המחזור העשירי: דם, יזע ודמעות של מאמנים מפוטרים?

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י Nesta, ‏28/10/11.

1. ADP משתמשים של כבוד היכל התהילה

Inter: 12 Castellazzi; 13 Maicon, 6 Lucio, 26 Chivu, 55 Nagatomo; 4 Zanetti, 19 Cambiasso, 20 Obi; 10 Sneijder; 28 Zarate, 7 Pazzini

Inter bench: 21 Orlandoni, 2 Cordoba, 5 Stankovic, 11 Alvarez, 22 Milito, 30 Castaignos, 42 Jonathan

Juventus: 1 Buffon; 26 Lichtsteiner, 19 Bonucci, 15 Barzagli, 3 Chiellini; 21 Pirlo; 7 Pepe, 22 Vidal, 8 Marchisio, 14 Vucinic; 32 Matri

Juventus bench: 30 Storari, 5 Pazienza, 10 Del Piero, 11 De Ceglie, 17 Elia, 18 Quagliarella, 28 Estigarribia

2. Milanista Member

ההגנה של אינטר זה ביזיון אחד גדול.

3. ADP משתמשים של כבוד היכל התהילה

השיפוט בזיוני וחד צדדי וזה היה כל כך ברור אחרי ההצהרות של מוראטי בעיתונות. מרגיז מאוד, 2 החלטות שמנעו מאיתנו גולים בטוחים לצד החמצות רבות, כשגם אינטר מחמיצה לא מעט.

בונוצ'י מצדיק את כל הנבואות עליו בתחילת העונה - הוא פשוט זוועתי היום.

עריכה - אגב, מלר, זו לא פיאה, אלא השתלת שיער.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏29/10/11
  4. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

רק ב 4-3-3 כמו במחזור הקודם נגד פיורנטינה.

5. אלי מתחן Member

שנים שפירלו אחד השחקנים האהובים עליי, אבל רק בזמן האחרון הצלחתי לקלוט את מהות הגדולה שלו. רק להסתכל על עמות הסיבובים שהראש שלו עושה בדקה, גם כשהכדור לא אצלו הוא יודע איפה כל שחקן נמצא במגרש. שחקן גדול.

לגביי המשחק, כדורגל מצויין בסאן סירו. לעומת השיגעון שהולך בפרמייר ליג נחמד לראות כדורגל שגם צריך להתאמץ כדי להבקיע שער.

6. SerieA Il Capitano

ראניירי הוא חתיכת פחדן עלוב, אדיש שאין דברים כאלה, אני לא מסוגל לראות אותו עומד עם ידיים שלובות ולא עושה שום דבר, כשהקבוצה שלו לא עושה שום דבר במשך 45 דקות שלמות בפיגור. מה זה החילוף ההזוי הזה של קאסטניוס במקום זאראטה? הוא לא רואה באימונים את השחקנים שלו? קאסטניוס לא עשה שום דבר במחצית השניה חוץ מלגרום לי להתעצבן. אז ראניירי לוקח אותו ושם אותו בצד שמאל, הרי שאני אצפה ממאמן להכיר את השחקן שלו במשך חודש וחצי של אימונים? חס ושלום.

יתרה מכך, החילוף של אלבארז במקום סניידר. מה הבעיה לעזאזל להוציא את קמביאסו או זאנטי, מה כבר יקרה? אז יהיו לך שני שחקנים שיודעים לרוץ עם כדור על המגרש, ביג דיל.

רציתי את דליו רוסי מההתחלה, ולא את הפחדן הזה, ומאד קשה לי להאמין שמשהו ישתנה. אני מקווה שאני אתבדה, אבל ראניירי מנהל משחק גרוע באינטר, פשוט איום ונורא, כל חילוף שלו יותר גרוע מהשני. העיקר שהוא עומד עם ידיים שלובות.

אני רוצה מאמן באינטר שיתעצבן, שיצרח על הקווים, כמו קונטה שקופץ משמחה כשהקבוצה שלו מבקיעה. אני לא אוהב את קונטה כי הוא מייצג את יובה הישנה והמגעילה, אבל מגיע לו שאפו. אני רוצה מישהו שיצרח, שישמח, שיקפוץ. לא אדישים קרירים כמו ראניירי ובניטז. לעזאזל.

