המחזור העשירי בפרמיירליג: Deliver Your Children

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Michael Carrick, ‏27/11/20.

1. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

צודק, האמירה לא הייתה בהודעה הנכונה. מבחינתי זה היה בהמשך להודעה אחת לפני כן על ענייני הפציעות ושחיקת השחקנים.

ובשום שלב לא אמרתי קנוניה נגד ליברפול, אל תכניס לי מילים לפה.

2. סיונרה Member

המסקנה העיקרית מה-VAR זה שאם תראה מהלך מספיק פעמים בהילוך איטי, כנראה שאיפהו היה מגע שמצריך שריקה, שלפני זה היה אפשר להתעלם ממנו, ועכשיו כבר אי אפשר. אין מנוס לדעתי מלשנות את חוק הפנדל למשהו שיצמצם את הכמות הפסיכית שכרגע יש.

אמיר ע אוהב/ת את זה.
  3. Clichy COYG

אני לא זוכר תקדים לקבוצה שטוחנת את הליגה week by week ומוציאה כל כך מעט כמו לידס. הזייה של קבוצה.

התמונה של אנצ'לוטי דומע בדקת הדומייה למראדונה - אחת המרגשות.

4. Ever Banega Member

אולי פשוט לאפשר לשופט על פי שיקול דעתו האם לתת פנדל או חופשית מתוך הרחבה בהתאם לכמה המהלך שנמנע היה מסוכן.

אגב מי שלא מבין שבנבדלים הואר הוא פיתרון מושלם יש לו בעיה, נכון שיש מקרים שלא מותחים את הקו בדיוק מהמקום הנכון (נדירים מאוד) וחבל שהמקרים האלה לא מטופלים כמו שצריך. מבחינתי מי שמותח קו לא מהמקום המדוייק צריך להיות בחוץ ל10 משחקים ואני רוצה לראות שעוד מישהו יעשה את זה. חבל פשוט שמקרים כאלה עוברים בשתיקה.

נערך לאחרונה ב: ‏28/11/20
  5. oranfu Member

https://pbs.twimg.com/media/En6c8hVXUAAeTj5?format=Xxx&name=900x900

בחייאת, הם מותחים את הקו של שחקן ההגנה של ברייטון בכלל מרגל ימין שלו ולא מהצד שהכי קרוב לשער שלהם.

על זה מדובר, הם לוקחים עניינים של מילימטרים, בודקים אותם בצורה לא אחידה, ועל זה מכריעים משחקים.
    למה לא בדקו פה את הנבדל מהכתף השמאלית של שחקן ההגנה?
    אני מבין שזה מגוחך מה שאני רושם, הדקויות האלה, אבל זה רק מראה כמה גרוע הם משתמשים ב-VAR.

אני כבר לגמרי מצפה מכל גול שנראה כמו קו אחד בהילוך ראשון להיפסל כי אולי איזה תלתל של סלאח היה בנבדל של מילימטרים כשבודקים לפי מחוגה.

מבחינת ליברפול - אין הנאה מהעונה הזאת. אנחנו במקום הראשון אבל כל משחק נפצעים עוד ועוד שחקנים, זה מרגיש כאילו אנחנו עולים למשחקים קודם כל מתוך מחשבה איך לא להיפצע. אין לי שום ציפיות, אנחנו עם סגל שפשוט לא יכול להתמודד כבר עם הפציעות האלה. אנחנו עולים קבוע בהרכב עם כמה וכמה שחקנים שאין להם מקום בפרמיירליג וספק אם יש בצ'מפיונשיפ רק כי הם היחידים שעומדים על הרגליים כרגע.

6. Ever Banega Member

אתה טועה. מה שיפה בטכנולגיה שלהם שיש גם קו שעולה כלפי מעלה כדי שיוכלו לדעת איזה איבר הכי קידמי. רגל ימין נמצאת הכי קדימה יותר מכתף שמאל, תחזור לשידור אם יש לך ממיר מקליט אתה תראה את זה.

7. oranfu Member

רגל ימין שלו יותר קדמית מרגל שמאל? מכתף שמאל?
    זה ממש לא נראה ככה.

בסופו של דבר יושב שופט מכור בעמדה ומחליט מה שבא לו. ראינו כבר מספיק דוגמאות לזה.

8. Scouser Member

למה שימתחו מכתף שמאל? מול אברטון מתחו למאנה את הקו ממש מהזרוע שלו. והקווים עצמם עבים מדי וזה מטעה, מדהים כמה האנגלים חסרי מושג.

oranfu אוהב/ת את זה.
  9. Ever Banega Member

הזוית של המצלמה מבלבלת. אתם מוזמנים לחזור לשידור ולראות שיש להם גם קו שבודק איזה חלק נמצא הכי קידמי ורואים שם בבירור שזו רגל ימין (או ללמד אותי איך מעלים תמונה מהפלאפון).

10. oranfu Member

כמו שנאמר, כשרצו לפסול למאנה את הגול נגד אברטון מתחו את זה מהיד שלו (וגם אז לא היה נבדל - ועדיין פסלו).

11. Ever Banega Member

יכול להיות, אמרתי שבמקרים נדירים הם לא מותחים את הקו מהמקום הנכון ולצערי המקרים האלה עוברים כמו כלום. פעם אחת תרחיק שופט ל10 משחקים והדברים האלה כבר לא ייקרו. זו תוכנה שילד בן 4 יכול להשתמש בה בלי לטעות זה באמת מרתיח.

12. oranfu Member

זה לא נדיר. אם זה היה נדיר לא היתה בעיה.

13. Ever Banega Member

זה יחסית כן נדיר, הייתה לך בעיה גם אם זה לא היה קורה בכלל, עובדה שעכשיו התלוננת על החלטה נכונה ומדוייקת.
    מסכים איתך שגם כשזה קורה יחסית מעט זה מתסכל, כל טעות כזאת יכולה בסופו של יום לשנות את זהות האלופה, זה רק מחזק את זה שלא היה שום ערך ספורטיבי למשחק כשכוונים היו טועים גם בנבדלים של מטר. לפחות המצב השתפר משמעותית בכל מה שקשור לנבדלים.

14. Clichy COYG

לידס מנצחת בצדק, פשוט הצגה של קבוצה. אם לביילסה לא היה מוניטין בעייתי מבחינת התנהגות הוא היה מקבל ג'וב באחת הגדולות על סמך מה שהוא עושה.

כמה זמן אתם נותנים עד שראפיניה משחק בקבוצת טופ 6?

15. alexshw Member

לא היו שווים רצף שלילי כזה באיכות משחקם. אני מקווה שהשיטתיות שלו תנצח והם יהיו בחלק העליון של הטבלה ואולי עם כרטיס לאירופה. מגיע לו.