המחזור העשירי בפרמיירליג: Deliver Your Children

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Michael Carrick, ‏27/11/20.

1. alexshw Member

יש בעיית אחידות, אבל במקרה הזה הואר תיקן את השופט ואחרי שראה בעצמו לא היה לו ספק.
    הפכתם למאוד מפונקים. כל אי ניצחון של ליברפול מות הכדורגל, לא ספורטיבי, לסגור הכל.
    זה מגוחך.

Sir Alex Ferguson, Roma ו-ChelseaPensioner אוהבים את זה.
  2. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא חושב שהואר טעה היום בכלל, גם קלופ לא חושב.
    מי שמדבר על ואר ומתעלם מטעויות שנעשות במועדון, שיהנה.
    ברביעי היה משחק שעלינו אליו עם 9 מ9, היה צריך לעלות שם עם הספסל והיום עם ההרכב.
    ובהרכב כזה, בטח שלא לקחת 1-0 כניצחון מובטח ולהוריד את סלאח בדקה 60. זאת עוד החלטה גרועה.
    זה מה שעלה ב2 נקודות.
    ואר ואר ואר ואר, רק לא לדבר על הטעויות של קלופ.

אפשר לבכות על הטלוויזיה ועל הפציעות, בסופו של דבר אנחנו מקשים על עצמנו את החיים עם החלטות מסריחות.

Sir Alex Ferguson אוהב/ת את זה.
  3. Ori8 Member

אתה לא קולט שלאף אחד לא אכפת משינויים שקלופ עושה בהרכב כששופטים מזיינים אותך באופן קבוע שבוע אחרי שבוע? אם הוא מידה אחת פחות בנעליים אתה מנצח פה. כן מינאמינו או לא מינאמינו.

4. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

אף אחד לא זיין אותך. כל ההחלטות של ואר היום מדוייקות.

Jurgen Klopp: "I only go for the broadcasters on Wednesday kick-offs and Saturday kick-offs. Yes, we signed a contract - in THIS season it is a bigger problem. It's not okay. We've had it three times - who else has had it three times?"
    ברגע שאתה מתחיל להתבכיין 2000 פעם על אותה נקודה וגם משווה לאחרים, זאת תחילת הנפילה שלך.
    גם משפיע על השחקנים.
    לא עוזרת לאף אחד ההתבכיינות הזאת. אולי לסיטי.

5. alexshw Member

הפרמייר ליג מזיינת נציגות באירופה או בפרט צ'מפיונס מאז ומעולם נראה לי.
    לא אכפת להם בפירוש מהישגי הקבוצות שם. הקונספציה שלהם אומרת כנראה דבר פשוט - פרמייר ליג מוצר הכדורגל מספר אחד בעולם. יותר מצ'מפיונס ולא נתחשב בה.

Sent from my SM-G973F using Tapatalk

6. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

ברור שמזיינת.

רוצה לשנות משהו? תגיד לנציג המועדון לדבר על זה בפגישות הרלוונטיות.
    מה זה עוזר להתבכיין על זה 50 אלף פעם בראיונות?

7. Clichy COYG

אתה יותר מדי שיפוטי.

המשחק נגמר באופן דרמטי (לא משנה מוצדק או לא) ועוד פעם נפצעו לו שחקנים - לגיטימי שזה מה שיגיד בלהט הרגע. תתחיל לדאוג שזה ייהפך לדפוס קבוע.

8. Ever Banega Member

רק אני לא מצליח להבין את התלונות של אנשים על נבדלים של סנטירמטרים?
    באמת שאני משתגע מזה.

אגב אני חשבתי על חוק אחר תגידו מה אתם חושבים עליו. קו ההגנה עדיין יקבע לפי האיבר הכי קידמי לא כולל הידיים כמו עכשיו אבל המיקום של שחקני התקפה יקבע דווקא לפי האיבר הכי אחורי לא כולל ידיים.
    כמובן שגם עם החוק הזה עדיין יהיו מקרים של סנטימטר בודד שיכריע לפה או לפה ובשביל זה יש את הטכנולוגיה שתעזור.
    גם כל מיני הצעות חוק מוזרות של עד 10 סנטים לא יימנע מאנשים חסרי לוגיקה בסיסית למחות כלפי השיפוט כשידובר ב9.999 סנטים או 10.0001

אישית אני חושב שהנבדל צריך להישאר כמו שהוא עכשיו ומזל שיש את הטכנולוגיה שתעכוף אותו בצורה כמעט מושלמת. לפני הטכנולוגיה לא היה שום ערך ספורטיבי למשחקים.

אמיר ע ו-VAR אוהבים את זה.
  9. Rushie Member

גיל, אני מבין את הטיעון שלך ובדיעבד אפשר להסכים שהרוטציות שהוא ניהל ברביעי והיום לא היו טובות ולא תאמו את המצב הטוב שלנו בליגת האלופות.
    מצד שני הטיעון שלך נחלש מאוד כשנזכרים במשחק ובזה שלמרות כל הרכב הטלאים קלופ היה מרחק 2 דקות ותגובה קצת יותר מהירה של רוברטסון כדי לקחת 3 נקודות.

10. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני חושב שהטיעון לא נחלש בגלל שאם סלאח לא יוצא דקה 60 אתה מכריע את המשחק הזה לפני הדקה ה90.