7. Muurad Member

http://ww2.sinaimg.cn/large/693d1410jw1dfz2nsoqskg.Xxx

חבל שאין לי אחד גם של נאגאטומו.

נערך לאחרונה ב: ‏29/10/11
  8. ADP משתמשים של כבוד היכל התהילה

ניצחון מוצדק כמובן. אינטר הייתה אמנם יותר דומיננטית אך לא יעילה בניגוד אלינו שכמעט כל תנועה עם הכדור הייתה חצי גול, במיוחד במחצית הראשונה.

דווקא היום הוא היה יחסית חלש בגלל השמירה הכפולה. במשחקים הקודמים הוא היה ממש מדהים.

9. Fratelli d'Italia משתמשים של כבוד היכל התהילה

המחצית השנייה הייתה מאוד חלשה מצד שתי הקבוצות אבל יובה של השנה יודעת לנצח גם משחקים כאלו ובכך נשארת במקום הראשון שבוע נוסף. מרקיזיו ופירלו היו נהדרים ויוצרים קישור מאוד איכותי יחד עם וידאל.
    אינטר קבוצה עלובה. ציפיתי שהעונה היא תהיה כמו יובה של השנתיים האחרונות אבל בינתיים היא צפויה להיות אפילו גרועה הרבה יותר, בוודאי אם לא ייעשה רכש רציני בינואר. סניידר ופאציני הורסים את עצמם במועדון וצריכים לעזוב לקבוצה רצינית יותר. ב9 מחזורים 8 נקודות, כדי להמחיש עד כמה הקבוצה בשפל, אינטר של בניטז צברה 18 נקודות.

10. Nesta Warden of Milano היכל התהילה

:aaarofl:

אנדריי איפה אתה עם איזו תגובה?

משחק טוב, סך הכל היה לנו אחלה ערב של כדורגל כמצופה. שתי שאלות מרכזיות מהערב הזה:
    1. האם היה מאמן אחר שלא קוראים לו לואיס אנריקה הוא היה ממשיך גם למחזור ה-11?
    2. האם מוראטי יעשה חראקירי נוסף ויפטר מאמן נוסף בקרוב?

11. XabiAlonso Member

אינטר נראית פשוט כבויה, אפורה ומשעממת. פשוט עצוב מה שנהיה מהקבוצה הזאת.
    איפה הברק?

12. אלי מתחן Member

זה לא משנה איך הוא היה במשחק ספיציפי. חכמת המשחק שלו זה משהו שאי אפשר ללמד.

13. eran.m Member

מה בסך הכל ביקשנו מהמרדות האלו תיקו, זו בקשה כלכך גדולה?! ליובנטוס יש הגנה טובה וידאל ומארקיזיו ואולי מאטרי כל השאר שחקנים דיי עלובים ( לא שכחתי את פירלו יש לו יותר עבר מאשר עתיד ). מנגד לאינטר יש לדעתי חומר שחקנים טוב יותר רק שיש כמה שבעים שם. על הקווים אין עילוים רק לוזר ופארארה משודרג.... טוב נו עוד שבוע של חסד למרדות מטורינו. נ.ב בהשתלת שיער של קונטה יצאה טוב ( מענין איפה עשה אותה ) אני זוכר שלקראת סוף שנות ה 90 היה לו מעט שיער במרכז הראש. ( לכתוב תגובה באייפד זה מרגיז ) 

נערך לאחרונה ב: ‏29/10/11
  14. Don Joan Roman Member

בינתיים ה"מרדות מטורינו" ניצחו את האליטים ממילאנו, גם את אלו שלובשים אדום-שחור ונהנים מהחלוץ הטוב באיטליה, אז אם כבר מי שעשתה חסד למילאנזים עם זה שהפער הוא 2 נקודות ולא 8 אלו ה"מרדות מטורינו", קצת כבוד לקבוצות יריבות, לא צריך יותר.

15. snake eyes Member