שלנו אתמול. חיכיתי הרבה זמן לתצוגה כזו וממש לא ציפיתי שזה יקרה דווקא ברומא, מול קבוצה כמו לאציו. צלחנו בהצלחה שניים מהמשחקים הקשים אשר מחכים לנו בתקופה הקרובה. הייתי רוצה לחשוב שעברנו את הגרוע ביותר, אבל אנחנו צריכים לנסוע לברגמו בקרוב ובעוד קצת יותר מחודש לנסוע שוב לרומא ואז למפגש מול יובנטוס. לא יהיה קל בכלל.

ספאלטי בחר אתמול לשלב את ז'ואאו מאריו לראשונה מזה זמן רב בהרכב הראשון. לדעתי המשחק האחרון בו פתח בהרכב היה מול פיורנטינה בעונה שעברה, משחקו האחרון במדי אינטר טרם עזיבתו לווסטהאם. ניכר היה שהפורטוגלי קיבל הנחיות מדויקות - למסור את הכדור בלי להסתבך יותר מדי, להפעיל לחץ על קשרי היריבה ולשחק פשוט, פשוט. שעה של כדורגל הספיקה וספאלטי שילב את ואלרו. אני שמח על שילובו של מאריו מכיוון שאנחנו נזדקק לו. אני חושב שהוא יכול להועיל הרבה יותר במשחק כמו אתמול, מול קבוצה שבאה להתקיף ולא מגנה עם עשרה שחקנים. מול קבוצות הגנתיות לז'ואאו מאריו יש תועלת מוגבלת ביותר. הוא לא בועט טוב, ולפיכך לא מהווה איום על השער. עם זאת, שווה אולי לנסות אותו בשבוע הבא מול ג'נואה במקום ברוזוביץ' שאני מעדיף שינוח לקראת ברצלונה.

איקארדי כמובן נכנס לעניינים וזה מצוין. מעניין יהיה לראות אם לאוטרו יקבל את חולצת ההרכב מול ג'נואה. אני מקווה שכן.

ספאלטי לא אוהב לשנות יותר מדי בהרכב ממשחק למשחק, אבל מול ג'נואה לדעתי פרישיץ', ברוזוביץ' ואיקארדי צריכים לקבל מנוחה. מדובר על שלושה שחקני מפתח אצלנו כך שאני לא בטוח שזה יקרה. לדעתי לאוטרו הוא בעל הסיכוי הטוב ביותר לפתוח מבין שחקני הספסל.

10. תומר1989 Member

כל פעם שאני רואה את ז'ואו מאריו משחק הוא לא נראה לי שחקן רע בכלל
    לא מבין כל כך מה הסיפור איתו באינטר

11. SerieA Il Capitano

לגבי לאציו -
    היא מנצחת את כל המשחקים שהיא "אמורה" לנצח, אבל מפסידה את כל אלו שהיא אמורה "להתקשות" בהם. נאפולי, אינטר, רומא (באולימפיקו) ויובנטוס (בטורינו).

אם לאציו תנצח את כל הקבוצות שפחות טובות ממנה היא עדיין יכולה לסיים רביעית.

לגבי מילינקוביץ', זה אכן נראה שמוטב היה שיימכר בקיץ בסכום משמעותי אבל כפי שציין כאן @uri הדרך היחידה בה קבוצות הביניים יכולות לשמור על כוכביהן הוא לקחת הימור. לא בטוח שמילינקוביץ' עצמו בעל מוטיבציה לשחק כפי ששיחק בעונה שעברה ויכול להיות שגם הוא רצה ללכת. אני עדיין חושב שהם יעשו עליו עשרות מיליונים, בוודאי לא מאה מיליון, אבל אני חושב שזה היה שווה את הסיכון.

ומלבד זאת, אני לא מאמין בביקורת על לוטיטו או קאירו שהם "חמדנים". כל בעלי הקבוצות הם חמדנים. הבעלים של אינטר, יובנטוס, נאפולי, מילאן ורומא "חמדנים" כי הם תמיד רוצים הנחה מקבוצות הביניים. בעלי קבוצות הביניים "חמדנים" כי הם רוצים למקסם את הרווח על כל שחקן כדי לשפר את הקבוצה. אז שהגדולות ישלמו - ככה צריך.

12. SerieA Il Capitano

גישה מחורבנת וחוסר רצון להשתפר, בנוסף למערכת איומה ונוראה עד שספאלטי הגיע.

הוא טוען שהוא התבגר. נחייה ונראה. בינתיים שיעבוד על הבעיטה לשער.

13. yonmu Member

שהגדולות ישלמו זה אחלה, אבל הניסיון לנפח כל שחקן שנתן עונה טובה למימדים של רונאלדו וניימאר בסוף לא מועילים לאף אחד.
    בלוטי, ברארדי, סאביץ' - בינתיים הם תקועים בקבוצות בינוניות, הבעלים שלהם מקבלים תפוקה שכנראה נמוכה ממה שיכלו לקבל מהכסף עליהם, וקבוצות גדולות יותר נתקעות עם שחקנים בינוניים מדי.

לי זה מרגיש כמו משחקי אגו שלא מועילים לאף אחד.

14. SerieA Il Capitano

עברו רק עשרה משחקים מתחילת העונה, הדברים יכולים להשתנות (במקרה של סאביץ', לדעתי הבעיה של ברארדי זה חוסר אמביציה אישית, ובלוטי נמצא אצל מצארי שאצלו חלוצים פרחו בעבר).

יש גם דוגמאות הפוכות, למשל בנאפולי שקבאני נשאר עוד עונה אחרי שלאבצי הלך ומחירו לא ירד.

15. טל. Member

בעיני לאציו היא עדיין המועמדת מס' 1 לסיים מקום 4.
    לא הרבה קבוצות היו מוציאות ממנה 3 נקודות אתמול.
    היא יציבה בהפסדים שלה לגדולות. אבל היא גם היא יציבה בנצחונות שלה מול כל השאר... למקום 4 זה אמור להספיק.
    שם המשחק הוא קצב צבירת נקודות.
    שבוע הבא בבית מול ספאל. ניצחון והיא על 21 נק' ב 11 משחקים. זה הקצב צבירה הדרוש (בערך), והיא כבר הרבה זמן לא זזה ממנו.

מתמטית, מילאן גם יכולה להגיע מספר הזה של 21 נקודות ב 11 משחקים. אבל מילאן לא מפגינה מספיק יציבות.
    לאציו זה הימור יותר סולידי.