11. owen11111 Member

לא הבנתי מה הטענה שלך. יש כאן בעיה שהיא פחות או יותר בלעדית לפרמיירליג. קבוצות שמשחק בליגת האלופות בימי רביעי בערב מקבלות פחות מ-72 שעות הכנה למשחק ליגה הבא, זה לא קורה באף ליגה אחרת, ולהבנתי מבין 4 הקבוצות שמשחקות בליגת האלופות - אנחנו הקבוצה ש״נענשת״ בשעת השידור הזו הכי הרבה פעמים.

אני לא יודע אם קלופ אומר את אותה נקודה 2000 פעם כמו שבמהלך השבוע האחרון הוא נשאל על כך בכל ראיון, וכשאתה מתראיין ארבע פעמים בשבוע, הנקודה חוזרת על עצמה.

לא מצליח להבין את הנחרצות בקביעה הזו.
    כן, יכול להיות שהיה אפשר לנהל את הרוטציה מעט טוב יותר. לקבוע שזה היה הבדל בין תיקו לניצחון? הימור מוחלט.

oranfu ו-Liverpool-Forever אוהבים את זה.
  12. Scouser Member

אני לגמרי מרגיש שהעונה הזאת מסמנת לנו פעם אחר פעם שלא יצא לנו כלום העונה וכדאי לנו "לשחרר" קצת מהלחץ כי אנחנו רק מקבלים חרא לפרצוף כל שבוע, ואנחנו כמו זומבים מכורים חוזרים משחק אחר משחק עם ציפיות ותקווה.

oranfu, Walkon ו-Liverpool-Forever אוהבים את זה.
  13. ChelseaPensioner משתמשים של כבוד היכל התהילה

איכשהו הכדורגל מת רק במשחקים של ליברפול.

Roma ו-alexshw אוהבים את זה.
  14. Ori8 Member

הליגה הזו זה פח אשפה, כל מימד של ספורטיביות נגמר בה. אין בה כלום, ובוודאי שאין שום טעם לחגוג גולים כי אחרי חצי שעה יכולים לפסול לך אותם כי יש שופטים בואר שיושבים בפנים ורוצים לגנוב את כל ההצגה. המשחק הזה הוא משחק של שופטים, תם הטקס. אין משמעות לשום דבר אחר.

מינאמינו בהרכב? על הזין שלי מי בהרכב. תגיד לי מי השופט שיושב בואר.
    שינו את החוקים כדי שהפנדל על וולבק יהיה פנדל. זה קורה בכל משחק 300 פעם. זו לא עבירה כי הוא לא מנע ממנו להגיע לכדור, הוא לא מנע ממנו לבעוט לשער, הוא לא מנע ממנו שו םדבר. השחקנים של ברייטון לשניה לא חשבו שזה פנדל. גם וולבק לא. הם לא ניגשו לשופט בכלל.

נגמר הסרט של הליגה הזאת.
    גם הגול שקיבלנו דקה 93 לא קיבל אצלי שום תגובה רגשית. כלום. זה לא קשור לספורט בכלל. זה לא מתקרב ללקבל גול דקה אחרונה כשכולך בדיכאון ובא לך למות. זה לא זה. זה סתם משחק ששינו את כל החוקים שלו.

15. Walkon משתמשים של כבוד היכל התהילה

הכדורגל לא מת, אני מעיד על עצמי שהעונה הזאת עד כה היא העונת כדורגל הכי מתה וגרועה שחוויתי כאוהד כדורגל. ואני אומר את זה כשליברפול מקום שני, כך שלא ברורה בכלל הנקודה שלכם.

הVAR בעיניי גורע בענק, כן. לפחות בפרמיירליג. לא עובר שבוע בלי ביזיון כזה או אחר, ואני בתור אוהד לא חגגתי שער בפרמיירליג כמו בנאדם כבר מזה חודשים. באיזהשהוא שלב גם מישהו צריך לשאול את עצמו בשביל מה למען השם כולנו התכנסנו כאן אם אוהדים לא יכולים לחגוג שער. אני הייתי תומך נלהב של להכניס VAR לפרמיירליג, אבל היום בעיניי באופן חד משמעי - הפרמיירליג הייתה טובה יותר לפני מאשר אחרי. המחיר לא שווה את התמורה.

וזה מורגש רק, או בעיקר בפרמיירליג. למה בליגת האלופות אני לא מרגיש ככה? איפה ההודעות שלי על VAR אחרי משחקים שם, וזה לא שחסרים לנו הפסדים מאז שנכנס VAR? כי כנראה ששם העסק מנוהל הרבה יותר טוב וביותר מקצועיות.

קח את כל זה ותוסיף את הקורונה שהמשמעויות שלה זה אצטדיונים ריקים, שחקנים חולים וכל שאר הנסיבות שיצרו את העונה ההזויה הזאת וכן - זה כבר בקושי מרגיש לי כמו כדורגל. הקללה שיש מעלינו עם הפציעות גם משחקת פה תפקיד? סביר להניח. לגמרי כולנו צריכים לקחת צעד אחורה ושזה יעניין אותנו פחות, חבל שזה לא כזה פשוט.

oranfu, Liverpool-Forever ו-Esomech אוהבים את זה.